Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#341) #16820480 válasza kosturica (#315) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én Nexus 4-ről váltottam, kb másfél évig volt meg előtte a telefon, imádtam, és igazából nem is akartam mindenképpen cserélni, csak aztán úgy adódott, hogy elkezdték árulni itt is, és megpróbáltam, hátha tudok venni, aztán sikerült.

Igazából ami feltűnt, hogy bár a N4 is nagyon gördülékeny, de ez még ha lehet, akkor annál is sokkal inkább az. Olyan helyeken, ahol az még néha elgondolkozott (swype billentyűzet megjelenítése bizonyos helyeken) egy töredék-másodpercre, ott ez teljesen folyamatos, méginkább sebességérzetet ad.
Igazából eleinte nem voltam vele olyan boldog, mert nem ment a 3G, de ez ilyen kínai hülyeség, és kellett vele kicsit bírkózni, mire rájöttem a megoldásra. Viszont mire ezeket lefutottuk a telefonnal, addigra már nem volt meg az az újdonság hatása, így igazából viszonylag visszafogottan írok róla, és nem azért, mert nem ez az eddigi legjobb telefonom, hanem csak mert elmaradt az apró malőr miatt a kitörő lelkesedés.

Ami kicsit bosszant, hogy a N4-hez képest a négy sarka kicsit hegyes a telefonnak, és ha úgy próbálja meg fogni az ember, hogy egy kézzel kezelje, akkor ez egy idő után bökni tudja a tenyeret. Persze nem vészes, csak megszoktam a kisebb méretet. A kijelző nagyon szép, nekem nem sárgul, nem kékül, meg nem próbál meg semmilyen más árnyalatban feltűnni, csak simán kijelez, és azt nagyon szépen. A másik apró, de bosszantó dolog, hoyg a design miatt a kijelző körüli fém keret tövébe be tud ülni a kosz, ami apró esztétikai hibát okoz, de nyilván ezzel is simán együtt lehet élni.
Az üzemidő elég jó, 3 óra felett szokott lenni bőven a kijelzőidő is (folyamatos 3G adatkapcsolattal), bár a készenléti állapotban felmerülő fogyasztással nem vagyok még kibékülve, még repülő módban is egy éjszaka alatt 3-4%-ot tud merülni, ami szerintem nagyon sok, kb nullát kellene.

Összességében nagyon jó vétel volt, idén talán még az új Xiaomi, meg a Nexus érdekelt volna, midnen más annyira drága, hogy teljesen esélytelen a beszerzésük számomra. Ha lehetne simán kapni meghívó nélkül, esetleg akár ilyen MM és hasonló helyeken, akkor szerintem ebben a méretkategóriában nem venne senki épeszű más telefont, ez annyira jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.