Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) mgTerminator válasza M0RGI (#12199) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát, én nem tudom ti mit láttok, de az is biztos hogy nekem Amoled után nem volt nagy különbség, persze a feketén kívül, de az is csak éjszaka látszódik.

(#12202) Criton válasza szkorhetz (#12196) üzenetére


Criton
veterán

cm12-n megy, ami csak art.....bár a mai verziót hiba volt felrakni, valamit nagyon elszúrtak, mondjuk xda-n is ,hol kint volt a link, hol nem, aztán meg most kint van, de mindenki csak saját felelősségre tegye fel...fasza, remélem a holnapi már javítva lesz...

[ Szerkesztve ]

(#12203) Criton válasza M0RGI (#12180) üzenetére


Criton
veterán

Nekem most AK kernellel sikerült egy jó színbeállítást csinálni, pl Gamma állítással is sokkal szebb képe lett mindennek.

(#12204) Bobm


Bobm
tag

Nost este kicsit meg hajtottam a kicsikét :D .
Folyamatos wifi 2 e-mail szinkrozálás 5 percenként mellet Facebook és társa is telepítve. De most ezeknek nem volt nagy szerepe az akku fogyasztásban. Na szóval feltöltotem teljesen majd el kezdtem játszani folyamatosan megállás nélkül a Real Racing 3-on. Melegedés is volt azért (22-25 fok van a szobában) leginkább a kamera volt forró. És íme a hogy mennyit bír a telefon játék közben

Szerintem egész jó.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#12205) guni válasza meridaharcos (#12167) üzenetére


guni
tag

Jelen pillanatban karácsonyi akció keretében meghívó nélkül lehet vásárolni. Hajrá!

(#12206) ßrainiac válasza guni (#12205) üzenetére


ßrainiac
addikt

Pontosan hol?

OnePlus oldalon meghivot ker.

Ez a csuda "feature" benne van meg az uj romokban amikor vakuval kamerazol?

[ Szerkesztve ]

(#12207) mgTerminator válasza Criton (#12202) üzenetére


mgTerminator
veterán

Felraktam azt a cm12-őt amit használsz, full alap rom csak a játék van telepítve, nincs beállítva semmi és ugyan úgy megáll kb 90%-nál...

(#12208) M0RGI válasza Criton (#12203) üzenetére


M0RGI
őstag

No majd akkor megpróbálom, de lehet megvárom míg CM visszateszi a romba. Amúgy valószínűleg a gamma magas alapból, azért tűnnek nekem a színek mosottnak. Ezen azonban a fényerő állítás nem segít.

(#12206) ßrainiac:
Próbálgattam kicsit a videó felvételt a szobában. Nálam kizárólag lassított felvétel módban csíkoz a felvétel elején pár másodpercen át és ezt is csak akkor teszi, ha a képen világos és sötét téma van egymás mellett. Pl. most el van húzva a sötétítő függöny egy kicsit. Ha ezt filmezem csíkoz. Ha csak a sötétítő függönyt, akkor már nem. Sötétben filmezve a fényes monitort, csíkoz. A monitor mellett a falat filmezve már nem.

Ettől függetlenül kérdem: van valami jelentősége a video tömörítő állításának? H264, H263, MPEG4?

[ Szerkesztve ]

(#12209) Criton válasza M0RGI (#12208) üzenetére


Criton
veterán

nem csak a gammat lehet állítani, ha jobban megnézed azt a screenshotot amit küldtem neked.

(#12210) mgTerminator válasza M0RGI (#12208) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nincs véletlenül bekapcsolva az erős napfény javítása? Nekem akkor volt fakó a kijelző. Nekem a színek javítása be van kapcsolva, és szerintem teljesen jók a színek. Ezeket próbáld kapcsolgatni!

(#12211) guyver


guyver
senior tag

Mennyit bírna az akku lte kapcsolattal, ha folyamatosan neteznék vele?

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#12212) M0RGI válasza mgTerminator (#12210) üzenetére


M0RGI
őstag

De be van kapcsolva mindegyik. Most próbálgattam az erős napfény javítást ki-be kapcsolgatni, de nem látok változást. Amúgy az csak annyit csinál, hogy erős fényben emeli a kijelző fényerejét, nem?
Mondjuk azt nem értem mi szükség van erre az opcióra, amikor manuálisan minden luxhoz beállítható a fényerő.

(#12209) Criton: Igen, látom, hogy nem csak a gammát lehet. Csak hangosan gondolkodtam, hogy mely paraméter az amitől fakónak érezhetem a dolgot.

(#12213) mgTerminator válasza M0RGI (#12212) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem, az pont nem a fényerőt állítja hanem kifakítja a kijelzőt.

(#12214) mgTerminator válasza guyver (#12211) üzenetére


mgTerminator
veterán

Többet mintha 3G-t használnál.

(#12215) M0RGI válasza mgTerminator (#12213) üzenetére


M0RGI
őstag

De az van odaírva mellé. "növeli a kijelző fényerejét és az olvashatóságot ragyogó napfény esetén".

(#12216) mgTerminator válasza M0RGI (#12215) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az egy dolog hogy mi van odaírva, de undorító fakó lesz tőle a kijelző, lehet pont ez a problémád. Az nekem se tetszett de mióta kikapcsoltam nincs gond.

(#12217) M0RGI válasza mgTerminator (#12216) üzenetére


M0RGI
őstag

Hát nekem ugyanolyanok a színek ha bekapcsolom, és akkor is ha nem. :)
Másnak?

(#12218) mgTerminator válasza M0RGI (#12217) üzenetére


mgTerminator
veterán

Erősebb fénynél látszódik inkább a különbség.

(#12219) bence007


bence007
tag

Kinek mi a tapasztalata, melyik böngésző fogyasztása a legjobb?

(#12220) ittakary válasza bence007 (#12219) üzenetére


ittakary
nagyúr

Chrome nekem pöpec, gyors is, nincs vele bajom, ráadásul asztali Chrome-mal a tab-sync is működik

(#12221) Bobm válasza bence007 (#12219) üzenetére


Bobm
tag

Dolphin Browser. Több mint fél éve használom. Az összes böngészőt ki próbáltam ami meg található androidra. :) de ez vált be a legjobban. Előtte még a Maxthon-t használtam de azt valahogy sikerült a frissitesekkel elszúrni.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#12222) octolith válasza bence007 (#12219) üzenetére


octolith
tag

Nekem a Lightning Browser jött be, ha tényleg valami minimálisra vagysz. A rendszer renderét használja, semmi csicsa, gyorsan lehet tabok között váltani. Van reklám blokkoló és le lehet tiltani a helyelérést. Mivel a One-om még nincs itt, ezért csak korábbi tapasztalataimra tudok csak hivatkozni, Galaxy S-en már egy éve használom.

[ Szerkesztve ]

(#12223) Karavik válasza bence007 (#12219) üzenetére


Karavik
veterán

Egyértelműen a CM browser a legjobb, aki mást mond az még nem próbálta ki szvsz!

Más:
Telóm a DHL tracking number szerint dec. 11-óta várakozik Gatwick-ben (UK), azaz csomagom 5 napja mozdulatlan!
Nem kapkodják el a dolgot! Hajóval jön, vagy ló háton hozzák!?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#12224) kano válasza Karavik (#12223) üzenetére


kano
nagyúr

Kipróbáltam, használom is, de nem vagyok 100%-ig meggyőződve róla, hogy az a legjobb. De tényleg nem rossz. A Dolphin is bejön nekem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12225) szkorhetz válasza Karavik (#12223) üzenetére


szkorhetz
őstag

Szerintem a Chrome gyorsabb, jobban tördel.

Régen az Opera volt nálam az abszolút favorit, de mikor motort váltottak akkor kiábrándultam a dologból. Mostanában próbálkozok én is sok fajtával, de a Chrome tűnik még mindig a legjobbnak.

(#12226) kosmoo81 válasza jilian (#12197) üzenetére


kosmoo81
tag

nekem a temasek utolso 11es cmje is tokeletesen mukodik, kiprobaltam a 12 is multirommal az is jo volt. script nelkul is

(#12227) Karavik válasza kano (#12224) üzenetére


Karavik
veterán

Engem ami megfogott CM browser-ben, az első sorban a böngészési sebesség. Mindemellett kicsi, kompakt, egyszerű, jól átlátható felület, és egész jó integrált védelmet biztosít az adathalászat, csalások ellen.

Szerk:
Már Bécsben van a telóm (kézbesítés folyamatban), ha minden igaz este már én is nyomkodhatom végre!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#12228) kano válasza szkorhetz (#12225) üzenetére


kano
nagyúr

Viszont zabálja az akkut és ébresztgeti a telefont (Chrome), ha nem tiltod neki ezeket.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12229) kano válasza kosmoo81 (#12226) üzenetére


kano
nagyúr

CM11 Temasekből melyik az utolsó?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12230) M0RGI


M0RGI
őstag

Én is CM-et találtam a legjobbnak. Chrome-al többször próbálkoztam PC-n, telefonon is, de mindig uninstall volt a vége. Firefox, Opera, Dolphin, gyári android, egyik se bizonyult jónak sebességbeli, funkcióbeli és általános használhatósági problémák miatt.

(#12231) vicze


vicze
félisten

Arról lehet tudni valamit, hogy a CM12-ből lesz "S"-es verzió, vagy az teljesen beleolvad a fő ágba most?

(#12232) M0RGI


M0RGI
őstag

Halihó!

Ez a szivargyújtó töltő jó lehet Oneplus-hoz?
[link]

Kimeneti feszültség: 5V DC
Kimenő áramerősség: max. 2 x 2100mA

(#12233) Oppenheimer válasza vicze (#12231) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lesz S verzio, hisz csak az van validalva a google altal, a tamogatas pedig nem szunik meg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12234) marchellow


marchellow
tag

Üdv,

Beállítottom default SMS appnak a Hangouts-ot, azóta nem tudok SMS-t küldeni (gyári appal sem). "Message not sent. Touch to retry". Semmi root, bootloader nyitás nincs, gyári 44S van rajta.
Állítólag valami Voice+ -os marhaság, amit a settingsben ki kell kapcsolni, de az enyémen nincs rá opció. Valaki futott már bele ebbe?

Köszönöm!

(#12235) Vagany válasza M0RGI (#12232) üzenetére


Vagany
őstag

Nekem ilyen van úton: [link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#12236) Karavik


Karavik
veterán

Skacok, milyen méretű SIM kell bele? Addig beszerezném ill. kicseréltetném, ha szükséges...köszi előre is!

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#12237) Vagany válasza Karavik (#12236) üzenetére


Vagany
őstag

SIM 1 slot - Micro SIM

[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#12238) M0RGI válasza Vagany (#12235) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem rossz és még olcsó is.
Az 1 amperes bemenetre mit lehet tenni?

(#12239) Karavik válasza Vagany (#12237) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi, akkor viszont ki kell cseréltetnem, mert normal méretű SIM kártyám van.
(Előzőleg kerestem azon az oldalon, de elkerülte a figyelmem...)

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#12240) Vagany válasza M0RGI (#12238) üzenetére


Vagany
őstag

Bármit, akár a One-t is ha kímélni akarod és éppen nem használod navi-ra pl. és ráér töltődni :)) .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#12241) M0RGI válasza Vagany (#12240) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszönöm!

(#12242) Danika256 válasza vicze (#12231) üzenetére


Danika256
aktív tag

Azt olvastam, hogy hivatalos CM12 ROM(S verzió) 3 hónapon belül fog érkezni a One-ra.

(#12243) kano válasza Danika256 (#12242) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor tényleg nem lesz már 11S update (esetleg 1).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12244) zokni1996 válasza Danika256 (#12242) üzenetére


zokni1996
csendes tag

És hol olvastad? Ez engem is érdekelne :D

(#12245) octolith válasza zokni1996 (#12244) üzenetére


octolith
tag

Ha jol emlekszem, a Oneplus foruman irt az egyik fejleszto, hogy a Lollipop megjeleneset koveto harom honapon belul elerheto lesz a keszulekre. (Linkelni most nem tudok)

Szerk: közben megkerestem a linket, itt találod a fórumbejegyzést: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12246) Criton válasza Danika256 (#12242) üzenetére


Criton
veterán

és mikor jelent meg a végleges lollipop? szerintem már van három hónapja.... de lehet rosszul tudom....

(#12247) FeRkE válasza Criton (#12246) üzenetére


FeRkE
őstag

November elején.

(#12248) Criton válasza FeRkE (#12247) üzenetére


Criton
veterán

akkor benéztem :DDD, akkor talán február felé talán kapunk hivatalosan CM12S-t.

(#12249) DummyBoy válasza Vagany (#12237) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Gyárilag microsim, de én kaptam hozzá nanosim slotot is ... Bár én kéz alól vettem az enyémet, lehet ez valami extra volt az eredeti rendelésben ...

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#12250) ittakary válasza DummyBoy (#12249) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én meghívóval vettem és én is kaptam hozzá!

Tehát nanoSIMet is bátran lehet belerakni, van hozzá gyári nanoSIM tálca!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.