Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Neck


Neck
veterán

Sziasztok,

Nagyon mérges vagyok, mert kb 1 napja nem veszi a töltést anyám X3-ja. Ugyanaz a probléma, mint tesóm Poco F2 Pro-jánál - alaplap hiba, meg kell "hajlítani" a telefont, hogy menjen.

Youtube "megoldás"

Másnál is jött már ez elő?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#902) Peaceliker válasza Viktor0610 (#898) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nálam ez minden teloval elő tud fordulni. Ezzel a poco val kevesebbszer mint másikkal. Sztem az attól függ inkább melyikben hol van a szenzor.

"Oh my Goa'uld!"

(#903) Magnat válasza Peaceliker (#902) üzenetére


Magnat
veterán

Igen, jellemzően attól függ, a néhai A1-emben szoftveresen finomítottak rajta (sztem annyi történt, h már nagyobb távolságnál is lekapcsolta a kijelzőt), de akkor sem lett tökéletes ... nyilván az is számít, hogy tartod, mert a legtöbb Xiaominál ahol ez létezik, a userek egy része sosem találkozott vele. De pl ami többeknél ehet problémás, ha úgy telefonálsz, h csak a válladdal szorítod a füledhez, ilyen üzemmódban nekem az A1 gyakorlatilag használhatatlan volt ... illetve inkább úgy fogalmazok, h garantáltan elnyomtam pár dolgot a fülemmel.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#904) Peaceliker válasza Magnat (#903) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mondjuk olyankor nekem is felvillan... De nekem kötöttek az ízületeim, egy darab kő hajlékonyabb, mint én, szóval én nagyon bénán tartom vállal a telt :N

"Oh my Goa'uld!"

(#905) nimfas


nimfas
addikt

Melyik a legújabb EU Global Xiaomi ROM a telefonra?
Nyitást már kértem a telefonra. Feltenném a másik romot. :)

(#906) Viktor0610 válasza nimfas (#905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

EU Global? Mármin EUXM-verziós?
Ehhez minek nyitni?

Vagy Xiaomi.eu-ra gondolsz?

Samsung Galaxy A54

(#907) Predatorr válasza Viktor0610 (#888) üzenetére


Predatorr
őstag

Azóta (éjszakára kikapcsolás után) meghülyült a messenger. Négyzetesek lettek a képikonok, tetszőleges területre dobálja be őket, az app olykor csak ½ v ⅔ képernyőn jelenik meg, a billentyűzet kitakarja az üzenősávot.
Amúgy visszaállt a telefon sutyiban 60Hz képfrissítésre.
A programválasztó azért (is) dupláz, mert qrwa nagy jéséssel észleli a mozdulatot, másgolnis ezért akad, pedig visszaállítottam 120/240Hzre. Totálisan elbarmolták az érintésér-zékenységet.
Ja, a faszbúk is akadozik, de az csunálta amúgy is.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#908) Viktor0610 válasza Predatorr (#907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Messenger chat-fejek probléma tudtommal droid 11-l bug.

Az akadást továbbra sem értem, nálam nincs ilyen gond.

Samsung Galaxy A54

(#909) blueye válasza Predatorr (#907) üzenetére


blueye
veterán

Nem toltottel le vmi rosszindulatu malwaret?
Tul sok rosszat tapasztalsz amit mas nem.

(#910) Viktor0610 válasza blueye (#909) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen kell malware legyen, elég egy rosszul megírt, háttérben futó app.

Samsung Galaxy A54

(#911) victor


victor
csendes tag

Sziasztok,

Milyen a kamerája a Poco-nak a többivel összevetve?

Ebben a cikkben lehúzták kicsit.
https://www.techradar.com/reviews/xiaomi-poco-x3-nfc

(#912) Ciccuka válasza Neck (#901) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem lett esetleg leejtve vagy az aljzat megerőltetve?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#913) Viktor0610 válasza victor (#911) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kategórián belül teljesen rendben van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#914) victor válasza Viktor0610 (#913) üzenetére


victor
csendes tag

Thx.

(#915) nimfas válasza Viktor0610 (#906) üzenetére


nimfas
addikt

Xiaomi.eu igen, bocsi.
Bluetooth nem az igazi a gyári rom-on. Továbbá a rendes hívásrögzítés is hiányzik. Feltettem egy programot de nem az igazi.

(#916) motofi


motofi
aktív tag

Cube ACR próbáltad?

(#917) Predatorr válasza blueye (#909) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem töltögetek le. Évek óta megvannak a programjaim, azokat használom. Messenger frissült pont akkor, amikor elb.szódott.

Viktor0610: Hát, akkor meg kellett volna tartanom az S8-at. :D Az már 10-re sem frissült.
Nem tudom, mi akasztja, csak az Android 11 lehet. Van egy "panels" sidebar-om, de az eddig nem akadt össze semmivel, még nem kapcsoltam ki. Az alkalmazásválasztón kívül ritkán akad.

victor: S8-ról váltottam. Annál klasszisokkal jobb, a kromatikus aberráció alig jön elő néha, a panoráma viszont nem fordul körbe teljesen, mint a Galaxynál.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#918) Viktor0610 válasza Predatorr (#917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MIUI egy külön állatfaj. :D

Próbáld meg, hogy azt a sidebart átmenetileg kikapcsolod, mi történik.

99%, hogy nálad, valamelyik appoddal van a hiba, mert kb. senki nem panaszkodik ilyenre rajtad kívül.

Amit még megnézhetsz, ha van benne memóriakártya, akkor anélkül mit csinál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#919) nimfas válasza motofi (#916) üzenetére


nimfas
addikt

Az van fent. De pl. kihangosítóra, vagy arról csak úgy tudok váltani, ha bekapcsolom a nyomógombot és megnyomok egy számot. Hangerőt szintén nem tudok se fel, se le állítani hívás közben. Most hogy ez a rögzítő vagy a telefon hibája, na azt nem tudom.

(#920) Viktor0610 válasza nimfas (#919) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A rögzítőé.

Samsung Galaxy A54

(#921) nimfas válasza Viktor0610 (#920) üzenetére


nimfas
addikt

Sirály.... na ezért lenne jó a Xiaomi.eu rom, hátha ott rendesen működne a dolog. :)

(#922) Viktor0610 válasza nimfas (#921) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos lehetsz benne, mert ott nem kell külön app a rögzítésre, alapból működik a hívásrögzítés.

Samsung Galaxy A54

(#923) motofi válasza Viktor0610 (#922) üzenetére


motofi
aktív tag

Gondolom ehhez bootloader nyitás kell és akkor lehet feltenni. Ha nyitom a bootloader a banki app fog müködni?

(#924) Viktor0610 válasza motofi (#923) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a roothoz, másik ROM-hoz bl nyitás szükséges.

"Ha nyitom a bootloader a banki app fog müködni?"
Erről nincs infóm, mert nálam a bankom appja már azért szólt, mert be volt kapcsolva az OEM feloldás. :DDD
Így kikapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#925) Archybald


Archybald
újonc

Helo, ma lett egy ilyen csodám, s szeretném kérdezni, normális-e ,h fe-le lehet mozog a gyári töltőkábel az usb portban? előre is köszi

(#926) Predatorr válasza Archybald (#925) üzenetére


Predatorr
őstag

Igen, van egy kis holtjátéka, legalábbis nálam. Nem is árt kupakos toknál, mert az felnyomja (az armor tokom ráadásul sokkal erősebb a gyári szájlikonnál), és szoros ragasztással leválna az alaplapról, vagy mindig ki kéne venni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#927) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Jó ez a gyári tok, meg, hogy védelem az usb c csatlakozónál, de nekem elégkörülményes belevadászni tőltéskor a kábelt. Már néha könnyebb levenni a tokot és úgy csatlakoztatni töltőt.

(#928) Peaceliker válasza motofi (#927) üzenetére


Peaceliker
őstag

Első dolgom volt az USB dugót levágni a tokról :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#929) Archybald válasza Predatorr (#926) üzenetére


Archybald
újonc

huhh okés, köszi, már kezdtem elhinni, hogy kifogtam egy gyári hibásat. :U

(#930) kisscidar


kisscidar
csendes tag

Sziasztok.
Miui 12.0.6.0 frissítés óta azt tapasztalom, hogy random újraindul a telefon. Gyári beállítást csináltam rajta és ugyan azt produkálja...😡 Eddig nem volt ilyen baj vele. Valakinek esetleg van ilyen gondja? Valami okos tanács esetleg?

(#931) Viktor0610 válasza kisscidar (#930) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerviz.

Főleg, ha a gyári visszaállítás sem oldotta meg.

Samsung Galaxy A54

(#932) balazs1022 válasza kisscidar (#930) üzenetére


balazs1022
őstag

Nekem akkor csinált ilyet mikor beragadt a bekapcsológomb. Ha a gomb alját nyomod még képes lehet beragadni (pl képernyő kikapcsolásakor)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#933) kisscidar válasza balazs1022 (#932) üzenetére


kisscidar
csendes tag

Nem szoktam az oldalsó gombot nyomni. Arcalapú feloldással, kóddal, dupla koppos ébresztéssel nyitom zárom. Ezt csak a legújabb frissítés óta produkálja. Dual simet használok. Az egyiket kivettem, meglátom hogy csinálja e még. (Hallottam már , hogy sim kártya miatt is produkálhat hasonlót)Ma eddig csak 1x indult újra, tegnap vagy 4x. :W

(#934) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok,

Azt be lehet állítani valahol hogy sms küldéshez melyik legyen az alapértelmezett sim? Valamiért mindig a 2-es ajánlja fel viszont én az 1-es szeretném alapértelmezettként használni.

(#935) Peaceliker válasza kisscidar (#930) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem mi 9t csinálta kb első fél évben, aztán kinőtte. De Poco szerintem még 1x sem indult újra magától 3 hónapja.

"Oh my Goa'uld!"

(#936) Predatorr válasza Archybald (#929) üzenetére


Predatorr
őstag

Az oroszok is lötyögős géppuskával nyertek világháborút, a spéci német fegyók meg tönkrementek. Galaxy S5-ömön gar lejárta után 3 héttel vált le a lapról a csatlakozó, pedig még kupakos tokja sem volt, sem női kézbe nem került.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#937) tesopapa válasza Neck (#901) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Hello!
https://www.youtube.com/watch?v=68ET2UlMhHA
Nekem spec az alsó csatit kellett "megpatkolni" kb fél éve. Azóta patent.

(#938) gombasm válasza kisscidar (#933) üzenetére


gombasm
aktív tag

Azért mielőtt elszaladsz vele szervizbe tedd vissza az előző rendszert, hátha azzal nem csinálja továbbra sem. Nem lehetetlen, de ezek a "hw hibák" közvetlenül a sw frissítés után általában nem hibák...
Egy próbát megérne.

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#939) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Szerintetek a Google Pay alkalmazást miért nem lehet feltenni erre a telóra? Visa telefonos fizetéshez kellene.

(#940) ToniSlow válasza zolya1973 (#939) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Mert nem támogatott még hivatalosan Magyarországon. Amúgy ha leszeded az apk-t más forrásból akkor simán felmegy.

[ Szerkesztve ]

(#941) zolya1973 válasza ToniSlow (#940) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Nekem azt írták a banktól, hogy már támogatott és a Google fiókba ott van a beállításoknál mert a play-ről nem lehet leszedni. De nekem nincs is olyan menüpontom ahol ez megjelenne.

(#942) ToniSlow válasza zolya1973 (#941) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Megkérdezhetem melyik pénzintézet?
Egy kis plusz info

[ Szerkesztve ]

(#943) sancika43


sancika43
csendes tag

Sziasztok.
Van nekem ez a kis csoda készülékek de problémába ütköztem.
Ha fülesre van téve a teló akkor az értesítéseknek nincs hang jelzése a telefonon. Csak ha hívás érkezik akkor csörög,de sem email se Viber se Messenger nél csak a fülesen van visszajelzés. Tudna valaki segíteni hogy tudnék hangot varázsolni a telora.Mert nem mindig van a fülembe.
Ha nem sikerül akkor lesz egy eladó pocokfon.😄

[ Szerkesztve ]

(#944) ToniSlow válasza sancika43 (#943) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szia,

Szerintem abban az esetben ha füles van csatlakoztatava, legyen az vezetékes vagy vezeték nélküli, akkor az értesítések csak a fülesben szólnak. Nekem ez korábbi készüléknél is így működött.

(#945) sancika43 válasza ToniSlow (#944) üzenetére


sancika43
csendes tag

Szia.
Az a baj hogy használok más app okat is aminél fontos az azonnali értesítés,mert ha nem hallom lemaradók valamiröl.
Az utóbbi 5-6 évben csak Huawei teloim voltak és egyik sem így müködött mindig jelzett a teló,söt különbözö hangokat lehetett hozzárendelni. Ennél pedig egy kalap alá veszi az összes értesítés hangjelzését. Ez nekem gáz.
Azért köszi.

(#946) ToniSlow válasza sancika43 (#945) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nekem korábban Oneplus volt, az is így működött. Volt néhány alkalmazás aminek külön értesítési hangja volt pl, viber, messenger stb, de az összes többinél az alapértelmezett értesítési hang volt. Elképzelhető hogy nekem ezért nem furcsa.

(#947) zolya1973 válasza ToniSlow (#942) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Takarékbank. Most kaptam levélben Visát, Mastercard helyett. Abban írták.

(#948) ToniSlow válasza zolya1973 (#947) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szuper:
Takarékbank: 2021. közepén tervezi bevezetni a GPay-t. Saját androidos mobilfizetési megoldásuk nincs.

(#949) zolya1973 válasza ToniSlow (#948) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Igen ezt is olvastam a neten.A levélben március 20 van.
De ma hívtam a kártya kibocsájtót mert selejtes a kártyám az érintéses fizetésnél vacakol.Tesztelés alatt áll még a GPay és lehet év vége is lesz azt mondták.

(#950) JoseGee


JoseGee
tag

Ha valakinek állandóan leállna az msa alkalmazás. Elméletileg (nekem gyakorlatilag is) megoldja.

Ami késik, az nem jön időben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.