Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Dadi207


Dadi207
csendes tag

1+2=3 meghívó keresi gazdáját. :)

OnePlus One

(#7552) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Ma megrendeltem én is a telefont!

A kérdésem az lenne, hogy kijelzővédő fóliát érdemes-e használni?ha igen, honnan lehet beszerezni?

Köszi!

(#7553) vitezlejszlo válasza FeRkE (#7549) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ugyanolyan jol fogyaszt mint a Franco, 5-10mA szoval hacsak nem lesz a Francoba valami nagy tudomany, marad a gyari.

Danikam, latod mar a kernelt se eri meg atflashelni.. meg egy ilyen idiota telefont... :)

(#7554) FeRkE válasza micafighter (#7550) üzenetére


FeRkE
őstag

Köszi az infót, sejtettem, hogy jobb, ha óvatos vagyok :) Rootot vissza kellett állítanom. Fene.. :)

(#7553) vitezlejszlo: azért éri meg Francot felrakni, mert a frissítéseket hamarabb megkapja, mint a gyári ROM.

[ Szerkesztve ]

(#7555) heidrich


heidrich
senior tag

Kezdek elég mérges lenni, hogy ezek a nyomorultak nem képesek feladni egy rohadt 1+-t 1 hete!!! Aztán még elvárják hogy fizessek előre.... no comment.

most lettem rájuk ideges. leszarom kinaba milyen ünnep van én EU-ban élek. basszák meg

bocs, ezt most le kellett irnom. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#7556) Oppenheimer válasza heidrich (#7555) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Megértelek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7557) big-J válasza Lecs@ (#7527) üzenetére


big-J
őstag

Jól tetted hogy elküldted zack-ot, szerintem más sem akarta hallani a folytonos negatívitását.

(#7558) FeRkE válasza Oppenheimer (#7556) üzenetére


FeRkE
őstag

En nem. Már Le lett írva, hogy a logisztikát kínaiak intézik. Az is, hogy volt 1 hét szünet.

(#7559) madgie válasza FeRkE (#7558) üzenetére


madgie
titán

Meg az is, hogy 20000 meghívót szórtak szét pár napja, valószínűleg "kicsit" nagyobb mennyiséget kell kiszórniuk a raktárból, mint amúgy a szokásos.

[ Szerkesztve ]

(#7560) Oppenheimer válasza FeRkE (#7558) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerinted ezekkel nincs tisztában? De igen. Akkor is jogosan bassza fel, hogy azért nem adták még fel a telefonját, mert Kínában 1 hétig partiznak most.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7561) FeRkE válasza Oppenheimer (#7560) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez kb. olyan, mintha neked azért dumálnak, mert Karácsonykor miért nem dolgozol, miért a családoddal vagy...

(#7562) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Ha nem auto-n van a hatter vilagitas, hanem teljesen felhuzva, akkor nekem olyan a kijelzom, mintha ki akarna egni, szinte izzik minden. Olyan, mitha a gamma fel lenne huzva. Nektek nincs ilyen? Valami mintha valtozott volna a szinkezelesben....

Azt a menut sem talalom, ahol a szineknek a szaturaciojat meg ilyen mokakat lehetne allitani, mint itt:

link

Nektek van ilyen menutok?

[ Szerkesztve ]

(#7563) Oppenheimer válasza FeRkE (#7561) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az 3 munkaszüneti nap, nem 7. Ráadásul ez nekik a második ilyen idén.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7564) farena válasza farena (#7466) üzenetére


farena
tag

Úgy látom el kelt mind a két meghívó.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#7565) Avicularia válasza FeRkE (#7561) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem kell ahhoz EU-n kívül menni, hogy karácsonykor dolgozni kelljen a kereskedelemben. Svédben dec.24 ünnep, utána 25.-én kezdődik a nagy leértékelés és ha a kereskedelemben dolgozol gályázhatsz mindkét karácsonyi napon. Bár sok helyen 25.én zárva vannak, csak 26.-án nyitnak ki, helye válogatja.

(#7566) yotzo válasza vitezlejszlo (#7562) üzenetére


yotzo
csendes tag

Fakó az egész, undorítóak a színek, kiégeti a szemem :S Ez nem egy colorOS.
Aki cm nightlyn van az tudja még állítani? Lehet itt az ideje kipróbálni a nightlyk bugjait.

(#7567) Vagany válasza heidrich (#7555) üzenetére


Vagany
őstag

Kifejezetten gyerekes viselkedés, de van aki a korral csak öregszik és nem érik. :R
Amúgy 1+1 hét alatt meglesz kb az 1+1 :).

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7568) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Slide-on kívül semmilyen lock screen módot sem tudok beállítani. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7569) Pipikék


Pipikék
tag

Sziasztok!

Tudnátok RAW-ba fotozni?Kiváncsi lennék az eredményre :)
Nagyon szépen köszönöm ! :)

(#7570) heidrich válasza Vagany (#7567) üzenetére


heidrich
senior tag

gyerekes vagyok mert előre ki van fizetve több mint 100.000 Ft és 1 hete várom rá hogy feladják, pláne nem is nekem lesz a készülék és várnak rá. ELNÉZÉST, már sajnálom hogy megszólaltam.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#7571) Vagany válasza heidrich (#7570) üzenetére


Vagany
őstag

A gyerekesség a poszt-ra és az abban lévő értelmetlen káromkodásokra utal, de ha ettől jobban érzed magad akkor tőlem mérgelődhetsz még egy kicsit, felőlem a falba is verheted a fejed, de ha rám hallgatsz akkor már ma útra kelsz és a Oneplus headquarter-ben személyesen is beolvasol a portásuknak :DDD .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7572) mukurisho válasza Vagany (#7571) üzenetére


mukurisho
tag

:C

(#7573) MartOOn válasza heidrich (#7570) üzenetére


MartOOn
addikt

Kiallok UFO tarsam mellett! Legalabb annyit tolhattak volna emailben hogy sorry mi most partyzunk egy hetet ne vard a telot. Odaig mar nem is fajulok, hogy 'erezd a mely együttérzésünket küldünk egy free foliat a keszulekhez...' Mert qrva jo fejek vagyunk es azt szeretnénk ha mindenki boldog lenne. (ugyanis a oneplus two-t is el szeretnenk adni...)
Mellesleg jobban belegondolva, tuti hogy a partyzas miatt csuszik? Nem a 20.000 meghivo az oka? Mert ha kikuldtek 20.000 meghivot MAJD elhuztak egy hetre partyzni... Aaaaz... Nem tul szép... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7574) Lecs@ válasza Vagany (#7571) üzenetére


Lecs@
addikt

Az " aggódást " megértem. Mert eddig valóban sokkal gyorsabb volt a Store. De. Ha én aggódok valmi miatt, annak utánajárok. Felhív, emailt küld stb-stb. Nem a PH falait fejelem szét :W :W

:)

(#7573) MartOOn : a csomagküldés ideje 1-7 munkanap. Miért is kérjenek elnézést ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7575) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Teljesen legyalultam mindent, a teljesen szűz 33R-re raktam fel a 38R-t, de továbbra is átlátszó a képernyőzáram és továbbra is fagy. Ez normális?

(#7576) heidrich válasza Lecs@ (#7574) üzenetére


heidrich
senior tag

Felkaptam a vizet és megirtam ezt a kommentet kicsit dühösen és ennyi. Mindenkitől sorry, de kicsit tényleg inkorrektnek tartom hogy semm jelzést nem kaptam a rendelésnél vagy bárhol, hogy késnek a kiszállítások és akkor lehet nem rendelem meg, vagy akkor ennek a tudatában mert nekem az kellemetlen hogy előre kifizetek valamit és 1 hét után sem történik semmi. Most meg állandóan a Store-s lesem, hogy mi a szitu.
Ha holnapig nem változik akkor majd írok nekik és kész, nem a "PH falait" akarom szétverni, mégegyszer bocs. :D

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#7577) micafighter válasza szkorhetz (#7575) üzenetére


micafighter
nagyúr

Telepitsd újra a 33r-t fastbooton keresztül, aztán frissitsd az ota fájlal recoveryből.

(#7578) Oppenheimer válasza szkorhetz (#7575) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Valamit elkúrhattak, mert nekem se 100-as.

mica: én így csináltam, de mégse jó. nem lehet semmilyen biztonságos feloldási módot beállítani. :(

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7579) micafighter válasza heidrich (#7576) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem akarok belefolyni csak mrgjegyzem hogy az az utolsó pillanatig visszamondhatod a rendelést, és visszakapod a teljes penzt. Ráadásul ott a paypal buyer protection is, de odáig úgysem jut el a dolog mert visszaküldi az opo a pénzed probléma nélkül. Szóval ilyen fajta kockázat nincs rajtad.

[ Szerkesztve ]

(#7580) micafighter válasza Oppenheimer (#7578) üzenetére


micafighter
nagyúr

Roppant érdekes :DDD

(#7581) szkorhetz válasza micafighter (#7577) üzenetére


szkorhetz
őstag

Az a baj, hogy úgy csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#7582) heidrich válasza micafighter (#7579) üzenetére


heidrich
senior tag

nem titok, eladásra vettem az 1+-t szóval nem sűrgős végülis, szóval visszamondani nem akarok semmiképp sem, de tudom, hogy természetesen lenne lehetőségem. csak már nagyon lenne rá vevőm aztán ezért húztam fel magam igazából. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#7583) Vagany válasza heidrich (#7576) üzenetére


Vagany
őstag

Nos ez egy érett hozzászólás volt, grat :C . Amúgy alapjában véve értem és megértem a problémádat. Amikor az ember kifizette már a cuccot akkor a legrosszabb a várakozás, remélem minél hamarabb megkapod a telefont és nem lesz több probléma :R .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7584) vitezlejszlo válasza Oppenheimer (#7578) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ha az Apple elqrhat egy update-et, akkor az Opo is. Jo? Jo? Jo??? :)

Fura nekem megy frankon... bar nekem a rajzolos kepernyozaram van, es nincs gond, megy ahogy kell. Kolleganak is, neki az elhuzos alap fajta. Es napi hasznalatos 33r-re tettem fel a 38-as updatescript buheralt zipet.

(#7585) kano válasza vitezlejszlo (#7584) üzenetére


kano
nagyúr

Tezsvírem!!!!!
Nekem is hasít ám rendesen a kicsike. :R Full wipe volt, sőt még belső tárhely wipe is.

Viszont fastboot módban nem tudom ráflashelni a TWRP-t. :W Kiírja, hogy OK és továbbra is a gyári recovery van rajta. :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7586) FeRkE válasza Oppenheimer (#7578) üzenetére


FeRkE
őstag

Nálam műxik a feloldóminta is.

(#7587) heidrich válasza Vagany (#7583) üzenetére


heidrich
senior tag

én is remélem, köszi. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#7588) kano


kano
nagyúr

Nektek felmegy a TWRP? Az első bootkor még rajta van, de utána csak a gyári. Nem lehet ráflashelni. :W

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7589) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok,

Én is feltettem a frissítést, az eredetit...

Először nem ment, gondolom a franco miatt. Visszaraktam fastbootban a 33R-t -w nélkül, majd a twrp-t és azzal raktam fel az új OTA-át.
Első induláskor nekem is volt lockscreen fc(és a sim unlockot sem kérte), de egy újraindítás után megszűnt.
Próbálgattam jobbra-balra, de nekem idáig patent, és megmaradtak a dolgaim is. :)

(#7590) vitezlejszlo válasza kano (#7588) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

More a recovery feluliras ki van kapcsolva? Settings / Developer / update CM recovery

(#7591) mgTerminator válasza Oppenheimer (#7578) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az új frissítés is szar? Pedig már meggyőztem magam hogy jó lesz a gyári rendszer is, úgyis témázom és ugyan úgy fog kinézni mint a nightly... akkor ezekszerint mégis fel kell toltam azt? :U

(#7592) Oppenheimer válasza mgTerminator (#7591) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Másnak jó a lockscreen, szerintem tégy vele egy próbát.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7593) Ixion77 válasza heidrich (#7582) üzenetére


Ixion77
őstag

Ha ez vígasztal, nekem a mailboxde tollászkodik péntek óta azzal, hogy két kis dobozt berakjon egy nagyobba. Elvileg max. 1 nap az összecsomagolás, gyakorlatilag meg flusztráló, hogy ehéten se kapom meg a telefont...

Arról nem is beszélve, hogy miért nem képse végre ez az ország tényleg beletartozni az EU-ba, hogy ne a csóró németeken keresztül kelljen csencselni... Már négy napja a kezemben lenne a ketyere...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7594) Lecs@ válasza Ixion77 (#7593) üzenetére


Lecs@
addikt

" miért nem képes végre ez az ország tényleg beletartozni az EU-ba " köszviktor

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7595) katalin888 válasza madgie (#7559) üzenetére


katalin888
aktív tag

Buy OnePlus One now! No invite needed! OnePlus.eu!
Most, hogy is van ez??

[ Szerkesztve ]

(#7596) micafighter válasza katalin888 (#7595) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hívatlan viszonteladó. Vagyis nem hivatalos :) Megtévesztő a weboldal, én nem mernék tőlük venni. Tapasztalatunk sincs velük.

[ Szerkesztve ]

(#7597) #03372544 válasza micafighter (#7596) üzenetére


#03372544
törölt tag

(#7598) Oppenheimer válasza #03372544 (#7597) üzenetére


Oppenheimer
veterán

zseniális :C

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7599) zokni1996


zokni1996
csendes tag

akkor a kamerával most mi a helyzet? meg a lockscreen-el? :DD mert én telepítettem, és a következők szembe tűnőek:

A lockscreennél nincsen kék háttér, egyedül egy fekete átmenetes átlátszó 'kép' van, ami a világos kék helyett található

A másik, aminek nem örülök, hogy a kamera nekem nagyon el lett sz@rva :Y, ugyanis a felvételekk rendesen ejtik ki a képkockákat (a 120-fps maximum 15 vagy 10 fps-be vesz fel!!!!!!!) ami iszonyatos nagy szaggatást eredményez a videón. a kamera, amikor meg fényképezni akarok, akkor szó szoros értelmében 1-2sec-et is késik!!! (a képre értem) hát ez nem állapot, megyek vissza, vagy előtte újrateszem teljes w-vel :o

Ja, és roolva volt a telefon, franco-val. a piszkált update scriptest tettem fel, elsőre felment, nincs semmi leállás egyébként, de ez amit fent leírtam minden helyettesít!! :o :o :o

(#7600) katalin888 válasza micafighter (#7596) üzenetére


katalin888
aktív tag

Ertem!
De legalabb korrekten kiirjak, hogy:
the Oneplus One we offer is the version running CM11 upgraded from Color OS,
the phone back cover have not printed CM branding

Tehat kinai verzio, de az ara legalabb nem dragabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.