Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) zack


zack
nagyúr

Nekem is megjött a meghívó. Tudna valaki megoldást arra, hogy tudnám átvenni? Ha pl valaki a postázható országokban él (EU) átvenné, és tovább küldené nekem?
Sajnos az jött vissza, hogy ide nem postáznak. :(
Ha van rá megoldás, felrakom hirdetni a Lumia 1520-at.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7452) kerlas válasza zack (#7451) üzenetére


kerlas
tag

Olvasd el az 1. hozzászólást, ott pedig a mailboxde.com-ról a leírást.

(#7453) kerlas


kerlas
tag

Van újabb 2 meghívóm aki előbb jelentkezik, azé lesz.

(#7454) zack válasza kerlas (#7452) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam 350 dollár szerepel árnak a kosárban (64GB fekete). Erre jön még rá valami, vagy mailboxde.com-os rendelésnél ez ennyi is lesz?
Tényleg 1 napom van megvenni? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7455) virkir válasza zack (#7454) üzenetére


virkir
veterán

Legorgetsz oldal alja.
Raboksz dajcs zaszlocskara atvalt euro arra.
Innen fojt vasarlas mert csak nemet oldalrol lehet nemet cimre rendelni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7456) zack válasza virkir (#7455) üzenetére


zack
nagyúr

+7k...85 vs 92k. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7457) kerlas válasza zack (#7456) üzenetére


kerlas
tag

Ha USA-ból akarod hazaküldeni, akkor arra rájön a vám+áfa tehát többet buksz. Németországba rendelésnél meg csak euróban tudsz fizetni. Egy nap, hogy claim-eld, és egy nap a vásárlásra.

[ Szerkesztve ]

(#7458) zack válasza kerlas (#7457) üzenetére


zack
nagyúr

Ha időbe küldik a meghívót, nem lettek volna ilyen kérdéseim. De mivel hónapokat nem várhattam, megvettem a 1520-at. Most meg már túl macerás lenne minden szempontból. Elsősorban gari. Németország oda vissza minimum 3 hét + javítási idő. Postázás...etc. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7459) virkir válasza zack (#7456) üzenetére


virkir
veterán

85+térfa vs 92k hacsak nem hozza valaki bőröndbe haza
1 év vs 2 év garancia EU garanciaközponttal
De te tudod.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7460) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Már németben van a teló! :D

(#7461) micafighter válasza zack (#7458) üzenetére


micafighter
nagyúr

2-3 hónappal ezelőtt is lehetett Oneplus-t venni, vettünk is jópáran :) Igaz akkor még jóval kevesebb volt a meghívó, de találtunk jó árú, megbizható viszonteladót :) A te esetedben a 1520 már adott, ami egy nagyon jó WP telefon. A Oneplus pedig egy nagyon jó androidos telefon. Ezt csak te tudod eldönteni hogy az igényeidnek mi felel meg jobban. A meghívós Oneplusra 2 év garancia van EU-ban vásárolva. Postázós de a postaköltséget is állja a Oneplus. Az ügyintézés menete még sajnos/szerencsére nem annyira ismert mert 1-2 garanciás esetről tudok, de hiába kértem itt őket, nem írták le a fórumtársak hogy ment a garanciáztatás, szóval ezt nem tudjuk tapasztalatból. Eleinte sok negatív tapasztalat volt a szervizelés menetére. Új cég a Oneplus és folyamatosan vesznek fel új embereket hogy javítsák a supportot. Nem hiszem hogy a szervizeléssel komoly problémánk lenne a jövőben,

(#7460) mgTerminator :)

(#7450) big-J kíváncsi vagyok csináltak-e piackutatást, hogy az utcán hányan használnának ilyet? :D

[ Szerkesztve ]

(#7462) KBP


KBP
csendes tag

Sziasztok!

Van egy meghívóm, 17:00-ig felhasználható.
Ha kell vkinek privátban jelezze.

[ Szerkesztve ]

(#7463) kosmoo81 válasza zack (#7451) üzenetére


kosmoo81
tag

hozzam tudsz rendelni, ha mas megoldas nincs, segithetek (ausztria)

(#7464) Lecs@ válasza zack (#7458) üzenetére


Lecs@
addikt

" 3 hét " 2 napok alatt intéződnek a posták. Ez nem kína. És ha jól tudom garigond sem jellemző.

Amúgy neked nem ajánlom ezt a készüléket, mert sok-sok elvárásod van. Kamerában főleg.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7465) kcsa válasza zack (#7458) üzenetére


kcsa
veterán

Ha ezek ekkora problémák (nem három hét a postázás), akkor nem tudom, hogy fordulhatott meg egyáltalán a fejedben hogy ilyet rendelj? :N

(#7466) farena


farena
tag

Van 2db darab meghívóm. Mindegyik még 20 órán keresztül él.
Az idő rövdsége miatt ide tettem a linkeket.

meghívó

meghívó

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#7467) zack válasza Lecs@ (#7464) üzenetére


zack
nagyúr

Nem jó kamerában? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7468) edward2 válasza Coyote01 (#7435) üzenetére


edward2
addikt

Azt hol kell? Én szívesen eltűntetném.

(#7469) Lecs@ válasza zack (#7467) üzenetére


Lecs@
addikt

Picit ismerlek ilyen téren. Személyes tapasztalat, de ismerőseimé is hogy pl G3 , és S5 is többet hoz kamerában. Nem azt írom ezzel, hogy gyenge, de mivel te Lumia 1520 - n vagy, amit én szintén próbáltam, és neked nagyon fontos a kamera, helyedben előbb kézbevenném a készüléket.

512 GB

(#7470) TOZ


TOZ
addikt

Annyi meghivo van ujabban... viszket a tenyerem... basszus...
mailboxde-t tegnap megcsinaltam, most mantrazom, hogy nem kell ez nekem.

[ Szerkesztve ]

(#7471) zack válasza Lecs@ (#7469) üzenetére


zack
nagyúr

:R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7472) FeRkE válasza TOZ (#7470) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem már akkor viszketett, amikor alig volt. Bár én Galaxy Nexusról váltottam, így jóval nagyobb ugrás volt, mint Neked Nexus 5-ről. Azt nem tudom, Nexus 5-ről mennyire érdemes váltani, azt nem használtam sosem (bár sokáig nézegettem, hogy Nexus 5 legyen vagy OPO). Eddig nem bánom, hogy nem Nexust vettem :)

(#7473) Coyote01 válasza edward2 (#7468) üzenetére


Coyote01
tag

Főképernyőn hosszan nyomvatart majd előugró menüben középen talán modulok (három kis négyzet), ott lesz egy lista. Annak a közepe felé van egy "ikon feliratok elrejtése". Ott tudod letiltani/engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#7474) Lecs@ válasza zack (#7471) üzenetére


Lecs@
addikt

Hozzárakom, egy nagyon összeszerelt, brutálisan jó telefont vennél a kezedbe, vajsima androiddal, és brutál akkuval.

512 GB

(#7475) TOZ válasza Lecs@ (#7474) üzenetére


TOZ
addikt

Na igen az akku... ez ami miatt viszket a kezem.

(#7476) #01696768 válasza TOZ (#7470) üzenetére


#01696768
törölt tag

Férjemnek van Nexus5-e, imàdjuk mindketten. Ha vezet én tapizom, meg elég sokàig akartam én is egyet, szóval tesztelgettem rendesen. Aztán jött az OPO, és nekem egy az egyben Nexus5.5. A legtöbb dologban ugyanazt a feelinget hozza, csak még intenzívebben: gyorsaság, rendszer tisztasága, kijelző minősége (szerettem az amoledet S3-on, de ez valahogy jobban bejön), kameraszoftver egyszerűsége (lehet szidni, szerintem OK képeket csinál és tetszik a CM11s szoftvere), brutális akksi (ő megy vele 2 napot kímélve, én nyúzom állandóan és így bír 2 napot), letisztult design (az OPO javára picit). Csak ugye ott vannak a plusszok, még jobb akksi, még nagyobb kijelző, még "tisztább" OS. Nem vagyok biztos benne, hogy kifejezetten erősködnék a váltást illetően, de pl. ha a Nexus6 valóban 6 colos, stb., akkor ez tökéletes következő lépés lehet.

(#7477) Lecs@ válasza TOZ (#7475) üzenetére


Lecs@
addikt

Vakard meg szerintem. Jól fog esni :)

512 GB

(#7478) heidrich válasza mgTerminator (#7460) üzenetére


heidrich
senior tag

nekem még mindig processing...

elsején rendeltem szerdán.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#7479) Lecs@ válasza heidrich (#7478) üzenetére


Lecs@
addikt

Én tegnap du rendeltem, és MÁR processing :D

512 GB

(#7480) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Nektek is?

(#7481) micafighter válasza FeRkE (#7472) üzenetére


micafighter
nagyúr

XDA-n elég sok a pozitiv visszajelzés az N5 ről 1+1re váltok között.

(#7482) micafighter válasza szkorhetz (#7480) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem még nem, de irni akartam, hogy jön :)

KÉRLEK benneteket, aki rootolva van és megjött neki a frissítés, mielőtt telepítené , a telefon cache mappájábol az OTA fájlt mentse le és ossza meg velünk!

THX

Igy a többiek akit érdekel hamarabb fel tudja rakni magának, nem kell az ota-ra várni :)

fontos a ,,mielőtt telepítené" mert ha telepítettek utána már nem lesz meg az ota fájl!

[ Szerkesztve ]

(#7483) zokni1996 válasza micafighter (#7482) üzenetére


zokni1996
csendes tag

És ez milyen frissítést tartalmaz?? :DD annyit vártam már rá

Bocsi nem olvastam végig :(

[ Szerkesztve ]

(#7484) szkorhetz válasza micafighter (#7482) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hát, nekem nem akarja telepíteni a TWRP.

(#7485) rerros


rerros
tag

Greenify-al mindent hibernáltam, repülő üzemmódba tettem, majd éjszakára úgyhagytam, nem babráltam. 8 és fél óra múlva reggel néztem, hogy 7%-ot merült. ugye ez nem normális?

(#7486) micafighter válasza szkorhetz (#7484) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor root és küld át nekem a cache mappábol az ota fájlt és megnézem ha haza értem.

(#7487) Oppenheimer válasza micafighter (#7482) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez nagyon jó lenne, dobnám is fel.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7488) micafighter válasza rerros (#7485) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem normális. Nightlyban / franco kernelben már javítva van, remélhetőleg az új ota-ban is.

[ Szerkesztve ]

(#7489) szkorhetz válasza micafighter (#7486) üzenetére


szkorhetz
őstag

Lementettem, most meg próbálom simán recovery-ból, nem a telefonról indítani.

(#7490) kano


kano
nagyúr

Azt hittem ma reggel, hogy megmakkant a telefonom, ugyanis hiába dugtam az eddig megszokott töltőre éjszakára, nem töltött rajta semmit. Elsőre a Franco R23-ra gyanakodtam, de végül is kiderült, hogy a töltőkábellel történhetett valami, mert ugyan azzal a töltővel de másik kábellel kiválóan tölt. :)
Viszont baromi lassan. :F Találkozott valaki ilyennel Franco R23-on?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7491) kcsa válasza szkorhetz (#7480) üzenetére


kcsa
veterán

Nálam semmi :(

(#7492) micafighter válasza szkorhetz (#7489) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rendben, majd írj hogy sikerült e recoveryből :) Fel tudnád tenni egy fájlmegosztó helyre?

(#7493) micafighter válasza kcsa (#7491) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kapja meg mindenki egyszerre, 1 hét alatt kapja meg mindenki.

(#7494) szkorhetz válasza micafighter (#7492) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem, természetesen. MULTIROM bezavarhat?

[ Szerkesztve ]

(#7495) micafighter válasza szkorhetz (#7494) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, nézd meg a multirom xda topic első oldalát az OTA/frissítés telepitésére. :)

(#7496) szkorhetz válasza micafighter (#7495) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nézem, közben pedig csurog fölfelé drive-ra!

Semmit nem ír:

Updating/changing ROMs

1. Primary ROM (Internal)

Flash ROM's ZIP file as usual, do factory reset if needed (it won't erase secondary ROMs)
Go to Advanced -> MultiROM in recovery and do Inject curr. boot sector.

[ Szerkesztve ]

(#7497) kano válasza kano (#7490) üzenetére


kano
nagyúr

Gyermekeim!
Az új Franco R23 azt hiszem, hogy nincs kibékülve a kikapcsolva való töltéssel. :F
Tapasztalta ezt valaki? Vagy nem is tölti vagy csak b@romi lassan.

38R frissítésről

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7498) micafighter válasza szkorhetz (#7496) üzenetére


micafighter
nagyúr

Oké köszi :)

(#7497) kano: a töltési jelző kikapcsolt teloval franco kernellel nem látszik, de ettől működnie kéne a töltésnek normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#7499) kano válasza micafighter (#7498) üzenetére


kano
nagyúr

Azt tudom, eddig sem látszott. Viszont az R23-mmal azt csinálta, hogy bejött a boot képernyő majd eltűnt (mintha töltene), majd még1x bejött a boot képernyő és utána semmit sem töltött reggelig. Ez kétszer csinálta meg, de elsőre azt hittem, hogy a töltőkábel csúszott ki a hülyeségem miatt. Visszatettem az R22-t és az eredeti töltő szettel most úgy néz ki, hogy normál sebességgel tölti. Majd kb. 1 óra és meglátjuk mennyit tölt rá.
3 óra alatt töltött rá 38%-ot az R23-al. Keveslem...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7500) micafighter válasza kano (#7499) üzenetére


micafighter
nagyúr

3 óra alatt 38% valóban kevés. 3 óra alatt 2x maxra kéne töltenie nulláról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.