Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25801) donceleger8 válasza stewe780 (#25795) üzenetére


donceleger8
őstag

Köszi megnézem, ma majd, ma este a halászlé fővárosában fogok bulizni! Már alapoztam rendesen, most csak fürdeni jöttem haza, meg ránéztem a válaszra!
Köszi szépen még egyszer! üdv.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25802) Tiger. válasza vanezigy (#25793) üzenetére


Tiger.
nagyúr

a lejátszónak lenne köze?Amúgy meg ha a music mappába rakom a zenéket akkor nem kell frissíteni,egyébként milyen lejátszót használsz?Remélem nem kell szignózni

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25803) Tiger. válasza matyi19 (#25797) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ja később igen ott már nem kell frissíteni mert egyből látja de ha frissíteni akarom akkor lefagy

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25804) vanezigy válasza Tiger. (#25802) üzenetére


vanezigy
aktív tag

A gyári zenelejátszóval mindig beszívtam, ha a music mappába pakoltam, az sem tetszett neki.. lásd fentebb.
Most elindítottam kíváncsiságból, igaz nincs egy zene mappám sem a telón mert inkább neten hallgatok zenét de most betöltött azzal, hogy zenék és prodcastok keresése.

Amikor használtam, átrendezte a mappák tartalmát, volt amikor duplázta és átpakolgatott számokat, nem szerettem.
Most feltettem a folder playert de lehet következő gyalulásnál azt is mellőzöm.. nem vagyok nagy zenehallgató..

(#25805) matyi19 válasza vanezigy (#25804) üzenetére


matyi19
őstag

Én elég gyakran hallgatok zenét a gyári zenelejátszóval, de nálam tökéletesen működik, nem jelentkeznek az Általad említett hibák.

(#25806) vanezigy válasza matyi19 (#25805) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Örülök neki :-)

(#25807) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Tudtok vízi közlekedésre alkalmas navigációt?

(#25808) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Stewe780: :C

Sokan fikázzák esetleg jogosan a N8-ast. Nekem is Finn van. Lehet, hogy ezért makulátlan?
Hmmmm! :F

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25809) Misály válasza vanezigy (#25807) üzenetére


Misály
addikt

Szextáns, csillagok, iránytű, távcső.

Hagel, nekem egy finn van és leszakadt az alja kitört a jacknél a borítás, de legalább belül stabil. Igen hitvány az n8 minősége a c7-el együtt, elég csak itt körbenézni.

[ Szerkesztve ]

(#25810) matyi19 válasza Misály (#25809) üzenetére


matyi19
őstag

User error :K

(#25811) Nick no.1 válasza Misály (#25809) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Nekem,2010 -ben vásárolt N8-m (Finn gyártmány)van,minden gyári rajta, a szoftvert kivéve,hibátlanul müxik.A megvétele óta az akkor vásárolt bőr tokban tartom illetve hordom.
Azt nem mondom,hogy nem volt gond vele szoftveresen ,de az az én hibám volt ...user error :) bénáztam.
Kicsit úgy érzem túl vannak nagyítva a hibák,nekem volt Samsung-om,Sonyericsson-om...
mindkettővel voltak kisebb nagyobb gondok.....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#25812) stewe780 válasza Polarstar (#25808) üzenetére


stewe780
őstag

Régen csak finn volt, akkor ez még nem volt kérdés.

Misály: Gondolom ott azért volt némi ráhatás. Mondjuk nem az történt, hogy este letetted az asztalra a telót, és hajnali 2:00-kor egy marha nagy reccsenésre ébredtél, villany fel, asztalra ránézel, és azt látod, hogy leszakadt a telód alja.

A lényeg, hogy még a megjelenéskor itt a fórumon is ment a vicceskedés, amikor megjelentek másolt kínai N8-ak, amik semmit nem tudnak az eredeti N8-ból, de ugyanúgy néztek ki. Most viszont ha valaki bemegy egy hivatalos Nokia Care-be, és kér egy N8-at a raktárból, akkor a dobozra az van rávésve, hogy "Made in China". És ebben az a vicc, hogy ez nem vicc. :DDD Én ebből a szériából 5-öt vittem vissza különböző hibákkal. :W

Ha egyetlen más készülék tudna ilyen fényképet készíteni, már rég megvettem volna, nem szarakodok itt a Nokiával. De nincs!! Nézzétek meg a 160 ezres HTC one X-et, a 2.0-ás fényerejű nagylátószögű optikája olyan zajt csinál verőfényes nappal, hogy szörnyű. Arról nem is beszélve, hogy egészen természetellenesen színesíti a képeket. De sorolhatnám az összes többit... Egyedül a 808, ami bünteti az N8-unkat. De hát 185 ezerért, bolti garos telót nem veszek. (tudom, van szolgáltatói előfizetéses ár is, de most az nálam nem játszott...)

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25813) busman válasza Misály (#25809) üzenetére


busman
addikt

Mi silány? N8-ad van egyátalán? Ez nem egy fos fröccsöntött műanyag szappantartó...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25814) xedos válasza busman (#25813) üzenetére


xedos
addikt

Azért azt el kell ismerni, hogy az alja teteje törik magától is :-(
Nekem a jack-nél van szétrepedve...
Nem egy időtálló :-(

(#25815) Kolondrum válasza xedos (#25814) üzenetére

Neked, én nem kímélem, mert létrán mászkálok vele, olajos piszkos környezetben használom munkám során, de mégis ha a kezedbe adom: Út isten fólia elől hátul, kopás nulla. Van egy neoprén tokja és kifújt.

(#25816) xedos válasza Kolondrum (#25815) üzenetére


xedos
addikt

Ha olvasod a fórumot- sokaknak...
Ha zsebbe van a telefon, akkor a füles csatlakozója feszítheti - és szar műanyagból csinálták. Ez nem hit kérdése - ez tény!

(#25817) Kolondrum válasza xedos (#25816) üzenetére

Ja, hogy ti erre is használjátok a telót, az más. Gar alatt ezt ugyan úgy cserélik mint a repedt HDMI takarót. Annyira pitiáner dolog, hogy ha más is van mellé, ezt be sem írják, páromnak sem írták be anno. Az viszont tény, hogy a bronzom nem kopik. Ritka jól bírja.

(#25818) kacsa7


kacsa7
őstag

újabb hétvégi macro: Sáska

(#25819) kpal válasza stewe780 (#25812) üzenetére


kpal
veterán

Fotózni még a régi N95 8GB is jobb mint pár násik új teló.

(#25820) matyi19


matyi19
őstag

Elég komoly kis videó 808PV...

(#25821) weiss válasza weiss (#25794) üzenetére


weiss
addikt

Asszem megoldottam.

1. Kontaktok backup.
2. Szink. kikapcs. Így törlődnek a telefonból a kontaktok.
3. Kontaktok visszatölt. LOL, az a hülye Nokia Suite meg újraindítja a telefont közben, nonszensz.
4. Kontaktok outlookból töröl, és már jó. Remélem.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#25822) janek69 válasza matyi19 (#25820) üzenetére


janek69
senior tag

Egy 29perces bemutató video a 808-ról [link]

(#25823) janek69


janek69
senior tag

Galaxy S3 vs. PV808. Elsőre is látszik mennyivel jobb a kijelzője a 808-nak,pedig gondolom az is samsung. [link]

(#25824) Kasya válasza Kolondrum (#25817) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vicces vagy :)
Misalynak itt igaza van. Ha szarul szoritottak ra a muanyagot, ami raadasul bitang gyenge fedovel rendelkezik, akkor torik. Nekem 4-bol ketton magatol letort, minden kulonosebb fizikai behatas nelkul, a jack dugonal...es mindketto finn volt.
Viszont ezen kivul tenyleg strapabiro a haz.

(#25825) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv!

Rég jártam erre. Ezt láttátok már?
Klip, amit N8 rögzített: http://www.youtube.com/watch? v=Xk316-eCvrs

Bocsi a linkért, minivel vagyok.

Pixel 8 Hazel

(#25826) janek69 válasza TaylorPro (#25825) üzenetére


janek69
senior tag

Valami nem jó a linkkel.

(#25827) stewe780 válasza janek69 (#25826) üzenetére


stewe780
őstag

Van benne egy space a "?" után.

Amúgy nagyon brutál kis techdemo, mire is képes az N8. Meg hát ugye egy állvány csodákra képes. De néha az is elég, ha egy téglára rákötjük, kézremegésgátló helyett :DDD

kacsa7: te hogy lősz ilyen makrót? használsz valami plusz lencsét?

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25828) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Korábban kérdeztem, hogy tudtok e olyan progit a telóra amivel az adatkapcsolatom a laptopon lehet használni.
Most megtaláltam, ezt is azon keresztül írom. JoikuSpot 2012

(#25829) TaylorPro válasza TaylorPro (#25825) üzenetére


TaylorPro
addikt

A helyes link: http://www.youtube.com/watch?
v=Xk316-eCvrs

Pixel 8 Hazel

(#25830) stewe780 válasza TaylorPro (#25829) üzenetére


stewe780
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=Xk316-eCvrs

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25831) TaylorPro válasza stewe780 (#25830) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Minivel nem az igazi linkelgetni.

Pixel 8 Hazel

(#25832) Kolondrum válasza TaylorPro (#25831) üzenetére

Azt ugye tudod, hogy a 20-as időjárás widget kb olyan infokat ad mintha én jósolnék időjárást egy másik országba egy szobából. Nincs olyan ami rendes adatokkal dolgozik?

(#25833) stewe780 válasza TaylorPro (#25831) üzenetére


stewe780
őstag

Tudom, hogy milyen gyötrelem...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25834) TaylorPro válasza Kolondrum (#25832) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ezt még csak tőled hallom. Nekem jól jelez amerre járok.

Pixel 8 Hazel

(#25835) Kolondrum válasza TaylorPro (#25834) üzenetére

Majd akkor egyszer megmutatom milyen amikor vihart mutat és 33 fok van kánikula. Mindezt úgy, hogy frissítek is.

(#25836) TaylorPro válasza Kolondrum (#25835) üzenetére


TaylorPro
addikt

Rakd fel a hivatalost, ha minden igaz, az más szerverről dolgozik.

Pixel 8 Hazel

(#25837) Kolondrum válasza TaylorPro (#25836) üzenetére

Hol találom? Mert eddig csak betákkal futottam össze.

(#25838) TaylorPro válasza Kolondrum (#25837) üzenetére


TaylorPro
addikt

Mivel még béta, Nokia Betalabs. Ez a verzió is jó, használtam.

Pixel 8 Hazel

(#25839) stewe780


stewe780
őstag

Eső után:

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25840) janek69


janek69
senior tag

Mindenkinek ajánlom a myexplorert.video
Nagyon gyors jó és windowsos megosztásokat is el lehet vele érni.

[ Szerkesztve ]

(#25841) spilbi


spilbi
tag

Sziasztok!
Hard-reset-eltem a telefont, mert szükségessé vált. Régen csináltam ilyen, és az a kérdésem, hogy az normális, hogy nem az első gyári verziót telepítette újra(tehát nem Anna-t vagy azelőttit), hanem a BELLE-t? Ez már valamelyik update-nek köszönhető, vagy én csináltam valamit rosszul?
Előre is köszi!

(#25842) brooxy


brooxy
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis gond a noki n8-ammal.
Előre is elnézést kérek ha már felmerült a kérdés, kerestem a topicban de nem találtam meg.

Az alábbi hibát produkálja: nem vagyok elérhető amikor keresnek telefonon, pedig általános üzemmódban van a készülék (se nem csörög, se nem üzenet nem jön). Amikor jelzik felém hogy kerestek kikapcsolom és be akkor sim hibát ír ki, azt kiveszem és újra berakom akkor megint jó a készülék egy ideig. (és persze jönnek az sms-ek hogy kerestek)

Belle szoftver van a készüléken, ha ez számít valamit. Illetve néha ki is szoktam kapcsolni a készüléket.

Köszönöm a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#25843) janek69 válasza spilbi (#25841) üzenetére


janek69
senior tag

Nem arra áll vissza amivel vetted,hanem ami legutoljára volt rajta. Magyarul,ha frissítettél belle-re,akkor a reset után belle lesz.

(#25844) stewe780 válasza brooxy (#25842) üzenetére


stewe780
őstag

Szerintem első körben próbálj meg egy sim cserét. Ha régi akkor lehet az az oka.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25845) Misály válasza stewe780 (#25812) üzenetére


Misály
addikt

Kihúztam a zsebemből és kezembe maradt az alja, a jack fingom sincs hogy tört ki, nyilván nem úgy bánok vele mint a hímestojással de ez azért ótvar... a minőség hitványsága meg a kijelzőt, hdmi fedelet stb-t értem...

(#25846) Ufff válasza Misály (#25845) üzenetére


Ufff
senior tag

Igen, a Jack tényleg szar, de a többit gariban cserélik! Elsőre, és jó is lesz!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#25847) Misály válasza Ufff (#25846) üzenetére


Misály
addikt

Gari ide vagy oda, szerintem gáz hogy szétesik a kezemben egy telefon...

(#25848) busman válasza Misály (#25847) üzenetére


busman
addikt

Magától nem esik szét...max.,ha nem rendeltetésszerűen használod. És a zárokupak sem esik le csak,ha odab@szod valamihez.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25849) Misály válasza busman (#25848) üzenetére


Misály
addikt

Akkor ne hidd el bazdmeg ketelkedni szabad, hazudtolni nem, kihuztam a zsebembol es elengedett a kupak (kupaknal fogva), otvar osszeszereles, ennyi. Nokiaeknal hiresen fos a minosegellenorzes.

(#25850) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Az ékezetes betűket, h. hozom elő sms írás közben?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.