Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) ToniSlow válasza TomMusic (#29250) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nálam nem jelentkezett semmi negatívum.

Úgy tűnik hogy azt a hibát ami bejövő hívásnál jelentkezett javították.

[ Szerkesztve ]

(#29252) TomMusic válasza ToniSlow (#29251) üzenetére


TomMusic
őstag

Szuper, leszedem én is.
Köszi!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29253) ilyr válasza TomMusic (#29250) üzenetére


ilyr
tag

4 napja használom, semmi negatívumot nem tapasztaltam vele... Nulláról telepítettem meg battery calibration is volt, mintha kicsit lassabban töltődne, de lassabban is merül. Egyelőre meg vagyok vele elégedve.

(#29254) L4mie


L4mie
veterán

Hát Srácok
megjött a céges P30, lassan átmigrálom magam arra.
Op3, feltöltve, megpucolva megy a dobozába :)
Eddig legszeretettebb telefonom, pedig volt pár.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29255) SunyaMacs válasza L4mie (#29254) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Ha elrakod, ne töltsd fel teljesen, mert az akksi így többet fog veszíteni kapacitásából, mint ha csak félig lenne feltöltve. Az ellenkezője is igaz: 0-ra merítve sem érdemes elrakni.

(#29256) L4mie válasza SunyaMacs (#29255) üzenetére


L4mie
veterán

75-re merítette, tegap, még kellett egy gps-ezére gyorsan, akkor nem töltök rá :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29257) ilyr válasza L4mie (#29256) üzenetére


ilyr
tag

Elvileg lítium akksiknál 40% körüli tültöttséggel érdemes kikapcsolva tárolni...

(#29258) NORBl


NORBl
aktív tag

Tudtok jó minőségű fóliát? Eddig mindig sima átlátszó fóliám volt, érdemes üvegfóliát inkább rárakni?

GearBest en találtam párat, el kéne lőni pontjaimat.:D

(#29259) syler123 válasza NORBl (#29258) üzenetére


syler123
veterán

Én ezt raktam fel legutóbb, szerintem nagyon jó. A szélekhez meg adnak valamiféle olajat, ami kitölti a réseket ahol hajlik a képernyő.

(#29260) flegga92 válasza NORBl (#29258) üzenetére


flegga92
senior tag

Én egy ideje Ultimate Shield fóliát használok, nagyon bevállt. Könnyű feltenni, mert vizesen kell és tudod mozgatni, széleken szépen tapad. Most 1 év után keleltt cserélnem, mert véletlen felkapartam a szélét és aláment a por. Valamilyen szinten "öngyógyító", ha meg is karcolódik, pár óra alatt a zsebben kisimul.
Elsőre drágán hangzik, hogy 3500 Ft, de megéri. Angliából jön 3-5 nap alatt itt van.

(#29261) NORBl


NORBl
aktív tag

Köszi emberkék.

Nagyon gatya már a fólia, meg a tok is, azért gondoltam, hogy kicsit upgradelek.

Nemrég lett három éves a masina.

Gondolkodom, hogy mi tévő legyek, nagyon bejön a 7T a bangi kamerájával, szürkében.:o

Bár ezzel sincs még gondom igazából. Mindent visz ami kell, bár érezhetően már kezd nagy ritkán gondolkodni, akadozgatni.

(#29262) PistiSan válasza NORBl (#29261) üzenetére


PistiSan
addikt

Egyik ismerősöm ipone 4 et használ, azt mondja hogy neki van ideje 5mp-et várni hogy meg nyíljon egy app, nem azt mondom hogy ezentúl a leggagyibb telefont vedd, de valahol egyet tudok érteni vele, az op3 még mindig hozza a szintet ami nekem elég.

(#29263) PistiSan


PistiSan
addikt

Pár éve a szolgáltatóm amikor telefont akart rám sózni, mondtam hogy nem kell, tökéletesen jó az op3, meg is kaptam egy kis sajnálatot az ügyintézőtől.... Most meg már több helyen látom hogy op7-et árulnak. Ezekre vajon milyen garancia vonatkozik? Rootolni gondolom ugyan úgy lehet mint korábban.

(#29264) flegga92 válasza PistiSan (#29263) üzenetére


flegga92
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék, hogy rugalmas e annyira mintha az oldalról rendelnéd. Teli áron nem éri megvenni, max ha kell az ingyen hitel.

(#29265) ilyr válasza PistiSan (#29262) üzenetére


ilyr
tag

Mondd meg az ismerősödnek, hogy nem feltétlenül kell várnia, ha akksit cseréltet, jó eséllyel ismét gyorsabb lesz a telefonja... :) Nem tudom biztosra, hogy ez már a 4-es iPhone-nál is így volt-e, de elég nagy balhé volt belőle, hogy az Apple direkt belassítja az iPhone-okat ahogy gyengül az akksi, hogy ne rövidüljön annyira az akksi idő.

(#29266) ilyr válasza PistiSan (#29263) üzenetére


ilyr
tag

Pár bekezdéssel feljebb már volt ez téma, de gyakorlatilag EU-n belül, ha magánszemélyként veszed a telefont (azaz nem céges teló), akkor a rootolás nem lehet oka a garanciavesztésnek. Egyébként meg a OnePlus 2 év garanciát ad a készülékre.

(#29267) okkena


okkena
csendes tag

Szállítási galiba és türelmetlenség miatt feleslegessé vált 2 utángyártott sima OP3 (3000mAh) aksi. Egyik sem volt beépítve.
Ha te is ugyanabban a cípőben vagy mint én voltam, azaz, megvárnád az OP8at de az aksi már alig bírja, akkor ez az 1500 forintos (ebayen, alin kb duplája) beruházás ideális lehet.
Van hozzá csavarhúzó szett, feszítő pöckök, tapadókorong, meg az egyikhez ragasztó csík, bár az utóbbi nekem nem kellett, pont elég maradt a vason a régi aksi után.
Ha érdekel pls privátban keress. Köszi
U.I.: Ha nem lehet alkatrészt árulni akkor elnézést és pls töröljétek.

(#29268) SzAndras00


SzAndras00
csendes tag

Sziasztok! Sikeresen összetörtem a OP3-am, de annyira, hogy az érintőképernyő sem működik. Szerintetek van valami esélyem arra, hogy le tudjam szedni a telefonról a képeket? Köszi!
Kijelzőt cseréltetett valaki mostanában, mennyibe került?

(#29269) gezatata válasza SzAndras00 (#29268) üzenetére


gezatata
aktív tag

a mobilod bekapcsol még? a kijelzőn csak az érintés érzékelés nem működik vagy már nem is jelenít meg semmit?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#29270) SzAndras00 válasza gezatata (#29269) üzenetére


SzAndras00
csendes tag

Szia!
Eleinte még látszott nyomokban a kép, de már semmi sincsen, tök sötét.

(#29271) ilyr válasza SzAndras00 (#29270) üzenetére


ilyr
tag

Ha az USB Debugging be volt kapcsolva a fejlesztői beállításokban, akkor igen. Ha nem, akkor maximum szervizeltetés után. OnePlus-hoz nem küldeném vissza javításra, mert ott törölnek minden adatot. A [OnePlusszerviz.com] oldalon kijelző csere 29000 Ft.

(#29272) SzAndras00 válasza ilyr (#29271) üzenetére


SzAndras00
csendes tag

Ha rádugom PC-re, akkor az intézőben nem tartalmaz semmit sem a telefon mappája.

(#29273) FNZ válasza sutszi (#29245) üzenetére


FNZ
őstag

Szia!

Aksi még mindig jó?

(#29274) ilyr válasza SzAndras00 (#29272) üzenetére


ilyr
tag

Az a gond, hogy Androidban biztonsági okból ha USB-re kötöd, akkor alapból az USB töltés opció van beállítva, azaz nem látszanak a fájlok. Ahhoz, hogy látszódjanak, a telefont át kell állítani File Transfer módba. Ezt vagy kézzel a képernyőn keresztül lehet (ami nálad nem játszik ugye), vagy ha az USB Debugging be volt kapcsolva (ezt külön kell bekapcsolnod, szóval ha nem emlékszel, akkor valszeg nincs bekapcsolva), akkor ADB interface-en keresztül még elérhető a teló. A Fejlesztői beállításokban amúgy van olyan is, hogy mi legyen az alapértelmezett USB csatlakozási mód, ott be lehet állítani a File Transfer-t alapértelmezettre az ilyen esetekre, csak azzal az a gond, hogy hiába titkosított mondjuk a telefonod, ha valaki megszerzi, simán le tudja szedni róla a fáljaid USB-vel...

(#29275) C64


C64
őstag

Sziasztok.

Aa kamera fókusz hiba és a halk hangszóró hiba akkor is javítható ingyenesen garancián túl, ha másodkézből van a telefon a tulajdonomban nem tudja valaki?

Köszi előre is :R

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#29276) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Van bármi akadálya, hogy 1db simen csak a mobilnet menjen? A másikon csak a hívások? Úgy alakult hogy lesz egy mobilnetes simem, de semmi másra nem szeretném használni, csakis mobilnetre.

(#29277) UberMutant válasza syler123 (#29276) üzenetére


UberMutant
őstag

ha hívás van folyamatban, akkor nem lesz net.

(#29278) syler123 válasza UberMutant (#29277) üzenetére


syler123
veterán

Ez így rendben van, nem gond. Akkor holnap kipróbálom.

:R

(#29279) ilyr válasza syler123 (#29278) üzenetére


ilyr
tag

Nekem is DIGI-s mobilnet kártyám volt, mellette meg T-Mobil Domino beszédre. Csak esetleg arra készülj fel, hogy 2 SIM gyorsabban merítheti a telót.

(#29280) Prego


Prego
senior tag

Ráállt e már az aftermarket piac az OP3 akksi cserére?
Novemberben múlt 3 éves a készülékem, kicsit szomorúan tapasztalom hogy már csak 17 órát bír az akkumulátora, eddig, azért még megvolt a kerek nap, új korában a másfél.
Persze szép az OP7 Pro, de most nem szánok 260-at telefonra ha nem muszáj.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29281) Csorbi válasza Prego (#29280) üzenetére


Csorbi
addikt

Cirka 9 hozzászólást kellene visszaolvasnod... :D Ott akkut is cserélnek.

(#29282) Prego válasza Csorbi (#29281) üzenetére


Prego
senior tag

Francba, igazad van, csak 5öt olvastam vissza :D

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29283) lkksioskdl3 válasza C64 (#29275) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hali,

Igen, de csak akkor ha az OP fiokot is megkaptad hozza, amivel rendeltek.
Kerni fognak bizonylatot, ami csak ott van fent.

(#29284) zhata


zhata
senior tag

Vettem másodkészüléknek egy Redmi 8-t, és úgy tűnik, hogy a bootloadere legálisan nyitható, tehát rootolható is. Eddig azt hittem, hogy ez csak OP-k esetében van így.

(#29285) storm3


storm3
senior tag

Fel eve mas telefont nyuzok, de nem vagyok lenyugozve tole. Ma bekapcsoltam a kis kedvenc o3 at es hasznalhatatlanul lasssunak talalom. Az utolso par update vihette el igy rekettyesbe, vagy valami haldoklik benne? Sosem volt romolva, meg csak factory resetet sem kapott soha.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#29286) StarDeLuxe válasza storm3 (#29285) üzenetére


StarDeLuxe
tag

"meg csak factory resetet sem kapott soha."

Szerintem pont ez a baj. :K

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#29287) sutszi válasza FNZ (#29273) üzenetére


sutszi
veterán

Helló!

Igen. Bocs, nem jártam erre egy ideje. Minden okés. Nem tapasztaltam hibajelenséget, sem gyanús körülményt. Az akku minden alkalommal rendben veszi a töltést ahogy kell. És tudja azt ami miatt az egész csere történt. A kapacitása rendben van. Nagyon kijön a használat során, hogy mennyire el volt használódva a régi. Simán megérte az a ~5K forintot a történet... Én bátran ajánlom másnak is.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#29288) PistiSan válasza sutszi (#29287) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszönjük a hosszabb távú tapasztalat alapján a visszajelzésedet.

(#29289) FNZ válasza sutszi (#29287) üzenetére


FNZ
őstag

már megrendeltem pár hete én is. várom már, hogy cserélhessem

(#29290) Prego


Prego
senior tag

Próbaképp kikapcsoltam a készülékemen az autoscout alkalmazás értesítőjét és tádáám: 1 óráról 2 fölé növekedett az egy töltéssel kibírt kijelző működés ideje.
Persze a készülék biztos optimalizál, észrevehető hogy néha magához tér, akkor felmegy a netre, lehúzza mik történtek azóta, stb stb.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29291) sutszi


sutszi
veterán

Ha nem akarok várni kínai forrásra, akkor hol érdemes fóliát nézni. Nem kell tempered glass, meg semmi extra... csak egy normál átlagos fóliát keresek.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#29292) Winner_hun válasza sutszi (#29291) üzenetére


Winner_hun
félisten

Folpackot általában konyhában találsz:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29293) sutszi válasza Winner_hun (#29292) üzenetére


sutszi
veterán

;] Bakker...tényleg...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#29294) alevan


alevan
őstag

Sziasztok.

Hosszú ideje fennálló probléma, hogy amikor beszélek valakivel, az illető visszahallja magát, mintha ki lennék hangosítva. Eddig annyira nem fogalkoztam a dologgal, ám most úgy is reseteltem a telóm, gondoltam megoldja. Nem oldotta meg. Feltettem egy CFW-t, hátha megoldja, nem oldotta meg.

Valakinek tapasztalata ezzel a problémával?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#29295) ilyr válasza alevan (#29294) üzenetére


ilyr
tag

Itt ha a végéről visszafelé olvasod, lehet találni jó pár tippet... :)
[link]

(#29296) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ház elől elindulok kocsival. Kell a telefonnak vagy 20 mp amíg rájön hogy nincs wifi és átvált mobilnetre. Sok-sok utcával odébb vagyok már ilyenkor. Ezt a felesleges wifire való várakozási időt le lehet valahogy csökkenteni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29297) ilyr válasza Winner_hun (#29296) üzenetére


ilyr
tag

A legegyszerübb módja a csökkentésének, ha kikapcsolod a WIFI-t... :D

(#29298) Winner_hun válasza ilyr (#29297) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nyílván kényelmes, nem pedig körülményes megoldást szeretnék.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29299) TomMusic


TomMusic
őstag

Aki bankol a telón:
Ha nem jön több security update a telóra, Ti meddig fogjátok használni?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29300) ilyr válasza TomMusic (#29299) üzenetére


ilyr
tag

Amíg tönkre nem megy... :) Security update-et, ha nagyon hiányzik, custom ROM-okkal is beszerezhet az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.