Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) Kolondrum válasza busman (#24250) üzenetére

ÁÁáááááá :U Győzött a kényelem. Napi 1 óra spórolás időben és 4 helyett akár 4:20-kor is kelhetek.

(#24252) Ufff válasza Polarstar (#24243) üzenetére


Ufff
senior tag

Dede, a Maps programcsomaggal együtt feltelepült, ha a betalabs-ról szedted le! Az újat meg simán le kell tölteni, és telepíteni! Nem kell törölni semmit, feltelepül.

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#24253) busman


busman
addikt

Támadnak a felhők...[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24254) Regirck


Regirck
senior tag

Na kipfobálgam a CallGuard-nál mindent mégsem jó. Volt C, E, és F-re is telepítve. 1.01-1.02 és angol, magyart is próbĺtam. Probáltam játszani a 2 beállítással, de semmi.

Valaki küzd ezzel és tudja a megoldást az ne tartsa vissza.

(#24255) imi290 válasza busman (#24253) üzenetére


imi290
aktív tag

:C annyira megtetszett hogy én is letöltöttem a programot,majd ha fel lesz töltve szerintem én is kiteszem a természetbe :)

(#24256) ilgatto válasza Ufff (#24252) üzenetére


ilgatto
tag

Ez lesz a megoldás. :)
Köszi, neked is gretzky77!

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#24257) Regirck válasza Regirck (#24254) üzenetére


Regirck
senior tag

Na mindegy ideiglenesen megoldottam a SlideAnswerrel.

Bár a CallGuard jobban tetszet... :(((

(#24258) vanezigy válasza Regirck (#24257) üzenetére


vanezigy
aktív tag

így jártunk.. én meg újraraktam a telóm, nem tudtam levakarni róla..

(#24259) Regirck válasza vanezigy (#24258) üzenetére


Regirck
senior tag

Telepítsd fel méb egyszer azt amit nem tudsz letörölni! Így fel¨ul írja a régit és letudod törölni...

Legalábis nekem eddig bejöt és itt olbastam róla énis egy okos embertől.

(#24260) vanezigy válasza Regirck (#24259) üzenetére


vanezigy
aktív tag

(#24261) Regirck válasza vanezigy (#24260) üzenetére


Regirck
senior tag

D vagy F-en van akkor ha azokat formázod se segít?

(#24262) vanezigy válasza Regirck (#24261) üzenetére


vanezigy
aktív tag

(#24263) donceleger8 válasza busman (#24253) üzenetére


donceleger8
őstag

Ez nagyon király lett! Sajnos én nem tudtam rögzíteni, vendégségben voltunk. Majd legközelebb.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#24264) MC Pite


MC Pite
veterán

Váddöfákk :F

Nokia mapson elmentett kedvenc helyek megjelentek a google mapson! Nálatok is?
Semmi ilyet nem kapcsoltam be...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24265) janek69 válasza FET-MEN (#24217) üzenetére


janek69
senior tag

Én januári állapotot írok,mert akkor keresgéltem,használtat.Akkor a vaterán 47-5000ft körül voltak gari nélkül és nagy átlagban mind kopott és a hátulján horpadt volt.Szegeden az összes használt telefonnal foglalkozó boltot felhívtam,ott is 45000 és 50000 között mondták,de senkinek nem volt,ez annyival jobb,hogy 1 hónap garit adnának. Na ezek után nézegettem a netet.Az újak 2év garival 95 környékén jártak,ezen felül voltak az 1év garis külföldről származó tartozék nélküliek 1év garival,de az a nagy általánosság,hogy ezek a boltok 0% ÁFÁ-val adják ennyiért és mivel nekem fontos volt az áfa így az edigital-ban vettem meg.Jelenleg nem tudom mennyi,de akkor 90000 volt. Ha meg tudod tenni,akkor vegyél újat,mert ott a 2 év garancia,ezen felül az enyémmel sincs lilulós gond,ami a régebbieknél gyakori,bár szerintem nem túl zavaró.

(#24266) matyi19 válasza janek69 (#24265) üzenetére


matyi19
őstag

Sziasztok, letöltöttem a nokiaprogramok.hu-ról a 4x5-ös menünézetet...tökéletesen müködik, de nekem jobban tetszik az erederi.
Megtudná valaki mondani hogy lehet visszaálítani az eredeti nézetet.
Köszönöm

(#24267) matyi19 válasza matyi19 (#24266) üzenetére


matyi19
őstag

Megoldódott, csak a "Telepített alkalmazások"-ból kelett törölni :D.
Nemtudom miért, eddig ott megse néztem...:p

[ Szerkesztve ]

(#24268) baradi válasza janek69 (#24265) üzenetére


baradi
senior tag

80k-ert lehet kapni mind a Saturn mind a MediaMarkt-ban es az Edigital-ban is. Az hogy melyikben milyen szinben, azt nem tudom, de egy telefont meger, mert itt 2 ev garival adjak.

(#24269) Cool Hand válasza janek69 (#24265) üzenetére


Cool Hand
tag

én most láttam a szegedi tesco-ban azt hiszem 74.000-ért újan, (kiárusítás)

(#24270) gretzky77 válasza matyi19 (#24266) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia ezt a menü nézetet hogy találom meg mert sehogy nem találom a keresőben,milyen néven keressem,Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#24271) bandi0407


bandi0407
csendes tag

Üdv!

Feltettem ezt a romot Nokia N8 Pro Edition V7.1 (2012.05.05) körülbelül 1 hete. Azóta rendszeresen lefagy, van hogy naponta többször akár ártatlan szituációkban, akár valaminek az elindítása közben. Van fenn egy témahatás, meg pár program. Fmobi, Velocimeter, skype, QE Scanner, Battery Monitor, Belle extra Buttons.

A gyári rendszeren nem volt minden program rajta. Akkor nem is volt semmi gond. Lehet, hogy ezek közül kavar be valamelyik? Vagy mi lehet ennek az oka? Mindegyikre szükségem van, tehát nem szeretnék megszabadulni egyiktől se. Segítsetek, hogy mit tudnék tenni, hogy abbamaradjanak ezek a fagyások, különben kénytelen leszek visszatérni a gyárira, ott nem volt probléma legalább.

(#24272) matyi19 válasza gretzky77 (#24270) üzenetére


matyi19
őstag

itt

(#24273) gretzky77 válasza matyi19 (#24272) üzenetére


gretzky77
veterán

köszönöm szépen

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#24274) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Srácok, 3 észrevételem van, tapasztaltatok Ti is ilyesmit? Régen jártam itt, nem olvastam végig (bocsánatot kérek mindenkitől, akit ez idegesít) a fórumot, hátha tudtok vmi megoldást.

1.: A műhold jelet folyton kiteszi a felső info sávba, ha kell, ha nem.. Egyszer csak megjelenik, minden ok nélkül.

2.: A legújabb térképet nem tudom telepíteni, felteszem, de a nokia áruházban mégis mutatja a frissítést, ha felteszem még egyszer, akkor is. Kilépek az áruházból, vissza, ugyan az.

3.: A kamera lencséje nem "záródik le" ha kilépek a programból, ill. néha olyan homályos képeket készít, hogy semmit nem látni rajta. Sőt, inkább úgy fogalmazom, h néha lehet vele éles képeket is lőni. Valami szorulhat, vagy mi a túró? Nem képes rendesen fókuszálni, a lencse nem koszos, először arra gyanakodtam, de semmit nem látni.

Hátha találkozott már vki ilyen gondokkal, előre is köszi mindenkinek!

N82- N8- Lumia 920

(#24275) janek69 válasza Sarlon (#24274) üzenetére


janek69
senior tag

Én éppen a hétvégén tapasztaltam,hogy ha a fényképezésnél bekapcsolod a koordináták mentését és nincs gps jel amikor fényképezel,akkor nem adja fel jó sokáig,szerintem neked is ez van.
Az is most fordult először elő,hogy nyitva hagyta a lencsét.Még nem tudom,hogy melyik program tette. Vagy a gyári egy makro fotó után,vagy a camera pro.A képek minőségével nem volt gondom mint neked.

(#24276) Ufff válasza janek69 (#24275) üzenetére


Ufff
senior tag

A CameraPro nálam is szarakodik! Időjárás widget is keresheti a műholdat!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#24277) ilgatto válasza Sarlon (#24274) üzenetére


ilgatto
tag

A 2. probléma sokáig fennállt, de épp a minap oldották meg. [link]
Letöltöttem az áruházból, és azóta már nem kínálja fel újra.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#24278) MC Pite válasza Ufff (#24276) üzenetére


MC Pite
veterán

Így van, kézzel meg kell adni egy várost és akkor nem keresgél.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#24279) Ufff válasza MC Pite (#24278) üzenetére


Ufff
senior tag

Pontosan.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#24280) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A héten ha minden igaz veszek egy Nokia N8-at.

Az lenne a kérdésem, hogy mire figyeljek oda vásárlásnál?

2 dologról már tudok:
HDMI fedő meg tud repedni és a lilásodó kijelző.

Ezt a lilásodást egy tesztképpel lehet legjobban megnézni ha jól tudom. Valaki be tudná linkelni?

Esetleg valami más még?

(#24281) vanezigy válasza MC Pite (#24278) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nekem úgy is keresgél... de mint tudjuk én külön eset vagyok :DD

(#24282) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget Mindenkinek, úgy tűnik megoldódni látszanak a problémák. :)
A CameraPro tényleg betett neki, letöröltem, azóta minden ok! Várok egy újabb frissítést, mert egyébként tetszik, főleg a videónál.

N82- N8- Lumia 920

(#24283) donceleger8 válasza Sarlon (#24282) üzenetére


donceleger8
őstag

Most a legújabb a 3.07, nekem ez van fent. Előfordult, hogy nyitva maradt a lencsevédő, de szerintem nem akkora gáz, hogy töröld miatta a programot! Eddig nem vele videóztam, hanem a symdvr-el, de múltkor kipróbáltam és nagyon megtetszett a videozása, szerintem jobb felvételeket lehet vele készíteni. Illetve van sorozat kép lehetőség és time laps is. A normál fényképezése viszont nem tetszik, kissé homályosak lesznek a képek. Ott a gyári a legjobb szerintem!
Szóval amikor észreveszem, hogy nincs becsukva az ajtó, akkor megnyitom a gyári progit és bezárom. 2 mp-es művelet.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#24284) Sarlon válasza donceleger8 (#24283) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Az még engem sem zavart volna, de feljebb írtam, hogy a képek is borzalmasan homályosak lettek, amiket készítettem a gyári programmal. Ahogy elindítottam, próbált fókuszálni, de nem sikerült neki. Mintha makróra lett volna állítva, ami 10 méterre volt tőlem már nem látszott rendesen.

N82- N8- Lumia 920

(#24285) Ufff válasza Sarlon (#24284) üzenetére


Ufff
senior tag

Ez azért van, mert ha pl. makróban használtad, az ott is marad. Aztán ha átteszed mondjuk automatára, az olyan, mintha a napba fotóznál. Minden fehér, mint a rockersegg. Szóval én sem vagyok hasraesve ettől a CameraPro progitól...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#24286) Sarlon válasza Ufff (#24285) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én már a gyári fényképező progiról beszéltem. A pro az tudom, h ott hagyja.
De mégsem javult meg sajna, ebből szerviz lesz. :(

Gyári mintakép, alapbeállítással

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#24287) donceleger8 válasza Sarlon (#24286) üzenetére


donceleger8
őstag

Hűha! :Y Ez kiba*****ul homályos! Mondjuk nem gondoltam ennyire rossz minőségre! Nekem a gyárival nincs problémám, sőt, szebb képeket készít mint a CameraPro-val.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#24288) gyurmau válasza bandi0407 (#24271) üzenetére


gyurmau
tag

Ha nem csináltál véletlenül visszállítást "készülékbeállítások és alkalmazások"-ra, akkor talán nem formáztad meg rendesen a meghajtókat és rajta maradhatott valami. Amúgy nekem tökéletesen működik ugyanez a felállás, én két napja tettem fel és a felsoroltakból csak a Battery Monitor-t nem használom, de szerintem kérdezd egyenesen Taylor mestert

(#24289) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő a gondom. Vettem az N8 telefonomhoz egy Kingmax Micro sdhc 16 GB class 10 memóriakártyát, amit sajnos nem ismer fel a telefon (F: szürke színű, kiírja, hogy nem érhető el memóriakártya). Ebben az esetben mit tudok csinálni? Előre is köszi a segítséget

(#24290) donceleger8 válasza Tappancs2001 (#24289) üzenetére


donceleger8
őstag

Esetleg formázd le FAT32-re.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#24291) janek69 válasza Sarlon (#24282) üzenetére


janek69
senior tag

Nagyon jó progi,de bosszantó,hogy kb. 1 hétig minden gond nélkül 4000x3000 felbontással indult,aztán egyszercsak elfelejti.Ha állítva indítod elfordul a kép...

(#24292) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Kedves Taylor!

Sokunk életét megkönnyítenéd, ha csinálnál egy listát, hogy milyen alkalmazások futnak a telefonodon gond nélkül, mert most másodjára fagyott ki a telefonom úgy, hogy csak kikapcsolni lehetett. Érdekes mert csak egy egyszerű sms-t akartam írni.
Volt amikor böktem valamire a telefonon és újraindította.
Ezek elég kellemetlen helyzetek, főleg ha sürgős lenne használni.

Üdv.

(#24293) Ufff válasza Sarlon (#24286) üzenetére


Ufff
senior tag

Add át a bűnügyi osztálynak, azok mit nem adnának egy ilyen kameráért, amin nem látszik a brazil fej, mert elmosódott... :DD :C

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#24294) TaylorPro válasza vanezigy (#24292) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem sok programot használok, de ezek mind hiba nélkül futnak a 7.1-en Pro témával: ProfiMail, LCG Jukebox, X-plore, Opera Mobile, Opera Mini, RomPatcher, ScreenSnap, Handy Taskman, Extra Butons, NetworkSwitcher, ThumbnailFolderFree, CameraPro. Skype, Nokia Drop, gyári beépített-frissített programok.

Egyik program sem tört! Majdnem minden jogtiszta.

Pixel 8 Hazel

(#24295) Ufff válasza TaylorPro (#24294) üzenetére


Ufff
senior tag

"Egyik program sem tört! Majdnem minden jogtiszta."

:DDD :C

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#24296) lizakd


lizakd
tag

Valakinek már sikerült működésre bírni ezt a játékot? [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#24297) Ijk


Ijk
nagyúr

A fényképezőben be lehet valahogy állítani hogy a hangerőszabályzóval ne zoomoljon, hanem expozíció korrekciót végezzen? Vagy valami alternatív programmal?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24298) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Eladóvá vált szeretett N8-am:hirdetés

meg

(#24299) weiss


weiss
addikt

A tulajoktól kérdezném, hogy összességében ajánlanátok ezt a telefont? Amire használva lenne: e-mail olvasás/írás, netezés, fényképezés, ha éppen nincs nálam a DSLR, zenehallgatás, hébe-hóba navigáció és filmnézés.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#24300) Kolondrum válasza weiss (#24299) üzenetére

e-mail olvasás/írás, netezés, fényképezés, zenére nem szoktam. Ha vennék csak újat, sok a nyűg a használtakkal ha pl lilul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.