Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25451) atoth válasza Cool Hand (#25450) üzenetére


atoth
aktív tag

Az a baj, hogy például a max. sebesség adat használhatatlan, mert egy-egy ugrás 100 meg 200 km/h sebességeket eredményez. Ráadásul, a GPS adatok nem alkalmasak összehasonlításra. Pl. a Strava jópofa szolgáltatás, de nem tudok végigmenni kétszer egy szakaszon úgy, hogy ugyanannak ismerje fel.
Ha a beépített GPS ennyire képes, akkor az elég nagy csalódás...

(#25452) hatD válasza Tiger. (#25447) üzenetére


hatD
tag

Nem egyedi az esetem, itt a fórumon is sokak által ismert a forgalmazó, 1 év hardver ill. 2 év szoftver garanciát ad és természetesen soha nem fog elromlani :F

Érdekelne változatlanul, hogy tud-e valaki N8 Bellés kezelésiről, mivel angol nyelvű van.

(#25453) Teng


Teng
aktív tag

Mi az utolsó Anna verziója T-mobilos kellene

én a 22.14est raktam fel esetleg van attól újabb?

üdv

(#25454) Teng


Teng
aktív tag

T-s telónál, ha visszaváltottam a svédre majd a 22.014-re akkor ugrott a gari vagy nem?

üdv

(#25455) donceleger8 válasza atoth (#25451) üzenetére


donceleger8
őstag

Szerintem ez inkább szoftveres hiba, nem hallottam sokszor hogy baj lenne a GPS-el! Nálam is tökéletesen működik és teszi a dolgát, elég sokszor használom. Ezt a programot viszont egyáltalán nem próbáltam, de mivel más programok esetében nálam tökéletes a GPS, így gondolom a progi lesz a hibás.

(#25454) Teng

Nekem korábban azt mondták, hogy nem veszik el a gari. Elvégre mindent letöröl az újraszoftozás, így nincs nyoma a korábbi telepített rendszereknek. És ebben van is valami! :)

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25456) Regirck


Regirck
senior tag

Ebben valaki tud segíteni?

(#25457) matyi19 válasza atoth (#25448) üzenetére


matyi19
őstag

Én nem használtam Sports Trackert...
De elég sokszor használom a telefon GPS-ét, és nagyon megvagyok vele elégedve. Szerintem nagyon pontos. :K
Nagy a valószínűsége, hogy szftveres hiba, ezt tapasztalatból mondom....

hagel
Igen itt is nagyoon meleg van :U , én ma reggel 7-től 14 óráig napon voltam bálázás, kemény volt :K

[ Szerkesztve ]

(#25458) TommyX_ válasza Regirck (#25456) üzenetére


TommyX_
őstag

Esetleg a Facebook->Adatvédelmi beállítások->Hirdetések, alkalmazások és weboldalak->ki törölöd az fmobit, majd hozzá adod újra, azt próbáltad már?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#25459) atoth válasza matyi19 (#25457) üzenetére


atoth
aktív tag

Lehet.
Tudtok esetleg olyan programot, ami nem csinál mást csak a koordinátákat rögzíti egy gpx file-ban?

(#25460) Regirck válasza TommyX_ (#25458) üzenetére


Regirck
senior tag

Megpróbáltam...

Ugyan úgy beírom az e-mail-em majd a jelszavam. Továbblép kiírja, hogy fMobit telepítem-e. Két lehetőség van cancel vagy install. Egyik értelemszerűen kilép a másiknál pedig egyből visszadobja az eddigi hibát...

Valaki járt már így?

(#25461) matyi19 válasza atoth (#25459) üzenetére


matyi19
őstag

Nem tudok olyat... :U

(#25462) Polarstar válasza Ufff (#25446) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha-Ha-Ha!!!

Akár hiszed - akár nem én kint leszek a szokott helyemen holnap és csütörtökön is.

Ha olvastad a NW hírlevelet. Bérleteseim folyamatosan jönnek most is.

Teng: Nem lesz gond. Csak ha lesz svéded - akkor nem lesz magyar.
A magyar a románnal, a orosszal és a cseh-el van együtt. A Svédben a symbiannál nincs benne a kelet eu készlet - és nem is tehető hozzá. Ezt a Nokiások mondták. /Hogy ez mekkora nagy hülyeség a részükről!/

Meleg: Néhány kollégám nem kente be magát, és ma már van aki egészen súlyos bőrgyulladás miatt nem jött be dolgozni.
Aki kint dolgozik - annak igen kell! Nekem Dr. Kelen 50-es Sportkrém van használatban Nordichoz is.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25463) Teng válasza Polarstar (#25462) üzenetére


Teng
aktív tag

Félreérthetően írtam, elnézést érte, tehát felraktam a svédet (mivel bellről úgy lehet downgradelni), majd a 22.14 t-mobile hun-t és akkor elvileg ennyi elég is nem kell mást tennem?

(#25464) deka10 válasza Polarstar (#25462) üzenetére


deka10
senior tag

Ha íráshoz kell a svéd akkor ott a swype van hozzá, én szerb-el próbáltam és teljesen jól működött és egyszerűen vissza tudsz váltani magyarra.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25465) deka10 válasza Polarstar (#25462) üzenetére


deka10
senior tag

Hopsz drugi put.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25466) donceleger8 válasza Regirck (#25460) üzenetére


donceleger8
őstag

Én egyszer jártam így. Azt hiszem egy korábbi verzió feltelepítése megoldotta a hibát. Azóta nem lépek ki, nehogy megint így járjak! Próbálj meg másik verziókat.
Más ötletem nincs!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25467) Regirck válasza donceleger8 (#25466) üzenetére


Regirck
senior tag

Már próbáltam a 3.0-t is eddig 3.02 volt fent...

És miután jó lett a régivel azután újra visszaraktad az újat?

Nézek majd valami 2.x-est hátha az megoldja...

(#25468) Regirck válasza Regirck (#25467) üzenetére


Regirck
senior tag

Feltettem a 2.6-ost és jó!

Rátelepíthetem a 3.02-t vagy szedjem le előtte és tegyem fel úgy? Esetleg hagyjam így ha így jó?

(#25469) Regirck válasza Regirck (#25468) üzenetére


Regirck
senior tag

Először is bocsánat a három egymás utáni post miatt.

Rátelepítettem a 2.6-ra a 3.02-t és jó maradt. Köszönöm szépen a segítséget... (Jővőben hátha valaki így jár mint én az már egyől tudni fogja mi a teendő.)

(#25470) Ufff válasza Polarstar (#25462) üzenetére


Ufff
senior tag

Hol van a hírlevél? Esküszöm kíváncsi lettem...

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#25471) janek69 válasza Regirck (#25436) üzenetére


janek69
senior tag

Most van valami botrány,hogy a facebook önkényesen átírta egyes emberek email címének végét @facebook.com-ra,próbáld meg úgy.

(#25472) Regirck válasza janek69 (#25471) üzenetére


Regirck
senior tag

Már megoldódott és nem az volt a baj...

A facebook mikor az adatlapodnál vagy felül felajálja hogy az www.facebook.com után a sok karakter helyett a nevedet lehet beállítani. Gondolom akik ezt elfogadják azoknak írja át az e-mail címét a fuckbook.

(#25473) Bakter82


Bakter82
csendes tag

Üdv!
Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy telepítettem az előre feltett F-secure-t.
Beállítottam meg minden, de most le akarom törölni, csak azabaj hogy elfelejtettem a biztonsági kódot.....
Hogyan tudom ezt valahogy, mégis kikapcsolni vagy letörölni?
Vagy megvárjam hogy lejár a licensz és akkor menni fog?
Előre is köszi a segítséget!

(#25474) janek69 válasza Bakter82 (#25473) üzenetére


janek69
senior tag

Elég gagyi program,valami jó taskmanagerrel nem tudod kilőni?

(#25475) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Most akkor elmondom:

Hiába van a T-s telefonom a Swype - az istennek sem ment fel a svéd kiosztás!
Szinte semmi nem települt fel rá, mert mindig hiszije van. /Merem remélni nem tőlem tanulta! :DD /

Hagytam a francba az egészet!

Nálam sem megy a SportTrekker pl...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25476) Tiger. válasza Polarstar (#25475) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rakd fel a Tayloros 7.2 azon minden megy

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25477) deka10 válasza Polarstar (#25475) üzenetére


deka10
senior tag

Ha a store-ból próbáltad az előfordul, ha küldesz egy email címet elküldhetem a telepítő fájlokat, ha érdekel.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25478) Kolondrum válasza atoth (#25448) üzenetére

mi is használjuk,nagy megelégedéssel.

(#25479) SlayR


SlayR
senior tag

Noh én szombat óta már új szerető gazdájához juttattam hőn szeretett N8am hála T-nek kis ráfordítással mostmár tesztelgetem a Nokia WP7es világát :)

(#25480) Polarstar válasza Tiger. (#25476) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mi az a Taylor 7.2?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25481) novinyul válasza SlayR (#25479) üzenetére


novinyul
veterán

Sok szerencsét hozzá :R Én kb.5napig bírtam ideggel,utána rohantam venni egy N8-t :) Most nyugság van.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25482) busman válasza Polarstar (#25480) üzenetére


busman
addikt

Belle rom..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25483) donceleger8 válasza novinyul (#25481) üzenetére


donceleger8
őstag

Én nem voltam ennyire bátor, így csak megnyomkodtam egyszer kétszer a Lumiákat. Elsőre se, másodszorra se, és még harmadszorra sem jött be! Maradok symbian mellett, amíg csak lehet! :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25484) deka10 válasza SlayR (#25479) üzenetére


deka10
senior tag

Én megvárom a W8-at bár most tudnék váltani de akkor valami androidos jöhetne szóba azt megnem szeretnék volt már. A W7 nekem kevés nincs sd bővíthetőség és a kamera sem túl jó, a W8 ígértek sok olyan dolgot ami számomra használhatóvá teszi a rendszert.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25485) atoth válasza Kolondrum (#25478) üzenetére


atoth
aktív tag

Ma próbaképpen Budapesten belül használtam, nem volt ugrás vagy más nyilvánvaló hiba.
Úgy tűnik, hogy ott fordul elő hiba gyakrabban, ahol lényegében csak a GPS jelekre hagyatkozhat a pozicionálás. Sajnos, ez nem vigasztal.
A dedikált GPS-ek vajon jobbak, pontosabbak?

(#25486) karldergroße


karldergroße
senior tag

http://www.gsmarena.com/nokia_belle_feature_pack_2_leaked_video_shows_new_features-news-4464.php

(#25487) Regirck válasza karldergroße (#25486) üzenetére


Regirck
senior tag

Akkor már maradjunk lapcsaládon belül.

Mondjuk nekem ebből csak az új kamera design tetszik csak... Reméljük majd Taylor áthozza nekünk is!

[ Szerkesztve ]

(#25488) karldergroße válasza Regirck (#25487) üzenetére


karldergroße
senior tag

öllég soványka

(#25489) donceleger8 válasza Regirck (#25487) üzenetére


donceleger8
őstag

Engem is a kamera rész fogott meg jobban! Kíváncsi leszek vajon jobb képeket is lehet vele lőni, vagy csak a design változik.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#25490) Kolondrum válasza atoth (#25485) üzenetére

Mi nem engedjük netre csak GPS-ből él és mégis jó. Mutassak példát 43km-es távra?

(#25491) kp78


kp78
addikt

Lehet vhonnan még beszerezni szignó fájlokat, vagy már minden forrás elapadt?
FP1-es Nokia 700 és 701 többeknek is fagyogat hackelve, így inkább szignóznám azt a pár progit, amit feltennék. :U

(#25492) atoth válasza Kolondrum (#25490) üzenetére


atoth
aktív tag

A mai és a tegnapi menetet összehasonlítva a magasságadatok enyhén szólva is szórnak. Pontosan ugyanazon az útvonalon 20-30 méteres eltérések vannak, a profilok még közelítőleg sem nagyon egyeznek meg. Ennél azért többre számítottam, a barometrikus magasságmérőknek is van ilyen pontossága. Mintha egy véletlenszám generátor is be lenne kötve.
Ez szerintem nem a Sports Tracker hibája, vagy az N8 GPS-e ilyen gyenge minőségű, vagy a (polgári) GPS rendszernek általában véve ilyen a pontossága. Ezek után nem csodálkozom, hogy felmegyek ugyanarra a hegyre és egyszer 400 méter a szintemelkedés, máskor meg 700.

Megpróbálom csak a GPS pozícionálást bekapcsolni, hátha...

+: ráadásul mostanában egyre többször elszáll az N8, anélkül, hogy új programok lennének telepítve rá. Ha nem ilyen fényképezőgép lenne benne, akkor már eladó lenne, de így is elég nagy már a bizalomvesztés :(

(#25493) xedos válasza atoth (#25492) üzenetére


xedos
addikt

Sajnos a sima, nem terepi GPS-ek magassági adatai pontatlanok... ezt eleve nehezebb mérni, több szétszórt műhold kellene hozzá.
Próbálj ki valami túra GPS-t, azok talán jobbak.
Remélem amúgy tudod, hogy 5-10m-t simán szórhat jobbra balra is! Magasságban, mint látod többet is...

(#25494) Misály válasza atoth (#25492) üzenetére


Misály
addikt

Nekem is egyre tobbszor fagy meg es semmi kedvem mar resetelgetni, foltozgatni. Ebbol elobb utobb WP lesz.

(#25495) xedos


xedos
addikt

Milyen progikat használtok?
Nekünk idáig egyszer fagyott le - amikor a gyerek több játékot futva hagyot...
Igazából nem is lefagyott, csak annyira lassú lett, hogy egyszerűbb volt kikapcsolni...

(#25496) lbence


lbence
aktív tag

Nálam a legidegesítőbb visszatérő probléma, hogy nem tudok hívást indítani és engem sem tudnak hívni. És ez ugye általában csak akkor derül ki, amikor megnéznék vmit a böngészőben és azt sem tölti be. Ahogy tapasztaltam, csak akkor jön ha 3G-n van, most két napja energiatakarékosban van 2G-n, és működik. És ha mondjuk kint volt az fmobi widget-e meg az időjárásé, úgy gyakrabban fordult elő. Lassan jön az üdvözítő hard reset....(kellemes időelbaszás)

(#25497) matyi19 válasza atoth (#25492) üzenetére


matyi19
őstag

Nem tudom, mit vársz egy telefontól 20-30m az nem olyan sok...

(#25498) karldergroße válasza Misály (#25494) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ja, WP, persze,

mass storage nélkül
memória-bővíthetőség nélkül
filekezelő nélkül
dokumentumok e-mailben történő küldhetősége nélkül
bluetooth-os fileküldés nélkül
hangszínszabályozó nélkül
névjegyek sim-kártyára történő másolhatósága nélkül
gyakorlatilag bármiféle értelmes alternatív szofttal történő bővíthetőség nélkül (pl. másik zenelejátszó)
sms-ek piszkozatban történő menthetősége nélkül,
stb. hogy csak a legfontosabbakat említsem.

Kösz, akkor inkább a béna, elmaradott, haldokló symbian.

(#25499) Karma válasza karldergroße (#25498) üzenetére


Karma
félisten

"mass storage nélkül
memória-bővíthetőség nélkül
filekezelő nélkül"
- ezekről le lehet szokni
"dokumentumok e-mailben történő küldhetősége nélkül" - ez szimplán nem igaz
"bluetooth-os fileküldés nélkül" - meglepően könnyen megszokható
"hangszínszabályozó nélkül" - LOL
"névjegyek sim-kártyára történő másolhatósága nélkül" - ez most már megoldott
"gyakorlatilag bármiféle értelmes alternatív szofttal történő bővíthetőség nélkül (pl. másik zenelejátszó)" - Symbianon meg alternatíva nincs, na bumm
"sms-ek piszkozatban történő menthetősége nélkül" - ha kisregényt írsz, használj emailt. Ha SMS-be jegyzetelsz, használj jegyzetprogramot (pl. OneNote).

Azért ezek alapján nem olyan vészes a helyzet szerintem :P

“All nothings are not equal.”

(#25500) Misály válasza Karma (#25499) üzenetére


Misály
addikt

Tudatlanságból fikázni mindig jó móka...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.