Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Pőze válasza G-Bali (#22950) üzenetére


Pőze
aktív tag

OPO anomáliák. Én tegnap töltőre raktam és másodpercenként megszakadt a töltés villogott az értesítési led mintha üzenet jött volna. Aztán abba hagyta és töltötte tovább normálisan.

(#22952) bikepank


bikepank
tag

Jó minőségű hátlap!
Nem karcok hanem össze vissza van repedezve,szerintetek garis :))

(#22953) vinpilu válasza bikepank (#22952) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nem valószínű, azt mondanák használatból eredő sérülések, amire a garancia nem terjed ki.
"Karcolások, horpadások és kozmetikai károkra, kivéve ha ezeket a OnePlus okozta."

(#22954) madrac válasza Pőze (#22951) üzenetére


madrac
őstag

usb csati vagy töltő kontakt hiba?

(#22955) Pőze válasza madrac (#22954) üzenetére


Pőze
aktív tag

Lehet, de azóta nem csinálta egyszer sem.

(#22956) Gre@T


Gre@T
tag

"Unofficial CyanogenMod 12.1 with CAF 3.4.0 kernel [July 28, 2015]" erről a romról tud valaki akkuidő infót? Érdemes a nigthly 12.1-ről váltani? Nekem 1 napot is alig megy a 12.1-el. Lehet a mostani 12.1-re frissíteni?

Köszi,

[ Szerkesztve ]

(#22957) Obyboy válasza bikepank (#22952) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha ezt így kaptad a OP-tól akkor cserélniük kell.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22958) RetepNyaraB válasza Gre@T (#22956) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze, h érdemes; válts gyárira, taccs fixes Boeffla kernellel.

Az üzemidő sok mindentől függ... De be is akadhat valami és leporgeti az akksit fél nap alatt. Ez így kevés info...

Tokok: cruzerlite? Védi a sérülékeny krómszinű oldal díszítést és nem - nagyon- csúnya. Erre a gépre minden randa, mert ő szép :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22959) fortune


fortune
tag

Sziasztok. Eddig amikor fényképeket készítettem és hosszabb ideig tartottam a kép készítés gombot, akkor több képet készített a telefon egymás után. Viszont most szerintem valamit elállítottam és már csak egy képet készít kis várakással. Tudna segíteni valaki, hogy hol tudom visszaállítani a sorozat kép készítést? Gyári 5.0.2 android cyaonnagen 12.0 van rajta. Bocsi a hibákért mobilról gépelek.

(#22960) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Najóvan, kérdeznék valamit én is...

A gps-t be lehet idomítani, hogy ne "hátrafele" és félig elfordulva pozicionálja magát? Esküszöm: ha a teló teteje van ugye lépésirányban és rábökök a pontos pozicionálásra (de nem a navigáció persze, csak szimplán követném pl biciklin, merre járok épp), akkor a térkép mondjuk 30-45 fokosan csámpásan, valamint hátrafele tartja magát. Tehát NEM lépésirányban. Ha megfordítom ravaszul a telefont, akkor ő még ravaszabbul ugyanezt csinálja.
Hosszú távon elég zavaró; mintha nem lenne elég az idióta Gmaps magában :D

Vagy kifogtam egy hétfői darabot :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22961) Obyboy válasza fortune (#22959) üzenetére


Obyboy
addikt

Gyári kamera szoftver vagy valami másik?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22962) ittakary válasza RetepNyaraB (#22960) üzenetére


ittakary
nagyúr

a GPS poziciót ad meg, az iránytű ad hozzá irányt ha egy helyben állsz

iránytűnek meg kell kalibrálás néha (forgasd a telefont meg néhányszor meg, mindegyik tengely körül, akkor be fog állni a helyes irányba)

[link]

(#22963) fortune válasza Obyboy (#22961) üzenetére


fortune
tag

Gyári, viszont ha tudtok valami jó kamera software akkor azt is kipróbálám majd.

(#22964) Saccco válasza fortune (#22963) üzenetére


Saccco
nagyúr

Google kamera.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22965) Lacika0002 válasza Gre@T (#22956) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nekem a legújabb van fent. Eddig nagyon jó!

(#22966) kóóó


kóóó
aktív tag

Szerintetek megerne lecserelni az Opo-t mondjuk egy Note 4-re?
Most fognak kuldeni egy uj keszuleket garanciaztatas utan es elgondolkodtam a cseren vagy az eladasan es rapotolok max.. Az S6 is tetszik, csak az 5,1 az nekem kicsi. :B A G4 is tetszik, csak a bor hatlap es a hatso gombok bem tetszenek. Igazabol a szoftveres gombok se tetszenek, inkabb a fizikai ez is tetszik a Note-ban.
Jah es ha jol tudom Note-ban jobb a kamera.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: kóóó!

(#22967) ittakary válasza kóóó (#22966) üzenetére


ittakary
nagyúr

biztos le nem cserélném egy minden szarral telehányt rendszerű Samsungra... egyikre sem! utálni fogod... hiába raknak az S6ba is 3GB RAMot... megeszik belőle a rendszer 2,5et... szörnyűek a rendszereik!

(#22968) kelzsoca válasza ittakary (#22967) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel már nekem is volt samsung készülékem, így én is ezen a véleményen vagyok.

https://vertigostore.eu

(#22969) RetepNyaraB válasza kelzsoca (#22968) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem beszélve a Samsung support-rol es általában a vevőkkel való kapcsolattartásról. Példaértékűen 0.0 pont a koreai versenyzőnek :)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22970) ak76 válasza RetepNyaraB (#22969) üzenetére


ak76
senior tag

Szvsz a garanciális ügyintézésük a prémium termékekre abszolút példaértékű,a házhozjövős' garancia létezik,és kiválóan működik, (többszörös tapasztalat) az más kérdés hogy a Samsung TW egy szemét bloatware,halomnyi tökfelesleges,soha,senki által nem használt funkcióval,ami a csúcsvasat simán kifekteti hétköznapi használattal is,HC usereknek mind a Samu,mind a többi consumer nagy ívben elkerülendő.

[ Szerkesztve ]

(#22971) ittakary válasza RetepNyaraB (#22969) üzenetére


ittakary
nagyúr

egyedül ami értékelhető az a Háznál javitós garancia.

kijönnek és 20 perc alatt kapsz egy új kijelzőt ha arról van szó... illetve bármi mást megcsinlnak ami garanciális hiba

(#22972) Ixion77 válasza kóóó (#22966) üzenetére


Ixion77
őstag

Mindháromban jobb a kamera mint az OPO-ban, de mérsékelt a különbség. Igényes fotózáshoz egyik sem alkalmas, arra meg hogy fel lehessen ismerni mi van a képen bármelyik jó.
Az S6 valóban kisebb, a kijelzője csodaszép, a ramkezelése gyatra, viszont az akkuideje nagyon jó. Van aptX, nincs microSD.
A Note 4 lagol 5.0 rommal, Knox-os, erősen bloatware-es, viszont cserélhető az akksija, van toll, aptX, microSD.
LG G4-ből van műanyag hátlapos is. Cserélhető az akksija, van aptX, microSD, viszont gyengécske az üzemideje.
OPO gyártási szórása nagy, akksija nem cserélhető, microsd nincs, kamera lassú, videó csíkoz, kijelzője ebben a mezőnyben a leggyengébb, és M.o.-n nem lehet cégesen venni nettó áron EU adószám nélkül. Viszont jó az üzemideje, jól ROM-olható, rootolható, nincs bloatware, és olcsó.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#22973) kóóó


kóóó
aktív tag

Igazabol az Opo Supportal is kivan a f...om.
Juni 29-en nyitottam ticketet huztak halsztottak ahogy csak lehet az egeszet. Vegul csak az lett, hogy cserelni kell a keszuleket. Szerdan lesz 2 hete, hogy elvitte a futar penteken megerkezett hozzajuk es utana nema csond. Irtam nekik email-ket, valaszra nem meltattak. Meg vegul Andy Z-nek irtam, hogy szoljon mar be, hogy wtf a keszulekkel.
Erre o is mondta, hogy nem tudja mi lehet nem a szokott eljaras, de prioritast elvezek mar. Vegul tegnap hajnalban jott mail, hogy atment a vizsgalaton es kuldenek majd masikat. Azota szinten csend es varom, hogy feladjak mar vegre.....

Szoval emiatt meg a sok apro hiba ami elojott az Oponal tartok ott, hogy masik keszuleken gondolkodm mar.
Csak ar/ertek aranyban verhetetlen meg mindig es nem tudom mi lenne jo alternativa.

Üdv.: kóóó!

(#22974) bajnokpityu válasza kóóó (#22966) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Haverom vissza sírja opo ját note ra váltott.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22975) G-Bali


G-Bali
senior tag

Valamelyik nap meg 1300volt a kiszállás most 6110, miért? (Power bank )

(#22976) hyperspace


hyperspace
őstag

volt már?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#22977) ittakary válasza hyperspace (#22976) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hat ez erdekes. Elment a kedvem tole h megvegyem a 2-t.

(#22978) Pőze válasza ittakary (#22977) üzenetére


Pőze
aktív tag

One Plus Two Plus? :D

(#22979) RetepNyaraB válasza ittakary (#22977) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem meg se jött.
Lássuk be: a Plútót olyan űrszonda deríti fel éppen, amelyet a playstation 1 processzora irányít. Az OPO valamivel erősebb :D
Hova gyökérkedjünk ezzel az "évente - új - telefon-kell-nekem-waze" hájppal... :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22980) Hunujv válasza Pőze (#22978) üzenetére


Hunujv
tag

2017 flagship killer... :F :N

(#22981) Shyciii válasza Ixion77 (#22972) üzenetére


Shyciii
veterán

Biztosan nem lehet olcsóbban EU-s adószámmal venni OPO-t? Kicsit jobban kellene körülnézned.

(#22982) axlfsi válasza ittakary (#22977) üzenetére


axlfsi
veterán

Naja! Ez lesz az en telefonom, mar erzem. Lesz benne NFC es az uj SoC (820 :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#22983) ittakary válasza axlfsi (#22982) üzenetére


ittakary
nagyúr

zsákbamacskának érzem az egész vásárlást így... most úgy őszintén elmehet a tökömbe Carl bármekkora haverok is lettünk a Budapest meetingen

(#22984) petipetya válasza hyperspace (#22976) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az eddigi előrendeléseket az alap hardverrel teljesítik, majd utána elérhető lesz egy emelt szintű hardveres verzió is?

"nincs rá lezsóidő"

(#22985) axlfsi válasza petipetya (#22984) üzenetére


axlfsi
veterán

Így magyaráztaki árrpi! :DDD
Mindenesetre szerintem ezzel az interjuval tokonszurta magat egy kicsit... annyira nem surgos senkinek sem (plane, hogy ez mire beindul, hogy meghivo nelkul is lehessen venni, boven osz lesz). Majd jol kivar mindenki, azt az alapverza meg rajukrohad. Bravo!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#22986) kóóó


kóóó
aktív tag

Egy olyan kerdesem lenne, hogy most kuldenek egy uj keszuleket garanciaztatas miatt, akkor a 2 eves garancia a regitol folytatodik vagy elorol kezdodik?

Üdv.: kóóó!

(#22987) #15419392 válasza kóóó (#22986) üzenetére


#15419392
törölt tag

elméletileg újra kezdődik, legalàbbis régebbi samumba a kijelzőcsere utàn arra megint egy év lett

(#22988) Ixion77 válasza Shyciii (#22981) üzenetére


Ixion77
őstag

"M.o.-n nem lehet cégesen venni nettó áron EU adószám nélkül"
Kicsit figyelmesebben kellene olvasnod.

axlfsi #22982: És 4.7" lesz a kijelzője... Az OPO-sok szeme előtt saját bevallásuk szerint is mindig az Iphone lebeg...
#22985: A tökönszúrást már elintézték az NFC és a gyorstöltés kihagyásával. Előbbi a power usereket, utóbbi a vakíthatókat ijeszti el.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#22989) axlfsi válasza Ixion77 (#22988) üzenetére


axlfsi
veterán

4.7"?! :Y E folott elsiklottam... Na, most lehet bekepzeltnek gondoltok, de ingyen sem kene ... evek ota 5,5+ "-on elek, nem tudnek kissebbet elkepzelni. Ez van.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#22990) kelzsoca válasza ittakary (#22983) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most mi a probléma egyébként?

https://vertigostore.eu

(#22991) fornettisuti válasza Ixion77 (#22988) üzenetére


fornettisuti
veterán

4.7 idealisabb a kezemnek, udvozlom.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22992) Mate válasza G-Bali (#22950) üzenetére


Mate
nagyúr

Pár napja elkezdett hasonlót nekem is. Ha le van zárva, nem lehet feloldani. 20-30x kell megnyomni a feloldó gombot, hogy reagáljon. Gesztusokat se érzékeli. Nem tudom miért kezdte el, de elég idegesítő.

(#22993) #01696768 válasza fornettisuti (#22991) üzenetére


#01696768
törölt tag

Plusz egy, de az 5.5-re is. Nálam mindig ez a nagy dilemma, vagy a betű kicsi, vagy a kezem. A tablet miatt igencsak gondolkozom a kisebb utódon, de én a nexust várom, a OP2 nem hoz lázba (egyelőre, ki tudja, milyen review-kat kap). Nem mintha válthatnék mostanában, de akkoris. Túl régóta nem esz a fene semmiért, ami egyértelműen az OPO hibája.

(#22994) Tibko8


Tibko8
senior tag

[ROM+KERNEL][5.1.1] Unofficial CyanogenMod 12.1 with CAF 3.4.0 kernel [Aug. 3, 2015] jött egy frissítés valaki fel tette? Kamera tényleg javult?

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#22995) szkorhetz válasza Pőze (#22951) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ez megvan nálam is, gusztustalanul idegesítő. Mármint a kis villám jel ott van, hogy tölt, de mégis elalszik a led, meg hasonlók...

(#22996) ittakary válasza kelzsoca (#22990) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kedves Uram! Legfőképpen azt érzem zsákbamacskának az egész OnePlus Two vásárlással kapcsolatban hogy már most kint van a hír az egyik ügyvezető által hogy záros határidőn belül még egy készüléket ki fognak adni.
Semmi más információt nem kaptunk ezen kívül: high-end-ebb lesz? mid-high modell lesz? árazás? specifikációk?
Ha olcsóbb lesz, hova fogja pozicionálni a OnePlus 2 árát, illetve ahhoz képest a saját árát?

Semmit nem tudunk, csak azt, hogy lesz valami... Ami igy eléggé a zsákbamacska érzetet adja :(

(#22997) hardstyler19


hardstyler19
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem van, hogy ha a hivatalos magyar oldalról [link] rendelek valamit (történetesen egy Power bankot), akkor azt honnan fogják nekem postázni a kicsi lakásomra?
Ez csak abból a szempontból lenne kérdéses, mert ha nem az EU-ból jön a csomag, akkor mivel pont átlépi a 22€-s határt (annak peremén táncol), ÁFÁ-t is kellene rá fizetnem, ami nekem úgy már nem érné meg.
A segítségért előre is köszi!!
:R

Wizard>Kaiser>Hero>XT720>Monte>N1>O2X>XT912>MB855>S Advance>Sensation XE> MB886>XT1032>MB865>Lg L9>XT1052>XT1254>Padfone S>Moto Z>Z2 Force>Pixel 4 XL

(#22998) WOT-H-A-C válasza ittakary (#22996) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ennek viszont van egy előnye is. Kicsit fordítsad meg a helyzetet. Mert mi van, ha most bevásárolsz, mert nem tudod, hogy még jön telefon.Mert nem "szóltak" aztán meg is veszed a telefont és rá 1 hónappal bejelentik , hogy jön egy másik ami számodra jobb vétel lett volna. Akkor meg hopp..

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#22999) PeterPH válasza hardstyler19 (#22997) üzenetére


PeterPH
senior tag

Angliából.

(#23000) ittakary válasza WOT-H-A-C (#22998) üzenetére


ittakary
nagyúr

őőőőő most is pont ez a helyzet :U :D

ismétlem: nem tudni hova fogják pozicionálni a másik telefont, mert semmi infot nem adtak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.