Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) Misály válasza Karma (#8400) üzenetére


Misály
addikt

Ja hogy nem arra hasznalod amire valo:P En a ceges exchange 2007-el hasznalom es kifogastalanul mukodik, ha hozzetesszuk a communicator mobile-t akkor igazi melosmobilt kapsz.

(#8402) Karma válasza Misály (#8401) üzenetére


Karma
félisten

Nem a szart nem :P A gyári Mail program GMail-támogatásnak nevezett borzalma erősen no komment kategóriás, az Exchange ActiveSync meg egy elég jól bevált technika más platformokon levélre, naptárra és névjegyekre. Itt sincs komoly baj vele, tényleg.

Céges Exchange-dzset meg szerencsére nem kell a mobilomra tenni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8403) ntomi0730 válasza bringasisti (#8389) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Van program, ami nem pittyeg!!!! Bestcallrecorder a neve!!!! Ki-be kapcsolható a "pity" :)

(#8404) Assdak válasza Pola-Roid (#8395) üzenetére


Assdak
őstag

Az nem hajszálrepedés, hanem valami felületi baszás. Én akinél N8-at láttam mindenkinél megvolt és ugyan úgy nézett ki.

(#8405) Pola-Roid válasza Assdak (#8404) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Elfogadom, lehet, hogy nem hajszalrepedes, de az 100%, hogy mikor beadtam a szervizbe, nem volt ott, mikor meg visszakaptam, ott volt.

(#8406) Kasya válasza ntomi0730 (#8403) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem "pittyegett". Vagy van vmi új verzió, ami már nem?

A Red Light programot pedig nem engedte telepíteni, befagyott, restartoltam és ennyi. Oviból úgy jelzi fent van, pedig fel se települt. Majd ma megpróbálom újra feltenni offline-ból.

(#8407) djbahool válasza ntomi0730 (#8403) üzenetére


djbahool
senior tag

Az is pittyeg. Sőt az Ultimate Voice Recorder is.

(#8408) slimshady válasza slimshady (#8394) üzenetére


slimshady
senior tag

Halihó!

Kedves fórumtársak volt valakinek olyan problémája, hogy hard reset/szoftverfrissítés után tanusítványhibát írt ki a telefon a szignózott appokra amiket megevett előtte?

üdv.: SlimShady

(#8409) tibike8 válasza TrollMetal (#8363) üzenetére


tibike8
őstag

1. LCG Jukebox? Ezt próbáltam és jónak tűnik, de fizetős vagy hackelt telóra tudsz törtet tenni. Ilyen formán nekem felejtős.

(#8410) tibike8 válasza MC Pite (#8373) üzenetére


tibike8
őstag

1. Ezt én is néztem, de nem sikerült felraknom a leírás ellenére sem. Pedig jókat mondanak róla.

(#8411) Sifre


Sifre
senior tag

Tölthető az Opera Mobile 11!!!

m.opera.com

Kétujjas zoom van, flash nincs.

(#8412) tibike8 válasza Lirion (#8383) üzenetére


tibike8
őstag

A nagy óra a képernyőpihentetőn szinte láthatatlan, ha rásüt a nap.

(#8413) djbahool válasza slimshady (#8408) üzenetére


djbahool
senior tag

Ez állítólag mindenkinél előjön HR után, ugyanúgy minthogy a gyári vidókat sem tudod lejátszani, ill. hogy a ovi store és ovi mapsot nem tudod felrakni.

(#8414) rocks


rocks
aktív tag

Akit érdekel megosztom, h Németországban az itthoni térkép + a kedvenc helyek mentése miatt a gps úgy vettem észre 0 kb-t fogyasztott. :K
Persze majd a havi számlán látom meg h igaz -e :D
Az autós akksitöltö remek szolgálatot tett.
Az N8 ára jelenleg 498 euro a németeknél. Nem ment lejjebb...
A fényképezés normál módban (eredeti gyári) is szép panoráma képeket csinált.
Baromi nagyok (4000x 2250 képpont) emiatt nem tudom feltenni csak ezt a részletet ami kicsit nagyítva van ezért már nem annyira éles:

(#8415) attisx


attisx
addikt

Kezd már tragikomikussá válni ez nem pittyegő hívás rögzítő téma. Van legalább fél tucat ilyen app, ami állítja magáról, hogy ő bizony nem pittyeg, pedig de. A fejlesztőik/ ill. akik ilyen paraméterekkel terjesztik igazán magukba fordulhatnának egy picit... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#8416) tibike8 válasza slimshady (#8394) üzenetére


tibike8
őstag

Ilyen nálam is volt. Még az ingyenes nokia webrádió is ezzel az indokkal nem települt fel :F De az 1.1 után már ment. De pl. a Camerapro ezután sem ment, hiába szignóztam.

(#8417) MC Pite válasza tibike8 (#8409) üzenetére


MC Pite
veterán

LCG Jukeboxból van vmi új? X6on próbáltam, újjal rémálom használni, v3ra erőszakoltak rá pár gombot; borzasztó :(

Operát már vártam, fel se tettem addig a régit :)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8418) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Felraktam 3 darab RAM kijelző widgetet. Érdekességképp berakok rólunk egy screen-t. Azt érdemes figyelni hogy mind a 3 mást mutat :D

(#8419) tibike8 válasza MC Pite (#8417) üzenetére


tibike8
őstag

Előtte N82 volt és ott nem próbáltam. Ezen nem volt vele bajom, bár ízlések és pofonok. Eléggé csicsa mentes a külleme, de nekem jó volt a használata. Aztán letelt a próba idő...
Az Operát meg az előbb felraktam és elég jól sikerült így elsőre ahogy nézem :C

(#8420) Karma válasza attisx (#8415) üzenetére


Karma
félisten

A symrecorderes srac legalabb korrekt es pontos. Nem csak a levegobe kamuzik, irja hogy mit hackelt az alkalmazassal.

Szemely szerint nagyon varom, hogy valaki feltorje a ROFS vedelmet, bar sok eselyt nem latok ra. Az audio policy modul mondjuk nem lett nyilt sose (Nokia-specifikus es vendor altal ujraimplementalando), de azert lehet, hogy lehet valamit patchelni rajta.

“All nothings are not equal.”

(#8421) deka10


deka10
senior tag

Kijöttek az új operák a mini is képes multitacsra. Nagyon tetszik

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8422) Assdak


Assdak
őstag

Azt még mindig nem értem, miért kell titokba felvenni a beszélgetéseket. Ennyi kémtanonc lenne közöttünk?

(#8423) jacis


jacis
nagyúr

Vicc kategória.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8424) deka10 válasza jacis (#8423) üzenetére


deka10
senior tag

Az opera mobil meg üti a gyárit, rendesen töri az oldalt, és a billentyűzet úgy jön be mint a 2.0 szoftban ígérték. Nagyon tetszik :C egyszerű és csodás.
Bocs ezt nem neked szántam csak félre nyomtam.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8425) jacis válasza deka10 (#8424) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg ok az opera csak a flash hiánya zavaró benne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8426) Karma válasza jacis (#8425) üzenetére


Karma
félisten

Engem itt se zavar :P Sőt örülök, hogy nincs.

Viszont a Mini 6 valami eszméletlen fasza. Végre a billentyűzet is használható, nem érzem azt, mintha rezisztívvé visszabutult volna a panel (mint az 5 beta 2-nél) :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8427) deka10 válasza jacis (#8425) üzenetére


deka10
senior tag

Nekem 100 megás netem van és legtöbbet böngészésre használom arra tökéletes és gyors.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8428) jacis válasza Karma (#8426) üzenetére


jacis
nagyúr

Pedig ha egyszer kipróbálnád.... :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8429) deka10 válasza deka10 (#8424) üzenetére


deka10
senior tag

Félrenyomtam he he, mintha nem lehetne tetszés szerint nagyítani itt is egy kép

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8430) slimshady válasza djbahool (#8413) üzenetére


slimshady
senior tag

Ebben az esetben akkor csak a Nokia Szervize jöhet számításba? Nem hiszem el, hogy ezt a webeszközt nem tudják beletenni egy frissítésbe, vagy közzétenni neten, hogy ha vki hard resetel, akkot utána csak leszedjen egy telepítőt és feltegye, ha már nem tudták beletenni a szoftverfrissítésbe, hogy ne kelljen a szervizbe rohangálni. Ez szerintem nekik is érdekük lenne.

tibike8: Te hogy oldottad meg? Ezek szerint nálad ment a szoftverfrissítés után? (Nálam pont azután gányolódott el vmi. Én ilyet még nem láttam pedig használok Symbiant egy ideje.)

üdv.: SlimShady

(#8431) Gl4diator


Gl4diator
tag

Kinéztem egy új aksit. Az eredeti BL-4D 1200mah-s helyett vettem egy tuningoltat, BL-4D 1930mah-ot. 1-2 nap múlva jön, made in Japan. Csak nem csalódok a japókban :), és minimum egy nappal kitolja a teló használhatóságát töltés nélkül.

(#8432) deka10 válasza slimshady (#8430) üzenetére


deka10
senior tag

Az 1.1-be pont hogy ígérték, ezért is nyomtam rajta én is, de talán 1.2-ben már lehet benne lesz bár az míg kijön ha létezik is egyáltalán. Az is lehet hogy valahogyan ki lehet szedni a szoftból de ehhez én már nem értek talán valaki tud rá válaszolni.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8433) djbahool válasza slimshady (#8430) üzenetére


djbahool
senior tag

Nem. Phoenix-el újra flasheled akkor 100% jó lesz, olyan lesz mint a gyári.
De van aki eszerint elég feltenni csak a QT packot.
Tényleg olvastam vmi olyasmit én is , hogy a pr2.0-ban alapból benne lesznek ezek, vagyis HR után nem kell kinlódni.

Gl4diator: nem hiszem, hogy 1 órával is többet fog bírni, bár ne legyen igazam.
Ha lehetne ilyen akksit kreálni, akkor sztem a nokia is azzal forgalmazná.

(#8434) Ufff válasza Gl4diator (#8431) üzenetére


Ufff
senior tag

Mennyit dob egy akksin a radioaktív szennyezés... :D
A japánok amúgy eszméletlenek. Az, amit most csinálnak, az elképesztő. Nem sír-rí, dolgozik ezerrel, hogy újjáépítse a kis országát! Példát vehetnénk róluk...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#8435) Gl4diator válasza djbahool (#8433) üzenetére


Gl4diator
tag

Ok, még én se tudom mennyire lesz használható. Ki kell próbálnom :) De majd beszámolok róla.

(#8436) sompetike


sompetike
aktív tag

van uj szoftver 014,002 az ovi jelezte.....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#8437) Karma válasza sompetike (#8436) üzenetére


Karma
félisten

FOTA is megjelent az EURO3-as dark grey product code-ra.
Most települ.

“All nothings are not equal.”

(#8438) deka10 válasza sompetike (#8436) üzenetére


deka10
senior tag

Hát ez nem rossz most írtam ki tudja mikor jön ki az 1.2 és már fenn is van a telón, irjam ezt a 2.0-ra is?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8439) Kvazár válasza Ufff (#8434) üzenetére


Kvazár
őstag

Én is pont erre gondoltam! :DDD
Sugárzóan jó lesz tőle a telefon.

Viszont, mentalitásban teljesen igazad van. :R Félelmetes az a fegyelem és tenni akarás ami bennük van! :R Mások ilyenkor csak elfutnának! :R

Eladó cuccaim: -

(#8440) MC Pite válasza Gl4diator (#8435) üzenetére


MC Pite
veterán

A nokiánál cserélteted? Mennyibe kerül?

FOTA: Gondolkoztam mennyivel veszélyesebb mint kábelem frissíteni, de végülis kb dettó...

A telefonom gyorskeresés frissítést és egy új témát dobott fel (dark grey a készülék).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8441) Karma válasza MC Pite (#8440) üzenetére


Karma
félisten

Én megkockáztatnám, hogy biztonságosabb a FOTA mint az Ovi Suite/NSU. Legalábbis az utóbbiakkal rosszabb tapasztalataim vannak, a Phoenix meg rulez, bár overkill ha csak egy sima apró frissítésről van szó.

CS_D: Nem látok semmi különbséget. Egyébként Phoenixszel a 0599766-os product code-dal magyarítottam a telefont, az eredeti kódja 0598980 volt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8442) CS_D válasza Karma (#8437) üzenetére


CS_D
senior tag

Milyen újdonságok vannak benne az Exchange-en kívül?

A független magyar product kódra még nem jött ki a frissítés. :(

(#8443) tomi564 válasza CS_D (#8442) üzenetére


tomi564
csendes tag

059D693-ra az eddigi frissítések is közel 1 hét késéssel jöttek meg nekem, pedig ez rendes magyarországi.

[ Szerkesztve ]

(#8444) CS_D válasza Karma (#8441) üzenetére


CS_D
senior tag

Product kódot semmiképp sem szeretném átírni, mert 2 év Nokia garanciával vettem a készüléket. Azaz, ha átírom, akkor eleve muszáj Phoenixezni. Csak most egy ilyen kis frissítés miatt jó lenne FOTA-val frissíteni, hogy ne kelljen újratelepíteni mindent.

Bár az új Phoenix már tud olyat, hogy nem törli a C-t. Most jelenleg elég is lenne, de nem ér annyit, hogy feltegyem az újat, mert annak van pár más defektje.
Mert egyébként, ha UDA-val hackelem, akkor mindenképp törölni kell a C meghajtót, és akkor számomra jobban kezelhető a régebbi Phoenix.

(#8445) Camper2006 válasza CS_D (#8442) üzenetére


Camper2006
tag

Az újdonságok bekopizva:
Q: What is new with this software update? What are the benefits?

A: The primary reason for releasing this update is to address a Mail for Exchange synchronization issue. It will also include a new version of Ovi Store as well as a new version of Ovi Maps (SR6), adding visibility to subways, trams and trains, real-time traffic, safety alerts, visibility to parking and petrol stations, speed limit warnings, and improved search and location sharing capabilities. :)

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#8446) Karma válasza Camper2006 (#8445) üzenetére


Karma
félisten

Ovi Store 2.06.00042 illetve Maps v3.06 10wk50 b12 van most nekem frissítés után :U

“All nothings are not equal.”

(#8447) CS_D válasza Karma (#8446) üzenetére


CS_D
senior tag

Igazából ehhez nem igazán szükséges a firmware frissítés, mert nekem még a PR 1.1 van fent, de az említett két program már ezzel a verziószámmal fut.

OVIt kénytelen votlam frissíteni, a Maps-ot epdig már így töltöttem le.

[ Szerkesztve ]

(#8448) Karma válasza CS_D (#8447) üzenetére


Karma
félisten

Pont erre akartam utalni.

“All nothings are not equal.”

(#8449) tibike8 válasza slimshady (#8430) üzenetére


tibike8
őstag

Pontosan mi is? Az 1.1 utáni probléma megoldás? Mert itt addig pakolgattam az elmentett beállításokat, amíg egyszer csak jó lett. Egyik műveltre sem tudnám egyértelműen mondani, hogy na az oldotta meg a gondot. De nem csináltam semmilyen resetet és gyári visszaállítást sem.

(#8450) slimshady válasza djbahool (#8433) üzenetére


slimshady
senior tag

Egyébként a Phoenix-es flash-elés nem jár garivesztéssel vagy ilyesmi? Van még majdnem 2 év gari az N8-amra, szóval nem szívesen játszanék veszélyes dolgokkal. Illetve nem szeretem szétgányolni se a telefont. A szignózást is inkább megoldom gépen nem tart semeddig meg nem telepítek egy nap 100 alkalmazást, vagy csak 1x mikor megveszem a telefont. :)

Asszem 1x hackeltem még az N78-am talán, de azt is mindig megcsinálni mikor időnként kell a Symbiannak hard reset... hát utána nem eröltettem. Elég a telefonom személyre szabni utána.

Ennek meg nincs már kedvem utánaolvasni, hogy hogy is lehetne megoldani. Nem szeretek angolul olvasni, de tegnap már rávettem magam és annyi külföldi fórumot olvastam de megoldást nem találtam a problémára.

A QT keretprogi felrakása sem oldotta meg a problémát. Pedig hard reseteltem még1x és a szűz telóra tettem fel. Több energiát ebbe nem akarok fektetni annál, hogy beviszem szervízbe ma hazafele. De csak akkor csináltatom velük ha mág ma kész is lesz, nem akarom 1 hétre elküldeni a telefont mikor most vettem 1 hete, akkor már inkább túrom a fórumokat. Meg úgyis rakatok rá fóliát. Tegnap nem akarták már megcsinálni otthagyni meg nem akartam hátha sikerül megoldanom magam. Eddig nekem nem sikerült sose fóliát feltenni a telefonjaimra szépen, tegnap meg megkérdeztem a szervizpontban és van náluk 990, lehet persze olcsóbban is venni, de ők ott rá is teszik és nem úgy lesz ráhányva. :)

deka10: az az igazság, hogy ez egy nagy fault a Nokiától. Nem is értem ilyen hogy lehet vagy miért nem írták re a telefon dobozára, hogy: "DO NOT HARD RESET!".

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.