Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Kyller válasza #18001664 (#700) üzenetére


Kyller
senior tag

A végén kiderül, hogy egy esküvő teljesen jó befektetés!:D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#702) #18001664 válasza Kyller (#701) üzenetére


#18001664
törölt tag

Főleg ha nem mi, hanem a szülők állják :D Mint legtöbb esetben.

Azért részünkről is a járulékos költségek rugdosták a 100.000 Ft-ot, ha nem többet. Na de a " Nagy nap"-ért mindent...

[ Szerkesztve ]

(#703) SpongyaBob válasza hito (#699) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én meg azt mondom, hogy inkább legyen zajos egy kép mint a képfeldolgozó algoritmus által szana-szét össze-vissza szűrt részlettelen olajfestmény.

És most nézd meg a ház peremét ne csak az eget. Tisztán látszik amiről beszélek. :)

Jól van ez így.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#704) Quasi_modo válasza #18001664 (#700) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szóval ezért kellett táncolnia az asszonynak... Szép... ;]

(#699) hito Hagyd.

[ Szerkesztve ]

valami

(#705) #18001664 válasza Quasi_modo (#704) üzenetére


#18001664
törölt tag

Mindkettőnk lába be volt kékülve-lilulva rendesen... :D Elég is volt a táncból egy időre :)
Mondtam is neki, táncolj sokat mert nem lesz Pentaxom, neked meg iPhone 5-öd XD Na jó, ez csak vicc :)

(#706) hito válasza SpongyaBob (#703) üzenetére


hito
nagyúr

Azért azt se felejtsük el, hogy az S4 zoom extra nagy látószögű a többihez képest, a 1020 ennek köszönhetően "közelebb hozza" a témát. Aztán nyom rá olyan kontrasztot, hogy kő kövön nem marad :D A zoom jóval lágyabb vonalakkal dolgozik, ebben közelebb áll a 808-hoz. A tényleges összehasonlíthatóság érdekében nyomni kellett volna rá egy kis zoom-ot, hogy ott legyen a téma ahol a 1020-nál. Naugye? :) Viszont nekem nagyon tetszik a 1020 ahogy mondtam. Amit ezzel mutatni akartam, az tényleg kemény, érthetetlen. Érzésem szerint ezt javítani is fogják.

Quasi: igaz. :(

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#707) ghost364


ghost364
senior tag

Azt hittem drágább lesz!Ha most ez,vagy az 5s közül kéne választanom,tuti ez lenne a befutó.

(#708) szutyis válasza hito (#699) üzenetére


szutyis
tag

A második képnél 808 fájóan életlen (ha csak a fő témát nézem) az utolsó kép ,meg mintha legó kockákból lenne összerakva (tudom nagyitás stb) de nem vagyok szakesz.

[ Szerkesztve ]

(#709) walko válasza gabe8719 (#695) üzenetére


walko
tag

Egy brutál telefon alsó hangon 130. Mutasd már meg légyszi, hogy hol lehet 70ből egy dslr-t venni használható optikával, mert szaladok megvenni. :Y

Nem mintha értelmes lenne összehasonlítani a két eszközt. :U

[ Szerkesztve ]

(#710) hito válasza szutyis (#708) üzenetére


hito
nagyúr

Az általad említett példánál abszolút a 808 a befutó. Azért ha már a második kép, akkor az első versenyzőről se feledkezzünk, meg a turul madár szárnya körül elég érdekes a kontúr. ;] De ez az egész tényleg csak szőrszálhasogatás.

"de nem vagyok szakesz." Ne aggódj én sem, de szemünk és véleményünk csak lehet. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#711) Glenda válasza walko (#709) üzenetére


Glenda
addikt

Brutál telefon = ZTE Blade + custom rom + WP launcher ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#712) samfishR válasza Glenda (#711) üzenetére


samfishR
senior tag

:DDD :DDD

(#713) szutyis válasza hito (#710) üzenetére


szutyis
tag

Jogos (be is van égve szerintem zaj stb) de azért nálam az 1020 a befutó (szemre).

[ Szerkesztve ]

(#714) hito válasza szutyis (#713) üzenetére


hito
nagyúr

Én már nem tudom. Úgy megkavartam magam, hogy percenként változik a véleményem :DDD Folyamatosan nagyítgatok bele ezekbe a kurv@ fotókba és nem jutok előrébb. Szerinem elvonulok a medvék közé a hegyekbe 2 hétre, hogy kitisztuljon az agyam :D
Egyébként tényleg izlésfüggő a dolog. Szakmailag én még mindig a 808-at avatnám győztesnek, a 1020 viszont érthetően tetszik jobban sokaknak, az ő szemüknek az a kellemesebb, jobb. Az S4 zoom meg csak viszonyítási pontnak van ott, de szerintem derekasan helytállt és nem tudok egyetérteni azokkal akik fikázzák és leírják, meg nagyon gyengének állítják be. Nem szabad tőle DSLR szintet elvárni csak a kinézete alapján, innen gyökeredzik a probléma sokak fejében.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#715) bringasisti válasza BobTail (#687) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszönjük a tesztet bár van benne egy kis turpisság miszerint a 808 nem automatán dolgozott

BENEFON DELTA--------N8

(#716) MurdR válasza Glenda (#711) üzenetére


MurdR
veterán

Jesszus. Az hogy Blade, az még oké. Az, hogy főzött, oké, mert kell is rá. Na de pont WP Skinnel? :U :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#717) szutyis válasza hito (#714) üzenetére


szutyis
tag

Az agyadat nehéz becsapni ,azt fogja jobbnak látni (mivel a témára fókuszál nem a háttérre ,meg a konturra) ami élesebb (így röviden).

(#718) Blyan válasza hito (#714) üzenetére


Blyan
félisten

A felhasználók képei alapján a Zoom teljesen jó képeket csinál, azonos méretben nézve pedig nem is túl nagy a különbség.

Sokkal jobb, mint amit az első tesztekben lehetett látni. És úgy tűnik a Z1-et messze maga mögött hagyja, pl.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#719) Set-Comment™ válasza hito (#699) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

A zoom gyenge, eroltetett koncepcio. Technologiailag semmi ujat nem tud mutatni. Belterben meg egyenesen katasztrofa (a nincs ebben igazad meg nem erveles, hanem struccpolitika;)). Nem divat fikazni, hanem egyszeruen hulyeseg. Symbian userek mondanak ilyeneket, hogy divat fikazni...:P

Ami teged aggaszt azt ugy hivjak kompromisszum, vonalelesseg kontra kepzaj. Ez szerintem a 1020-ban sikerult a legjobban a homlokzatos kivagasodon lathato kandellaber ekes bizonyiteka. De a szabadsag hid is nagyon jo nagyitas. Arrol nem is beszelve, hogy egy foton mar reg rossz, ha az eget kell neznem.

Eros kognitiv disszonanciaban szenvedsz, nincs ezzel baj, a kovetkezo eszkozodnel rohogni fogsz ezeken a kommentjeiden. En is igy vagyok az N8-asokkal:D

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#720) hito válasza szutyis (#717) üzenetére


hito
nagyúr

De az agyunk ugyebár különböző. Az ízlés is az agyból indul ki, és a 808 vs 1020 leginkább az egyéni ízlés vitája, sem mint igazi szakmai vitafórum. Kinek mi kérdés leginkább. De az általad említett dolog adhat némi magyarázatot arra, hogy miért tetszik sokaknak jobban a 1020, mint a 808.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#721) szutyis válasza Set-Comment™ (#719) üzenetére


szutyis
tag

Ez szép összefoglaló volt :R

(#722) Quasi_modo válasza bringasisti (#715) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

van benne egy kis turpisság miszerint a 808 nem automatán dolgozott
Hanem előre beállított profillal. Tehát menet közben nem volt állítgatás. A másik kettő egyelőre nem tartalmaz ilyesmit.

valami

(#723) Kyller válasza Set-Comment™ (#719) üzenetére


Kyller
senior tag

"Eros kognitiv disszonanciaban szenvedsz"

Neked ez lett a kedvenc szavad? :DDD No offense, meg lehet nem is te voltál, de már vagy 4-edjére látom (vagy tőled, vagy egy ugyanilyen avataru egyéntől...)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#724) Quasi_modo válasza Kyller (#723) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Aki behozta ide ezt a kifejezést már leszokott róla.
Vagy megunta.

[ Szerkesztve ]

valami

(#725) nikilauda válasza Kyller (#723) üzenetére


nikilauda
senior tag

tőle mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#726) szutyis válasza hito (#720) üzenetére


szutyis
tag

Miért látsz szebbnek egy nőt ,mint egy másikat? Mert az agyunk a szimetriára törekszik.

(#727) mrszitya válasza hito (#714) üzenetére


mrszitya
senior tag

Akkor elmondanám én is a véleményem - méghozzá függetlenként, mivel nekem egyik sincs a birtokomban:

Ha szimplán kicsiben, illetve a monitorom felbontásának (1366x768) méretében nézem, akkor 1020 a nyerő, aztán 808, végül a Zoom. Ha belenagyítósat játszunk, akkor egyértelműen 808 a no.1 (nagyon-nagyon tetszik még mindig a zajmentessége), a Zoomot meg a Lumiát nagyjából egyformán pontoznám.

Zoomban evidens, hogy a Zoom a nyertes, színekben, élénkségben többnyire a Lumia a legtetszetősebb (de sokszor tényleg túljátssza a színeket), ellenben általánosságban a 808 a legjobb még mindig.

Én is azt mondom, összességében egyáltalán nincs nagy különbség e három masina között, nincs lemaradva egyik sem nagyon a másiktól, de mégis egyértelműen a 808 nyerne, ha csak a kamerát nézzük.

Tegnap volt Origon Z1 és 1020 összehasonlítás, na ott tényleg van lemaradás...

[ Szerkesztve ]

(#728) hito válasza Set-Comment™ (#719) üzenetére


hito
nagyúr

Ezt a kognitiv disszonancia gyönyörű magyar kifejezést még sokszor el fogod sütni? Attól nem leszel sem szakértőbb, sem intelligensebb, sem nem fogsz jobban ismerni, mert ilyen rettenet kifejezésekkel rohangálsz, mint valami véres karddal. Számodra mindenki abban szenved.
Nem fogok röhögni ezeken a kommentjeimen később légy erős. És nem szokásom meggyőzni magam hülyeségrekől, ami szembe megy a kész tényekkel, csak azért mert megvásároltam egy készüléket és nem ismerem be, hogy egy rakás szar. Egyáltalán tesz valaki ilyet? :U Tudod mit csinálok ilyenkor? Csendben eladom, veszek másikat és többet az életbe felé sem nézek (mint ahogy tettem ezt már ezelőtt kb. 350x). De itt nem ez történt, hanem az, hogy megvásároltam, és tapasztalati úton szembesültem azzal, hogy az ordenáré marhaság amit erről az eszközről összehordtak. Te sajnos még mindig azt fújod amit olvastál, nem tudok sajnos segíteni rajtad. Szerintem maradhatunk is ebben a legnagyobb tisztelettel. Rajtad kívül már mindenki belátta (de tudom, mindenki kognitív disszonanciában szenved), hogy ugyan egyértelműen jobb a másik két eszköz, de közel sincs olyan mélyen ez a szegény S4 zoom, mint ahogy azt a MA látta. Ki kell ábrándítsalak, sajnos ők sem tévedhetetlenek, mint ahogy a mellékelt ábra mutatja.

mrszitya: kb. ugyanazon a véleményen vagyunk. Illetve ugyanabban a betegségben szenvedünk, kognitív disszonanciában. :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#729) Quasi_modo válasza mrszitya (#727) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tegnap volt Origon Z1 és 1020 összehasonlítás,
Bumfordi az @nyj@ v@l@g@.

[ Szerkesztve ]

valami

(#730) kpal


kpal
veterán

Most jöttem haza és utközben betértem Debrecenen a Nagy T-mobile , nagyon nyomják Nokia-t :) jó volt láti minden telóbol kettő figyel kint igaz feketék ,1020 kipróbáltam álom :B

[ Szerkesztve ]

(#731) Set-Comment™ válasza hito (#728) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

En is szenvedek ettol a jelensegtol, ha peldaul arrol van szo, hogy meg kell gyozzem magam autovalasztas helyesseget illetoen, de ugyanez a jelenseg lepett fel telefon, tv stb tekinteteben ami szamomra fontosabb tartos fogyasztasi cikk.

Olvass utana mellesleg, ne hoborogj.

Ezen az oldalon majdnem mindenki ettol szenved, ezert vannak verremeno vitak pedig senkinek nincs igaza:) Nincsenek uber eszkozok, beszopott marketing az viszont boven van.

Es felreertes ne essek, az MA szamomra nem mervado fotozast illetoen. Szerintem egyszeruen gyenge a zoom a beleoltott optikahoz kepest.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#732) hito válasza Set-Comment™ (#731) üzenetére


hito
nagyúr

Így igaz, és mindenkinek büdös a lába nyáron nejlonzokniban és bakancsban. Ezért még nem fogom ezt minden második postomban leírni. Máskülönben nem az S4 zoom-on volt a hangsúly, az csak mellé lett téve viszonyítási alapnak.

"Szerintem egyszeruen gyenge a zoom a beleoltott optikahoz kepest." A beleoltott optikához képest. KÖZELÍTÜNK, még a végén sikerül egymást meggyőznünk? Elkövetted azt a hibát, mint nagyon sokan: a látszat alapján vártál/ítéltél. Hiba volt. Ki lehetett volna hozni jóval többet is az S4 zoom-ból, de sajnos nem így lett. Viszont ezért nem kellett volna minden második mobilos portálnak felindulásból hülyeségeket fröcsögnie. Dacból és dühből jól lehúzták, mert nem azt kapták amire számítottak a külső alapján. DE: mobilos körökben (ha nem a pogácsa alapján ítélünk a hátulján), kiemelkedő képeket lehet vele készíteni, 95%-ban jobbakat mint más mobillal, nem idesorolva a 808-at és a 1020-at. Ha meg belenyúl az ember a manuálba komolyabban, akkor olyat ki lehet belőle hozni, amit egy másik mobilból sem, köszönhető a koncepciónak és a kialakításnak. Várunk szeretettel a fótók, videók mobillal topicba, ott megnézheted amiket linkeltem, csak hogy ne csak a szájkarate menjen. :) Javaslom tegyünk pontot a dolog végére, véges a modik türelme :R

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#733) mrszitya válasza Quasi_modo (#729) üzenetére


mrszitya
senior tag

@ Quasi_modo
:DD

Én sem értem, de... az itteni hozzászólok között is volt nem egy, aki katasztrofálisnak tartja azt pár plusz millimétert még a tíz-húsznál is. Ilyen szempontból nézve az S4 Zoom > 808 > 1020. Ez jó kép róluk együtt.

@Hito
Köszönöm... :DDD
Amúgy mondjuk, ezek az MA által készített képek nagyon tetszenek a Zoomtól, most hogy visszanéztem.
egy kettő

[ Szerkesztve ]

(#734) hito válasza mrszitya (#733) üzenetére


hito
nagyúr

Ilyen képeim nekem is voltak, régi szép idők amikor még egyidőben volt 808-am és S4 zoom-om is. :) Jól kiegészítették egymást. Vita nem volt köztük, mint sok topicban a neten :D

Cikkhez: és ehhez mit szólsz? Hát könyörgöm hogy lehet belinkelni ilyet egy komoly szakmai oldalon??? Magukat égetik le, nem az eszközt. Fizetnének se tudnék ilyen romhalmazt lőni vele :O Rizso-val olyan éjszakai felvételeket postolunk a fotók, videók topicba ami ha a cikkbe került volna annak a képeknek nevezett szarok helyére, a Samung nem győzte volna a gyártósoron :D

mrszitya: elég kevés a kép, de az magáért beszél. Egyébként köztünk legyen mondva, a Z1 sem utolsó, nem lesz az annyira rossz. Jobb fajta mobilkamera, ennyi, semmi extra.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#735) Glenda válasza hito (#734) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem a tesztben azt kellene tesztelni, hogy egy átlagember milyen képeket tud lőni a telefonnal. Voltak, akik már az N95-tel tudtak profi géphez hasonló képet csinálni, de a lényeg nem ez.

Mondom ezt úgy, hogy tetszenek a Zoom képei.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#736) mrszitya válasza hito (#734) üzenetére


mrszitya
senior tag

MA által készített képekről általánosságban annyit, hogy igazad van, de nekik is, mivel nem mobilfotós portál ez, hanem mobilos. Konkrétan S4 Zoom cikkjében viszont talán tényleg eltúlzottak azok a kijelentések, egyik-másik kép messze-messze meghaladja minőségben (normál, monitor felbontásának méretében nézve elsősorban - mert ez a lényeg) kb. az összes eddig tesztelt telójukat - a két Nokia kivételével.
De ahogy utaltatok rá, valószínű a 808 zajmentességét várták tőle, ezért csalódtak kicsit. De a helyzet az, azt még a 1020 sem tudja (legtöbbször)... Így is kiemelkedik mindhárom a mezőnyből.

A legtöbb (automata) éjjeli kép meg az összes telónál gány, Lumiák is csak sokkal fényesebbek, részletesebbek, de nem szépek. Engem az éjjeli képek így nem is befolyásolnak a tesztekben.

Z1: egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#737) mrszitya válasza hito (#734) üzenetére


mrszitya
senior tag

Bocs a dupláért.

Ez egy pár nappal korábban készült összehasonlítás. Mindenkinek, aki azt gondolja, az S4 Zoom gyenge...

Shootout: Sony Xperia Z1 vs Nokia Lumia 1020 vs LG G2 vs Samsung Galaxy S4 Zoom

[ Szerkesztve ]

(#738) hito válasza Glenda (#735) üzenetére


hito
nagyúr

Nálam nagyobb átlagember nincs a témában, aztán hopp, belejöttem egy hét alatt a kezelésébe. Jó mondjuk előtte volt vagy 120 féle telefonom, úgy cserélgettem mint más a Palácsik Tímeáját, és leginkább a kamerája miatt. De szakmailag (már ami a fotózást illeti) még a mai napig sem vagyok sehol, átlagfelhasználónak nevezem magam, abból a lelkesebb fajta.

#737: jájj de jó, ezt még nem láttam :) Kíváncsi vagyok.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#739) marceeh


marceeh
tag

Köszönjük a tesztet :DDD , nagyon dögös ebben a sárga színben, a formája is rendben van.. 1 év múlva esik is annyit az ára,hogy érdemes legyen rá cserélni ;]

(#740) mrszitya


mrszitya
senior tag

Camera Grip videóbemutató, aki még nem ismeri vala: http://youtu.be/w8RzCYdlaaQ

(Ez egy tok tulajdonképpen, beépített akksival, fotógombbal és állványmenettel)

(#741) gabe8719 válasza Set-Comment™ (#696) üzenetére


gabe8719
senior tag

Igen, és még mindig marad annyi a 200ezerből, hogy egy tényleg normális telefont vegyek. :)
Egy belépőszintű tükrös gép is rommáaláz bármilyen mobilt, ergo azt hiszem 1-2 extrém kivételtől eltekintve, általánosságban nagyonis helytálló az érvelésem.

(#742) mrszitya válasza gabe8719 (#741) üzenetére


mrszitya
senior tag

Teljesen igazatok van mindkettőtöknek. :K

Csak kérek videót arról, hogyan tudjátok belepasszírozni a zsebetekbe a dslr masinát!? Amire ennél is kíváncsibb vagyok, utána hogy veszitek ki onnan? Most komolyan, rettentően kíváncsi vagyok, please!!

(#743) gabe8719 válasza mrszitya (#742) üzenetére


gabe8719
senior tag

Sehogy. Nyilván a zsebben hordhatóságnak viszont ára van, nevezetesen a képminőség egy olyan géppel szemben, amit majd' feleennyiért is meg lehet venni.

Éppen ezért amiről szó volt részemről az az, hogy ezen az áron nehezen tudom elképzelni hogy széles piaca lenne, mert semelyik fotós rétegnek nem fog kelleni igazán. Az átlag profinak egyértelmű hogy miért nem, ő inkább új vázat vagy obit fog venni, mindenesetre nyilván semmilyen körülmények között nem fog telefonnal dolgozni. Az átlag hobbifotós pedig egyszerűen nem fog annyi pénzt kiadni érte, amennyiért a saját felhasználási szokásaihoz mérten is profi gépet és egy igenjó okostelefont vehet.

Most az, hogy valaki megteheti (és emellett igénye is van rá) hogy vesz egy profi gépet és egy 1020-at is, az azért messze nem az átlag. :U

[ Szerkesztve ]

(#744) legiaap válasza mrszitya (#737) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem itt a GS4 Zoom volt a legjobb.
Bitang jó.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#745) mrszitya válasza gabe8719 (#743) üzenetére


mrszitya
senior tag

Olyan eladási számokat nem fog produkálni nyilván, mint Ájfone vagy az S-széria, de ettől még szerintem szépen fog fogyni. Tény, az ára nagyon magas, de a legtöbb teló ára, ahogy telnek a hónapok alaposan lecsökken. Ez sem lesz kivétel.

Nem a fotósoknak találták ki a tíz-húszat vagy az elődjét, hanem szimplán azoknak, akik jó fotót akarnak csinálni a telefonjukkal. Akik ki akarják váltani az otthoni kompaktot. Erre a 808, a 1020 vagy az S4 Zoom bőven alkalmas, sőt... (de az aktuális droidos csúcsmodellek többsége is, meg persze az almák szintén).

Persze igazad van, nem éri meg ennyi maniért, de mégis egy csomóan vettek nálunk is 808-ból. Csomó kölök' futkározik idehaza almával, meg más csúcs tepsifonnal, amerre meg nagyajólét, viszik ezeket mint a cukrot.
Szóval lesz/van piaca ezeknek a kamerás beszélőknek is...

@legiaap
Én is így vélem...

[ Szerkesztve ]

(#746) #18001664


#18001664
törölt tag

Srácok, azt ne felejtsétek már el, hogy egy telefonról beszélünk! Aki választ, az ne csak a kamera alapján válasszon, hanem forma, innováció, támogatottság, telefonos funkciók és egyéb képességek alapján is.
Itt már kiderült, hogy minden eddig felsorolt telefon kamerája korrekt a maga módján, illetve mindenkinek jó valamelyik képessége kamera téren.
Szerintem kézbe kell fogni az említett modelleket, kipróbálni, letesztelgetni és csak ezután dönteni.

Nekem személy szerint csakis iOS vagy Windows Phone jöhetett szóba. ( elnézést ha ezzel újabb vitát nyitok )

[ Szerkesztve ]

(#747) Tomorrowland válasza #18001664 (#746) üzenetére


Tomorrowland
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek veled.
A következő telefonom csak is az említett két platform közül lehetséges.
Régóta figyelemmel követem a Lumia sorozatot, és a 1020-ba ott az a kis plusz, amitől igen csak elgondolkodtató számomra. Bár én még kivárom, hogy alább menjen az ára. :U

(#748) balu333 válasza #18001664 (#746) üzenetére


balu333
tag

Teljesen igazad van, sajnos manapság az a baj, hogy egyből elkezdi mindenki egy olyan dologhoz hasonlítani ami teljesen másra van kitalálva, (egy konkrét dologra) ez a készülék még mindig telefon, nem fényképezőgép, fölösleges dslr fényképezőgéphez hasonlítani, azzal talán jobban lehet telefonálni? és sorolhatnám :P a másik dolog, ára tényleg sok, fog ez még lejebb is menni, akinek megér ennyit az megveszi, akinek nincs rá pénze, vagy sokalja még az árát (ár/érték) az vár mint én! Android párti vagyok én is, jelenleg Samsung S2-őt használok mellette egy note 8.0-ás tabot. Teljesen meg vagyok elégedve mindkét készülékkel, de kíváncsi vagyok a WP rendszerre, bejön a 1020 formavilága, fényképek is jók és szerintem bőven elég egy ekkora hardver a telefonba, S2 kisebb hardverrel bőven kiszolgál több mint két éve ráadásul androidra. Fölös rendszeren is vitatkozni, kinek melyik jön be, androidra többféle app van jelenleg, de aki kicsit is utánna olvas mik még a hiányosságai a wp-nek az nem vesz zsákbamacskát, remélem tavasszal pedig megkapja a 8.1-es frissítést. Egyedül az sd kártya bővíthetőség hiányzik ezt lehetne orvosolni OTG-vel, de sajnos nincsen rá (még) 64GB-os verzió meg kiderül mennyivel kerül majd többe :) BobTailnek és hitonak pedig köszönöm a tesztképeket és a ráfordított időt, S4 zoom nem is csinál olyan rossz képeket, mint ahogyan az elején a legtöbb tesztben lehúzták.

(#749) walko válasza gabe8719 (#743) üzenetére


walko
tag

Ő például egy "tisztelet a kivételnek". Profi fotós de ha benézel a képei közé látni fogod, hogy 1020at is használ.

(#750) mrszitya válasza walko (#749) üzenetére


mrszitya
senior tag

Köszi, linkelek is egy Lumiásat tőle. Állati, de szó szerint: :K
http://farm6.staticflickr.com/5333/9401151842_44d0194f72_k.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.