Hirdetés

2019. november 12., kedd

Gyorskeresés

(#1) Giorgio1313

Giorgio1313
(aktív tag)

nagyon vártam :)))

(#2) sanyijedi

sanyijedi
(senior tag)

jó képeket lő telefonhoz képest, az biztos.

Samsung Galaxy S11 + Apple iPhone 12

(#3) Quasi_modo

Quasi_modo
(nagyúr)

Ennek a készüléknek már egy éve piacra kellett volna kerülnie, talán akkor máshogy alakul a finn cég sorsa is Sajnos ez így igaz.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black > Galaxy S10 Black + Zeblaze Thor Pro

(#4) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Máris olvasom :)

kengyel

(#5) Воланд válasza Quasi_modo (#3) üzenetére

Воланд
(félisten)

egy fecske nem csinal nyarat. foleg nem egy ilyen retegtermek.

cikkhez: wp - nokia - pw es agyon van dicserve? hogy ezert mit fogtok kapni. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) HawerKing

HawerKing
(őstag)

Eszmeletlen ez a telo

▂▃▅▇ Samsung Galaxy S 9 ▇▅▃▂ https://www.youtube.com/channel/UCs4uex7-Xug59FlgRlwdM9w

(#7) savoo válasza Воланд (#5) üzenetére

savoo
(addikt)

Még most bezárom a böngésző ablakot! :DDD

(#8) Giorgio1313

Giorgio1313
(aktív tag)

Na végig is olvastam,nagyon tetszett akárcsak a bemutatón.A fő kérdésem mivel még sose volt WP-s telefonom,és ami nekem fontos.Push hogy működik?Whatsapp,Viber,és Skype-on a videóhívás hogy szuperál ?

(#9) Воланд válasza Giorgio1313 (#8) üzenetére

Воланд
(félisten)

nalam mukodik rendesen, de sajnos ez nem mervado.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) batai15

batai15
(veterán)

Minden idők legjobb nokia telefonja,és az év legjobbja szerintem.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#11) embe

embe
(nagyúr)

Nagyon fincsi..!

[ Szerkesztve ]

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#12) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Jó telo lett!
Ès még jobb kèpeket lő! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#13) zoo8800

zoo8800
(veterán)

Videozásnál van lehetőség megállítani a felvételt (pause), vagy csak a start-stop működik?

"nagyon best buy vétel"

(#14) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Tényleg alázza a mezönyt kamerában, de ez a 200 lepedö ez vicc érte....

All→M8

(#15) Xaels válasza batai15 (#10) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Maradjunk annyiban, hogy kamarában. Másban meg más jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Ftomm

Ftomm
(őstag)

Ütős masina ütős árral! :Y
De ez inkább megéri az árát, mint egy másik mostanában debütált nagyon drága polikarbonát készülék!
Grat a Nokiának! :C

(#17) kovadika válasza .noxwill (#14) üzenetére

kovadika
(őstag)

Miért vicc? Szinte az összes gyártó (a Nexusoktól és a kínai csodáktól eltekintve) csúcskészüléke ilyen (vagy ennél magasabb) áron kezd. Ráadásul itt kapsz mellé egy kamera szerű tokot, vezeték nélküli töltő padot és hátlapot és egy állványt. Ráadásul ez e legjobb kamerás telefon. Nem értem miért kezdene olcsóbban, mint a konkurencia?
Persze nem kell a megjelenés napján rohanni a boltba, de manapság 200 körül indítanak a csúcstelefonok.

[ Szerkesztve ]

(#18) satz18

satz18
(őstag)

Nekem egy kicsit furcsa, hogy ezekkel a paraméterekkel majdnem egy éve jöttek a csúcsmodellek, melyek most már 60-70k között tanyáznak. Ha az 1520 helyett jött volna, akkor teljesen rendben lenne a dolog. Így nekem kicsit erős ez a 130k-s felár az erősebb kameráért.

[ Szerkesztve ]

Asus GL502VS, Lenovo x60, Xiaomi Mi 9T, PS 3

(#19) Zolik

Zolik
(senior tag)

A vicc az hogy sokan szobotálnák ezt a telefont, más topicokba azt írták, hogy az egész csak parasztvakítás és nem ér ennyit, de vegyél i5s-t az jó lesz neked 350.000-ért...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#20) Zakii

Zakii
(tag)

biztos jo, de a nexus 5 szetalazza majd a mezonyt. foleg ha marad a 300 dodos aron. de sztem meg 400ert is ajandek lenne. adoval szallitassal 450 dodo max 95k kb. :R

Dell Inspiron 15R, Nexus 5

(#21) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Mivel nálam a kamera abszolút nem tényező (nem is tudom mikor csináltam utoljára képet a telefonommal), ezért nálam ez a teló nem játszik, főleg nem ennyiért... A kamerát leszámítva a hardver ér kb 60-80ezret... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#22) satz18 válasza Zakii (#20) üzenetére

satz18
(őstag)

Sem a snapdragon 800-as proci,sem a FHD kijelző, sőt még 4.4-s android sem fogja a lumia 1020 kameráját megszorongatni énszerintem.

Asus GL502VS, Lenovo x60, Xiaomi Mi 9T, PS 3

(#23) gyurkikrisz válasza satz18 (#18) üzenetére

gyurkikrisz
(őstag)

Az Iphone 5 is annyit tud hardverben mint a 20.000res négymagos kínai tabletek. A mínöség az már más kérdés... Meg a 70.000res telenfonok Androidos Samsungok, amibol naponta dobnak ki újat, igy hamar elêvülnek.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#24) #13110016 válasza batai15 (#10) üzenetére

(törölt tag)

Év telefonja? .... :DDD
Egy sima fényképezőgép is csinál ilyen képeket, és a 200k töredékébe kerül. Csak emiatt?

A legjobb Nokia meg sztem, a 6310i volt.

[ Szerkesztve ]

(#25) vicze1

vicze1
(nagyúr)

"Ennek prózai oka van: a Windows Phone-nak egyszerűen nincs szüksége többre"

Ezért ennél a bullshit szövegél fennakadt a szemöldököm...
Ha nincs szüksége többre akkor miért nem az 520-as HW-ja van benne 512RAM-mal, és minek jön pár napon belül a GDR3 a 4 mag támogatással?

A valóság az, hogy jelenleg a rendszer nem támogat mást, így ez kerül bele, szóval nem ártana a hülyeség helyett valami értelmessel helyettesíteni.

(#26) gyurkikrisz válasza vicze1 (#25) üzenetére

gyurkikrisz
(őstag)

Mert pl egy N.O.V.A csak 1GB ramon fut el... Meg az emberek nagy részének az a fontos hogy négymagos meg fullhd legyen mert az menõ, mikor azt sem tudja hogy mit jelent.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#27) spawn21 válasza tothmaxy182 (#21) üzenetére

spawn21
(veterán)

Ugye nem baj hogy a rajtad kívüli 10000000000embert érdekli? ;]

"Note 9; Mate20pro; XS; Xperia1; G8s"

(#28) GhanBuri Ghan válasza Quasi_modo (#3) üzenetére

GhanBuri Ghan
(senior tag)

Node azért nem került hamarabb piacra, mert a WP nem volt készen a kameramodul támogatására.
Innentől lehet továbbgondolni az összeesküvéselméleteket, hogy érdeke lett volna-e az MS-nek, ha mondjuk a Nokia hülyére keresi magát...

(#29) #13110016 válasza vicze1 (#25) üzenetére

(törölt tag)

Igazi madár vagy....

A WP-nek tök felesleges jobb hw, mert azon is simán fut. Ez így igaz.
Ezért sem értem, mikor jön a Nokia phabletje asszem snap 800-al... de mi a ***nak?? Csak azért mert a konkurens modellekbe az van, így akar lépést tartani.

(#30) SPY0817 válasza vicze1 (#25) üzenetére

SPY0817
(aktív tag)

Az ára relatív vastagon fogott, de szerintem majd csak akkor voltok mire a szolgáltatós telefonom lejár addigra elmúlik a láz és olcsóbb is lesz :P + a kompaktomat se ártana majd cserélni.. :D

az 520ban vannak is megkötések keress rá, a 4magosodás meg leginkább az 1080p miatt kellhet és mert, sokan vannak valószínűleg mint te is, hogy ne legyen az hogy azért vesz androidot mert az egy dinnye és tele van maggal.. :D meg ne lehessen azt mondani, hogy a "WP le van maradva hv téren"

[ Szerkesztve ]

| OnePlus 3T | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#31) savoo válasza #13110016 (#24) üzenetére

savoo
(addikt)

"Egy sima fényképezőgép is csinál ilyen képeket,"

Nem csinál (a sima fényképező gép alatt gondolom az ilyen 20 ezres kompakt gépeket érted), és az nincs mindig nálad. Miért kell mindig lefutni a szokásos köröket? Jelenleg telefonban nincs ennél jobb kamera, igen csak emiatt 200k.

(#32) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Grat, jó cikk lett.

Élvezetes és kedvet kaptam a telohoz.

Bár a Fotós résznél van egy kis értetlen megfogalmazás a 2. bekezdésnél.
De összességben nagyon jó.

Lehet visszatérek a Windows-hoz. ;]

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#33) vtechun

vtechun
(veterán)

A nokiának ki gyártja az amoled kijelzőt? Gondolom nem samsung...

(#34) vicze1 válasza #13110016 (#29) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

Értelmezni is tudod amit írtam, és ami a cikkből idéztem?
Az indoklás hülyeség, mert ebben is 4 magos lenne ha a Nokia tehetné, de nem teheti, mert nem támogatott.

Teljesen lényegtelen, hogy kell-e vagy sem. Nem ez a kérdés, hanem az "ok", hogy miért van benne ilyen HW.

Szerk: Semmi rosszat nem írtam a rendszerről, se a telefonról, az üldözési mániát rakjátok már félre.

[ Szerkesztve ]

(#35) matec7

matec7
(tag)

Szerintem Ajánlott!

(#36) gkris3 válasza Giorgio1313 (#8) üzenetére

gkris3
(tag)

Nalam viberen csak akkor cseng ki, ha konkretan be vagyok lepve az alkalmazasba.

(#37) Csapoati válasza .noxwill (#14) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Inkabb ezt vennem 200-ert mint az 5c-t. Nem semmi ez a fenykepezo rendszer benne.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#38) tothmaxy182 válasza spawn21 (#27) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

Ennyien nem élnek az egész Földön... :) ;]

De szerintem akkor sem vagyok a véleményemmel egyedül. Ez egy rétegtermék. Csak azért nem költenék 200k-t egy telefonért, hogy fényképezgessek vele.

Egyébként engem is érdekel a technológia. Láthatod, itt vagyok, elolvastam a cikket, és kommentelek is hozzá. Szóval érdekelni érdekel engem is, csak nem vagyok potenciális vásárlójelölt. Písz! :)

Minden szavam magánvélemény!

(#39) skylinelaca válasza SPY0817 (#30) üzenetére

skylinelaca
(senior tag)

Ez úgy működik mint az autóknál, egy márka nem a rajongóiból él meg hanem a vásárlóiból, a rajongó tudja hogy hát igen jó annak a 2 mag is de az átlag vásárló bemegy a boltba, körülnéz: 2mag-2mag-2mag-4mag, hoppá akkor a 4 magost vesszük. Nem érdekli mit tud, hogy fut. Van ismerősöm aki i4s-el járkál, és azt sem tudja hogyan kell hátteret beállítani. Jó ez a telefon, árán kár vitázni... főleg ,hogy gondolom azok akadnak ki megint akik a potenciális vásárlók és már most mennének megvenni a telefont.. :N

iPhone XS - Blackberry Passport - iPhone 6S - Xiaomi Redmi Note 4

(#40) atike

atike
(nagyúr)

Nagyon állat! :R

Nekem személy szerint nem jön be ez a harsány színvilág (tudom, van feketében :D ), meg a rendszer sem olyan nagyon - bár lehet ez utóbbival csak megbirkóznék valahogy... ;) Konkurens platformra miért nem csinálnék végre már ilyen kamerát...? :U

(#41) #13110016 válasza savoo (#31) üzenetére

(törölt tag)

Nem 20k körüliekre gondoltam, mert azoknál persze jobbat csinál. Inkább az 50k-s fényképezőkre gondoltam. Való igaz, hogy nincs mindig nálad, de ha nem tervezett dolog miatt akarsz jó képeket csinálni, akkor Neked nem lenne elég egy 8, vagy 13 megapixel? Én így nézem.

(#42) Воланд válasza gkris3 (#36) üzenetére

Воланд
(félisten)

wp8 alatt?

(#43) savoo válasza #13110016 (#41) üzenetére

savoo
(addikt)

Nekem elég lenne. De megint a saját igényekről beszélsz. Valakinek ez az igénye és meg is veszi ennyiért. Most komolyan mennyibe kerüljön 100 ezerbe? Ez a Nokia aktuális csúcskészüléke. Minden gyártónak ennyibe kerül a csúcskészüléke. Vagy többe.

[ Szerkesztve ]

(#44) gkris3 válasza Воланд (#42) üzenetére

gkris3
(tag)

Lumia 620as amber frissitessel

(#45) Csapoati válasza #13110016 (#41) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem ertetted meg a 41mpx lenyeget, ugy erzem (no offense).

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#46) szutyis

szutyis
(tag)

Optikai képstabilizáló nagyon patent :Y

(#47) #13110016 válasza savoo (#43) üzenetére

(törölt tag)

Való igaz. Mindig csak magamra gondolok...
ám tényleg minden csúcsteló ennyibe kerül, de azért mert az elérhető legerősebb, és legfejlettebb alkatrészek vannak benne... azért magas az ára.
Itt nyilván, mint írtam is felesleges a jobb HW, de akkor viszont irreális az ár...

(#48) skylinelaca válasza #13110016 (#41) üzenetére

skylinelaca
(senior tag)

Ez a telefon egy "igen, mi megtudjuk csinálni WP alatt" telefon.

iPhone XS - Blackberry Passport - iPhone 6S - Xiaomi Redmi Note 4

(#49) Giorgio1313 válasza gkris3 (#36) üzenetére

Giorgio1313
(aktív tag)

Milyen telód van?

(#50) savoo válasza #13110016 (#47) üzenetére

savoo
(addikt)

Ebben meg az elérhető legjobb kamera van. :) Nem minden a magok száma. Főleg nem WP-nél.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.