Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Predatorr válasza Csababá (#1481) üzenetére


Predatorr
őstag

Tettem, de nem volt különbség.

12.0.8 szoftverrel nekem most (kopkop) nincs bajom a noroot firewallt (nem indul aut, talán majd frissítik) az AKG fülest leszámítva (kiderült, hogy sem a preboost, sem a gombezérlés előte/hátra nem működik, sem az autostart), a msngr is működik (buborékok tiltva). Elmaradtak a random restartok is. Azért sanszos, h visszatérek majd egyszer Samsungra.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1502) Satus válasza pilu01 (#1500) üzenetére


Satus
tag

Miflash-el vissza lehet rakni . azt hiszem ez az utolsó V12.0.8.0.

Ha nyitva van a bootloader akkor nandroid mentésből visszaállítás 11-ről 10-re ezzel működött . twrp-3.5.2_10-2-surya_brigudav

Ettől régebbi twrp-vel mindig bootloopom volt . Akkor miflash és mindent elölről.

Ja amúgy xiaomi.eu-n vagyok. :K

(#1503) Satus válasza pilu01 (#1500) üzenetére


Satus
tag

Elvileg gyári rom flash-hez nem kell bootloadert nyitni.

De biztosra nem tudom , még nem próbáltam.

Ha valaki tudja írja már ide , köszi .

(#1504) pilu01 válasza Satus (#1502) üzenetére


pilu01
senior tag

Zárt az enyém, akkor Miflash-al felrakom, ezt a 10-est .

(#1505) v.attis


v.attis
őstag

Xiaomi.eu romon nem lehet változtatni a hívás közbeni háttér színét?
Világos szürke a háttér, fehérek az ikonok (kihangosítás, tartás, némítás stb.), az aktív ikonok meg élénk kékek.
Nemhogy a napon, még lakásban is alíg látható valami...

(#1506) Predatorr válasza Predatorr (#1501) üzenetére


Predatorr
őstag

Ma kipróbáltam a navot, annak világos a háttere. Az is csak éppen látható tűző napon, de közben rám felhősödött, úgy sem lett sokkal jobb. Napszemüveg nélkül éppen olvasható a tükörképemen. Jobb a HDR10, A52.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1507) sandró60


sandró60
addikt

Vajon a Poco X3 NFC tulajdonosoknál működik a frissítés fogadás(gyári 11 androidra frissítve van most) :F
Ehhez jönnének.
Nálam hiába akarom letölteni a felajánlott frissítéseket egyből szüneteltetésre ugrik :D
Ez már legalább a 10.alkalmazás frissítés lett volna :W

[ Szerkesztve ]

(#1508) sandró60


sandró60
addikt

Megkövetem magam :B
Egy reklám blokkoló okozta a problémát.
Kikapcsoltam és mindjárt működik a letöltés. :D

(#1509) Predatorr válasza sandró60 (#1508) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, sejthetted volna, hogy a xiaomi szoftverben reklám van! :D

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1510) Viktor0610 válasza Predatorr (#1509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen a reklám miatt nem működött.
Lehet akár hibás működés a reklámblokkoló appban (pl. a bankom appja is hibaüzenettel indul, ha aktív az adblocker).

Samsung Galaxy A54

(#1511) Predatorr válasza Viktor0610 (#1510) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem állítottam, hogy amiatt nem működött. Hibás működésre amúgy alapból ott van az Android 11. :((( Én nyilván jobb bankot választottam. :)

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1512) Narxis válasza Predatorr (#1511) üzenetére


Narxis
nagyúr

Te mindenben a jobbat választod. Olyan okos vagy. :)

Thanos was right.

(#1513) Predatorr válasza Narxis (#1512) üzenetére


Predatorr
őstag

Ezek szerint.:P Sőt még felismerek egy smileyt + a szarkazmust is, ráadásul nem teszek On-ba egy fölösleges, személyeskedő megjegyzést. Legalább narxistikus nem vagyok. :DDD

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1514) Predatorr


Predatorr
őstag

Na, ezért sem jó túrára, pedig sötét képernyő volt (hol láttam, hol hunyorogtam). [kép] Lezabálta a kijelző az akku bő ¼-ét, az S8 HDR10 amoleddel 20%-ot sem merült 2-3 óra alatt, pedig sokkal kisebb az akkuja.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1515) Graphics válasza Predatorr (#1514) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez IPS, ennek magasabb a fogyasztása, na meg túra közben térerő is bájos lehet ( kerdes persze milyen túra)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1516) Predatorr válasza Graphics (#1515) üzenetére


Predatorr
őstag

Én tisztában vagyok vele, nem én ajánlgattam ilyen célra + navigációra. Azt a gyenge 450nitet is tartania kell napsütésben. Sajna az amoledes mi 11 lite is csak 500-at tud (persze, peak 800) a többi meg drága. Bringa, nem erdőben sétálva bámultam órákon át a talaj helyett. :) De muszáj volt, mert otthon felejtettem a bikacomputert.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1517) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Sziasztok!
Újfent elkövettem azt a hibát, hogy hagytam a Miui-t frissíteni. Eddig gesztusvezérlést használtam Fng appal. Most alul megjelent egy jópár képpontos eltüntethetetlen sáv közepén egy fekete csíkkal. Ráadásul a launcherem alatt nem is működik. Mit tehetnék? Esetleg a gombos navigációt beállítani, és a gombsort elrejteni?

(#1518) Viktor0610 válasza Gerasz (#1517) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól sejtem, most frissítetted 11-re.
Droid 11 alatt csak a gyári launcherrel megy a gesztusvezérlés.

A csík eltüntethető: a Teljes képernyő jelzésének elrejtése opciót kapcsold ki a beállítások között.

Samsung Galaxy A54

(#1519) Gerasz válasza Viktor0610 (#1518) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Úgy látom, hogy kénytelen leszek megbarátkozni a Poco launcherrel, amíg rá nem szánom magam, és le nem takarítom a telefonról a hulladék Miuit.

(#1520) Viktor0610 válasza Gerasz (#1519) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem próbáltam más rendszereket, nem tudom, hogy ott működik-e a gesztusvezérlés.
Ha valakinek van infója megoszthatná. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1521) Oldman2 válasza Viktor0610 (#1520) üzenetére


Oldman2
veterán

Eddigi infóim szerint Android 11 alatt nem megy a gesztusvezérlés csak a gyári launcherekkel.

Remélem ez csak átmeneti, most nincs A11-es eszközöm.

(#1522) ribarszki


ribarszki
őstag

Sziasztok!

Bocsánat a láma kérdésért. Szüleimnek kell mobilt vennem a mostani Xiaomi 4A helyett. A Poco X3-at ajánlották. Ami miatt cserélni kell, hogy szoftveresen a Xiaomi 4A teljesen megbízhatatlan lett. Nem csörög ki, nem lehet a hívást letenni, elsötétül a képernyő, stb.. Folt FR, de nem oldotta meg.
A Poco X3-ra ezek a szoftveres problémák mennyire jellemzőek? Egy megbízható telefon kell nekik ami kibír 2-3 napot, gyors és van egy jobb kamerája. 0 játék, minimális alkalmazás.
Köszönöm! :R

(#1523) sandró60 válasza ribarszki (#1522) üzenetére


sandró60
addikt

Amit felsoroltál az mind jól működik.
Én a 73 évemmel ilyet használok már több hónapja :D

(#1524) Predatorr


Predatorr
őstag

Új hibám van frissítés óta: híváskor nem írja ki a hívó fél nevét. Híváslistában már ott van. Mi okozza, lehet vhogy javítani?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1525) y300fire


y300fire
tag

Poco X3 pro
Ha esetleg valaki készülék vásárláson gondolkodik.
Senkit nem akarok rábeszélni, egyszerűen itt az én példám:

Én a goboo.com webáruházból rendeltem.
Madridban van a cég.
68720 Ft. 189 euró kupon kód az oldalon.
GLS hozta egy ajándék mi táskával.
Megrendelés: 06.16
Kiszállítás: 06.22

Szép napot

(#1526) --HARDCORE-- válasza y300fire (#1525) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Egyik ismerősömnél ugyanez a telefon nemrég kapott egy frissitést, amitől elszállt az NFC-je. Azután jött egy másik frissítés, az NFC csodálatosan megy, csak a fő kártyájáról nem tud hívásokat indítani. :C
Kicsit kezdett elmenni neki is a kedve attól hogy megint egy xiaomit vegyen ezután. Meg is tudom érteni. M3-ra azóta nem jött frisseítés hogy sikeresen redukálták az akku üzemidőt 7ről 2,5 napra. (csak ota update történt) se app telepítes, se semmilyen rendszerváltozás nem lett végrehajtva.
#f*ckupdates :R windows10 szint vazze'

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1527) Gombinyó válasza --HARDCORE-- (#1526) üzenetére


Gombinyó
őstag

Hiába a jó hardver, xiaomiék még mindig nem tudnak romot főzni :(

(#1528) --HARDCORE-- válasza Gombinyó (#1527) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Amúgy el kell ismernem, még így is a legjobb üzemidővel rendelkező telefonom ami valaha volt, csakhát nem kicsit bosszant, hogy ez a vacak egy hétig is elment egy töltéssel, és erre ezt kapja a júzer. Mégha agyon lenne nyomkodva, de egy játékot se látott soha..
Már a második héten elveszíti a teló a legnagyobb fegyverét. Egy vicc.
Gyári ROM visszatételéhez is kell bootloadert nyitni gondolom. ??

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1529) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, engem szeret a Xiaomi, de nekem egyik frissítés sem rontotta el az NFC-t, a hívás fogadásával valóban van gondom, de ahogy kollégákkal beszélgetek erről, nekik szintén (Samsung, iPhone készülékek).

Amit észrevettem, hogy az akku a korábbi 8-10 óra SOT helyett egy ideje 7-8 órát hoz.

Samsung Galaxy A54

(#1530) Gombinyó válasza --HARDCORE-- (#1528) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem tudom, de ha nem gyári rom van most rajta, akkor már eleve nyitva van, nem? :D
Gyárit én ezzel a tool-al próbálnám meg visszarakni.

(#1531) --HARDCORE-- válasza Gombinyó (#1530) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Sajnos még nincs nyitva. Köszi, mindjárt meglesem! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1532) vittorio7 válasza y300fire (#1525) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi az infót.
Rendeltem ma egyet én is onnan.

66235 Ft-re jött ki az ára.

(#1533) y300fire válasza vittorio7 (#1532) üzenetére


y300fire
tag

Örülök hogy segítettem

(#1534) y300fire


y300fire
tag

https://hu.xiaomiplanet.sk/poco-x3-pro-hivatalos-22/

x3 pro 55.000 Ft.... Cseh raktár. fekete és bronz

(#1535) ates2


ates2
senior tag

X3 NFC tok rá megy X3 Pro-ra is jól tudom ?

(#1536) ruzsass válasza ates2 (#1535) üzenetére


ruzsass
tag

Igen, teljesen megegyeznek a méreteik.

(#1537) janakbacsi


janakbacsi
őstag

van itt valaki aki használja az erste bank george alkalmazást ezzel a telefonnal? van benne nfc-s fizetési lehetőség? mármint az app-ban.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1538) Viktor0610 válasza janakbacsi (#1537) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez így inkább alkalmazással kapcsolatos kérdés, aminek van külön topikja, de szerintem nincs benne NFC-fizetés.
Sem a Playen, sem a weben nem írja. Ha lenne, tuti feltüntetnék.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1539) Satus válasza janakbacsi (#1537) üzenetére


Satus
tag

Nincs

(#1540) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Sziasztok,újra itt. :D.
Vettem egy Redmi Note10-et,korábban, ezt lecseréltem,az AMOLED miatt,de az NFC hiányzott, és ennél jobb telóm még sosem volt ha nem nézem hogy IPS a kijelző.,amivel újra együtt fogok élni :D.Viszont most olvasom ezeket a bugokat, lehet hagyom 10-es verzión mert az nekem nagyon bevált korábban.Javitjak majd a 11-et remélem.Mit gondoltok?Jól gondolom hogy jelenleg érdemes hagyni ezen?
Richo

(#1541) Viktor0610 válasza Richoo44 (#1540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen bugok? :DDD

Szerintem nyugodtan frissíts.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1542) Richoo44 válasza Viktor0610 (#1541) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Olvastam azért párat, SOT idő, hívó felet nem jelzi ki (ez mondjuk nekem nem lenne fontos erről nem telefonálok,de azért fogadok hivast erről is :D ).Na de akkor megprobalom, hátha nem lesznek gondok.
Köszi, Richo

[ Szerkesztve ]

(#1543) Viktor0610 válasza Richoo44 (#1542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívó felet kijelzi, a SoT valóban kevesebb lett valamivel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1544) Richoo44 válasza Viktor0610 (#1543) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Mondjuk azzal még együtt tudok élni, elég gyorsan tölt, mást esetleg tapasztaltál?
Köszi :R

(#1545) Peaceliker válasza Richoo44 (#1542) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nálam egy kula frissítés óta, én most így utólag bánom, hogy felraktam...gondolom 1-2 frissítés múlva rendben lesz, de gáz.
Lehet csak sűrűbben újra kéne indítani, de automata rr-t kivettem, mert csomó mindent defaultra állított állandóan, még widgeteket is szedett le. Szóval most autó rr nincs, de olyan van, hogy lassú, meg sokszor melegebb, már beszélem a hívóval, de kép még sehol, appok akadnak, stb. Szóval sztem botrány lett. SOT is kevesebb tán.

"Oh my Goa'uld!"

(#1546) Viktor0610 válasza Peaceliker (#1545) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek közül a melegedést tapasztalom (bár az szerintem volt már a 10 alatt is), meg a már említett valamivel kevesebb SOT-értéket.

Mondjuk, én nyomtam egy hr-t (más miatt) a 11-re frissítés után.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1547) Viktor0610 válasza Richoo44 (#1544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jut eszembe más.

Samsung Galaxy A54

(#1548) ates2


ates2
senior tag

olyannal találkozott valaki,hogy próbálnék csengőhangot beállítani ami egy mp3 file, hiába van kiválasztva és hiába írja azt,hogy azaz alapértelmezett,ha hívnak akkor a poco csengőhang indul el...

[ Szerkesztve ]

(#1549) Viktor0610 válasza ates2 (#1548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Simán kiválasztottam a Hangok és rezgések - Csengőhang részen a Helyi csengőhang kiválasztása alatt a kérdéses MP3-at, és azzal csörgött.

A Hangok és rezgések - Csengőhang részen melyik csengőhangot írja?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1550) ates2 válasza Viktor0610 (#1549) üzenetére


ates2
senior tag

az mp3-at,aztán ha hívom a telót alapértelmezett csörgés van.
Asszony teloján van ez,az enyémen simán ment amit írtál :U

Most próbáltam AAC-re konvertálni úgy átmásolni akkor se.
Még azaz ötletem van,hogy nem adott engedélyt hogy hozzáférjen a mediafileokhoz, azt tudod hol lehet utólag engedni ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.