Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Lecs@ válasza bakterka (#6449) üzenetére


Lecs@
addikt

:Y

512 GB

(#6452) Oppenheimer válasza micafighter (#6450) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszönjük. Addig is itt az enyém. Azt a hátteret raktam be, ami abban az iconpackban volt, amit te is használsz.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6453) bakterka válasza Lecs@ (#6451) üzenetére


bakterka
tag

Mi ez a szemmeresztés??Nem elég nagy a kép? :D :D

(#6454) micafighter válasza Oppenheimer (#6452) üzenetére


micafighter
nagyúr

Itt a háttérkép gyüjteményem: [link]

(#6455) edward2


edward2
addikt

! fontos!

Volt/van valakinek olyan problémája, hogy nem tudják felhívni? Most teszteltem 3 számról fel tudom magam hívni de a 4.-ről nem.

Esetleg lenne valaki UK-ből aki hajlandó egy kis tesztet lefolytatni?

Kösz

(#6456) Avicularia válasza micafighter (#6417) üzenetére


Avicularia
veterán

Érdekes, mikor nem egészen 3 éve vettem az xe200pro-t akkor nagyon ajánlott volt a fülhallgatós topikban. Mondjuk a garancia miatt, pontosabban a garancia hiánya miatt én se vennék még egyszer ha széthullana.

(#6457) micafighter válasza Avicularia (#6456) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ahogy telik az idő változhat a gyártó termékeinek minősége, szolgáltatása, vagy csak egyszerüen eleinte nem volt még elég tapasztalat az adott termékkel. De az is lehet, hogy megjelent ugyanabban az árkategóriában egy vagy több jobb alternatíva. Szerintem ahogy egyre több tapasztalat volt xears-el, úgy került át végül a nem ajánlott listára. És alternatíva is akad bőven.

[ Szerkesztve ]

(#6458) Bilux válasza edward2 (#6455) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem nem volt probléma legalább nem zavarnak. Gondolom tiltott szám nem? Nincs blokkolva?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6459) edward2 válasza Bilux (#6458) üzenetére


edward2
addikt

Próbáltam blokkolást kapcsolgatni ki be de semmi változás arról a számról nem lehet felhívni. Gondolkodtam azon is hogy a rejtett szám lehet a probléma, de másik számról felhívtak rejtve és úgy nem volt probléma.

Ezért lenne a legjobb egy vállalkozó kedvű Angliában élő fórumtárs mert konkrétan onnan hívnának.

(#6460) Bilux válasza edward2 (#6459) üzenetére


Bilux
veterán

Hát ha csak arról nem jó akkor szolgáltatót kéne zargatni hátha ők tudnak rá valszt adni.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6461) Avicularia válasza micafighter (#6457) üzenetére


Avicularia
veterán

Jogos. Így jártam a dell inspiron n5010 laptoppal is. Mikor vettem az volt ajánlott a megfelelő topikban, utána 1 évvel meg szó szerint leköpték a fórumon aki ilyet vett, ennél sz@rabb nem létezik felkiáltással :)

(#6462) micafighter válasza edward2 (#6459) üzenetére


micafighter
nagyúr

Feltételezem +36 - al kezdődöen próbálnak hivni ilyenformán:

+3620 123 4567

mármint ha magyar számod van..

[ Szerkesztve ]

(#6463) edward2 válasza micafighter (#6462) üzenetére


edward2
addikt

Olasz, de eddig magyar illetve másik olasz számokról jól működik. Amiről nem megy az konkrétan Google Voice. ☺

(#6464) Bilux válasza micafighter (#6462) üzenetére


Bilux
veterán

Elég szőke számod van :Y :P :R

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6465) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Ha már mindenki berakta :D Nekem ennyi az egész :D

(#6466) micafighter válasza edward2 (#6463) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát ha csak a Google Voice-rol nem tudnak hívni, akkor valószínűleg azzal lesz a baj. :)

(#6467) Oppenheimer válasza mgTerminator (#6465) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pakolnám...

... fel az icon packet ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6468) jilian válasza micafighter (#6448) üzenetére


jilian
addikt

(#6469) mgTerminator válasza jilian (#6468) üzenetére


mgTerminator
veterán

Némításra tedd fel ezt. Igaz van benne egy betűtípus is meg Cerberus lopásgátló, de ha nem kell akkor vedd ki ezeket! Vagy ha nagyon nem boldogulsz vele akkor csinálok egy másikat.

Oppenheimer: khm.... barátnőm... :D

(#6470) micafighter válasza jilian (#6468) üzenetére


micafighter
nagyúr

Dehogynem :P

(#6471) Bilux válasza mgTerminator (#6469) üzenetére


Bilux
veterán

Ez jó :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6472) micafighter válasza Bilux (#6464) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ismeretleneknek tört alakban szoktam megadni, a nevezőben két ismeretlenes integrállal, csak hogy könnyebb legyen megjegyezniük :)

[ Szerkesztve ]

(#6473) edward2 válasza micafighter (#6466) üzenetére


edward2
addikt

Egy független személy nem tud hívni és én magamat nem tudom felhívni Google Voiceról. Konkrétan Angliából hívnának ezért lenne jó tesztelni.

(#6474) Oppenheimer válasza micafighter (#6454) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Migráltam is a sajátoméval.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6475) Bilux válasza Oppenheimer (#6474) üzenetére


Bilux
veterán

:C :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6476) mukurisho


mukurisho
tag

Csak, hogy én is megosszam tapasztalataim....
Egy hete van nálam a telo kb, eddig csak pozitív a dolog.
33R multitouch probléma egyszer jött elő.
Azóta 33R+franco R20 van fenn, egyenlőre hibamentesen
és az akku idő is javult.
Sárgásodás egyéb hibákat nem tapasztaltam eddig.

Wifi, 4G, szinkronizáció, Messenger, Skype minden bekapcsolva 0-24

:R

(#6477) ßrainiac


ßrainiac
addikt

:C

Kicsit nagynak tunik, remelem, nem perelnek be / tiltanak ki fel evre :DDD

Es most hogy bedobtam, tunt fel eloszor, hogy nem atlatszo a navbar :Y valakinek van erre tippje esetleg?

:R

[ Szerkesztve ]

(#6478) Bilux válasza ßrainiac (#6477) üzenetére


Bilux
veterán

Használd a hw gombokat :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6479) bajaki


bajaki
őstag

Srácok! Akik a Pandawill-től rendelték a Piston 2 fülest azoknak milyen hamar adták fel, és mennyi idő alatt ért ide?

Csak azért kérdezem, mert az enyémet elvileg 1 nappal a rendelésem után már fel is adták - ez szerintem nem megszokott a pandásoktól, de még nem jött meg. Lehet, hogy csak kamuztak. Ráadásul van olyan rendelésem, amit később rendeltem és már megjött.

(#6480) vinpilu


vinpilu
senior tag

Pár kérdés, ti hogyan látjátok őket:

- Lesz-e folytatása az OPO-nak, tehát második generáció mondjuk jövőre? Lehet-e erről valahol konkrétumot olvasni?
- Beindul-e októbertől az előrendelés, meghívók helyett?
- Lesz-e árcsökkenés, mondjuk jövő nyáron? Bár ha mindig csak annyit gyártanak, amennyire igény van, akkor nem lesz beragadt készlet, amitől szabadulnának...

(#6481) ßrainiac válasza Bilux (#6478) üzenetére


ßrainiac
addikt

Kizart. Nem szeretem. Egyebkent megadtam nekik az eselyt, miutan kicsomagoltam a telot, legalabb 5 percig azokat hasznaltam ^^

1600x1200-as a hatterem. Jol emlekszem, hogy trukkozni kell a felbontassal, hogy attetszo legyen a navbar?

(#6482) micafighter válasza vinpilu (#6480) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem októberben jön az előrendelés, és pár hónapig nem fognak árulni egy Oneplus Two-t, viszont dolgoznak közben rajta. Ha a Oneplus iránti kereslet már esik, akkor kidobják a Oneplus Two-t. Nem hiszem, hogy lesz áresés, több okból is: már így is elég kis haszonnal dolgoznak Apple, Samsung és társaihoz képest, és egy ponton túl nincs értelme tovább csökkenteni az árat. A 300€ már így is nagyon jó ár, és valoszinüleg nagyon kevés új vevőt hozna nekik egy kisebb ár, mondjuk 280€, így a teljes profitjuk nem nőne. Ráadásul már a 300€ is jóval a konkurencia ára alatt van, így tényleg nincs értelme csökkenteniük az áron. És én szerintem ha jön a Oneplus Two majd valamikor 2015-ben, akkor leállnak a Oneplus One gyártásával, tehát akkor sem lesz már újabb árcsökkenés. Akkor lenne értelme az árcsökkentésnek, ha a Oneplus One készlettől szeretnének megszabadulni amikor jön a Oneplus Two, de mivel kis készlettel dolgoznak, így erre szinte biztos, hogy nem lesz szükség.

Viszont van egy félre értésed:

,,Beindul-e októbertől az előrendelés, meghívók helyett?"

Nem a meghívók helyett lesz előrendelés, hanem meghívók mellett. A különbség az lesz, hogy aki előrendel meghívó nélkül, annak várnia kell, akinek van meghívója azt viszont egyből kiszolgálják.

(#6483) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Diztronic TPU case es Orzly tempered glass beszerzesere van valami ajanlott hely? Amazonrol ~12 korul tudnam megrendelni szallitassal egyutt. Ez igy ennyi es ne rinyaljak, vagy meg lehet oldalni olcsobban?

Udv

(#6484) micafighter válasza stickermajom (#6483) üzenetére


micafighter
nagyúr

Diztronic ot én speciel a gyártótól rendeltem. Pár órája applikáltam egyébként a dbrand fóliám a Diztronic tokra, pár nap használat után írok majd róla. Ez az első dbrand fóliám egyébként, de bejött. Szintén a gyártótól rendeltem, pár dollár postaköltséggel jött Kanadából és pár nap alatt megérkezett. Maga a cég is szinpatikus, mert az összes tamogatott telefonhoz csináltak how-to videót a fólia applikálására, és igaz hogy a lényeg nagyjából ugyanaz, de eltérhet azért a fólia applikálásának módja a telefon sajátosságai miatt, de a legtöbb fóliás cég általában egy demó videót csinál egy iPhoneal, és hello. Szóval szimpatikus hogy vették a fáradtságot hogy csináltak egy demó videót egy Oneplus-al is. A választékuk is nagy, az oldaluk is tetszik, az árakat is korrektnek tartom, úgyhogy megnyerték a suimpátiámat.

[ Szerkesztve ]

(#6485) tihibaby válasza bajaki (#6479) üzenetére


tihibaby
senior tag

Nekem két hét alatt megjött,de a kínai shopok sajna szoktak kamuzni a TN számokkal,nem hinném hogy a Panda kivétel.

(#6486) micafighter válasza micafighter (#6484) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elnézést kérek a SwiftKey nevében a nyelvtani bakikért :DDD

(#6487) bajaki válasza tihibaby (#6485) üzenetére


bajaki
őstag

Igen-igen, szoktak sajnos.

TN számom nincs, nem fizettem pluszban a postáért. Sima CN csomagként jön. Na mindegy, majd ideér. Remélhetőleg a jövő héten, mert már kellene.

(#6488) kano válasza bajaki (#6479) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is 1-2 napon belül feladták.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6489) greenmeister


greenmeister
tag

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#6490) ßrainiac válasza greenmeister (#6489) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az elso home screen, ami tetszik

Nice job!

(#6491) stickermajom válasza micafighter (#6484) üzenetére


stickermajom
addikt

Koszi szepen! Ahogy nezem itt szallitassal annyi, mint amazonon csak a tok. :)) Ha nem jon ra afa+vam, akkor inkabb innen rendelem szerintem.
https://www.tpu-cases.com/, ugye?

(#6492) jilian válasza stickermajom (#6483) üzenetére


jilian
addikt

Mi a különbség a Nilkin 9H meg az Orzly tempered glass között?
Annyira nem bújtam az OpO fórumát, hogy kiderítsem.
Te találtál valamit?

(#6484) micafighter

Mennyivel lett szélesebb / vastagabb?
Nem zavaró a képernyő való elhúzásnál? (azaz 1,2 mm + vastagság?)

[ Szerkesztve ]

(#6493) bajaki válasza greenmeister (#6489) üzenetére


bajaki
őstag

Tetszetős! :C

(#6494) jilian válasza mgTerminator (#6469) üzenetére


jilian
addikt

:R :C

(#6495) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Kozben engedelyeztem a kapacitiv gombokat, be is allitottam hogy a menu rovid lenyomasara feljojjon a recent apps menu es mar majdnem tok jol elvoltam vele, amikor kiszurta a szemem a ronda sargasag, amit ugye az elejen azonnal eltakartam az on-screen navbarral :DDD Ugyhogy megy minden vissza... :(

(#6496) micafighter válasza stickermajom (#6491) üzenetére


micafighter
nagyúr

igen :) Nem fog rájönni sem áfa sem vám, mert a 20€-os értékhatár alatt van a végösszeg. ;)

(#6497) micafighter válasza greenmeister (#6489) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tényleg nem rossz :) Megosztod velünk a szükséges kellékeket?

(#6498) micafighter válasza jilian (#6492) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem mértem még le pontosan a vastagságot. Mivel alapból nagyon vékony a telefon, ezért érezhető a pici plusz vastagság, de ez nem feltétlenül negatívum, így például jobban meg lehet markolni a telót. A perem nem zavaró nekem, a kijelzőt teljes mértékben ki lehet használni, de kicsit más érzés tokkal, mint tok nélkül. :)

(#6499) bajaki válasza micafighter (#6497) üzenetére


bajaki
őstag

+1

Engem is érdekelne. :)

(#6500) micafighter válasza bajaki (#6499) üzenetére


micafighter
nagyúr

Themer-re vagy Zooper widgetre tippelek egyébként. Widgetsoid sem rossz amugy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.