Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25151) kpal válasza Joe bácsi (#25123) üzenetére


kpal
veterán

50ért is van használtan garis nem kell oda 80 :)

(#25152) novinyul válasza kpal (#25151) üzenetére


novinyul
veterán

A használt Szar,az új Szar :D Neki mindegy hogy mennyi,ha egyszer szerinte fostaliga a telefon.Nem fog venni sem most,sem később :P

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25153) Cool Hand


Cool Hand
tag

Régebben olvastam, hogy a nokia piacra dob (dobott) egy dinamós töltőt bringához, na most sehol nem láttam vásárolható állapotban. Kérdésem, ti tudtok ilyenről?

(#25154) TommyX_ válasza Cool Hand (#25153) üzenetére


TommyX_
őstag

Nokia DC-14 a típus száma, és itt találsz árakat.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#25155) Cool Hand válasza TommyX_ (#25154) üzenetére


Cool Hand
tag

Ezer hála és köszönet E-Bay-en kutakodtam eddig :DDD

(#25156) stewe780 válasza attisx (#25147) üzenetére


stewe780
őstag

Mekkora fazon, soxor átolvastam az E52-be csak miatta, na meg Joe Bácsi miatt. Jobb volt bármelyik viccujságnál amit ezek levágtak. :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25157) TaylorPro


TaylorPro
addikt

(#25158) CS_D válasza TaylorPro (#25157) üzenetére


CS_D
senior tag

Szia!

Jól néz ki ez az új névjegy widget.

Ezt esetleg külön elérhetővé tudnád tenni? (A forrás fájlokat vagy egy sis fájlt, és lehetőleg angolul)

Előre is köszönöm. :R

(#25159) gretzky77 válasza TaylorPro (#25157) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia az lenne a kérdésem,hogy ha csak ez a 2 dolog változott akkor mehet fel software updateként ugye? Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25160) ZooLee válasza Gyufaaa (#25120) üzenetére


ZooLee
őstag

Valaki használ N8-hoz biciklis tartót?

Igen. Ilyet. Innen.

Z.

(#25161) imi290 válasza gretzky77 (#25159) üzenetére


imi290
aktív tag

"Rom teljes újra telepítés kell mert változott az UDA fájl!"

tegnap tettem fel a 7.1-et :B

(#25162) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne a GPS-szel kapcsolatban!Budapestre kell mennem a Svábhegyi Gyógyintézetbe./ sajnos /
A GPS nem találja sehogyan sem!! A cím amit megadtak 1037,Budapest,Bokor u.17-21.
Így adták meg és így is írtam be.A Belle van fent.Próbáltam többféleképp is de sehogy sem találta meg!!!Hogyan írjam be?? Légy szíves segítsetek!!

(#25163) MC Pite válasza TaylorPro (#25157) üzenetére


MC Pite
veterán

Üdv!

Ez már RC, vagy végleges? Azért lestem most fel a fórumra, mert szerdán megint elutazok, az újraszoftozással a frisset vártam ( vagy 3 hete), de ez már annyira bugos (az elbaltázott frissítés miatt :W ) hogy tegnap földhöz vágtam már... :U

:R

sunsun2 Budapest Bokor 17 és ott is van.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25164) sunsun2


sunsun2
tag

Köszönöm!

(#25166) Pikkolo^^ válasza ZooLee (#25160) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz, ez nekem is jó. Sajnos 16 nap és csak rendelésre, szopó :)

(#25167) gretzky77 válasza imi290 (#25161) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia szerintem az uda változás az a 7ről 7.1re való váltásnál kellett itt szerintem nem változott az uda,de közben kaptunk telepíthetö változatot így már tárgytalan! Azért Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25168) TaylorPro válasza gretzky77 (#25167) üzenetére


TaylorPro
addikt

Változott az UDA most is.

Pixel 8 Hazel

(#25169) gretzky77 válasza TaylorPro (#25168) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia akkor nem szóltam köszönöm a választ!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25170) janek69 válasza Pikkolo^^ (#25166) üzenetére


janek69
senior tag

A kínai negyed áron odaadja postával együtt ugyanazt.[link]

(#25171) Pikkolo^^ válasza janek69 (#25170) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz, meg is vettem.

(#25172) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok help kéne sürgösen. Cseréltem az Omnia 2met egy N8 asra anyi volt a hogy kijelző panel bevolt törve. a kijelző felle érzékelt no problem. Kicseréltem 8 ba vettem eredeti nokisis panelt foliásat. A Lények a kva életbe nem ézékel összerakom meg minden és nem ézékel a panel a nyomkodásra pedig ellőte egy másik n8 ason müködöt a panel ugyhogy az jó !. Szerintetek én baktam ell valami az összerakásnál ? volt 2darab kijelzőm amulde mind2 gyári ma az egyiket a gyárit eltortem amivel az uj panel érzékelt kb a felsö részén de csak ott akkoris full betörös mocerel hogy nagyon erősen nyomtam. salynos ahogy szétszedtem az egyik amuled eltőrt de no probelem van az uj amit volt tartalékban. Szerintetek azmiat nem érzékel hogy a kijelzőt összefogdostam és nem birom letakaritani még szemüvegtörlövelsem.
Az okkoság miért nem érzékel amikor uj a panel és a kijelző is ?, HELP :W

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#25173) gery14


gery14
senior tag

A Helyesírási hibákért bocsi de már nagyon berágtam a telóra rendeltem hozzá Kábelt Turbosimet meg minden szart foliát stb.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#25174) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem is tudom...

Valahogy úgy érzem, hogy nem kellene egy preciziós eszközt otthon szerelgetni.

Más: FolderPlay!

Eddig egyszer-kétszer vettem észre, hogy a csúszka vacakol.
Mostmár állandóan.
Ha belehúzok egyszer valahová - akkor ott marad.
De következő számnál már az elejéről nem mozdul!

A szoftver nem idei példány. Van-e ebből használhatóbb magyar nyelvű?
/Jelzem, nekem a nokiaprogramok.hu-tól simán behal a gépem... ezért sem merek keresgetni./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25175) attisx válasza Polarstar (#25174) üzenetére


attisx
addikt

A smartnews.hu-n nézz szét. ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#25176) janek69 válasza gery14 (#25173) üzenetére


janek69
senior tag

1. Amikor valami nem sikerül és felidegesít,akkor tedd félre bármennyire is nehéz.
2. N8-at még éppen nem szedtem szét,de ilyenkor abból indulj ki,hogy az alkatrész jó és a telefon is hiszen így vagy úgy,de a hibással is működött.
Ha lenyugodtál utána szedd le a csatlakozókat és kezdd el újra összerakni,lehetőleg egy nagyítót is vegyél elő és azzal ellenőrizd,hogy a kábelek a helyükön vannak.Ezeken a kábeleken annyira keskenyek az érintkezők,hogy szemmel meg sem látod szinte ha kicsit ferdén,vagy nem csúszott be rendesen.

(#25177) MC Pite


MC Pite
veterán

Öröm, bódotá. AZ összebarmolt rendszert mondom gyorsan kiutazás előtt lecserélem.
Sokadjára frissül az ovisuite, mentsünk. Nem megy. Közben lemásolom amitket tudok, ok, szinkronizálás. Nem megy. Biztonsági mentés megint, megint nem megy, probléma történt, indítsam újra a készüléket (megvolt). Wáddöfákk?! :W :F
A készülék olvasása sikertelen szinkronizálásnál, 80100023. Tipp? (BT nincs bekapcsolva, de bt-on kapcsolódva sem megy.)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25178) Joe bácsi válasza MC Pite (#25177) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Én pont az ilyen f@szságai miatt váltam meg örökre a márkától. Biz.mentést nem csinált a teló anyagairól és minden elszállt, a szerviz válasza meg annyi volt, h.Í. J!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#25179) gretzky77 válasza Joe bácsi (#25178) üzenetére


gretzky77
veterán

Komolyan te itt éled ki magad?Ez valami perverzió?Értem én,hogy te utàlod ezzel nincs is gond szived joga de akkor ne gyere ide senki nem kivàncsi ràd,elhiheted,hogy rengeteg elégedett felhasznàló van itt semmi szükség a szinvonalas megnyilvànulàsaidra,komolyan nem értelek minek irkàlsz ide!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25180) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Üdv!

Elég régen írtam már ide, nemigen értem rá...

Szóval az a probléma, hogy a héten lekódoltam a wi-fi hálózatot otthon, de most nem akar az istenért se rácsatlakozni a telefon(C7). Próbáltam beállítani, de nem megy..

Valaki segítsen, mert teljesen elakadtam. Köszi előre is :R

(WPA - TIKPI vel kódoltam)

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#25181) Regirck válasza Tekmen (#25180) üzenetére


Regirck
senior tag

Menu -> Settings -> Connectivity -> Settings -> Network destinations -> Internet

Itt töröld ki a régit, majd csatlakoz még egyszer és kérni fogja az új jelszót. Ha egyszer sikeresen fellépsz egy jelszóval akkor ő elmenti és automatikusan azzal próbál fellépni... (ha változik a jelszó akkor is csak akkor nem fog menni)!

Ha más a probléma akkor a wifi beállításait nézd át! Más eszközzel feltudsz lépni?

(#25182) Galant válasza Joe bácsi (#25178) üzenetére


Galant
tag

És újra itt!!! :W
Köszönjük szépen,ülj le egyes!

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#25183) MC Pite


MC Pite
veterán

Nagygépen próbálkozot párat nokia suitettal, nem megy a mentés. Notira fel, tudok menteni.
Phoenix volt már nagy gépen, hajrá. Hibával elszáll. (Valami nokia driver xar lesz).
Jó kicsire fel. Ha be van dugva phoenix indulás előtt, nem tud csatlakozni. Jó, bedugom utána, látja. Elindul az update, test mode, nem látja. Q..a jó. Párszor megpróbálom, dettó.
Jó, halott mód. Halott módban tolom, mondja hogy vegyem le, kikapcs, dugjam rá. Waiting... waiting... 5 perc, lehúzom. Próbálok itt is játszani az időzítéssel, mert kikapcsoltn feldugva is megy mass storageként, gondolom arra vár.
Nem megy. Kezdek kevésbé nyugodt lenni. Bekapcs, sima flash mode, felment. Laza 2 órámba került :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25184) Tekmen válasza Regirck (#25181) üzenetére


Tekmen
aktív tag

csak azt csinálja, mint ezelőtt... kiírja, hogy (Csatlak. sikertel. - Jelszó ellenőrz.)
nemértem, hogy mibaja... 3 laptop, és egy asztaligép elfogadta a jelszót...

de bármit írok be neki, mindenre ezt írja ki...

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#25185) busman válasza Joe bácsi (#25178) üzenetére


busman
addikt

Ha lehet,ne itt gyűjtögesd a Hsz-eket...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25186) Regirck válasza Tekmen (#25184) üzenetére


Regirck
senior tag

Kitörölted a régi beállítást a telefonról?

(#25187) Tekmen válasza Regirck (#25186) üzenetére


Tekmen
aktív tag

ki.. ezért nemértem, hogy mivan... :F

Tekmen

(#25188) Regirck válasza Tekmen (#25187) üzenetére


Regirck
senior tag

Akkor lehet a WPA-TIKP-vel van a gond...

Próbáld meg másik beállítással.

(Megnéztem mondjuk nálam is WPA-TIKP-en van és jó.)

[ Szerkesztve ]

(#25189) Tekmen válasza Regirck (#25188) üzenetére


Tekmen
aktív tag

az lehet gond, hogy ékezet van a jelszóban? (volt már a telefon kódolt hálózaton , még anno Anna szofttal..., és akkor simán ráment... :((( )

Csoda! :D előbb kérdeztem, mit cselekedtem.. szóval annyi volt csak, hogy nemszereti az ékezetet :D már működik is :D Azért köszi, hogy próbáltál segíteni :D

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#25190) donceleger8 válasza Tekmen (#25187) üzenetére


donceleger8
őstag

Nálam wpa2, de nem hiszem, hogy ez lehet a baj!
Másnak is volt ilyen gondja, nála az oldotta meg a problémát, hogy egy rövidebb jelszót választott. Utána ment neki. Esetleg próbáld meg ezt!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25191) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Valaki tudja, hogy mikor várható N8-ra illetve C7-re Belle FP1?

Tekmen

(#25192) Regirck válasza Tekmen (#25191) üzenetére


Regirck
senior tag

Ahogy én olvasgattam szeptember-oktoberre tervezik ami szerintem december lesz.

Viszont Taylor már szerintem ügyködik rajta... ;)

(#25193) donceleger8 válasza Regirck (#25192) üzenetére


donceleger8
őstag

Olyannyira, hogy már a V7-el meg is kaptuk, azóta már van 7.1 és pár nappal ezelőtt jött a 7.2 is. ;)
Nem mindent tudhat magáénak az N8 a FP1-ből, de az új alkalmazásváltó és böngésző belekerült. Ennek már minimum 1 hónapja.

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25194) Regirck válasza donceleger8 (#25193) üzenetére


Regirck
senior tag

Plusz az új zene lejátszó mely számomra sokkal átláthatóbb...

Nem is tudtam, hogy ez már az új FuturePack lenne.

[ Szerkesztve ]

(#25195) donceleger8 válasza Regirck (#25194) üzenetére


donceleger8
őstag

Pedig az! Igaz, a zenelejátszó részét ki is hagytam!
A látványosabb része, ami felhúzza a procit 1 GHz-ről 1,3-ra, na azt nem kaptuk meg. De ezt nem is bánom, procihúzogatásról számítógép esetében sincs jó tapasztalatom.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25196) gery14 válasza janek69 (#25176) üzenetére


gery14
senior tag

hát pedig minden a hején van de tényleg kitugya ellég fura igen hogy uj cuckal amik 100%osan jók nem muxik csak velem lehet a bibi.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#25197) Polarstar válasza attisx (#25175) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszi! Regisztrálok!

A cucc olvasásra is használhatónak tünik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25198) weiss válasza gery14 (#25196) üzenetére


weiss
addikt

Hungarian, m****er, do you speak it?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#25199) attisx válasza weiss (#25198) üzenetére


attisx
addikt

Dis íz eredmény of nyú hangérien oktatási szisztem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#25200) Lirion válasza attisx (#25199) üzenetére


Lirion
addikt

Én már az első megszólalását se nagyon értettem, de ez a második az igazán ütős...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.