Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) borsodika válasza fortune (#22300) üzenetére


borsodika
őstag

Az magától nem szokott eltűnni csak abban az esetben ha a frissítés szolgáltatást manuálisan letiltottad.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#22302) fortune válasza borsodika (#22301) üzenetére


fortune
tag

És azt hol tudom vissza kapcsolni, mert öszintén nem emlékszem olyanra,hogy ilyet tiltottam volna le :S
Amúgy valahonnan letudom szedni a ROM-t mert ha jól értem akkor nem szükséges root ahhoz, hogy az eredeti CM12-t feltegyem.

[ Szerkesztve ]

(#22303) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Valaki találkozott mar olyannal hogy egyik- napról a másikra nem lehet hívást indítani a telefonon , csak segély hívást?
Tegnap SIM kártyát cseréltem, azt latja hogy Telekomos/ v. Telefonos kártyát teszek bele, de csak segelyhivas van es semmi más. 4 különböző SIM kártyával próbáltam, mindengyikkel ezt csinálja. :(

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22304) borsodika válasza fortune (#22302) üzenetére


borsodika
őstag

Az eredeti romot is többféle módon fel lehet tenni, recovery, fastbootból ill régebben volt pc-re 1 progi emlegetve ami letölti és telepíti a telefonra.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#22305) Obyboy válasza Jeanne d'Arc (#22303) üzenetére


Obyboy
addikt

Kicsit alap kérdés de a kártya behelyezését követően újraindítottad?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22306) fortune válasza borsodika (#22304) üzenetére


fortune
tag

Értem. És azt megtudnád kérlek mondani hogy hogy tudom visszaállítani, hogy legyen automatikus frissités ismét a telefonon?

(#22307) Mate


Mate
nagyúr

Na megérkezett a kicsike hozzám is.

Eszméletlenül tetszik a kicsike. Pláne a hátlap :D

Cyanogen OS 11.0-XPH05Q van rajta jelenleg. Mi a legfrissebb? Érdemes frissíteni? :)

A másik ami nagyon tetszik az OS, illetve a gyári ikon pack. Szeretem a kockás dolgokat :D

(#22308) petipetya válasza Mate (#22307) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi a gyári téma neve?

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#22309) Mate válasza petipetya (#22308) üzenetére


Mate
nagyúr

Hexo Plus

(#22310) Jeanne d'Arc válasza Obyboy (#22305) üzenetére

Persze, volt mar benne Nano meg Micro SIM is teljesen halott. Megyek vele szervizbe.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22311) berek21 válasza fortune (#22306) üzenetére


berek21
senior tag

Valszeg teljes gyári visszaállítást kell csinálj. Valamit elnyomkodhattál, mert a frissítés menüpontnak ott kell lennie. Vigyázz mert a rendszervisszaállítás minden adatot töröl!

LG Velvet eladó!

(#22312) borsodika válasza fortune (#22306) üzenetére


borsodika
őstag

Ahogy berek21 is írja első körben gyári visszaállítást kéne megpróbálni. Ha ez sem hozza vissza akkor marad a recovery-s vagy fastbootos megoldás.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#22313) Saccco válasza Jeanne d'Arc (#22303) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem tiltották le az IMEI-t? Akár véletlenül.

fortune:
Szerintem inkább recoveryből tedd fel a legújabb CM12S-t.

mate3553:
CM12S a legújabb, 5.0.2, szerint érdemes frissíteni.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22314) Lacika0002 válasza Mate (#22307) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Érdemes, a 05Q nem egy jó rom szerintem :(
De akkor már inkább tedd fel a twrp-t és onnan tegyél fel egy stock rooted 12s-t. Vagy egy friss nightly-t(szerintem ez a jobb) ;)

[ Szerkesztve ]

(#22315) Jeanne d'Arc válasza Saccco (#22313) üzenetére

Èn is erre gondoltam amúgy. Leadtam, majd bent kiderítik. (Remélem)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22316) lovi27 válasza axlfsi (#22295) üzenetére


lovi27
addikt

E hír szerint Sony Exmor IMX 234 a hátlapi kamera.

(#22317) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Egyébként nem lesz több fajta styleswap cover a Onera? Vagy csak a Twora adják ki az újakat? Egy farmer anyagút elviselnék a Oneon :D

(#22318) Mate


Mate
nagyúr

A gyári fólia tapintása eszméletlenül jó. Kár, hogy televan firkálva :D

Mindenesetre akarok venni rá üvegfóliát. Aki használ, milyet vett?

(#22319) ChrisDzsi95 válasza Mate (#22318) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nillkin félét, ebayen 2k JMF :)

[ Szerkesztve ]

(#22320) Oppenheimer válasza axlfsi (#22295) üzenetére


Oppenheimer
veterán

micsoda problémák :DDD nem kényszerít senki oneplus vásárlásra. amúgy meg a tesztből lejön, hogy javult a dinamikatartomány, és jobb lett arra amire egy telefon való: point and shoot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22321) rerros


rerros
tag

történt egy kisebb tragédia :/

leejtettem a telót, és olyan szerencsétlenül esett, hogy eltörött az első üveg, ami túl nagy katasztrófa nem lenne, viszont kinyíródott a touch, szóval nem tudok vele semmit kezdeni. a képernyő működik, power gombra felébred/kikapcsol a képernyő, viszont nem érzékel semmit.

kérdésem:

- hogyan tudnám a PC-mről használni a telefont?
- hogyan tudom kicserélteni a képernyőt? küldjem el valahova, vagy rendeljek valahonnan LCD-t és magam rakjam át?

pls help :(

(#22322) BigBlackDog válasza rerros (#22321) üzenetére


BigBlackDog
veterán

OTG + egér-billentyűzet megoldás mennyire jöhet szóba?

(#22323) rerros válasza BigBlackDog (#22322) üzenetére


rerros
tag

szóba jöhetne, de hiába dugom PCre, nem ismeri fel...:/

(#22324) BigBlackDog válasza rerros (#22323) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mármint én úgy gondoltam, hogy OTG kábellel csatlakoztatod a telefonhoz az egeret és a billentyűzetet. De akkor ezek szerint a gép egyáltalán nem is látja a telefont? Töltés veszi?

(#22325) rum-cajsz válasza rerros (#22323) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Arra gondolt a kolléga, hogy USB billentyűt/egeret tudsz OTG kábelen keresztül dugni a telefonba elméletileg.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#22326) Halkow. válasza rerros (#22321) üzenetére


Halkow.
senior tag

Tudsz felrakni képet róla?

Ennek a telónak nincsenek gyakori hibái, bugok?

[ Szerkesztve ]

(#22327) rerros válasza BigBlackDog (#22324) üzenetére


rerros
tag

nincs OTG kábelem, majd kipróbálom, de az is csak átmeneti megoldás lesz. valakinek van itt tapasztalata képernyőcserével?
egy ilyet próbájak meg rendelni? link

[ Szerkesztve ]

(#22328) rerros válasza Halkow. (#22326) üzenetére


rerros
tag

a törött képernyőről? közvetlenül a tetején, kissé balra ütődött meg, onnan fut egy repedés a szélére.

(#22329) Roland06 válasza rerros (#22327) üzenetére


Roland06
aktív tag

Üdv
A népszerű video megosztó oldalon található elég sok részletes "film" kijelző cseréről. Én már cseréltem videó alapján..... Igaz nem opo-n. Bele néztem és nem tűnik egyszerűnek....

(#22330) Mate


Mate
nagyúr

Na felraktam minden frissítést. 12.0-YNG1TAS2I3 van rajta.

Nagyjából megtaláltam mindent amit akartam, kivéve a menü beállításait. Hol lehet beállítani, hogy pl. átlátszó legyen? Illetve hogy lehet mappázni benne?

(#22331) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Az én opo-mnak is volt egy két erősebb kapcsolata a talajjal :D, de még szerencsére működik mindene.

Nekem jobb alul tört meg az üveg, az első esésnél. A 2. Már rizikósabb volt, ugyanis jobb alulról 3 cm-t felfelé lehasadt a festék, vagy az üveg vált fel. Nem tudom megmondani. A 3. Földdel való találkozás pedig jobb oldalt lent balra végig hasította fel a kijelzőt az alsó részektől.

Ezzel nem is lenne baj, de sajnos a festék lejött, így a világítás alul szépen kibukik (majd küldök képet), tehát csakis szoftveres billentyűzetet érdemes már használnom...

Ami vicces, hogy mind a három esetben nem volt fél méternél több a talaj és a telefon között... (bár a talaj mindig kemény volt, beton, vas).

[ Szerkesztve ]

(#22332) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kijelzőm jobb felső sarkában az óra felett megjelent valami hiba, mintha megfolyt volna a kijelző :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22333) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, használ valaki ilyesmi Gorilla Tripod-féle állványt OPO-val? Honnét tudnék olcsót, de működőt beszerezni? Kínai bolt, hazai webshop? Nem kell feltétlen pont ez a típus, de kipróbáltat szeretnék. Köszi a tippeket! :R

(#22334) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Bambusz hátlap mennyire tartós? Szerintem ahol a sandstone feka telóm fogom, ott mintha fogyna a szemcse. Leszedhető a segge a telónak? Vagy van valami gyári tok rá?

Iphone 7

(#22335) petipetya válasza FET-MEN (#22334) üzenetére


petipetya
nagyúr

A hátlap leszedhető, és gyári tok is van rá.

"nincs rá lezsóidő"

(#22336) ittakary válasza FET-MEN (#22334) üzenetére


ittakary
nagyúr

teljesen tartós, egyetlen karc sincs még rajta pedig március óta az van fent

(#22337) FET-MEN válasza ittakary (#22336) üzenetére


FET-MEN
veterán

1hetes kb, és a közepéig fényes már ha fény éri. Na mindegy, így jártam.. Vettem vóna fehéret ;] csak utálom a fehér telefonokat

Iphone 7

(#22338) PiciDikenz válasza FET-MEN (#22337) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Az maximum zsir a kezedrol, probald meg megtisztitani. Lehet egyebkent a gyartotol is venni mar eredeti hatlapokat is.

(#22339) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Apropó hátlap!

Ezt a skint használta, vagy használja valaki?
Mert anno a Nexus4-en fent volt a carbon matrica egy évig, de nem tudom, hogy az ívelt hátlap miatt mennyire lenne tartós.
Egy szép bambusz vagy bőrhatású skinnel jó (és olcsó) alternatívája lenne egy 50 dolláros bambusz hátlapnak....szerintem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#22340) berek21 válasza FET-MEN (#22337) üzenetére


berek21
senior tag

Egy apró, de hatásos trükk. Puha fogkefe(gyerek), szappanos langyos víz, kb. 2 perc sika-mika, és láss csodát. :K

LG Velvet eladó!

(#22341) fornettisuti válasza gipsztigris (#22339) üzenetére


fornettisuti
veterán

A sandstone olyan gyorsan fogja magarol ledobni a matricat, hogy orom lesz nezni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22342) Obyboy válasza janosibaja (#22333) üzenetére


Obyboy
addikt

Helló. Én egy ilyet kaptam kölcsön egyik barátomtól. Teljesen jól működik. A csukló pontokon is nagyon jól illeszkedik, nem lötyög, ahogy megállítom úgy is marad. A telefon tartó részben is stabilan áll a telefon. Nem hiszem, hogy az amazonos 7x többet nyújtana...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22343) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki használ exodus romot? Nem tudjátok miért villog fel folyton a kijelzo?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22344) Mate válasza Mate (#22330) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre valaki?

Feltettem a novát, de jobban örülnék, ha gyárit is tudnám valahogy mappázni és átlátszóvá tenni.

Amúgy nagyon tetszik eddig a készülék. Keddre itt az üvegfólia végre. Jelenleg a gyári van rajta, ami feliratos így elég zavaró :D

(#22345) FET-MEN


FET-MEN
veterán

cm12-ben hogy állítok zárképernyő hátteret?

Iphone 7

(#22346) hedgehog válasza Mate (#22344) üzenetére


hedgehog
senior tag

os? a cm12-ben a trebuchetet ugyanúgy lehet mappázni, mint a novát vagy a google launchert. (és ugyanolyan csúnya, ezért használok én továbbra is novát).
az átlátszóvá tételt nem értem, olyan nem csináltam még sose.
Szerk, látom cm12van neked is, ott mennie kéne a mappalétrehozásnak (egymásra húzol két ikont)

btw, ugye most vetted gyárból a telót? csakmert akkor a feliratos fólia alatt van egy sima fólia is ;)

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#22347) hedgehog válasza enginev3.0 (#22343) üzenetére


hedgehog
senior tag

hogy villog fel? időnként magától? (ugye nem kapcsoltad be véletlenül a developer optionsban a Show surface updates-t, vagy valamelyik társát?)

-- aka p3d3str1an

(#22348) vitezlejszlo válasza hedgehog (#22347) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Esetleg az ambient display (kornyezeti kijelzo vagy mi a kijelzo beallitasoknal) villogtathatja meg...

[ Szerkesztve ]

(#22349) petipetya válasza FET-MEN (#22345) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / téma / franciakulcs / zárképernyő háttér.

"nincs rá lezsóidő"

(#22350) Saccco válasza FET-MEN (#22345) üzenetére


Saccco
nagyúr

Themes alkalmazáson belül.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.