Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25401) zorzy4 válasza stewe780 (#25399) üzenetére


zorzy4
őstag

Ezen nem csodálkozom, az e6 hátlapján is maszatolódik a festék. Akkor nem csak az én telefonomnál van ez a jelenség?!

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25402) Misály válasza stewe780 (#25399) üzenetére


Misály
addikt

Hat nekem a kezemen sosem maradt, max betontol kopott eddig, valszeg selejtes a te verziod... vagy az enyem:P

[ Szerkesztve ]

(#25403) CS_D válasza stewe780 (#25399) üzenetére


CS_D
senior tag

Nekem szürke van. Több mint egy éve használom (igaz, tokban tartom), de semmi kopás nincs rajta.

(#25404) attisx válasza stewe780 (#25399) üzenetére


attisx
addikt

:DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#25405) SpongyaBob válasza stewe780 (#25399) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez jóó :DDD De látom sokan nem értették :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25406) matyi19 válasza stewe780 (#25399) üzenetére


matyi19
őstag

:C

(#25407) vanezigy válasza CS_D (#25403) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Az enyém úgy elkopott, hogy még tok sincs rajta :DD

(#25408) busman


busman
addikt

Az enyémből lekopott 5 centi,de még mindíg üzemel...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25409) novinyul válasza busman (#25408) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem ha venni is akart N8-t(bár nem tartom valószínünek)most végleg elment a kedve. :-D De jó lenne ha egyszer elmondaná hogy nála melyik a tuti telefon!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25410) vanezigy válasza novinyul (#25409) üzenetére


vanezigy
aktív tag

ami nem kopik, jól állja a vitrint!

(#25411) Regirck


Regirck
senior tag

Nekem pedig az ujjam kopott egy kicsit mióta használom... (arról nem is beszélve, hogy tele vagyok bőrkeményedéssel mióta megvan)! ;)

(#25412) Galant válasza Joe bácsi (#25394) üzenetére


Galant
tag

Na,látom újra itt!Hála annak a jó istennek ott a magasban! :W :W :W

Ismét köszönjük az építő hsz-eket. :Y

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#25413) novinyul válasza vanezigy (#25410) üzenetére


novinyul
veterán

Mert hogy?Én minden telefonomra iszonyat mód vigyázok,még a Nokia 6270-m(2007-n vettem)olyan mint ha most vettem volna. N8-a meg azonnal vettem meg a gyári silicon tokot,ha meg tönkre megy a tok azonnal veszem rá a másikat+fólia. Nem 2ft-s telefon,meg persze ezt már nem adom el,nagyon jól összerakott és átgondolt telefon lett az N8! Gyűjteményem egyik legszebb darabja lesz:-)!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25414) Ufff válasza busman (#25408) üzenetére


Ufff
senior tag

Ez kurva jóóóó! :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#25415) VGYke válasza Misály (#25385) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm!
Sajnos nem gyógyult meg a telefon hangutasítás felismerése... állítottam a csúszkát 0-10 között, aztán választottam a "Hangfelism.beáll.v.áll" opciót.
Érdekes módon, a hangutasítás, a "funkciókat" felismeri, pl. Eszközök, Média, Napló, Szervező, Üzemmódok, Üzenetek, Mennyi az idő, stb, stb., ami kit érdekel, viszont a névjegyzékben szereplő neveket nem!!! Vagy nincs találat, vagy hülyeségeket indít el (Mendel Zsolt=mennyi az idő)
Most telepítsem ismét újra a szoftvert, hátha megjavul, vagy mit tegyek :W

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#25416) Polarstar válasza Ufff (#25414) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az enyém meg középen lukas!

Ja, hogy az nem a telefon! Bocsika! :B

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25417) vanezigy válasza Polarstar (#25416) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Szőkéknél luk, a többi színeknél lyuk. :DDD

(#25418) novinyul válasza Polarstar (#25416) üzenetére


novinyul
veterán

Nyammmm! :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25419) deka10 válasza VGYke (#25415) üzenetére


deka10
senior tag

Nyisd meg szerkesztésre a nevet a névjegyzékben majd lépj ki akkor azt a nevet már fel fogja ismerni. Nem tudom mitől van annó nálam is volt ilyen mikor az első hivatalos bellét felraktam, arra viszont emlékszem hogy valamelyik fájlt cseréltem a bellében de melyiket már nem (akkor működött), a modolt bellékkel nem volt ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25420) Camper2006 válasza Joe bácsi (#25386) üzenetére


Camper2006
tag

Az én Drágám fekete, miután volt egy afférom Vele lekoptattam :D ...azóta nem beszélünk.

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#25421) baradi


baradi
senior tag

Kollegak,

Tervezem Bellere frissiteni, es szeretnem megkerdezni, hogy a keszult kepek valoban rosszabb minuseguek Bellen? Vagy nem szamottevo/eszreveheto mertekben?

Koszi elore is !

(#25422) stewe780 válasza baradi (#25421) üzenetére


stewe780
őstag

Az élesítés intenzitásán csökkentettek, ami kicsit homályosabb eredményt ad. Nem durva, de azért észrevehető a különbség.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25423) baradi válasza stewe780 (#25422) üzenetére


baradi
senior tag

Ajjaj, koszi a visszajelzest ! Ez esetben meg atgondolom, mivel azert ez nem elhanyagolhato szempont .

(#25424) vanezigy válasza baradi (#25423) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Nem bizony, mert baromi nehéz utólag a képeiden egy csoportos élesítést csinálni... szerintem ez nem lehet akadály.

(#25425) bringasisti válasza baradi (#25423) üzenetére


bringasisti
őstag

Én alapból így tolom: élesség > kemény fényérzékenység > gyenge

BENEFON DELTA--------N8

(#25426) novinyul


novinyul
veterán

Egy kis teszt :)
[link]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25427) Declare


Declare
őstag

Sziasztok!

Olyan dühös vagyok, nincs egy éves a telóm és most van a 4. headsetem és pont ma adta ez is meg magát....egyszerűen az egyik füles elszáll, kontakt hibával (ha a jack feletti részét mozgatom kontaktosan meg-meg szólal).

Ti hogy vagytok a headsettel? Van olyan aki sokat használja és nem szakad el.....most néztem kijött valami új fülese, nokia purity. Mi a garancia, hogy pár hónap után az nem megy tönkre, meg marha bosszantó, ezért kiadni most pénzt, mert nem képesek normális fülest csinálni....és akkor csodálkozik a nokia hogy mennek csődbe.....

(#25428) Silverr válasza Declare (#25427) üzenetére


Silverr
aktív tag

Az enyém elmúlt egy éves,egy kis túlzással mondhatom,hogy napi szinten használom.Eddig szerencsére semmi baja!Pedig mikor megvettem azt mondtam magamban,hogy ez két napig nem fog működni,olyan gyengének nézett ki.

(#25429) Declare válasza Silverr (#25428) üzenetére


Declare
őstag

Hát nagyon irigyellek....én olyan dühös vagyok most a nokiára hogy hihettelen....állandóan ezzel a franccal bosszankodom, várom, hogy cseréljék stb....az előző n73 as telóm aminek az alján volt a nagy bumszli csatlakozó az 4 évig bírta és ott sem a füles ment tönkre....menjenek a fenébe....

bocs a kirohanásomért, de én eddig mindig kiálltam a nokia mellett, de ez most baromira felbosszant (apróság, tudom egy telefon esetében de ezek az apróságok amik legalább olyan fontosak mint a fő dolgok...) ráadásul nem is tudom, hogy ez az 4. számla is megvan e a fülesről..... :(((

(#25430) MC Pite válasza Declare (#25429) üzenetére


MC Pite
veterán

Hetente használom egy éve, bírja. Ami talán mérvadóbb, párom fél éve használja, de ő aztán... (füles killer) De nála is megy még (kopp-kopp-kopp)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25431) xedos válasza Declare (#25429) üzenetére


xedos
addikt

Hát.. én meghallgattam a fülest és ment vissza a dobozba.
IPhone zsinórjára forrasztottam SONY MDR EX 51-es vagy 71-es fülest.
Ez a kombó bírja vagy 2éve... és 1000x jobban szól.

(#25432) MC Pite válasza vanezigy (#25424) üzenetére


MC Pite
veterán

Sokkal egyszerűbb custom módot alapnak állítani, és ott húzni az élességen, én ezt csinálom Bellén.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25433) VGYke válasza deka10 (#25419) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm, valóban ez a megoldás, közben én is rájöttem hogy a neveknek nincs hangcimkéje. Viszont volt. Valószínű a Nokia Szüttyre mentés majd visszatöltés bűvöli meg a névjegyeket...
Ellenben aranyos, hogy több mint 200 névjeggyel egyenként kell szórakozni... :W

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#25434) hepibáb válasza novinyul (#25426) üzenetére


hepibáb
tag

Szeva novinyul!

Nem tudod véletlenül a nokia 808 at tervezik az európai piacra, és ha igen akkor hazánkban kb. mikor lesz kapható? Kösz

(#25435) novinyul válasza hepibáb (#25434) üzenetére


novinyul
veterán

Faggatam a nokiás pasast,de nem tudott semmit mondani. Nálunk egyenlőre a lumiákat nyomják, a 808 háttérbe került. Ma ha nem láttam vagy 20 lumia reklámot,akkor egyet sem. Várom én is nagyon a megjelenést,eddig mindenhol jókat írtak a tesztekben.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25436) Regirck


Regirck
senior tag

Nemrég kijelentkeztem a fmobin a facebook acountomról. (egyik ismerősöm beszeretett volna lépni a sajátjával, viszont az sem sikerült.)

Most szeretnék az enyémmel belépni de nem tudok. Megnyitom az fMobit bejön az a ˝képernyő˝ ahol bekell írjam az e-mail címem és a kódom. Be is írom majd nem jön be az fMobi.
Ezt a hibaüzenetett kapom:
window.location.href és egy jó hosszú facebook-s link!

Próbáltam már újratenni de semmi. Telót újraindítottam de semmi. Szerintem mikor letörlöm valamit meghagy és az nem kellene.

Valaki járt már így? Tudtok rá megoldást?

(#25437) VGYke válasza Regirck (#25436) üzenetére


VGYke
addikt

Nem ez lehet a probléma?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#25438) Ufff válasza VGYke (#25437) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem a belépési e-mail címet változtatta!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#25439) hatD


hatD
tag

A forgalmazóm sikeresen frissítette az N8-asomat Nokia Bellére. (Garancia vesztés, ha ezt én teszem)
Egyelőre ismerkedünk, és tapasztalom azt is, hogy jelentős változások vannak a kezelésében, ezek megismeréséhez az eredeti használati nem sok segítséget ad.

Itt a fórumon találtam egy linket Belle gépkönyvre, de az már nem él.
Angol nyelvűt találtam, de természetesen a magyar jobb lenne, ezért érdeklődöm, hogy található-e valahol?

Én is bosszankodom az akku állapotjelző lebutítása miatt, látom azt, hogy itt a fórumon is megoszlanak a vélemények a Battery monitor és a Battery info használatáról érdekelne hogy melyik az előnyösebb?

A főképernyőről véletlenül töröltem azt a névjegy ikont amiben a kiemelt, vagy kedvenc névjegyeket lehetett vízszintesen görgetni, és nem találom a visszaállításának a módját, kérem segítsetek ebben és az esetleges bellés használati fellelésében.

(#25440) Misály válasza hatD (#25439) üzenetére


Misály
addikt

miert vesztenel garanciat?

(#25441) hatD válasza Misály (#25440) üzenetére


hatD
tag

A GsmLine-nél vettem, a saját frissítés gari vesztéssel jár, úgy tudom Ők valamilyen idegen nyelvűt magyarítanak, ezért nem egyszerű a frissítése. Viszont 2 év ingyenes szoft garancia van rá, ez egyelőre kényelmes nekem.

(#25442) Ufff válasza hatD (#25441) üzenetére


Ufff
senior tag

Fura módon vettél telefont! Hardverre is van gari? Vagy reméled, hogy sosem megy tönkre?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#25443) zorzy4 válasza Ufff (#25442) üzenetére


zorzy4
őstag

Általában az ilyen szürke-importos telefonokra 2 év szoftver és 1 hardver gari van. Persze hogy ne csinálhatja otthon az egyszerű user a frissítést. Még visszazár a külföldi szolgáltatóra, és elveszik a magyar nyelv. Nem akarok senkit megsérteni, de igényes felhasználó csak magyar gyári garival vesz telefont. Én is szívtam ilyen készülékkel, 6610 anno.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25444) Polarstar válasza zorzy4 (#25443) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezzel egyetértek. Az importőrök telefonjai a symbian érdekes környezete miatt szívatós.

Én a mai napig egy normális svéd karakter kisosztást nem tudok használni.

Nálatok is marha meleg van??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25445) novinyul válasza Polarstar (#25444) üzenetére


novinyul
veterán

Az ilyen garancia olyan mint ha nem is lenne :( ha meg gáz van,akkor jön a sufni tuning a bolt részéről.
Mától lesz nagyon durva az idő :O

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25446) Ufff válasza Polarstar (#25444) üzenetére


Ufff
senior tag

Mit szólnál egy bakonyi nordic walkinghoz? :)
Vagy végig tűző napon, vagy erdőben, közel 100%-os páratartalomban. Hideg nem lesz, ez tuti! :D

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#25447) Tiger. válasza hatD (#25439) üzenetére


Tiger.
nagyúr

sztem sem veszik én is frisítettem igaz a pro 7.2 re amivel nagyon megvagyok elégedve ha meg valamiért gondja lenne a telónak akkor fönixen keresztül vissza rakom a gyárit.Remélem jól mondtam
U.i van itt nekem egy nagyszerű segítőm

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25448) atoth


atoth
aktív tag

Használja valaki a kerékpározás követésére a Sports Trackert?
Nálam elkeserítően működik a pozicionálás, gyakori ugrások vannak benne, száz méteres magasság tévedések, gyakorlatilag használhatatlan. Gondolom, hogy ez nem az alkalmazás hibája, hanem a GPS-szé.
Másnak is van ilyen problémája vagy ez az én "kiváltságom"? :(

(#25449) weiss válasza atoth (#25448) üzenetére


weiss
addikt

Bár én csak 2x használtam, de akkor teljesen korrektül tette a dolgát.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#25450) Cool Hand válasza atoth (#25448) üzenetére


Cool Hand
tag

Én is használom és nagyon nem tapasztaltam benne problémákat, tény, hogy néha akad egy kiugrás de az gondolom a GPS hibája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.