Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24601) ilgatto


ilgatto
tag

A Symbian 101 előnye a Windows Phone Mango-hoz képest. [link]

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#24602) matyi19 válasza Polarstar (#24568) üzenetére


matyi19
őstag

Szivesen ;)
Lassan kezdessz visszaélni a szőkeségeddel :K

(#24603) janek69 válasza TommyX_ (#24600) üzenetére


janek69
senior tag

Ezzel mit lehet kezdeni? Se ikon se widget.

(#24604) TommyX_ válasza janek69 (#24603) üzenetére


TommyX_
őstag

Bocs, véletlenül rosszat töltöttem fel :B
De most itt a jó link ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24605) janek69 válasza TommyX_ (#24604) üzenetére


janek69
senior tag

Működik,csak most nem tudom mitől,mert 2 dolgot állítottam. Az open4all patch-et raktam aktyvra,valamint a c-re telepítettem és így jó. Köszi.

(#24606) TommyX_ válasza janek69 (#24605) üzenetére


TommyX_
őstag

Én úgy tudom, hogy a widgeteket a C:-re kell telepíteni, az open4all nálam nem volt aktív, de ezekhez a widgetekhez, mindenképp h*ckelt telefon kell.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#24607) Polarstar


Polarstar
nagyúr

101 előnye a symbiannak a Winmo 7,5-el szemben:

Nem játszik le mp3 csengőhangot. Vérciki!
USB OTG mód - jól jönne nekik, még jó, hogy itt van.

Most hogy Elop, a világ legrosszabb cégvezetője lehúzta a symbiant a fejlesztések végső leállításával - Kiadják a Pure View-et vagy sem?? /Semmi gond - boldogan el tudom költeni a pénzem az új, harmatos PENTAX K-30-ra is. Kék színben természetesn. :R /

Más:
Megvettem az Otterboxot. Egy nap alatt megjött. Ilyen igényes csomagösszerakást régen láttam - a vastagsága a toknak meglepett. Ötletes!
De a kameradudort nem védi itt semmi, nem úgy mint a réginél, ahol be volt az is gumival borítva.
Mindenesetre van benne fólia, meg törlőkendő. A fólia pont jól jön!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24608) vanezigy válasza Polarstar (#24607) üzenetére


vanezigy
aktív tag

A K30-al telefonálni is lehet?
Azt láttam, hogy a státusz kijelzőt kihagyták egy szaros kerekített design miatt, viszont tettek bele GSM-et? :D Amúgy jó váz lesz biztosan, az elődei is szuperek voltak, nekem többféle volt belőle, sőt egy öreg IstD most is megvan.

(#24609) deka10 válasza Polarstar (#24607) üzenetére


deka10
senior tag

Ez megint a szokásos lejárató kampány kíváncsi leszek így mennyit adnak el belőle, én augusztus környékén tervezem a váltást és ha addig kiadnak nokiáék olyan win-t vagy meego-t ami bővíthető háttértárral usb otg-vel és legalább olyan kamerával van szerelve mint az N8 akkor elgondolkodok rajta de egyébként amilyen gyorsreagálású hadtest a nokia ezt kétlem.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#24610) Misály válasza Polarstar (#24607) üzenetére


Misály
addikt

Istenem, gondolkozni luxus:

Nem allitottak le semmit, meg kene tanulni angolul es normalis helyekrol informalodni. Annyi tortent, hogy a Carla-nak nem Carla lesz a neve hanem Belle FP1-2.

808 ki lesz adva, tudom hogy tulmozgasos vagy de ne irogass mar fassagokat.

(#24611) Cool Hand válasza TommyX_ (#24600) üzenetére


Cool Hand
tag

Köszi szépen.

Másik kérdés, hogy nimbuzzal valaki használja a facebook chat-et? Már 3 napja nem lép fel rá, töröltem az accountot utána újra létrehoztam de felugrik egy ablak, hogy sikertelen... (mintha nem volna megfelelő a jelszó)

(#24612) Misály válasza Cool Hand (#24611) üzenetére


Misály
addikt

nimbuzz;)

(#24613) Cool Hand válasza Misály (#24612) üzenetére


Cool Hand
tag

Igen, nimbuzz! What? :D

(#24614) Misály válasza Cool Hand (#24613) üzenetére


Misály
addikt

Ird be storeba

(#24615) Cool Hand válasza Misály (#24614) üzenetére


Cool Hand
tag

Mint írtam nimbuzz-ban van ez a hiba :D

Na de most pont fellépett (hiba oka: ismeretlen)

(#24616) Misály válasza Cool Hand (#24615) üzenetére


Misály
addikt

jaaaaa az kimaradt:DDDD

(#24617) Palibá


Palibá
tag

Hamarosan én is boldog N8 tulaj leszek :)

[ Szerkesztve ]

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#24618) Misály válasza Palibá (#24617) üzenetére


Misály
addikt

Sok turelmet hozza!

(#24619) Vasinger! válasza Misály (#24618) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez nem hangzik túl biztatóan :D

Amúgy ha minden igaz én is az leszek újra hétfőtől...

(#24620) Misály válasza Vasinger! (#24619) üzenetére


Misály
addikt

Amennyiben rendszert valt valaki ahhoz turelem kell, legyen az iphone/android/wp/symbian/maemo. Barmi. Neked is ugyanezt javaslom.

(#24621) Vasinger! válasza Misály (#24620) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én már 5-6 éve Symbianon vagyok, szóval az OS ugyanaz, csak a verzió nem :)

De egy S60v3-at eléggé nehéz összehasonlítani egy Bellével, mert nagyon sok minden változozz.

(#24622) karldergroße válasza Vasinger! (#24621) üzenetére


karldergroße
senior tag

Mondjuk a kettő ég és föld.

Az S60v3 gyakorlatilag használhatatlan volt.

(#24623) Misály válasza karldergroße (#24622) üzenetére


Misály
addikt

Nagyon is hasznalhato volt a maga koraban.

(#24624) janek69 válasza Misály (#24618) üzenetére


janek69
senior tag

Szerintem ha valakit érdekel ez a téma,annak meg van a türelme is hozzá,mert kihívás egy újat megtanulni és eljutni addig,hogy maximálisan ki tudja használni az előnyeit.Nekem egyáltalán nem gond egyikről a másikra váltogatni.Van is egy HTC diamondom,hol a winmo-t hol androidot futtatok rakja,teljesen jó időtöltés új dolgokat kiagyalni különböző rendszereken.Olyan mint PC-n Linux-ozni. Az is kihívás. :-)

(#24625) Misály válasza janek69 (#24624) üzenetére


Misály
addikt

>1000 servert uzemeltetek napi 8 oraban, orulok ha nem kell veszodni ilyenekkel:)

(#24626) MC Pite válasza ilgatto (#24601) üzenetére


MC Pite
veterán

Aztaq, durvább az első ájfonnál - pedig az aztán...
Fussátok át, és élvezzétek mitek van!

És gondolkozzatok el amit egy ideje mondok, hogy sajna a mobilarénás tesztek ..

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24627) MC Pite válasza karldergroße (#24622) üzenetére


MC Pite
veterán

Bocs hogy ezt mondom, de esetleg te voltál kevés hozzá?
Sőt, sokaknak ma is a legideálisabb platform!
A pót telefonom N78. Navi -fm transzmitteren is-, turistatékép, bármilyen fénynél jól látható kijelző, zseniális navigyűrű - N79é még jobb volt, nagyon nagy kár hogy csak ekorra találták fel!-, opera minivel tűrhető böngészés, és némi testteszabás után relatív gyors, egyszerű, dobozból kivéve használható rendszer. Fater C5ösében lévő 600as proci atomgyors!, smartdial a főképen; vagy E52 autós navikat lepipáló gps-e (kár hogy csak garmim van v3ra).
Remélem nem hagyják kihalni, akár sima, akár touch and type formában nagyon kellene hogy folytassák!

Janek, tíz éve így voltam vele, ma egy telefon újraszoftozást is hetekig halogatok. Rengeteg idő, meg rutindolgok ismétlése, pfujj. A keresgélést se szeretem sokkal jobban.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24628) Kobak77 válasza MC Pite (#24627) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Nem akartam rácsapni a #24622-esre, de maximálisan egyetértek veled. Nálunk asszonyé az N8, én E52-t használok. Telefonként, naviként nem érzem, hogy rosszabb, vagy akár lassabb lenne az N8-nál. Ami az N8-ról nagyon hiányzik, az az USB-OTG, meg persze a kamera :).

Szóval használhatatlannak egyáltalán nem mondanám.

(#24629) donceleger8 válasza MC Pite (#24627) üzenetére


donceleger8
őstag

Sőt, én a böngészést is kifejezetten szeretem! Persze Operával. Beágyazott videók nem mennek, de ez legyen a legkevesebb.
Ma kipróbáltam az új Opera Mobile 12-őt! Html5test-en 334 pontot kap az 500 ból! Az már nem rossz! Asszony SE minije 212 pontos, az asztali gépemen a Chrome 401 pontos. Érdekes, hogy a videó részre ugyanannyi pontot kapott mint a Crome.
Kipróbáltam a youtubbal, és megnyitja a videókat, igaz a videólejátszó segítségével, de ez engem nem zavar, sőt, jobb is.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#24630) Polarstar válasza Misály (#24610) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha-ha!

Mondjuk szép is lenne, ha nem lennék edző létemre kissé túlmozgásos. /Elismerem! :R /

Ami a symbi frontján ma megy a Nokiánál az engem aggaszt kissé.
Lassan már a RIM is kihozza az új telefonjait az új oprendszerrel, csak még sehol sincs az aranyérmes nagyágyu.
Nekem az N8-után bizony pont jó lenne a Pure View. Minden megvan + sokkal jobb kamera.
Szerintem sokan vagyunk ezzel így.

Az a Pentax pedig nem volt vicc. Álmodtam K-5-ről, de közbejött valami mindig. Most ellenben ez az új gép igen elkapott. Pár dolog van, ami miatt kellene nagyon.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24631) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A carbide.ui-val a telefonra feltelepített témát tudok szerkeszteni?

(#24632) Pikkolo^^ válasza Pikkolo^^ (#24631) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Telefonon található témát nem tudok szerkeszteni, de közben sikerült letöltenem amit módosítani szeretnék. Sisx-ből vissza lehet alakítani szerkeszthető formátumra?

(#24633) attisx válasza Pikkolo^^ (#24632) üzenetére


attisx
addikt

Készre csomagolt témákat nem lehet CUI-jal módosítani. Ellenben van egy SisContents nevű alkalmatosság, amivel a sis-eket lehet gányolni...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#24634) Cool Hand válasza MC Pite (#24627) üzenetére


Cool Hand
tag

v3-ra van még a sygic!!!!!!

Én azt használtam kint Cipruson és sokkal jobban kezelhető mint a garmin =)

(#24635) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Hátha érdekel valakit, névnap widget: [link]

(#24636) Pikkolo^^ válasza attisx (#24633) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz.

(#24637) MC Pite válasza Cool Hand (#24634) üzenetére


MC Pite
veterán

Nu, azt kipróbálom köszi!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24638) vanezigy válasza MC Pite (#24637) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Tetszeni fog.
A térképeket PC-én keresztül töltsed le.

(#24639) MC Pite


MC Pite
veterán

Taylor, nem tudom hogy a hivatalos bellében van-e a hiba, de akkor is rád tartozik :)
Amikor megnyitja a received mappát fájlfogadás után, mindig az E meghajtón lévőt nyitja, holott általában (de nem mindig!) az F-re fogad.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24640) MC Pite


MC Pite
veterán

dupla

Garmin megmaradhat turistatérképekhez. Talán még faternak is jó lesz, mert a nokiás betűit nem látja, és nem is a leglogikusabb, így inkább sose használja...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24641) MC Pite válasza MC Pite (#24419) üzenetére


MC Pite
veterán

Kicsit megkövetem magam...
Múltkor ajánlottam a Belle extra buttonst, mert hogy az extrabuttonst ötvözi a favicons-al.
Igen, eddig tökkkéletes. Aztán pár nap után lekerült. Miért?
1, lassabb a sima extra buttonsnál
2, az akkuszázalékja 'használhatatlan', a gyárit írja ki, szemben az extra buttons meglepően pontos adatával

Úgyhogy maradtam a klassziknál (és végre találtam átlátszó zenelejátszó widgetet, igaz, webrádióhoz még nem az igazit)

Tudnátok ajánlani egy widgetet a netrádióhoz, ami illik a többihez?
:R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24642) TaylorPro válasza MC Pite (#24639) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nálam csak az E meghajtóra ment, pedig van memória kártya.

Pixel 8 Hazel

(#24643) MC Pite


MC Pite
veterán

Fring el nem indulása valaki?! :F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24644) janek69 válasza MC Pite (#24640) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem a garminnal van bajom belle alatt.sajnos amellett,hogy a bevitellel trükközni kell,nekem fagy is néha.Túratérképnek szerintem jobb a navitel.

(#24645) deka10 válasza MC Pite (#24643) üzenetére


deka10
senior tag

Azt nem tudom, hogy kell-e hozzá hack de nálam így működik (nem is emlékszem mikor volt utoljára síma belle fenn)
A C:\system\03081978 könyvtárban van egy WISPrPrt.dat aminek ki kell törölni a tartalmát és utána írásvédetté kell tenni.
A másik ha mindig letörlöd ezt a ...

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#24646) Regirck


Regirck
senior tag

Lenne egy elég nagy problémám!!

Ma hívtak elkezdett csörögni a telefonom és lefagyott közben. Kikapcsoltam és utána nem tudtam bekapcsolni. Bejön a Nokia felirat és utána semmi. 3-szor villan de mindig a Nokia feliratnál leragad.

Próbáltam a hardresetett is de semmi. 1 hónapja nagyjából Pro7-t használok (eddig egy fagyás se volt vele és másfél év használat alatt se volt több havi 1-2-nél). 2-3 hete semmilyen új programot nem telepítettem fel.

Nokia garanciás a készülék (mondjuk már másfél éves) de december közepéig az. Valószínű, hogy szerdán ráborítom az asztalt a nokiás ürgére, hogy What the fuck van.

Valami tippetek vagy ötletetek? (Kicsit, sőt nagyon idegesítő)

(#24647) vanezigy válasza Regirck (#24646) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Én csinálnék egy bizt mentést és ráfrissítenék újra aztán csak a legszügségesebb appokat tenném fel és így kipróbálni.
Gyanítom, hogy valamelyik app akasztja a rendszert.

________________________________________________________________

Mobillal való netezéshez érdemes feltenni vírusirtót a telefonra, van ebben tapasztalatotok?
Kaptatok már be vírust mobillal?

(#24648) Regirck válasza vanezigy (#24647) üzenetére


Regirck
senior tag

Na megoldott!

Próbáltam milliószor de nem engedte, hogy frissítsek vagy halott módba telepítsek semmit.

Gondoltam egyet, hogy szétszedem és tiszta víz volt a memóriakártya része. Memóriakártyát kiszedtem majd akkor se volt jó de engedte, hogy halott módba frissítsek. Most úgy állunk, hogy megy de mihelyst a kártyát beteszem egyből megáll.

Fogalmam sincs, hogy lett VIZES?? Mivel mostanában nem áztam meg és a nadrágom is megnéztem, hogy lehet leittam magam vagy valami de semmi. Ugye garancia meg nincs mert vizes.

Beázni nem ázhatott be mert akkor az egész megáll és nincs semmi ilyen jele. Szóval fogalmam sincs mitől van.

(#24649) Vasinger! válasza Regirck (#24648) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát nem magától lett vizes az biztos :D

Szóval valamit Te csináltál vele és a teló sajna nem vízálló. Így már érthető miért volt baj. Próbáld kiszárítani az egész telót pár napig, tedd ki a napra.

(#24650) bringasisti válasza Regirck (#24648) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem lehet hogy bepisiltél ? Bocsi ! ;] ;] ;]

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.