Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) drr válasza zombei (#2550) üzenetére


drr
őstag

:R

(#2552) bcsarli válasza Baloo27 (#2547) üzenetére


bcsarli
tag

Nagyon köszönöm.
Hátlap vásárláshoz linket tudnál még adni? Az enyém már elég viseltes.
Én meg szétnézek a környéken, hogy találok-e műszerészt, aki helyben megcsinálja, mert nekem se képességem, se eszközeim nincsenek hozzá. Utód elromlása esetén biztonsági telefonnak jó lenne.

(#2553) Baloo27 válasza bcsarli (#2552) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Hátlap: link
Èn is csak azèrt csináltam meg, hogy legyen tartalèk.
Megvárom mennyi lesz a kiszemelt, ha túl drága akkor maradok Poco vonalon.

(#2554) bcsarli válasza Baloo27 (#2553) üzenetére


bcsarli
tag

Köszönöm.
Én is hasonlóképpen gondolkodom, nem szükségszerű váltani.

[ Szerkesztve ]

(#2555) vilmos.nagy válasza drr (#2549) üzenetére


vilmos.nagy
tag

nekem egyel korábbi lineage-en nem megy a gpay. a banki appok közül a rafi & gránit & revolut & államkincstár fut gond nélkül, az unicredit azonban nem -> ezt így-úgy meg lehet kerülni, de nekem úgy sem lett stabil, inkább nem szenvedtem vele.

(#2556) bcsarli válasza Baloo27 (#2547) üzenetére


bcsarli
tag

Ma szétszedte egy műszerész, kivette a gombot és tartozékait, megtisztogatta azt a részt ahol a gomb elhelyezkedik. Kivette a gumit is és helyrerakta. Remélem így rendben lesz, ha nem akkor rendelem az alkatrészt hozzá.
Még egyszer köszi a segítséget.

(#2557) drr válasza zombei (#2548) üzenetére


drr
őstag

Tegnap felment a legfrissebb 10.1-es. Gyönyörűen fut, hibátlan, nagyon gyors a rendszer. Megy az NFC-s fizetés, a banki app. Nincs crash, fagyás. Csak ajánlani tudom! :R

[ Szerkesztve ]

(#2558) zombei válasza drr (#2557) üzenetére


zombei
aktív tag

Arra nem emlékszem már biztosan, abban van olyan opció talán a crdroid beállítások részben, hogy a max töltöttséget belehessen állítani ?

(#2559) drr válasza zombei (#2558) üzenetére


drr
őstag

Van, igen!

(#2560) umek


umek
tag

Sziasztok!
Egy fura hibajelenség megoldására van ötlete esetleg valakinek?
Nővérem készülékén a Messenger alkalmazásban a következő a jelenség:
- a Meta nemrég bevezette, hogy titkosítottra teszi át a chateket szépen lassan
- amióta ez megkezdődött, az ilyen titkosított chateknél van a jelenség
- ha képet vagy videót küldenek nővéremnek, nem tudja megnyitni, mint a régi, nem titkosított chateknél, hogy nagy méretben megnézze, hanem azonnal le akarja menteni a készülékre a képet, amint rákattint, íme:

- a régi chateknél normálisan működik, vagyis ráböksz egy képre, megnyílik nagy méretben.

Van esetleg ötletetek, hogy ezzel mit lehet kezdeni?
Köszönöm!

Légy korrekt.

(#2561) mankiboj


mankiboj
csendes tag

Sziasztok!

Korábban xiaomi a1 készülékem volt, most pocophone x3 telefonom van. Mindkettővel meg voltam elégedve, engem jól kiszolgáltak. Ilyesmi kategóriában gondolkodom, átlag user vagyok. Amikor kijöttek, az árukat is korrektnek gondoltam. Néztem, most az x6 120k. Ennyit nem szívesen költenék telefonra. Aki képben van, tudna ajánlani új telefon jelöltet, aminek barátságosabb az ára? Vagy napjainkban az a szint 120k ami 3 éve 70k volt?

Köszönöm!

Üdv,
m.

(#2562) Viktor0610 válasza mankiboj (#2561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nagyon felmentek az árak. :(
Amúgy: Milyen okostelefont vegyek?

Samsung Galaxy A54

(#2563) zombei válasza mankiboj (#2561) üzenetére


zombei
aktív tag

Mi a baj az X3-addal ? Szerintem nem éri meg váltani 100-150 ezres kategória nem ad kb. semmi újat. (ha csak az akksid nem rosszalkodik már) Én is csak azért gondolkodom, mert egy i12-őt befognék sajátnak(videós képességek miatt jobb lenne), cégesnek meg maradna az A41.(de gondolkodom, hogy A41 menjen, és X3 maradjon, csak másik rom-al, hogy töltést lehessen korlátozni, mert samut meló helyen bedugom, aztán egész nap 85%-on lóg rajta :U )

(#2564) Viktor0610 válasza zombei (#2563) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem sokkal jobb nem a töltést korlátozni, hanem konkrétan kihúzni a kábelt.
Mármint arra gondolok, ha "megállítod" a töltést 85%-on, de hosszabb távon töltőn van a teló, az ugyanúgy rossz, mintha 100%-ig töltenéd, és úvy hagynád töltőn.
Persze, nem értek hozzá, csak ötletelek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2565) zombei válasza Viktor0610 (#2564) üzenetére


zombei
aktív tag

Ezek a szoftveres korlátok jobbak szerintem, mintha kihúz újra rádug, igazából csak csepp töltésen van tartva, no meg ha merítve van, és újra rátöltve azzal nő az aktív ciklusok száma, ami a fő mérvadó az elhasználódásban. 100%-on tartással meg a magas cella feszültség a baj.

(#2566) Gombinyó válasza mankiboj (#2561) üzenetére


Gombinyó
őstag

Én Poco F5-re váltottam tavaly. Ég és föld a Poco javára. Kamerából érdemes ott is a gcamal próbálkozni, de nincs szükség már romolásra.

(#2567) RVR400 válasza zombei (#2565) üzenetére


RVR400
veterán

Volt valaha valaki, aki ezt ténylegesen tesztelte két készüléken párhuzamosan évekig? Szerintem parasztvakítás ez a töltöttségi szinttel való játszadozás. Mondom ezt a jelenleg 3 éves X3-ammal, amit sokszor éjszaka bedugva hagyok töltőn, és eddig még nem kellett akksit cserélnem, mert jelenleg is tudja ugyanazt az üzemidőt, amire az Android 12 érkezésekor lecsökkent a 11 után.

(#2568) zombei válasza RVR400 (#2567) üzenetére


zombei
aktív tag

Telefonnál nem tudom, de gondolom volt ilyen elvetemült is :DDD
Nagyobb akksiknál van elég sok teszt (pl. kis házi szigetüzemes körökben).

(#2569) Viktor0610 válasza RVR400 (#2567) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamelyik OnePlus topikban volt erről teszt.
Néhány user figyelt az akkura, néhányan nem.
Minimális előnye (pár százalékkal kevésbé használódott el az akku) volt évek alatt azoknak, akik figyeltek a töltésre.
Szerintem nem éri meg.

Samsung Galaxy A54

(#2570) mankiboj válasza zombei (#2563) üzenetére


mankiboj
csendes tag

Nyáron eláztam és akkor tönkrement (legalább) a sebességmérő és a giroszkóp. Még lehet így használni, csak pl. A fényképeket manuálisan kell elforgatni, lépés nem számolja. Most olyat kezdett el csinálni, hogy az OS színesen fut, de ha belépek bizonyos appokba akkor szürkén villog. A videóhívások alatt nem folyamatos a kép, hanem megáll és csak akkor megy tovább ha hozzá érek a kijelzőhöz.

(#2571) RVR400 válasza mankiboj (#2570) üzenetére


RVR400
veterán

Poco M6 Pro most Alin 96-ért elérhető.

(#2572) balika21 válasza mankiboj (#2561) üzenetére


balika21
tag

Szia, X3 NFC után X6-ot használok, ha nincs bajod a mobillal, akkor ne válts. Én akcióban behúztam szlovák alzáról 100k körül, de érdemben nincs különbség, egyelőre azt érzem az X3-at jobban szerettem.

(#2573) zombei válasza RVR400 (#2571) üzenetére


zombei
aktív tag

Hol ? Én ~290$-tól látom indulóban.

(#2574) RVR400 válasza zombei (#2573) üzenetére


RVR400
veterán

[link]

Gshopperen is van (GPNYS9 kóddal még olcsóbb - 208 USD)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2575) zombei válasza RVR400 (#2574) üzenetére


zombei
aktív tag

Jah, hogy te Ft-ban értetted :DDD Én kinti oldalakon valamiért mindig dollárban gondolkodom. :)

(#2576) Viktor0610 válasza zombei (#2575) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

96 dollár azért elég meredek volna. :D
Annyival azért nem lehet olcsóbban beszerezni külföldről a telókat. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2577) zombei válasza Viktor0610 (#2576) üzenetére


zombei
aktív tag

Hát azért csodálkoztam, hogy mi a f@... ennyire azért nem lehet olcsó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2578) RVR400 válasza zombei (#2577) üzenetére


RVR400
veterán

Annyiért rendeltem volna már 10-et. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.