Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) Assdak


Assdak
őstag

CameraPro alkalmazást próbálta már valaki?

(#7702) Misály válasza rocks (#7700) üzenetére


Misály
addikt

Nem tudom miert hagyatkozol a t-re amikor otthon kb 15 perc frissiteni 1.1-re

(#7703) Misály válasza Assdak (#7681) üzenetére


Misály
addikt

Nekem csak es kizarolag fenyeroallitaskor hasznal lilas arnyalatokat.

(#7704) imi290


imi290
aktív tag

Na,feltettem én is azt a tesztképet,szerencsére nem lilás.de az igaz hogy a minimum fényerőn néztem és mikor feltettem a maximális fényerőre szebb volt a színe.szóval valami van benne,de ez nem vészes,ha nem tettem volna fel nem is tudom. :D

(#7705) Ufff válasza Misály (#7703) üzenetére


Ufff
senior tag

Na akkor nekem is lila lett az óra kb. fél másodpercre. Aztán elmúlt, úgyhogy engem nem érint a dolog.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7706) sirály69


sirály69
őstag

Pénteken bementem a Debreceni Nokia szervizbe és megfrissíttetem a telefon szoftverét, mivel a T-nél nem tudtak mit kezdeni a telefon problémáival( Wifi véletlenszerű bekapcsolása, hívásnapló önkényes törlése, stb).
2 óra alatt felrakták az új szoftvert, azóta nem jelentkeznek a hibák és a telefon is jobb lett.
Csak a T-s beállítások hiányoznak( mobiltv, ... ) !

Szerver Hosting Debrecenben

(#7707) sompetike


sompetike
aktív tag

na én nem tudtam ugy megfogni,hogy elmenjen a térerö...
na mindegy ez ugyis alma bug...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#7708) CS_D válasza Assdak (#7701) üzenetére


CS_D
senior tag

Ez a CameraPro engem is nagyon érdekelne... Csak az a baj, hogy az Ovi Store-ban 600 Ft. :(

(#7709) Sarlon


Sarlon
aktív tag

(#7710) sirály69 válasza Sarlon (#7709) üzenetére


sirály69
őstag

Jónak tűnik... :)
Kipróbáltad?

Szerver Hosting Debrecenben

(#7711) emre33 válasza Sarlon (#7709) üzenetére


emre33
addikt

De ez most első kamerát folyamatosan használja?
Nem tekeri ez meg az aksit?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7712) Sarlon válasza sirály69 (#7710) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Sajnos még nem volt időm letölteni, de otthon rögtön kipróbálom :)

Gondolom, h a szenzort használja és nem a camot, szóval az akksit sem meríti jobban.

N82- N8- Lumia 920

(#7713) YAS-dude válasza CS_D (#7708) üzenetére


YAS-dude
őstag

Kemény ilyet olvasni egy százhúszezres telefon topikjában :)

(#7714) Ufff válasza YAS-dude (#7713) üzenetére


Ufff
senior tag

Jaja, ezt nem fogom megérteni sosem. Vesz egy telefont, ami kisebb vagyon, majd 600 Ft-ot sajnál egy legális progira... :O

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7715) Coyote2000 válasza CS_D (#7708) üzenetére


Coyote2000
őstag

N8-ra volt pénzed? Hmm...

(#7716) edbacsi válasza Sarlon (#7709) üzenetére


edbacsi
tag

màr hasznàlom egy ideje a pocket lockot,nekem teljesen kézre àll,mert flippes tokkal hasznàlom,flip fel,kioldja a billzàrt,ugyanez vissza.sztem a fényérzékelöt hasznàlja.. :)

"por és hamu sapiens"

(#7717) CS_D válasza Ufff (#7714) üzenetére


CS_D
senior tag

Ne menjünk bele ilyen vitákba. :DDD

Ilyen alapon pillanatok alatt el lehet szórni a pénzed az OviStore-ban, ha minden feleslegest megveszel.

Ha biztosan tudom, hogy jó a cucc, akkor nem sajnálom megvenni, de egyébként kidobott pénz...

(#7718) CS_D válasza edbacsi (#7716) üzenetére


CS_D
senior tag

A távolságmérőt (proximity sensor) használja. Pont úgy, mint amikor hívásnál a füledhez téve elsötétíti a képernyőt.

Ha fényérzékelő lenne, akkor sötétben is valószínűleg lezárna. Illetve, ha vékony nadrágzsebre vagy tokra rávilágítasz, akkor meg kioldana.

(#7719) rizso válasza CS_D (#7717) üzenetére


rizso
addikt

Na így igazad van! Wave-re megjelent a WAMO Camera app, ami egy ideig ingyenes volt. Leszedtem, kipróbáltam, és egy akkora csalódás volt, hogy azt elmondani sem lehet. Most meg 2.5Ł - és ha meg kellett volna venni, akkor fölösleges pénzkidobás lett volna!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7720) Gyuree91


Gyuree91
tag

Szevasztok!
Pár kérdés felmerült bennem az N8-al kapcsolatban, remélem minden kérdésemre kapok választ! :B

1. Gyári navigáció (Nokia Maps) navigálás közben kikapcsol a kijelző, lezár a képernyőzár. Hogy lehetne megoldani, hogy navigálás közben ne aludjon ki a kijelzőfénye?

2. Megint gyári navigáció. Nekem valahogy sántít a sebesség majd 10km/h-t. (Anno. N95 Garminja 1-2 km/h-t tévedett csak.)

3. Lehet netet megosztani a telefonnal? Olyasmire gondolok, hogy WiFi-n csatlakozik a teló a netre, és én bluetooth-n osztom meg a netet másokkal.

4. Az ujjaimon kívül mással (vékonyabb eszközzel) is szeretném kezelni az N8-t, miért nem érzékel mást?

Egyelőre ennyi, köszönöm válaszaitokat! :DD

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#7721) Karma válasza Gyuree91 (#7720) üzenetére


Karma
félisten

1) Meg lehet oldani, ha az Ovi Maps nem akarná az igazat. De ehhez lehet, hogy külső rásegítés is kell, majd mindjárt kitalálok valamit, ha más nem most jobbat.

2) A sebesség a GPS-től jön. Ha a hardver ezt mondja, ez van.

3) BT-n és USB-n az Ovi Suite segítségével meg tudod oldani. Wifihez külön szoftver, a JoikuSpot szükséges.

4) Mert kapacitív. Vannak kapacitív stylusok, pl. a Pogo Sketch, ami ehhez is jó. Meg a virsli.

“All nothings are not equal.”

(#7722) Ufff válasza Karma (#7721) üzenetére


Ufff
senior tag

Melyik jobb kapacitív stylus-nak: a Füstli, a Sajtli vagy a cserkészkolbász? :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7723) Pola-Roid válasza Ufff (#7722) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

En a Cabanossira szavazok :DDD

(#7724) Ufff válasza Pola-Roid (#7723) üzenetére


Ufff
senior tag

Na az hamar elfogyna. Sőt, szerintem sose érne el a kijelzőig... :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7725) Sarlon válasza Ufff (#7722) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ez nagyon beteg :D:D
Amúgy azt érzékelné? :D

N82- N8- Lumia 920

(#7726) Karma válasza Sarlon (#7725) üzenetére


Karma
félisten

Szinte biztos, hogy érzékelné, de meg kell próbálni :P

Apropó, az első ponthoz nem jött jobb ötlet, úgyhogy mostantól there's an app for that :D Qt-tal csak negyed óra volt az egész, csiszolással együtt ;) Ja, kéretik nem kilépni belőle, csak akkor működik ha a háttérben fut.

Cserébe mondhatnátok valami faszentos portrait QWERTY billentyűzetet, mert valószínűleg idegbajt fogok kapni az ITU-tól.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7727) kp78 válasza Gyuree91 (#7720) üzenetére


kp78
addikt

Ovi mapsban beállítások>navigáció>háttérvilágítás >mindig bekapcsolva sem segít? :U

(#7728) Gyuree91


Gyuree91
tag

Hello!

A JoikuSpot tehát jó arra, hogy N8-al csatlakozva vagyok wifis netre, és haver bluetoothos telójára bluetooth-n megosztom a netet neki is? :U

kp78: Köszi, átállítottam. Optimalizált volt az alapértelmezett, nem értem miért aludt ki a fény mikor mozgásba voltam, szerintem az a beállítás csak akkor kellene lekapcsolnia a fényt, mikor egy helybe vesztegel az ipse...

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#7729) Assdak válasza Karma (#7726) üzenetére


Assdak
őstag

Swype?

(#7730) Karma válasza Gyuree91 (#7728) üzenetére


Karma
félisten

Nem. A JoikuSpot arra jó, hogy az N8-ad mobilnetjét Wifin keresztül megosztja más gépekkel (pl. laptop), telefonokkal meg egyéb kütyükkel.

Olyan nincs, hogy Wifit osztasz BT-n keresztül, az az iPhone-ok kiváltsága (és ott is csak jailbreak után).

“All nothings are not equal.”

(#7731) Kasya válasza Karma (#7730) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ill. WM6.5-re volt egy jo kis program (WMrouter a neve ha jol emlekszem), ami tamogatott szinte minden kapcsolodasi format.

A kovetkezo gondal talalkoztam ma:
-Kuldem egy telefonszamot (VCF) sms-ben, majd azota is a "kuld" ikon vilagit a jobb felso sarokban, es az uzenetek kozt azt irja, hogy Felfuggesztve. Torolni nem tudom...esetleg vmi otlet?

(#7732) Karma válasza Assdak (#7729) üzenetére


Karma
félisten

Nem tud portrait módot, legalábbis ami az Ovi Store-ban van... A SlideItet találtam még fórumokon, az Ovi Store-os megjegyzések bíztatóak ("N8-on nem megy", "rakás szar", "pénzkidobás").

Szóval nyitott vagyok még ötletekre :) Talán a Baidu Input.

“All nothings are not equal.”

(#7733) Ufff válasza Karma (#7732) üzenetére


Ufff
senior tag

Próbáld meg a demo-t:

SlideIT

Vagy esetleg innen valamit:

Billentyűzetek

Innen is lehet:

Billentyűzetek2

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7734) Karma válasza Ufff (#7733) üzenetére


Karma
félisten

Ezt elkerülendő gondoltam, hogy valaki ajánljon valamit, de köszi, próbálkozom :)

“All nothings are not equal.”

(#7735) deka10 válasza Gyuree91 (#7728) üzenetére


deka10
senior tag

Az optimalizált csak akkor kapcsolja be a kijelzőt ha navigációs utasítást ad vagy ha útvonal ponthoz értél. Ez azért jó mert ha egyenesen kell menned akkor nem fogyasztja az akksit a kijelzővel is addig sötét amíg nincs újabb utasítás, legalábbis az 5800-ban így volt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7736) TrollMetal válasza Kvazár (#7601) üzenetére


TrollMetal
tag

Üdv.

Az én nokia n8-am ment 3 napot is... a trükkje az volt ha nem használtam épp leraktam energia takarékos módba :P szóval ki lehet hozni de tényleges használat mellett valóban necces. (én neteztem fotóztam gpseztem vele...sőt még telefonnak is használtam :D)

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7737) TrollMetal válasza Karma (#7732) üzenetére


TrollMetal
tag

Én is olvastam pl az f-securosnál hogy felrakta és nem megy neki n8 és abban vírus van...

felraktam ment használtam 1 nap múlva uninst... legtöbb hozzászóló sztem user erroros.

Más: tré mobilék kiadták már a pr1.1-et?

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7738) CS_D


CS_D
senior tag

Sziasztok!

Egy kis közvéleménykutatás: ki milyen USB-s billentyűzetet tudott működésre bírni az OTG-vel? Leginkább márkára, típusra, és árra lennék kíváncsi. :)

Nekem van egy USB-s bilentyűzetem, de azzal sajnos nem működik. Egérnél is 2-ből csak egy használható. Ezért szeretnék tippeket, hogy mivel érdemes kipróbálnom.

Még egy kérdés: az ékezetes kaaaktereket hogyan kezeli? Például, ha angol billentyűzetet kötök rá, akkor az "ékezet előválasztók" használhatók?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#7739) Assdak válasza Karma (#7732) üzenetére


Assdak
őstag

Mintha láttam volna hozzá valami portrait mod-ot, este megnézem majd.

(#7740) tibike8 válasza TrollMetal (#7737) üzenetére


tibike8
őstag

Még nem jött ki T-sre és nem is tudják, hogy mikor lesz.

(#7741) Sarlon válasza tibike8 (#7740) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Vigyétek már be egy nokia szervizbe, mit a *@&!"% t szenvedtek ennyit a frissítéssel?!?

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#7742) tibike8 válasza edbacsi (#7716) üzenetére


tibike8
őstag

Én is használom és jó is, de neked vagy valakinek sikerült rábírni, hogy a telóval induljon ez is el? Hiába van beállítva, nem indul. Taskmanagerrel még külön ráraktam, hogy induljon, de akkor sem indul. Betöltés közben látszik, hogy indul, de kis idő múlva eltűnik a futó alkalmazások közül. Ha manuál elindítom ezután, rendben fut.

(#7743) TrollMetal válasza Sarlon (#7741) üzenetére


TrollMetal
tag

én úgy tudom hogy garvesztéssel fenyegetőznek a t-sek ilyen esetekben...

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7744) Assdak válasza TrollMetal (#7743) üzenetére


Assdak
őstag

Ha nem írtam le már vagy 80szor akkor egyszer sem. Nem jár garivesztéssel, mivel partnerek.

(#7745) Kvazár válasza CS_D (#7738) üzenetére


Kvazár
őstag

MS Arc bill.-tel prímán ment nekem. Logitech Cordless egér+bill párossal meg szakadozott a kapcsolata rendesen.

TrollMetal: én azt a módot amit mondasz nem tekintem normál használatnak. :P Tehát nemigazán tartom reálisnak a 3 napot. Nekem is 1,5 napja volt töltve és már 40 %-on van.

Eladó cuccaim: -

(#7746) djbahool


djbahool
senior tag

N8-ra is kell szignózgatni a progikat, vagy itt már nincs ilyen?

(#7747) TrollMetal válasza Assdak (#7744) üzenetére


TrollMetal
tag

:R akkor a trések hazudoznak amikor megkérdeztem... neki is látok.

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7748) TrollMetal válasza Kvazár (#7745) üzenetére


TrollMetal
tag

:P

elnézést hogy nem lógok rajta napi 8 órát... így is 2-3 órát csesztetem és kezdek félni hogy lesz ez még több is...

:P

u.i.: aki meg mobilon játszik az meg is érdemli hogy merüljön...

[ Szerkesztve ]

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#7749) CS_D válasza djbahool (#7746) üzenetére


CS_D
senior tag

Ha az OviStore-ból telepítesz vagy pedig valamelyik hivatalos alklamazásgyártó által aláírt programot töltesz le, akkor nem kell szignózni.

De más esetben szükséges a szignó, vagy pedig olyan ROM-ot kell feltenni, amiben az installserver ki van cserélve olyanra, hogy nem ellenőrzi a tanúsítványt.

[ Szerkesztve ]

(#7750) Kvazár válasza TrollMetal (#7748) üzenetére


Kvazár
őstag

Semmi gáz, meg van bocsájtva! :R

Részemről meg: zenehallgatás, fényképezés és egy kicsi netezés van csak. Telefonálni én sem szoktam sokat vele. :K

Eladó cuccaim: -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.