Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) grafikus17 válasza Viktor0610 (#289) üzenetére


grafikus17
senior tag

Kár hogy nincs paypal, mind a a Xiaomi Official Store -nál. igy nem merek belevágni a vásárlásba.

Xiaomi Redmi note 7

(#302) grafikus17


grafikus17
senior tag

Srácok! Mi a különbség a két link között. Mindegyik az FRPOCO oldalán van, 6/64GB os változat. Az egyiknek a kezdők képén különböző promo kódok vannak, a másiknak meg egy eus dugó. [link] [link]

Xiaomi Redmi note 7

(#303) Graphics válasza grafikus17 (#301) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nagy izgalmat nem rejt pedig a paypal hiánya. Nem jön meg, megreklamálod és annyi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#304) Jabby válasza grafikus17 (#302) üzenetére


Jabby
őstag

Az ali egy piactér, csak közvetíti a termékeket, s azért lehet különböző ár, mert különbözőek az eladók.

(#305) Graphics válasza grafikus17 (#302) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugyanazt a két linket raktad be. :)

Ha a Paypal hiánya nálad kizáró ok, akkor az Ali felejtős lesz neked.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#306) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok!
Azt hol lehet állítani ha messenger üzeneteteket küld egy személy akkor az az értesítési sávon (ha mondjuk 4 üzenet jön tőle akkor az értesítési sávon ne 4 darab messenger jelenjen meg hanem csak egy).
Azt hol tudom állítani hogy ne ikonok jelenjenek meg az lezárt képernyőn ha valami űzi jön hanem mondjuk lássam és olvassam is hogy mi az és érdemes e feloldanom hozzá a készüléket.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#307) Graphics válasza Zsozsoka 74 (#306) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyjából sehogy :)

Szerintem ezt nem lehet jelenleg állítani

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#308) #22743424


#22743424
törölt tag

Most Banggoodon, ingyenes EU Priority Line szállítással, a BGGMPX3 kuponkód segítségével mindössze 69 500 forintba kerül, és ez az erősebbik, 6/128 GB-os verzió.
Nagyon viszket a tenyerem :DDD

(#309) Satus válasza #22743424 (#308) üzenetére


Satus
tag

Vakard meg. :)

(#310) grafikus17 válasza #22743424 (#308) üzenetére


grafikus17
senior tag

Nekem is napon óta rajta az ujjam a checkout gombon. Én egy 6/64-est néztem ki CZ raktárból 3-6 nap, 74.500 ra jönne ki. A tiéd nekem sehogy nem jön ki arra az összegre.

Xiaomi Redmi note 7

(#311) #22743424 válasza grafikus17 (#310) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tegnap olcsóbb volt ! Lehet az árfolyam változás miatt de tegnap 69600Ft volt ma pedig

[ Szerkesztve ]

(#312) grafikus17 válasza #22743424 (#311) üzenetére


grafikus17
senior tag

Akkor ok. Nekem is ennyire jött ki.

Xiaomi Redmi note 7

(#313) takkert válasza grafikus17 (#310) üzenetére


takkert
tag

Hát a 3-6 nap felejtős. Én 6-án rendeltem meg azóta semmi.

(#314) lemmy71 válasza takkert (#313) üzenetére


lemmy71
őstag

Ahogy mondod a 3 - 6 napos szállítási idő most felejtős :( Én szerszámot rendeltem cseh raktárról, nyáron 2 nap alatt itt volt, most a második hétnél tartok és még semmi. Nagyon feltorlódtak a szállítások a karácsony és a covid miatt.

(#315) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv. Első hiba: Random módon fogja magát a telefon és a színek átmennek olyan sárgás szem kímélőbe, de ez nem = az olvasó móddal. Olyan se ez se az. Vissza lehet állítani vagy restarttal vagy a megjelenítésbe a színeket átrakod másikra majd újra ajánlottra, hiába van gyárilag azon. Eddig csak akkor volt ha a chromba elkezdtél keresni, de már más app is csinálja gépelésre. Ötlet?

(#316) Gombinyó válasza Kolondrum (#315) üzenetére


Gombinyó
őstag

#274

(#317) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok!
Az időjárás widgetnél hogy kell beállítani az automatikus helyfelismerést? Ha rábökök a widgetre nincs automatikus helyzetmegjatározás. Az helyhozzáférés engedélyt megadtam az alkalmazás beállításaiban.

S23

(#318) Viktor0610 válasza alex devil (#317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, ez egy régi hiba a gyári időjárás appal.

Mondjuk, nekem nem tetszik a widgete, így én a Weather Mate (Weather M8) appot használom.
Szebb is a widget, több féle is van, meg van benne automatikus helymeghatározás.

Samsung Galaxy A54

(#319) #22743424 válasza alex devil (#317) üzenetére


#22743424
törölt tag

A note 7 topikból! [link]

(#320) alex devil válasza #22743424 (#319) üzenetére


alex devil
senior tag

:Y
Köszi!
Vajon ez milyen hiba és ki és hogy jött rá a megoldásra?

S23

(#321) Atta66


Atta66
csendes újonc

Sziasztok !
3 hete használom a telefont,egy dolog nagyon nem olyan nálam amit a telefonról olvasok.
Mégpeddig az akumlátor .
Akukimélővel 24óra alatt 40% ról feltöltöttem 86% ra olvasgattam rajta semmi extra ,és a telefon szerint 4.5óra aktív képernyő és 19.5 készeléti idővel,tehát 1nap alatt ujra 40%on vagyok,ezt keveslem , szerintetek ?

(#322) Viktor0610 válasza Atta66 (#321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól számolok, 4,5 óra alatt 46%-ot merült az akkud, tehát az kb. 10%/óra "sebességgel" fogy. Ez a normális szerintem.
Alacsony fényerővel lehet feljebb tornászni a kijelzőidőt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#323) #22743424 válasza alex devil (#320) üzenetére


#22743424
törölt tag

Annó sokan *szívtunk vele! Amennyiben jól emlékszem az xda-n volt ez a leírás. Mint ahogy Viktor0610 is írta ez a gyári időjárás hibája. :)

(#324) Atta66


Atta66
csendes újonc

Negyed fényerővel használom mindig, aut szinkronizálás kikapcsolva mindig,gps kikapcs,
Este 8-tól sötét képernyőre váltás automatikusan
,szóval amit lehetett takarékosságot mind beállítottam, háttérbe semmi nem ragad be úgy látom, szóval ,sovány nagyon ez az akuidő.

(#325) Graphics válasza Atta66 (#324) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amit nyomkodnak az merülni fog :) Fizikát nem lehet mb.szni.. Én is , ha kikapcsolódok kicsit a telefonon, akkor merül.

A kocsim is fogyaszt, ha beindítom :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#326) petymek válasza Satus (#283) üzenetére


petymek
senior tag

Az oldal már nem él, írd már meg ilyen áron kínálták, vetted.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#327) Satus válasza petymek (#326) üzenetére


Satus
tag

Szia.
190.84 dollár (55950HUF)+ 2023 HUF Erste valutaváltás lehúzás. Még nem jött meg.Váltottam egy-két üzenetet velük. Még az enyém nem jött meg, 12.12-én este /múlt szombaton/rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#328) Satus válasza petymek (#326) üzenetére


Satus
tag

Bocs elírtam 193,84.

(#329) lemmy71 válasza petymek (#326) üzenetére


lemmy71
őstag

Lehet hozzájutottak valami "kamionról lesett" tételhez és ezért tudták jóval piaci ár alatt értékesíteni, amit gyorsan el is kapkodtak :DDD
Azért kíváncsi vagyok rá hogy mit kap majd a fórumtárs aki tőlük rendelt :U
Itt még van 230💲 szerintem még ez a cirka 67 ezer is jó ár.

(#330) Kolondrum válasza Gombinyó (#316) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi, hátha. Egy fix: A chrome hozza elő a hibát.

(#331) Gombinyó válasza Kolondrum (#330) üzenetére


Gombinyó
őstag

Tuti, nálam is ez volt.

(#332) grafikus17 válasza lemmy71 (#329) üzenetére


grafikus17
senior tag

Én csak 229EUR.- látok. Egyébként kik ezek. Eglobal..... Nem is hallottam még róluk. Megbizhatóak?
Honnan szállítanak?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#333) alex devil válasza Atta66 (#321) üzenetére


alex devil
senior tag

24 óra alatt 46%-ot töltöttél rá? Mi ebben a pláne??

S23

(#334) lemmy71 válasza grafikus17 (#332) üzenetére


lemmy71
őstag

Ja bocsi benéztem :W előtte a cect-shop n nézelődtem és ott dollárban van megadva, bennem maradt a dollár. Így tárgytalan a 230 eu már egy kicsit sok (cirka 82ezer ft.)
Még én sem vásároltam innen, de egykét fórumtárs megelégedve nyilatkozott róluk, elméletileg eu raktárból jön a termék vagy pedig EU Priority Line -el küldik.
Amúgy a cect-shop sem rossz, de január óta, csak egykét termékre választható az EU Priority Line szállítás.

(#335) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Valaki rendelt már a XXL Gsm- től? Megbízhatóak? A Xiaomi.hu a Lurdy-s, bár van nekik Poco x3, de nem teszi ki a web oldalára ,így nem tudok onnan rendelni (azért nem utazok 200km), hogy a helyszínen megvegyem.

(#336) Graphics válasza motofi (#335) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki fog kerülni szerintem a weblapra is hamarosan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#337) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Help!! Óriási baj van és nekem ez kínai. Ismi vett egy x3-at. Pár napja lakta be. Ami a hibát megelőzte: A honor okosóra appja újraindítást kért.

Hiba: Telefon indul y kéri a sim pint, ezzel semm baj, majd kéri az ujjlenyomat mellé a telefon pint mert első használat restart után. Innen semerre, mert az ami addig jó volt, arra azt mondja helytelen.
Már azzal hívott hogy kutakodott és hangerő le + bekapcsra valami menü jött ki ami reboot? Wipe data menüket hoz ki de hiába kapcsolja ki a telefont majd be újra ide jön vissza.

Van megoldás rá? Adatvédesztés nélkül. Köszi

(#338) vilmos.nagy válasza Kolondrum (#337) üzenetére


vilmos.nagy
tag

Másik SIMmel megy? Akkor elfelejtette a pin kódját.

(a volume down+power gomb a recoveryt hozza elő, de ott sem tud majd rendesen törölni sztem)

(#339) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Valaki használ Simple appot és sikerlt neki nfc-vel fizetni? HCE-re állítotam az NFC-t, mint 9t ben is kellett, de csak pittyeg a pos (több helyen próbáltam), app nem ír ki semmit és nem megy a fizetés.
Tipp, javaslat?

"Oh my Goa'uld!"

(#340) Kolondrum válasza vilmos.nagy (#338) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem a sim pin a baj, a telefon pint nem veszi be azt ami biztosan jó.
Értsd: tudod hogy 1242 a telefon pin de azt mondja rá hogy helytelen.

[ Szerkesztve ]

(#341) hfrici válasza Peaceliker (#339) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nekem sim pénztárcán van.

(#342) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nyert a teljes újrahúzás adásvesztéssel, üzleti appok kuka stb.
Grat Poco előre beírtál egy feketét egy új most márkát váltott embernél. :R

(#343) Jabby válasza Kolondrum (#342) üzenetére


Jabby
őstag

Ilyen "hibáról" még nem hallottam, általában mindig kiderül, hogy user error okozza.

(#344) Viktor0610 válasza Jabby (#343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy user error.
Olyan nincs, hogy egy adott kódot egy idő után nem fogad el.

Samsung Galaxy A54

(#345) Peaceliker válasza hfrici (#341) üzenetére


Peaceliker
őstag

pedig MI9t úgy nem ment. :)
De akkor próbálom úgy is majd.

"Oh my Goa'uld!"

(#346) Graphics válasza Kolondrum (#337) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hááát, én inkább user-errort mondanék első körben.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#347) alex devil válasza Kolondrum (#340) üzenetére


alex devil
senior tag

Biztos, hogy nem jó akkor amit beír. Ilyen hibák öreganyámnál szoktak előfordulni. Tipikus user error.

S23

(#348) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hát pedig nem ette meg a pint azt mondja. És régebben volt ilyen hiba, redmi note 4 korszakban.

(#349) takkert


takkert
tag

az mitől van hogy nem számolja a lépést?
huawei healti appal sem

(#350) Predatorr válasza Graphics (#298) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam is ezt csinálja, és appban hiába állítom a sötét módot, mert ha a telón aktiválom, újra csak elcseszi (msngr-ben pl. saját ikonom szürke folt lesz). Ezt játssza némelyik anysoft billentyűzettel is.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.