Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Воланд válasza legiaap (#4000) üzenetére


Воланд
titán

meg mindig tok mindegy, hogy xy keszulek mennyi fuggetlenul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4002) Alexios válasza Воланд (#4001) üzenetére


Alexios
veterán

meg ha kamerára akar telefon venni, akkor nem az 5s-t fogja venni, márpedig a 1020 elég rétegcucc

(#4003) Воланд válasza Alexios (#4002) üzenetére


Воланд
titán

uhh, varjal, mert mindjart jon, hogy az "5s-nek nincs szegyenkeznivaloja", meg "az 5s csinal olyan kepeket, mint a 1020-as".

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4004) okoska74 válasza Воланд (#4003) üzenetére


okoska74
senior tag

:((

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4005) legiaap válasza Воланд (#4003) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha már így leírtad akkor egyet kell hogy értsek veled.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4006) Воланд válasza legiaap (#4005) üzenetére


Воланд
titán

mindig is mondtam, hogy gondolatolvaso vagyok....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4007) Lall válasza legiaap (#4000) üzenetére


Lall
veterán

Aki a kamera miatt vesz mobilt, annak tényleg nem kérdés. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4008) hroberto válasza mobilefan (#3998) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Mindkettő automatán.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4009) sszemtelen válasza hroberto (#4008) üzenetére


sszemtelen
őstag

Pfúúúú hááát az ájFón 5s simán hazavágja az összes konkurest!!!!!!!! pfúúúúúú dee szuuper!

//irónia off.

(#4010) Hauzer


Hauzer
tag

Én elismerem a többi márkát is egyébként.Én azért vettem ezt,mert meguntam a többit..ki akartam próbálni egy más fajta telót,és ha már veszek egy nokiát akkor már vmi normális legyen. Jó lett volna a 1520 is,de az vmi botrányosan nagy..a 1320 akár ideális lehetett volna,főleg az ára miatt,de ott meg beletettek egy 5 megás kamerát..Így maradt a 1020 :) Van benne egy-két fura dolog de szokható.Fura,hogy eltüntek az üzemmódok. Csengés hangerőt csak a hangerő gombbal lehet állítani,de akkor állítasz mindenen hangon is.Ezt,hogy gondolták ki nem is értem..A menű ÁBC sorrendje is idegesítő..
Meglepő,hogy sok progi van már hozzá,lehet szemezgetni..De a 600Ft-os Gmail,csöppet pofátlan :Y :)
Térképek nagyon jók,GPS pillanatok alatt jelet talál akár épületen belül is. .és végre nem fekete a telefonom :D

(#4011) sszemtelen válasza Hauzer (#4010) üzenetére


sszemtelen
őstag

Azt ugye tudod hogy a 1320-as is 6 col.. az nem botrányosan nagy?

Mi a fenének 600 Forintos GMail? A beépített kliens tökéletesen kezeli a GMail fiókokat. Igen, többet is. :)

(#4012) Hauzer válasza sszemtelen (#4011) üzenetére


Hauzer
tag

De az is nagy. De csak a 1520 volt a kezemben.A 1320-at csak tesztben olvastam..a méreteken átsiklottam :)
Megszoktam a gmail felületet.Ezért töltöttem le..kicsit becsapós,mert ingyenes,majd 1-2 nap után az egyik frissítésnél bedobja,hogy látni akarod fizess 6 kilót.. :U

(#4013) Alexios válasza Hauzer (#4012) üzenetére


Alexios
veterán

ha jól tippelek az a gmail felület ugyanaz mintha megnyitnád a gmail.com-ot ie-ből..:D csak ezért egyesek pénzt kérnek

(#4014) Hauzer válasza Alexios (#4013) üzenetére


Hauzer
tag

Hát ezért írtam,hogy pofátlan :) Én sem éltem az ajánlattal..

(#4015) natë


natë
nagyúr

Próbáltam más appal és ISO-val...Jól látszik a sarkokban az elmosódás. A helyi T persze technikai okok miatt zárva.... :W

[link]

(#4016) Lall válasza natë (#4015) üzenetére


Lall
veterán

Nem tudod egyből Nokia Care-be vinni?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4017) natë válasza Lall (#4016) üzenetére


natë
nagyúr

Telekomost?

Nincs itt amúgy olyan...Az a poén, hogy tök közel a Nokia Microsoft gyár, anno megoldottuk ott hamar...de az régen volt.

[ Szerkesztve ]

(#4018) Quasi_modo válasza natë (#4017) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Teljesen mindegy. Lehet egyenesen a Care-be.

valami

(#4019) natë


natë
nagyúr

A focuspontot a homályos részre tettem... :U

[link]

Vicces..

(#4020) kakuk100 válasza natë (#4019) üzenetére


kakuk100
őstag

Nekem tetszik ez a kép, de én nem vagyok szakértő sajnos. :K

(#4021) Quasi_modo válasza natë (#4019) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szóval csak úgy éles nagyjából az egész, ha a szélére fókuszálsz. Érdekes, de a véleményem nem változott.

valami

(#4022) natë válasza Quasi_modo (#4021) üzenetére


natë
nagyúr

Igen, ha az elmosott területre.

(#4023) sszemtelen válasza natë (#4022) üzenetére


sszemtelen
őstag

Sajnos ez sem segít.. nincs mese, cserélni kell :/

(#4024) hroberto


hroberto
veterán

Szerintetek??!
[link]

Ennyiért 1020?!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4025) legiaap válasza hroberto (#4024) üzenetére


legiaap
nagyúr

Bakker jó lement az ára.
:Y

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4026) Quasi_modo válasza legiaap (#4025) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez nem lement, ez lezuhant.

valami

(#4027) sszemtelen válasza hroberto (#4024) üzenetére


sszemtelen
őstag

Egy másik topikban facebookon ezt nézegettük. Sokunk szerint sántít az oldal..

(#4028) hroberto válasza sszemtelen (#4027) üzenetére


hroberto
veterán

Lehetséges. Nézem a többi telefon árát, hihetetlen olcsó. Az 1520-at is 100 alatt adják. Gyanús...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4029) sszemtelen válasza hroberto (#4028) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ezek a legjobbak:

"Nokia termékeink kifejezetten a gyártótól kerülnek hozzánk. Próbáljuk felvenni a versenyt az újabb és újabb termékekkel, és minnél előbb elhozni hogy a mi vásárlóink az elsők közt lehessenek a terméke megjelenése után boldogan használó emberek között. Minden Nokia termékünkhöz ajándék családos belépő jár a Fővárosi Állat és Növény kertbe"
"Minden Samsung termékünk mellé ajándék családi jegy jár egy esti 2 órás hajóútra a margitsziget körűl + 1 pohár pezsgő vagy üdítő fejenként"

(#4030) Воланд válasza hroberto (#4028) üzenetére


Воланд
titán

vegrehajtas alatt van a ceg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4031) hroberto válasza Воланд (#4030) üzenetére


hroberto
veterán

Hát akkor nem rendelek 1020-at, pedig megfordult a fejemben ennyiért. :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4032) Воланд válasza hroberto (#4031) üzenetére


Воланд
titán

fene se tudja, hogy honnan szarmazik a keszulek. mert az egy ordas nagy hazugsag, hogy a nokiatol kozvetlenul szerzik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4033) Hauzer válasza hroberto (#4031) üzenetére


Hauzer
tag

118 ropiért már lehet.Az már nem sokkal több mint a 85..Ha annyi lett volna,akkor ez sem lehet gond. :)

(#4034) natë


natë
nagyúr

Hát, akármennyiszer is megszívtam ezzel a rossz kameramodullal, nagyon szívemhez nőtt a Lumia. Galaxy S4, Z1 után végre egy szerethető telefon. Remélem délután bejutok a T-hez, aztán valahogy kibírom a 2-3 hetet..

(#4035) Hauzer


Hauzer
tag

Sziasztok!

Tud vki valmilyen trükköt,programot vagy megoldást mind1,hogy csengőhangnak be tudjak rakni vmi Mp3-at? Agyfaszt kapok de komolyan..A zene könytárban ott van,meghallgatható..ha berakom ringtones mappába,a teló nem látja.. :W

(#4036) BobTail válasza Hauzer (#4035) üzenetére


BobTail
őstag

(#4037) xtmod válasza Hauzer (#4035) üzenetére


xtmod
senior tag

hello.

ne a zene könyvtárból tedd át a zenét, hanem kösd össze a számítógéppel, és onnan másold direkt a csengóhangokhoz.

azt hiszem valami bitráta megkötés is van. nem lehet túl magas, bár ebben nem vagyok biztos. nekem most 128kbps van benne csengőhangként.

(#4038) Hauzer


Hauzer
tag

Köszi,ezzel a ringtone makerrel megoldódott :)

(#4039) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok.Vásároltam egy 1020-as készüléket.Szeretném,ha visszaállítódna egy-két dolog az új telefonra.App-ok ilyesmi.Már nem emlékszem,hogyan kell.Azt hiszem a sz.gépről is lehet...tavaly egy 820-am volt és azon valahogy úgy csináltam....tudna valaki segíteni?
Köszi előre is

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4040) Воланд válasza HarleyCustom (#4039) üzenetére


Воланд
titán

ugyan azt az ms fiokot kell megadni elso bekapcsolaskor es ra fog kerdezni, hogy feltegye-e a biztonsgi mentest. felteve, hogy van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4041) HarleyCustom válasza Воланд (#4040) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszi a segítséget...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4042) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok

Nektek csinál olyat, hogy ha megy a navi és be van dugva szivar gyújtóba, akkor a kamera kidudorodása különösen, de az egész telefon is fel forrósodik?

ha külön külön, tehát ha megy a navi de nincs bedugva, vagy be vagy dugva, de nem megy a navi, akkor nem csinálja

találkozott már valaki ilyennel?

(#4043) Kasya válasza Zlcsi (#4042) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen...
Maskepp fogalmazva, ha aktiv a kijelzo, a telefon hajlamos a melegedesre. Ha nincs, melegedes sincs kulonosebben.

A kamera, mivel fem, eleg komolyan atveszi a hot.

[ Szerkesztve ]

(#4044) sszemtelen válasza Zlcsi (#4042) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ha töltés közben használom, akkor nekem is rendesen felmelegszik a kamera részen :)

(#4045) Zlcsi válasza sszemtelen (#4044) üzenetére


Zlcsi
senior tag

vajon milyen távon lehet ez veszélyes?

(#4046) legiaap válasza Kasya (#4043) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez engem anno 920-nál is nagyon idegesített. Nem hiszem el nem lehetett volna ezt megoldani. Nem tartom normálisnak az ilyen melegedést. Csak wp-s telefonoknál találkoztam ilyennel. Tuti valami optimalizációs hiba.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4047) Kasya válasza legiaap (#4046) üzenetére


Kasya
nagyúr

En S3mini, de N8-at is feltudtam forrositani "szamomra atlag" hasznalattal. Itt csak annyi a kulonbseg, hogy a kamera nagyon gyujti a meleget es neha szo szerint megfoghatatlan (mert nem birom a meleget, nem vagyok no :D ).

Amitol felek, hogy a ho kihatassal lesz mas reszekre is a kamera korul, eseleg rasegit a kepernyo beegesre.

(#4048) Trevize1987 válasza Kasya (#4047) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Én is mindig félek tőle, de anno a iPhone 3GS-em is csinált ilyesmit (nem ennyire) nagy terhelés alatt, Lumia 800 szintén és a 920-as is. Az L800 rengetegszer volt velem nyári napokon navigációként és szó szerint tűzforró volt mindig, de baja nem volt tőle. Még akkor sem amikor a nap is erősen sütött rá, töltöttem is és ment a navigáció is. Kábé megfoghatatlan volt, de baja akkor sem lett. Remélem ezt a tulajdonságot az 1020-ba is átvitték.

(#4049) Kasya válasza Trevize1987 (#4048) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez azert megnyugtato es remenyt ado :)

(#4050) Zlcsi válasza Kasya (#4049) üzenetére


Zlcsi
senior tag

hát igen, én azért nem fogom erőltetni a dolgot...

köszi a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.