Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Assdak válasza jozso1989 (#298) üzenetére


Assdak
őstag

Oh mesélj már erről a felhasználói élményről a Note2-n.
Miért is kell 4 mag a FullHD-hoz? Csak, mert, pont? =D

(#302) 2ofthem válasza franc0 (#291) üzenetére


2ofthem
aktív tag

+1 :)

(#303) savoo válasza Lall (#299) üzenetére


savoo
addikt

Az az aláírás. Te jó ég, rég röhögtem ilyet.. ;] (kínomban)

[ Szerkesztve ]

(#304) Tomy Yayo válasza franc0 (#291) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Felnőtt dolgozó ember vagyok, rendszeresen játszok a telefonomon, és egyáltalán nem érzem cikinek... :U Manapság már igenis vannak nagyon jó, élvezetes játékok telefonokra is szerencsére, és a telefonok is vannak már olyan jók, hogy igényes játékokat bírjanak futtatni.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#305) madgie válasza hito (#294) üzenetére


madgie
titán

Van, de 300+ km-re lakom Pesttől :D

(#306) SpongyaBob válasza jozso1989 (#285) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Ezen a telefonon pl. nem fogsz maxon asphalt 8-azni, se Modern Combat 4-ezni szaggatás nélkül, ami ciki 200 ezerért..."

"Aki meg a hardvert szídó kommentekhez azzal érvel, hogy az Android csak 4 maggal működik: Nem... bőven elég a 2 mag az androidnak. A 4 mag a FULL HD-hoz kell, pont."

Most akkor hogy is van ez? :U

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#307) tjb007 válasza jozso1989 (#298) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt azért jó ha tudod, hogy a processzormagok számának még mindig nem sok köze van (konkrétan semmi) a felbontáshoz.

(#308) hito válasza madgie (#305) üzenetére


hito
nagyúr

Posta? :DDD

Akkor ez is bekerül a történelem megoldatlan rejtélyei közé :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#309) madgie válasza hito (#308) üzenetére


madgie
titán

Van pesti fórumtárs, akiknek van az enyémtől is jóval komolyabb kütyüjük erre, csak nemtom, érdekelné-e őket :)

(#310) batai15 válasza jozso1989 (#298) üzenetére


batai15
félisten

Ne röhögtesd ki magad...

(#311) satz18 válasza SpongyaBob (#306) üzenetére


satz18
őstag

Én úgy érzem jelenleg, hogy amíg marad ez a hardver, addig minden játék ami megjelenik, az gyönyörűen fog menni. Mivel ez a csúcs, erre kell optimalizálni, ha nem elég a cucc, akkor inkább ki se adják. Kb mint a konzolok esetében. Mivel nem fejlődik a hardver csak az optimalizáció van. Viszont.. Amint jönnek az új vassal szerelt mobilok, már az lesz a programfejlesztőknél a céleszköz, tehát arra optimalizálnak, és amihez a jelenlegi hardver kevés, azon nem szaggatni fog a program, hanem konkrétan nem is fog ezeken a készülékeken elindulni. Pl: lumia 620 esete. Abba gondoljunk bele, hogy beleöl most az ember 200k-t ebbe a készülékbe mondván, hogy a wp8nak elég a vas, ráadásul minden flottul megy rajta és ebben van a legjobb kamera. Két hónap múlva jönnek a Snapdragon 800-as wp8 telók és teszem azt a NOVA 4 MC 5 Batman x+1 stb csak azokra fog kijönni. Ez a szerencsétlen meg játszana velük ,és nem érti hogy mi van merthogy vett 2 hónapja egy zászlóshajó. Ami a csúcs, ergó játékokra is alkalmas kell hogy legyen.

Amúgy alapvetően nem neked ment, csak ez volt az uccsó ezzel kapcsolatos komment.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#312) jozso1989 válasza SpongyaBob (#306) üzenetére


jozso1989
őstag

Gpu.

(#311) satz18: Pointless. Előjött a szarazandroidmeglagolmegfagy hiszti. :D Az, hogy 200 ezerért ez gyenge az nem számít, csak hogy a Note2 nála lagolt.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#313) Ádám16


Ádám16
addikt

Remek lett a teszt is, és a telefon is. Ha májusra lemegy az ára előfizuval 100-110k környékére, ő lesz a következő. :)

(#314) SpongyaBob válasza jozso1989 (#312) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezzel az akartam kérdezni, hogy a 1020 egy vicc ezzel a hardverrel de az android két maggal meg fain?
Mert gyakorlatilag ezt írtad le.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#315) hito válasza madgie (#309) üzenetére


hito
nagyúr

Fizetni nem fogok erte, de ha Teged es oket erdekli es megcsinaljak ingyen, akkor elszaladok vele valamikor.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#316) batai15


batai15
félisten

Ad1: Senkit nem zavar hogy ezek krait magok
Ad2: az eddigi játékokból a komolyabbak is csak a ram mennyisége miatt nem futnak a kisebb telefonokon.nem a soc miatt :) ebbe is csak a kamera miatt került 2giga ram. Nem hülyék csinálták, tehát ha hamarosan gyenge lenne akkor nem 2maggal jön.

(#317) vicze válasza SpongyaBob (#314) üzenetére


vicze
félisten

A válasz erre az lesz megérzésem szerint, hogy ez egy csúcsteló, az SP meg középkategória, és épp 3x-os az árkülönbség. :U De csak egy megérzés.
Erre az ellenoldal válasz meg az, hogy abban nincs 40Mp-s kamera, és ezután kezdődik előröl, a mókuskerék.

[ Szerkesztve ]

(#318) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

/troll ON

5S vs ez sotetben? Tiszta sor melyik a nyero, es nem ez:)

/troll OFF

(#319) Assdak válasza mazsi1911 (#318) üzenetére


Assdak
őstag

Nagyon ráizgultak az 5S tulajok erre a "csodavakura". De persze, sötéteknek tiszta sor melyik a nyero, es nem ez.

(#320) SpongyaBob válasza mazsi1911 (#318) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az 5S sokkal de sokkal jobb, mérföldekkel, nem is értem minek próbálkoznak más gyártók. Úgysem tudja lenyomni senki.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#321) jozso1989 válasza SpongyaBob (#314) üzenetére


jozso1989
őstag

"A válasz erre az lesz megérzésem szerint, hogy ez egy csúcsteló, az SP meg középkategória, és épp 3x-os az árkülönbség." <-------

És nem azt mondtam, hogy "az android", hanem "az Xperia SP", mivel a legtöbb androidos telefon (még ha 2 magos is, esetleg 4), ilyen kategóriában hulladék, ez tény.

És ez a telefon mégsem lagol, mégsem fagy (hiába mondják ezt), és mindezen felül pl. a gpu-ja csúcskategóriás (56 átlag fps egy Unreal engine benchmarkban ultrán, HD-ban). És sokkal olcsóbb. Melyik részét nem lehet ennek érteni?!

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#322) batai15 válasza vicze (#317) üzenetére


batai15
félisten

Azért hozzá teszem hogy az android fenéje nagyjából hogy vegyed a combos hardvert mindíg. Ios is elvan 2maggal, érdekes módon de ezt senki nem hozza fel. Ott tök fura hogy mennyi ideig elvoltak azzal a hw-vel. Wp7 esetében is elég volt anno 1ghz cpu.a kulcsszó az optimizálás :)

[ Szerkesztve ]

(#323) Egonyolc válasza satz18 (#311) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ez ugyan így igaz bármelyik platformra. Androidra is majd jönneg a 6-8 16 magos procik, Alma is már 64 biten pörög.
Ez teljesen általános folyamat. Ennyi erővel soha se nem vegyél telefont, mert el fog évülni a hw.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#324) mazsi1911 válasza Assdak (#319) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

:)

Itt most veletek vagyok. Szanalmasnak talalom, hogy az S4et siman az EGEKBE emelik ezen az oldalon, minden mast (5S, lumia) meg az ala sorolnak:)

(#325) Assdak válasza jozso1989 (#321) üzenetére


Assdak
őstag

CS-ben megvan a fix 100 fps Aztecon?

(#326) batai15 válasza mazsi1911 (#324) üzenetére


batai15
félisten

Ott a pont!:)fogadjunk mert nem tudják lenyelni a dolgot

[ Szerkesztve ]

(#327) satz18 válasza Egonyolc (#323) üzenetére


satz18
őstag

Van egy nagy különbség. Androidon a gyenge vason is elfut. Lehet hogy szaggatni fog de attól még megy. WP8-on pedig egyszerűen meg se jeleni a marketen ha úgy gondolják, hogy kevés a kraft.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#328) savoo válasza jozso1989 (#321) üzenetére


savoo
addikt

Be is takargatod esténként a kicsikét? :DDD

(#329) jozso1989 válasza savoo (#328) üzenetére


jozso1989
őstag

Röhögni fogsz, tényleg le szoktam takarni, mert egész k*va éjszaka villog és már nem egyszer ébresztett fel a diszkófényeivel. XD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#330) hito válasza savoo (#328) üzenetére


hito
nagyúr

:DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#331) Glenda válasza Assdak (#319) üzenetére


Glenda
addikt

Egyébként szerintem nem olyan rossz ötlet az a csodavaku...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#332) Assdak válasza Glenda (#331) üzenetére


Assdak
őstag

Nem hát. Meg az ujjlenyomat olvasó is hasznos.

(#333) mike710


mike710
aktív tag

"a a 38 megapixeles fotókat 100%-os méretre nagyítjuk, akkor azért látszik, hogy nem hibátlan az történet"

Jaja de az iphone tökéletes volt mi?:D Bujjál el.

(#334) #01378048 válasza SpongyaBob (#320) üzenetére


#01378048
törölt tag

Csak hogy legyen konkurencia is.

(#335) Egonyolc válasza satz18 (#327) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

És melyik a Fair hozzá állás?
Vegyük el a vásárló pénzét és nézze a diavetítést, vagy mentsük meg a saját hüleséségétől?

Aki a (hüle) választás szabadságát akarja annak ott a Droid, aki az egyszerű probléma mentes életet annak az alma, vagy a kicsipuha.

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#336) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Jó teszt, tettszik a készülêk is, ha lejjebb megy az ára, beszerzek egyet.

(#337) walko válasza mazsi1911 (#318) üzenetére


walko
tag

mellé

[ Szerkesztve ]

(#338) doom6600


doom6600
csendes tag

Annó nagyon nehezen tértem át a symbianról a wp re, de nem bántam meg, még akkor sem ha van néha hiányérzet. Bár csak egy Lumia 800 am van, nem kérdés, hogy maradok a wpnél. Nagyon vártam már a telefont, a tesztet, mert ez lesz a cserekészülék :D A kamerát is ki tudom használni,a rendszer is ok, a márka is. Az ár nem, de érthető. Ha minden jól megy 2 hónap és meglesz :)

(#339) szebev


szebev
senior tag

Hat most fel van adva a lecke nekem ! Nem is tudok donteni . Itt van ez a 1020 jo meretben nagyon jo kameraval. Sajnos wp es draga . Viszont kineztem az Alcatel One Touch Hero-t szinten jo kameraval , szep kijelzovel , sok okos kiegeszitovel , valszeg jo aron . Sajnos baromi nagy es azert megsem olyan jo a kameraja , mint a 1020-nak . Asszem megvarom mig megjelenik a Hero ,szemugyre veszem mind a kettot es dontok . Nagyon nehez lesz !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#340) zazenke


zazenke
őstag

nagyon szuper kamera telefon . de most őszintén beszélgetnének az emberek a nokiárol és a maga wp rendszeréről ha nem ez a kamera lenne benne . Olyan ez a történet mintha a kamerával lehetne sikeresen elhódítani az embereket a szifontól meg az androidtól. a kamerán kívül van benne valami kiemelkedő ami jobbá vagy legalább azonos szintre hozza fel a konkurens csúcs készülékekkel. felhasználói élmény , testre szabhatóság ami jellemzi pl az androidokat. Még akkor is ha az android tényleg erőforrás zabáló. egy full hd kijelző fölösleges lett volna egy olyan telóba aminél nagyszerű élményt nyújtanak a részletgazdag képek mégy nagyítgatás mellett is ? vagy a full hd is csak egy paraszt vakítás a többi gyártónál ? akkor miért olyan gyönyörű a képük a sima hd felbontáshoz képest hogy lemásznak a képek a telóról. egyszerűen van bennük élet. Vagy ezt a telót arra szánták hogy fényképezek és töltöm is át a képeket számítógépre és azon nézegetem. olyan mintha valóban nem lenne egyensúlyba a kamera tudása a telefon többi paraméterével.Lemerem fogadni hogy a a következő nokiának lesz meg ez a koronája ahol a kamera mellett már máshol is odateszik magukat. Lehet hogy csak én rajongok a tepsi telefonokért de szerintem az 5 colt is elviselte volna a telefon ha már ilyen felbontású és minőségű képeket nézegetünk rajta. a nokia veszte eddig is az volt hogy nem követte a trendeket és most sem követi a kamerát leszámítva.

(#341) hito


hito
nagyúr

Én valószínűleg nem fogom kibírni, hogy rá ne próbáljak. Mivel nincs benne microSD bővítési lehetőség és nekem nagyon fontos, hogy azonnal meg tudjam nézni, mutatni az elkészült képeket ezért fontos lenne, hogy együttműködjön a WP a droid-os Note 10.1-emmel. Szerintetek ha USB OTG-n keresztül rádugom a Note-ra a 1020-at, akkor elérhetővé válik legalább a kamera mappa, vagy erről ne is álmodjak, mert nincs mass storage mode?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#342) Vassili_Zait válasza kekegsm (#226) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ejj! Pont van otthon egy és melegszik... és egy 720 is, az meg nem... Hidd el, nem kitalálom a dolgokat... Kijelzőt nem fikázni akartam, de azért ne hasonlítgassuk össze a többi lumiával... akinek van szeme látja! Az meg, hogy valami acélos, egy köznyelvi kifejezés arra, hogy nem túl jó... ha valaki ebbe beleköt az vagy műveletlen, vagy lelkiszegény...

[ Szerkesztve ]

(#343) savoo válasza szebev (#339) üzenetére


savoo
addikt

Ez most komoly? :)

(#344) Воланд válasza hito (#341) üzenetére


Воланд
titán

otg-t nem tamogatja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#345) hito válasza Воланд (#344) üzenetére


hito
nagyúr

De a Note igen. Nekem az kéne, hogy a Note felismerje, mint külső USB meghajtó. Vagy a nemleges válasz erre vonatkozott?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#346) Воланд válasza hito (#345) üzenetére


Воланд
titán

a wp nem tamogatja az otg-t. helyette mtp van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#347) szebev válasza savoo (#343) üzenetére


szebev
senior tag

Mire erted a kerdesed ? :(

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#348) savoo válasza szebev (#347) üzenetére


savoo
addikt

Félre ment, bocs. a #340-es kommentnek szántam. :B

(#349) nikilauda válasza savoo (#343) üzenetére


nikilauda
senior tag

Pont ezen töprengtem el én is 1,5 másodpercre.
szebev: én viszont azon gondolkoztam el, hogy hogy jön össze egy wp csúcs és egy Android Alcatel(nem csúcs)

[ Szerkesztve ]

(#350) hito válasza Воланд (#346) üzenetére


hito
nagyúr

Azt meg valószínűleg a droid nem támogatja, csak a mass storage módot OTG-n keresztül.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.