Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) slimshady


slimshady
senior tag

Rajatam kívül senkit sem zavar, hogy a térképek folyamatosan netre akarnak mászni mikor offline-ra vannak állítva, vagy csak másnál nincs ez így?

üdv.: SlimShady

(#8752) Kvazár válasza slimshady (#8751) üzenetére


Kvazár
őstag

Én ezért fizettem elő mobilnetre. Amikor sikerült annyira lekorlátoznom, hogy még csak próbálkozni se próbálkozzon a nettel, akkor a műholdakat 30 perc alatt sem találta meg. Most meg 10-15 sec alatt megtalálja hol is vagyok.

Eladó cuccaim: -

(#8753) MC Pite válasza slimshady (#8751) üzenetére


MC Pite
veterán

Engem is zavar. Van netem, de minek megy fel, és minek kérdez rá álladóan? V5ön nem csinálta. Sports-tracker dettó.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8754) djbahool válasza slimshady (#8751) üzenetére


djbahool
senior tag

helymeghatarozast allitsd csak beepitettre, tobbet nem akar menni netre

(#8755) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Éppen írni akartam, hogy nem a navi program akar a netre menni, hanem a GPS rásegítés.
Az offline mód csak a térkép frissítésre és egyéb forgalom információra vonatkozik.

Üdv: Katsu

[ Szerkesztve ]

(#8756) slimshady válasza djbahool (#8754) üzenetére


slimshady
senior tag

No akkor asszem ki is próbálom.

Katsu: De ez eddig nem így volt sztem, mert nekem minden be volt pipálva a "Bluetooth GPS"-en kívül. N86 csak 1x megpróbálta lerántani a műholdadatokat és kész, vagy legalábbi nem dobált fel pop-up-ot.

Amúgy most meg azt játsza a térkép, hogy kifagy. Kijelző elfehéredik és olyan mintha a teló restartolna egyet. Nem túl mókás. :)

üdv.: SlimShady

(#8757) sompetike


sompetike
aktív tag

nekem iss otterbox van.én nekem mindig rajta van jobb a tapintása,meg védve van,bicozáskor meg a hátamon lévö zsebben dolgozik vagy az endomondo,vagy a sport tracker....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#8758) slimshady válasza djbahool (#8754) üzenetére


slimshady
senior tag

Úgy tűnik megoldotta. Az előbb amúgy manuálisan kellett restartolnom a telót, mert szemmel láthatóan megölte a térképek. Feloldottam a bill zárat többször is de nem tűnt el a képernyővédő. Előtte meg a térképek nem jött be és be se lehetett zárni... sokáig.

üdv.: SlimShady

(#8759) Jégkokó válasza MC Pite (#8745) üzenetére


Jégkokó
veterán

Iszonyatosan bumszli lett ettől a toktól a telefon.Én ezért is vettem egy Cp 503 as tokot amibe pont belepasszol, illetve a tetején lévő füllel könnyen kihúzható belőle.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8760) MC Pite válasza djbahool (#8754) üzenetére


MC Pite
veterán

Amikor megvan a pozíció akkor is kér csatlakozási pontot... Plusz N79/X6 ugyanígy beállítva nem reklamált.

Jégkokó: Lehet, de ha tetejére esik abban a tokban az szívás, plusz ki kell venned; olyan nálam nem játszik. Különböző igények.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8761) slimshady válasza MC Pite (#8760) üzenetére


slimshady
senior tag

És ha szilikon toknál a kijelzőjével lefele esik pl egy kavicsra? :) Amúgy jogos, kinek mi az igénye és elvárása... Nekem mindegyikbe van ami tetszik és van ami nem. Ezért is nem használok tokot...

üdv.: SlimShady

(#8762) djbahool válasza MC Pite (#8760) üzenetére


djbahool
senior tag

Nekem nem.
Nálam ez oldotta meg a problemat.

(#8763) TrollMetal válasza peugeotmate (#8746) üzenetére


TrollMetal
tag

Mindenki aki reagált rá:

Nem az volt a fő kérdés hogy minek a telefon, hanem minek egy 100ezres telefon.
Nekem is 3 telóm van, mind alkalmas fényképezésre telefonálásra.

Mondjuk a gps- miatt érthető. (nem mintha a mentők ne tudnák bemérni) mindenre van alternatíva. Én túlságosan féltem ahhoz hogy ilyen túrákra vigyem. Olyan balesetem még nem volt hogy ne tudtam volna elmenni a helyszínről. Igaz nem versenyzem mások végett hasznos lehet.

Engem nem zavar hogy netre akar menni térképeknél. Nem sajnálom tőle azt a pár kbyt-ot.
Engem továbbra is az idegsít hogy állandó jelleggel mintha nem frissítené az adatokat... ergo nincs real time követés... ötletem sincs miért... már a hard reset is megvolt meg minden...

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#8764) MC Pite válasza TrollMetal (#8763) üzenetére


MC Pite
veterán

Pedig jó lenne kitalálni miért mászkál... hálózati rásegítést meg nem akarom kikapcsolni...
A legolcsóbb telefonod árából egy Impact/Commuter tok és bombabiztos. Régen két telefont használtam, de idegesített hogy több dolgot nem tudok a kicsivel - pl zenét hallgatni. Illetve már fizetni kell az átirányításért hálón belül :((

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8765) Sarlon válasza MC Pite (#8745) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nagggggyon régen volt Ericsson R310-esem, arra emlékeztet.. :D
A háttered viszont tetszik :)
Nem használ vki olyan programot (létezik egyáltalán ilyen??) amivel lehet irányítani a laptopot telefonnal BT-on keresztül? Asszem N82 re volt ilyesmi, de lehet nem jól emlékszem..

N82- N8- Lumia 920

(#8766) Kvazár válasza Sarlon (#8765) üzenetére


Kvazár
őstag

Mintha N95-re láttam volna régen valami vpn klienses valamit, de hogy n8-ra is lenne?! :F

Eladó cuccaim: -

(#8767) kristof83


kristof83
aktív tag

Tudja esetleg valaki, hogy a T-nél milyen színekben kapható a készülék ???
A feketétől és a szürkétől ódzkodnék.......
Thanks :R

(#8768) MC Pite válasza Sarlon (#8765) üzenetére


MC Pite
veterán

Szeretem ha valami igény esetén bírja a strapát :)
Gyári képek között volt (utólag szedtem le), elforgatva is jól mutat [link]

És egy AMOLEDes pack. Épp nem akar működni..

Remote: [link]

kristof: Nincs fekete, csak sötét szürke. Hívd fel a tré-t.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8769) rocks


rocks
aktív tag

E7 és N8 összehasonlítás
[link]

(#8770) slimshady válasza MC Pite (#8768) üzenetére


slimshady
senior tag

A remote-os link nem működik... Mi az app neve?

üdv.: SlimShady

(#8771) MC Pite válasza slimshady (#8770) üzenetére


MC Pite
veterán

Keresőt linkeltem, s60 alkalmazás, remote progi névben, bluetooth a leírásban.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8772) MC Pite válasza slimshady (#8751) üzenetére


MC Pite
veterán

Új Ovi Maps

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8773) bringasisti válasza TrollMetal (#8763) üzenetére


bringasisti
őstag

Huzamos ideig ha navigálok nálam is megakad, elindul a biztonsági mentés. Lehet, hogy az a baj hogy annyira bemelegszik hogy egy 5 tojásos hagymás rántottát lehetne sütni rajta !

BENEFON DELTA--------N8

(#8774) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Mostanság az enyém is szeret restartolgatni (tegnap meg ma egyaránt), de nem igazán értem az apropóját. (Kicsit azért idegesítő.)

meg

(#8775) djbahool


djbahool
senior tag

Jelenlévők közül van valakinet Pierre Cardin TS3 (esetleg TS2) mobil övtokja?
Ha igen ossza már meg legyenszives a BELSŐ méreteit.
Köszi

(#8776) deka10 válasza MC Pite (#8764) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam is előfordult hogy mindig rákérdezett pedig egyértelműen megadtam a hálózati hozzáférésnél a megfelelő beállításokat, aztán a következőt csináltam: beállítások-alkalmazásbeállítások-helymeghatározás-helymeghatár.szerver-szerver beálításai-supl.nokia.com és itt a hozzáférési pontnál adtam meg a t-mobil net hozzáférést, de működik más hozzáférési pontal is. Ezután már soha többé nem kérdezte meg a hozzáférési pontot csak tette a dolgát.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8777) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Nézegettem a T-be az N8-at, hát a demo készülék kijelzője is lila :F
Ez idővel mindegyiket utoléri? Olvastam, hogy sokatoknak volt ilyen problémája, a szerviz után jó lett mindenkinek? Eddig nem láttam még lilulós N8-at, így nincs összehasonlítási alapom, de ez nagyon lila volt.

(#8778) szp1


szp1
addikt

Valaki elárulhatná, hogy a navigációból hogyan lehet az előzményeket törölni.
Mikor a cél beállításánál az előzményeket választom, az összes próba és éles célpontot kilistázza amit eddig beállítottam...és kezd elég hosszú lenni a lista. De olyan lehetőséget még nem találtam, hogy előzmények törlése... :U

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8779) MC Pite válasza deka10 (#8776) üzenetére


MC Pite
veterán

Istenkirályság! :R
Jártam már ott, de nem is figyeltem, hogy a régi/gyári profil volt ott, beállítottam szépen a telenordatát és úgy műxik ahogy kell :C X6-nál szó nélkül több alkalmazás felcsatlakozott az alap netprofillal. Nem értettem miért szívózik, N79en ilyet nem csinált; majd próbálkozás közben átneveztem az alap profilt - innentől mint a kisangyal, megkérdezték mivel szeretnék csatlakozni. Így kapásból ezt tettem N8-nál is.

+
"A TTpod nemrég kilépett a béta fázisból és megjelent a végleges verzió. bzs73 pedig elkészítette hozzá a magyarítást." smartnews

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8780) MC Pite


MC Pite
veterán

Freesigner-re alternatívát, vagy módszert hogy települjön tudtok? Itt úgytűnik nem segít a visszadátumozás :(
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8781) deka10 válasza MC Pite (#8780) üzenetére


deka10
senior tag

Azt használom most is amit az 5800-án csak még azon átszignóztam mielőtt áttettem az N8-ra, jól műlödik semmi bajom.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#8782) djbahool válasza MC Pite (#8780) üzenetére


djbahool
senior tag

Én a MobileSigner-t használom (mármint ha mobilon szignózó progit keresel).

(#8783) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Skacok. Valaki tudna dobni egy linket, ahonnan működő verzióját le lehet szedni a 3D-s képszerkesztő csodának? Előre is köszi! :R

(#8784) Sarlon válasza Gyufaaa (#8783) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Kell hozzá QT, telepítetted már?

N82- N8- Lumia 920

(#8785) MC Pite válasza djbahool (#8782) üzenetére


MC Pite
veterán

Köszi a tippet. Hogy a fészkes fenébe használod? Elérési utakat beírni szinte lehetetlen :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8786) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Lekell szignózni a Free Signert és felmegy.

Pixel 8 Hazel

(#8787) djbahool válasza MC Pite (#8785) üzenetére


djbahool
senior tag

Kicsit hosszadalmas, de van Copy-Paste is az N8-on :)

(#8788) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

A sports trackert használja valaki?
Én N82-n használtam utoljára a StepCountert, abbon pl. volt olyan hogy beírtam a lépéshosszam, és abból számolta a megtett utat.
Itt nem találok ilyet.
Ez csak GPS alapján tud számolni?

(#8789) MC Pite válasza djbahool (#8788) üzenetére


MC Pite
veterán

Külön program (már?). Amúgy is sokkal pontosabb gps-el.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8790) MC Pite válasza TaylorPro (#8786) üzenetére


MC Pite
veterán

Tényleg :) Kössz.

Más: Bounve evolution elérhető valahol N8-ra? A másik progi se lenne rossz.
[link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8791) TommyX_ válasza MC Pite (#8790) üzenetére


TommyX_
őstag

Rally-hoz itt a link:
[link]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#8792) Gyufaaa válasza Sarlon (#8784) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az micsoada az a valami? :DDD :F

(#8793) MC Pite válasza TommyX_ (#8791) üzenetére


MC Pite
veterán

Sztem ez ugyanaz, meglesem.

Bounce-t még vadászom, N79-en a kedvencem volt :)

Guyfaaa: Google a barátod. Olyasmi mint a directx.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8794) slimshady


slimshady
senior tag

Ez egész pofásnak tűnik. Próbáltam a telómon (N8-00) és megy... Használjátok egészséggel!

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#8795) imi290 válasza slimshady (#8794) üzenetére


imi290
aktív tag

ez nagyon tetszik :D igaz először a qt-t tettem fel utána ezt,de jó lett működik :D

(#8796) MC Pite


MC Pite
veterán

Végre egy SymSMB alternatíva: Dukto

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8797) slimshady


slimshady
senior tag

Milyen telefonőrt ajánlanátok N8-ra ami jól néz ki, tud mindent amit kell (app-ok, adatok, telefon levédése) és használható jól. Illetve létezik vmi olyan progi ami a bill lezárásakor lezárja a telefont, hogy csak jelszóval vagy valami előre deklarált jel rajzolásával lehessen oldani?

üdv.: SlimShady

(#8798) MC Pite válasza slimshady (#8797) üzenetére


MC Pite
veterán

Gyári lezárás és távlezárás?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#8799) slimshady válasza MC Pite (#8798) üzenetére


slimshady
senior tag

Leginkább nem a távoli érdeklne, de az se baj ha van az app-ban alapban. Handy Guardot használtam még N86-on, abban is volt olyan feature. Handy Guard nekem kiscit puritán kinézető. Nincs valami futurisztikusabb? Pusztán csak egy olyan képernyőzár kéne ami a telefon áramtalanítása után is kér pw-t a boot-oláshoz.

üdv.: SlimShady

(#8800) Misály válasza slimshady (#8799) üzenetére


Misály
addikt

Gyari telefonzar. Akar abc jelszot is megadhatsz.

Mc Pite: kosz a linket, utalom a SymSMB-t:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.