Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) TrollMetal válasza Hatvan9 (#7845) üzenetére


TrollMetal
tag

Utolsó offom e témában...

nem fért volna bele szerkesztéssel tekintetbe véve az 5 perces elévülési időt... ha figyelted volna dátumokat te szellemileg szegény... és ez nem irónikus volt...

;] ;] ;]

#7850) CS_D

Köszi ez nekem is hiányzott... nem értem miért nem fért bele egy EQ. még a szutyok w910-be is volt...

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7852) Sarlon válasza CS_D (#7849) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nincs!
Duplázz a nagyítani kívánt részre...
Vagy be tudod állítani, h hány % os nagyítással dolgozzon, ill. mobil vagy sima nézet, ennyit tudtam segíteni.

N82- N8- Lumia 920

(#7853) CS_D válasza Sarlon (#7852) üzenetére


CS_D
senior tag

Hát ez szomorú, köszönöm. :(

Nekem a dupla kattintással nem is tud nagyítani... Mert az még ideális lenne, ha 100%-os méretben nézem, aztán duplaklikkre "megnőne".

(#7854) imi290


imi290
aktív tag

tegnap talált a telefon valami új frissítést. azt írta hogy valami kereső ? ötlet hogy mi lehet ez ?

(#7855) Ufff válasza Karma (#7831) üzenetére


Ufff
senior tag

Az a virsli nem jutna el a fóliáig, annyira finom. Vajon a mustáros virsli is jó lenne kapacitív cerkának? És egy jóféle lecsókolbász? És a Pick marhapárizsi rúd, kihegyezve?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7856) TrollMetal válasza Ufff (#7855) üzenetére


TrollMetal
tag

:Y :Y :Y :C

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7857) Hatvan9 válasza TrollMetal (#7851) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Papagáj, újat mondjál ne ismételj...
Simán befértél volna a szerkesztésbe, vagy a lassú felfogásodtól még lassan is írsz?
De mindegy, nem ér ennyi feszkót. :)

on: EQ -t azért sem értem mert még S60V5 -be is volt és a mostani S40 -be is van. :U

[ Szerkesztve ]

(#7858) Ufff válasza Hatvan9 (#7857) üzenetére


Ufff
senior tag

A "mondjál" szó helytelen (kettős ragozás miatt), helyesen a "mondj" szó használandó helyette. Csak gondoltam szólok, ha már épp kötekedünk... :((

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7859) TrollMetal


TrollMetal
tag

Kéne kis segítség.

Hogy tudom beállítani az agpst? már ha jól írom...

nagyon rosszul pozícionál... mindig 1km belül vagy 500m en belül. kb 10 perc kell neki...

haverom n900-a ennél lényegesen gyorsabb (10sec) azt mondta agps végett lehet, de nem találtam a beállítási lehetőséget...

tudom én vagyok a láma...

előre is köszi

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7860) TrollMetal válasza Ufff (#7858) üzenetére


TrollMetal
tag

s a szórend sem megfelelő :)

Te tényleg képes lennél kolbásszal piszkálni a szegény telódat? :D

tudom, ez is belefért volna egy hszbe ;]

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7861) PhoenixK válasza TrollMetal (#7860) üzenetére


PhoenixK
őstag

Disznótorost neki vazze! :Y

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#7862) Ufff válasza TrollMetal (#7860) üzenetére


Ufff
senior tag

Kipróbálom nőnapi virágszárral meg mondjuk répával. Mármint sárgarépával. A növénnyel, tudjátok... ;)

Na kérem, az eredmény:

Virágszár: nem tudtam kipróbálni, mert rájöttem, hogy cserepes növény jött velem haza a virágboltból.

Sárgarépa: működik vele.

Túró rudi, csokival körbevont állapot: Nem reagál.

Túró Rudi, túrórúdról lerágott csokival: Nem reagál.

Házi füstölt kolbász, disznóbélbe töltött verzió: működik.

:K

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7863) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ma kaptam vissza az N8-as készülékemet kijelzőcserével a trétől...aminek semmi értelme nem volt. Tök ugyanolyan mint eddig, ugyanúgy lilás egy kicsit! :( Most erre nem tudok mit mondani. Visszaadni nem volt kedvem, mert az újabb hetet jelentene. Van itt olyan, akinek normál (azaz gyári beállításokkal) nincs egy minimális lila szín sem analóg óránál (kijelzőzár lezárva menügomb megnyomása utáni órára gondolok!)? Vagy menjek vissza és verjem az asztalt, míg nem kapok egy tökéletest (már ha van olyan)?
(Igazándiból nem olyan zavaró, meg nagyobb fényerőn kvázi nem is látszik, de azért mégiscsak...)

meg

(#7864) Kvazár


Kvazár
őstag

Nokiaprogramokon láttam egy zajszűrős alkalmazást fényképezéshez. Azt próbálta már valaki?

Eladó cuccaim: -

(#7865) Hatvan9 válasza Ufff (#7858) üzenetére


Hatvan9
senior tag

bla,bla..
Szlengbe helyes és a google is így javítja.. :DDD

#7859TrollMetal

Ahhoz kell internetelérés a kártyára anélkül várhatsz a GPS -jelre..
Helymeghatározás beállításokba tudod bekapcsolni.

(#7866) TrollMetal válasza Hatvan9 (#7865) üzenetére


TrollMetal
tag

S az hol van? mert azt nem találom...

net van... szóval azt ezért nem értem...

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7867) Ufff válasza Hatvan9 (#7865) üzenetére


Ufff
senior tag

Na a google amit leír, az max a kínai piaci magyarnak fele meg. Mondjuk annak meg kiválóan...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7868) Ufff válasza TrollMetal (#7866) üzenetére


Ufff
senior tag

Menü - beállítások - alkalmazás beállítások - helymeghatározás.

Leszarom, hogy belefért volna egybe, így jobban látni kinek szól!

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7869) Jégkokó válasza peugeotmate (#7863) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ezért kell minden esetben a nokia mintaboltba vinni a telefont, mert a szolgáltató hajlamos ugyan ugy visszaadni, mint ahogy átvette.Nekem nincsen semmi lila szín amikor le van zárva a telefon, ez a hiba nem minden esetben jön elő

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7870) Sifre válasza peugeotmate (#7863) üzenetére


Sifre
senior tag

Nagyon kicsit lila az óra, de pl. filmnézésnél csak ritkán látszik néhány sötétebb jelenetnél.

Várok vele néhány hónapot, hátha addig kifutnak a hibás darabok.

(#7871) peugeotmate válasza Jégkokó (#7869) üzenetére


peugeotmate
őstag

A kijelzőt cserélték, épp ez a durva! Egyébként az üveget valóban nem cserélték (volt korábban téma). Amúgy meg a tré is a Nokia kp.-i szervizébe küldi, szóval nem igazán értem, mitől lett volna jobb nekem a Nokia szerviz. (Pláne, hogy a legközelebbi Nokia Care pont a Mammutban van tőlem, ami Dél-Budától tömegközlekedéssel minimum egy jó óra...)

Sifre
Én is erre gondoltam, valószínűleg még tele vannak ezekkel a faja kijelzőkkel, vagy nem tudom, de ez így nem túl korrekt, hogy mit ne mondjak. Csalódtam a Nokia hazai szervizeltetésében.

[ Szerkesztve ]

meg

(#7872) TrollMetal válasza TrollMetal (#7866) üzenetére


TrollMetal
tag

kiegészített gps is megvan... beállítottam hogy a nokia szerverrel is kommunikáljon a tré mobilos hálózaton... most 2km en belül vagyok xD

most ez akkor wattafakk?

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7873) CS_D válasza Kvazár (#7864) üzenetére


CS_D
senior tag

Én próbáltam...

Nem fényképez, hanem a meglévő képeket zajszűri.
Egy esti képet zajszűrtem vele... Azt kell mondjam, hogy rosszabb lett tőle a kép.

Gondolom egy sima Gauss-szűrőt ereszt rá, és kész.

Számítógépen ezerszer jobban meg lehet javítani.

(#7874) Hatvan9 válasza Ufff (#7868) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Helyesírási szabályokat szigorúan betartatod de a Prohardver fórum szabályokat leszarod.
Grat :C

[ Szerkesztve ]

(#7875) CS_D válasza peugeotmate (#7871) üzenetére


CS_D
senior tag

Csalódás ezt olvasni... :(

Itt szerintem nem is igazán a Nokia hazai szervizelésével van a probléma, mert szó nélkül kicserélték. Az a probléma, hogy ilyen alapanyaggal kell dolgozniuk. Ahogy Sifre is írta, ezek után várni kell pár hónapot, garanciáztatás előtt.

Személy szerint én addig nem viszem szervízbe, amíg valami más egyéb miatt nem kell elvinni. Akkor a kettőt egyszerre megcsinálják, remélhetőleg már tökéletes alkatrésszel.

Mondjuk szerintem egyáltalán nem zavaró a kijelzőlilulás. Azt gondolom, ha nem jelennek meg a cikkek erről, akkor a hibás N8 tulajok 99% észre sem vette volna. (én biztos, hogy nem, pedig lilul)

(#7876) TrollMetal válasza Hatvan9 (#7874) üzenetére


TrollMetal
tag

Ha a ph fórum szabályzatát mindenki betartaná szép világ lenne... ez azonban útmutatás csak, mint pl a netes etikai kódex...

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7877) Ufff válasza Hatvan9 (#7874) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem, csak utálom, ha valaki ökörségekbe köt bele. "Megkóstoltattam veled amit főztél és lám, nem ízlik..."
Annyira utálom, hogy amikor nincs téma, beesik valaki mindig, aki beleköt a betűformákba is, ha másba nem tud.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7878) TrollMetal válasza CS_D (#7875) üzenetére


TrollMetal
tag

A szomorú hogy egyvalamit kért a nokia külső műhelyből és lám az a legszarabb benne... éljen a samsung kijelző :D

De nem csak a nokiák szenvedik ezt a betegséget...

Más: hogy állítsam be wapról t hálózatról kérje az infót vagy hogy?

mellesleg azóta ilyen lassú mióta frissítettem a térképet rajta... de a kettőnek nem szabadna összefüggnie...

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7879) Hatvan9 válasza Ufff (#7877) üzenetére


Hatvan9
senior tag

A betűformákba pont te kötöttél bele és ne sóvárogj meg panaszkodj már amikor pont te gerjeszteted újra az offot.
Tudtál volna privátot is írni a helyesírás szabályairól, egyébként is ez nem egy baráti klub, itt jönnek-mennek a fórumtársak.

#7876 TrollMetal:
Előbb a helyesírás szabályaira nem ezt mondtad.

[ Szerkesztve ]

(#7880) TrollMetal


TrollMetal
tag

Miért nemjó a gps? :( valaki segítsen már pls... meg kell adnom webcímet neki ovi.com vagy mi a hererák?

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7881) peugeotmate válasza CS_D (#7875) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én nem ajánlom jelenleg senkinek a kijelzőcserét.
De van itt olyan, aki (úgymond) 100%-osan lilamentes kijelzőt kapott a csere után?

meg

(#7882) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Elnézést akiket esetlegesen megsértettem, innentől próbálja mindenki elfejteni az OFF témát.

#7880 TrollMetal:
OVI Maps -ot állítsd be offline -ról online ra. ;)
#7883 TrollMetal
Indítsd újra.

[ Szerkesztve ]

(#7883) TrollMetal


TrollMetal
tag

Jó most már annyit csesztettem hogy totál nem működik a gps...

hogy kell visszaállítani?

-.-'

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7884) deka10 válasza peugeotmate (#7863) üzenetére


deka10
senior tag

Hát nálam semmi lila nem látható, a T-nél vettem Szegeden 1.0-ás soft-tal van jelenleg is.
Trollmetal: Az alkalmazás telepítőnél uninsalláld az ovi mapsot és tedd vissza amelyik működött.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7885) Ufff válasza TrollMetal (#7883) üzenetére


Ufff
senior tag

Szedd le a Betalabs-ról a legújabbat, az jó!
És jelkeresés alatt ne mozogj túl sokat, mert az nehezíti a jel megtalálását. max 2 perc és kell jelet találnia. Ugye nem a szobában próbálod???

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7886) Ufff válasza Hatvan9 (#7879) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem a jönnek - mennek jelenséggel van gondom, hanem a kötekedéssel. De tényleg. Ha nem a telefont és nem a Nokia -t fikázzák, elkezdik egymást. Én csak érzékeltetni szerettem volna amit csinálsz. Ennyi. Meg nem sértettél, ennél jóval erősebb vagyok, mellesleg nem vagyok sértődős típus. Egyébként leszarom, csak most kicsit ingerültebb vagyok, mióta beteg lettem. További kellemes fórumozást, OFF vége.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7887) Misály válasza Ufff (#7886) üzenetére


Misály
addikt

Ugy latom ha ilyen vita van itt, csak engem raknak ki, masokat nem:D

[ Szerkesztve ]

(#7888) TrollMetal válasza Ufff (#7885) üzenetére


TrollMetal
tag

1. nem tudom uninstallni nincs benne az uninst menübe az alkalmazás -.-'
2. nem nem onnan próbálom....
3. mindjárt falhozb@szom a telefonom emiatt...

egyszerűen nem értem az egészet... pedig nem egy bonyolult dolog...

történés: a gyári ovi maps volt rajta frissítettem és onnantól nem találja a jelet... most már 1 órája...

:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7889) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma kipróbáltam a legujabb gitár hős játékot.Igazából még az életbe nem játszottam ilyen féle játékkal, de elég érdekes el lehet vele lenni.Valaki irta korábban, hogy nincsenek symbianra több 100 megás játékok, hát pl ez is 200 mega a golfos játékról nem beszélve ami meg 300.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7890) Kvazár válasza TrollMetal (#7888) üzenetére


Kvazár
őstag

Nem kapcsoltál ki 1-2 keresési módot? Amikor elkezdtem kikapcsolgatni, hogy netet ne használjon semmi esetre se, akkor csinált nekem ilyeneket.
De, ha már minden mindegy, akkor alap állapotra visszaállítás, majd hard reset, majd op újrarakás kombó után tuti visszaáll a régi jóra.

Eladó cuccaim: -

(#7891) TrollMetal válasza Kvazár (#7890) üzenetére


TrollMetal
tag

Minden engedélyezve van még a bluetoohtos is. De semmi. sőt menet közbe se látja... nem igaz hogy 1 órája képtelen befogni valami jelet...

sőőőt a poén hogy először 500men belül utána 1km belül 1.8 és most 2.4km... gps aktív kinn az ikonja...

és hogy kell lereteszelni ezt a ..... mielőtt tényleg falhoz csapom... nem ez lenne az első...

imádom ezt a telefont de most nagyon felcseszte a vizem...

(igen tudom biztos user error...)

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7892) Kvazár válasza TrollMetal (#7891) üzenetére


Kvazár
őstag

HR-et kikapcsolt állapotban kell csinálni: [link] (Ha minden igaz. :B )

Találtam most egy golyó görgetős játékot, és a falhoz vágom érzés 5 másodperc alatt kialakult bennem is. Borzalmasan nehéz számomra. :((( :(( 1 pályát sem tudok végigvinni benne.

Eladó cuccaim: -

(#7893) TrollMetal válasza Kvazár (#7892) üzenetére


TrollMetal
tag

semmit se reagál a hard resetre... nincs rezgés mint ahogy ott irják... több mint 5 percig nyomtam...

-.-'

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7894) CS_D válasza TrollMetal (#7893) üzenetére


CS_D
senior tag

Akkor tedd fel Phoenix segítségével újra a product kódodnak megfelelő firmware-t. Ez úgyis legyalul mindent a telóról.

Ha a megfelelő product kódú firmware-t teszed fel, akkor még a garancia is megmarad. :)

[ Szerkesztve ]

(#7895) TrollMetal válasza CS_D (#7894) üzenetére


TrollMetal
tag

köszi de ez nekem most 100% kinai volt...

miaz a phoenix?

és honnan tudom meg a product firmwarém?

s még egy kérdés hogy mentem le a telószámokat a sim kártyámra?

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7896) Hatvan9 válasza TrollMetal (#7895) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Product code ha jól tudom az N8 -asok alján van ha mégsem az NSS -el ki tudod olvasni.
Szoftverfrissítés Phoenix-szel.

[ Szerkesztve ]

(#7897) djbahool


djbahool
senior tag

N82-nél az UltimateVoiceRecorder nevű progit használtam a hívások rögzítésére, de nem találtam ennek S^3 változatát.
Mit tudtok ajánlani helyette? (legyen autostart, meg ne beepeljen)

(#7898) TrollMetal válasza Hatvan9 (#7896) üzenetére


TrollMetal
tag

és melyik az a sok sok sok szám közül?

az a program nekem túl körülményes... nss ilyen idegi állapotban max 3mat tudok kattintani...

emezt még meglesem...

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7899) Hatvan9 válasza TrollMetal (#7895) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Gyári SW -t navifirm -el tudsz leszedni.
Így más semmi nem áll az utadba. :)

De ha jól emlékszem Sym^3 -nál *#0000# kóddal is kiírja a Product kódot de ez nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#7900) AndrewTdi válasza djbahool (#7897) üzenetére


AndrewTdi
addikt

ilyen cucc engem is érdekelne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.