Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28591) sutszi


sutszi
veterán

Az alábbi jelenséget tapasztalom. Volt egy BT-s rádiós fejegység a kocsiban. BT-n rákapcsolódva tudtam zenét lejátszani a kocsiban. Tök jó volt egészen úgy 5-10 percig. Ekkor valamiért megállt. Először azt hittem leszakadt mert "sz@r" a BT. De aztán amikor vizsgálgattam a problémát kiderült, hogy nem a kapcsolattal van a baj. Idő közben vettem egy BT-s FM transmittert. Egy roidmi-t. Azzal is ugyanezt produkálja. NewPipe és a Google véle Zene lejátszó is. A konkrét jelenség pedig az, hogy Waze navigáció közben megáll a zene. BT kapcsolat marad, csak a zene megy el. Egyszerűen megállítja. Értesítési sávban látszik, hogyszünetelteti és ilyenkor playre nyomva egyből folytatódik.

Én arra tippelek, hogy a Doze vagy valami egyéb blokkolja a magas fogyasztás miatt. Egyébként ugyanezek a programok jack-es fülessel normálisan működnek...
Már próbáltam, hogy a lakattal rögzítem a memóriába a konkrét alkalmazást, de nem segített.

Van valami ötletetek, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?
(Oxygen 4.5.1, ami régi ugyan, de ettől még ennek 2 éve is működni kellett volna... )

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.