Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) Francia91 válasza salapp (#8800) üzenetére


Francia91
veterán

A Recovery Tool a 8.0-ás rendszerre állítja vissza, Neked a 8.1 Denim kell. Valahol korábban tárgyaltunk erről, de most csak telefonról vagyok, nem vagyok otthon, hogy visszakeressem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8802) Sztyepadzso válasza petike26 (#8797) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Továbbra is akkura gyanakodnék. Utánkérdezek a Telegram csoportban, vagy ha gondolod, magad is megteheted. Akkor csak Win ikonig jut el majd kikapcsol? Vagy ott ragad?

(#8803) Sztyepadzso válasza salapp (#8800) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Pár hónapja dobtam fel a 8.1-et az enyémre, probléma nélkül fel tudtam tenni. Anno én használtam vettem 8.1-el, azonnal 10-et raktam fel majd 2 hét után vissza a 8.0, majd 8.1(wdrt-vel)
A visszaállítás leírása nem hosszú, tényleg egy klikk. Ha 40-et akarsz felrakni, az hosszabb.
Ez utóbbi esetben ott az áruház, viszont több dolog nincs, erről Francia91 beszélhet többet, nekem csak rossz tapasztalatom volt vele, elindíthatatlan kamera app, stb...
Ha a 8.1 marad(már ha eljutsz oda), akkor érdemes a telefont unlockolni, azaz a korlátoktól megszabadítani. Így egy, lelkes Windows Phone felhasználók által karban tartott app raktár teljes tartalma nyílik meg. Rengeteg, app, gyors segítség (csak angol) a csapatot.

(#8804) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#8803) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Azt a hibakódot több helyen a telefon fals idejével hozzák összefüggésbe, egyébként jelezték, hogy két hete még frissült a beépített updaterrel.

(#8805) Sztyepadzso válasza petike26 (#8784) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ez mit takar? Hogy egy nap? Kártyával benne, vagy repülőgép módban a fiókban?

(#8806) Sztyepadzso válasza salapp (#8798) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ajánlják még az MS OTC(Over-the-cable) updter-ét, ez sokszor megoldotta: link
Ez ebben a Mega.nz-s linkben az OTC Updater a WP 8.1 PC Tools mappában található. Ugyanez a meg link szolgál a 8.1-es appok nagy gyűjtőbázisául. A !Guide mappában találsz leírást arról, hogyan tehetsz fel ismét appokat PC-s segítséggel a 8.1-es telefonra.

(#8807) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

-------------Bocsánat a flood-szerű írásért, nem szándékom!--.----
Tapasztaltál-e furcsa, random restartokat, app-összeomlást, ennekelőttte?

(#8808) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8803) üzenetére


Francia91
veterán

Windows 10-zel használom a 1020-ast, egyszer sem volt kamera app indítási problémám. Legutóbb szeptember 25-én fotóztam végig vele a Biatorbágyi Retróvasak Találkozót, minimum 20-25 alkalommal el volt indítva a Lumia Camera, elsőre gombnyomásra indult minden alkalommal, és fotózhattam vele. Szerintem nálad valami porszem lehet a gépezetben.
A 8.1-et hogy sikerült feldobni? Tartalékmegoldásnak érdekelne :)
A WDRT-re úgy rémlik, hogy a 8.0-át rakja vissza, aztán kell frissíteni 8.1-esre, amit a kilőtt szerverek miatt nehézkes. Nem csináltam, csak olvasgattam. De akkor mégis működik rendesen a dolog? A 8.1-es rendszerre a Lumia Camera felmegy? Esetleg a Lumia Panorama is felmegy vele?

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8809) salapp válasza Francia91 (#8808) üzenetére


salapp
addikt

8.0 van rajta. Innen, a telefon saját frissítését indítva írja a 80072efe hibát.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#8810) Sztyepadzso válasza salapp (#8809) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Próbáld meg OTC updatterel, és legyen a dátum/idő korrekt, különben a szerver nem ismeri fel.

(#8811) Sztyepadzso válasza Francia91 (#8808) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Egyszerűen WDRT, majd saját updatere, 8.1-re. Nekem működött. Másnak a telegram groupban két hete működött. De ott az OTC is.

(#8812) petike26 válasza Sztyepadzso (#8805) üzenetére


petike26
csendes tag

Kártya nélkül használtam zenehallgatásra-filmnézésre-fényképezésre. Így bírt egy napot kb. Sosem hagytam úgy lemerülni hogy kikapcsoljon. Akkor állt be a jelenlegi állapota mikor egyszer pc-re dugtam képeket felmásolni. Azóta se kép se hang.
Töltőre dugva a win ikon-gomb világít fél percet-percet, majd elalszik.
Az említett csoportot nem ismerem. :(
Köszönöm.

(#8813) Sztyepadzso válasza petike26 (#8812) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Akkor szeritem az akksi lesz a ludas...

(#8814) bmt50 válasza petike26 (#8812) üzenetére


bmt50
senior tag

Szerintem alaplap töltőelektronika, vagy fesz szabályzó mecskent meg. Ha van rá annyid, hogy vegyél egy akkut az Aliexpress-en, vagy az Ebay-en, (plussz ugye néhány eszköz se árt), és kicseréld, akkor hajrá. :))
De itt szerintem a PC felől kaphatott egy kis feszültség pofont.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#8815) Sztyepadzso válasza bmt50 (#8814) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Pont onnan ne vegyen. Link
Én ilyenre cseréltem, de azt hiszem, hogy otthon megvan a régi akksi(nem vagyok ott, du. meg tudom nézni). Budára megyek a hétvégén, ha arra jársz, oda tudom adni.

[ Szerkesztve ]

(#8816) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8811) üzenetére


Francia91
veterán

Még elgondolkozok rajta :)
Alapvetően számomra csak annyiból "rosszabb" a W10M, hogy 1-2 másodperccel lassabban indul a Lumia Camera, más hátrányt nem érzek (de amúgy ez sem nagyon zavar). A videó alatti mono hang engem egyáltalán nem érdekel, ha videózni kell, arra ott a Lumia 950-esem, az gyönyörű 1080p/60 fps videót tud.
Csak melós volt feltenni így teljes mértékben a Win 10-et, hogy a Glance Screen és a Lumia Camera is működjön, nem szívesen járnám végig megint :D
Igaz, hogy le van töltve és mentve hozzá minden fájl, leírás, de nah.... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8817) petike26 válasza Sztyepadzso (#8815) üzenetére


petike26
csendes tag

Sajnos nem járok arra, azért köszönöm.
Veszek egy másik akkut bele, viszont ha azzal sem indul el, akkor hogyan lehet a rajta levő képeket kimenteni? Van rá otthoni módszer vagy egy adatmentéssel foglalkozó embert/céget kell keresnem?
Köszönöm.

(#8818) petike26 válasza Sztyepadzso (#8813) üzenetére


petike26
csendes tag

Sajnos az akkucsere nem oldotta meg a problémát, továbbra sem kapcsol be. Töltésre nem reagál.
Ha pc-re kötöm, valamit felismer a win, de nem tudja kezelni, ismeretlen eszköznek látja.
Sajnos mást nem tudok tenni.

(#8819) sharplaninac


sharplaninac
tag

Sziasztok.
Nokia 1020as készüleket keresek, ha esetleg volna valakinek egy szép állapotú eladó, az jelezze.
Köszönöm.

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#8820) Francia91 válasza sharplaninac (#8819) üzenetére


Francia91
veterán

Hát nem sok van a piacon, néha rá szoktam lesni :)
A 64 Gb-os 1020-asomat pedig nincs szívem eladni, annyira jó vele fotózni :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8821) sharplaninac


sharplaninac
tag

Úgy néz ki sikerült beszerezni egyet, elvileg úton van...

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#8822) germinator66


germinator66
aktív tag

Amennyiben hiányzik a Lumia Camera valamilyen rejtélyes okból egy 8.1 Cyan-ről, lehet ezt valahogy orvosolni? Visszaállítás nem segített rajta sajnos. Denim FW felrakása orvosolhatja ezt? Értem ez alatt, hogy a lumiafirmware-en elérhető ROM-ok tartalmaznak gyári alkalmazásokat is? (Azzal tisztában vagyok, hogy 8.1-en áruház már nincs.)

(#8823) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8822) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Melyik build-en vagy? Csak mert lehet, h Denim-en vagy már, csak nem tudsz róla: Az Extrák & Infó app hiánya/"frissítettlensége" azt indikálja, hogy nem jelzi a telefon, ha már Denimen vagy.
Egyébként elvileg igen, a gyári romok nagy valószínűséggel tartalmazzák az appot.

De ha nem menne, akkor én a helyedben tovább mennék, és sideloaddal feltenném. Abból látva, hogy épp romot akarsz cserélni, felteszem nem áll távol tőled, hogy appot rakjál fel.

(#8824) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8823) üzenetére


germinator66
aktív tag

A WDRT szerint újabb FW van rajta, mint ami a szerveren, de nem tudom, a szerveren mi van.
Egyelőre nem csináltam egyiket sem, de megvan rá a hajlandóság, főleg, hogy a Lumia Camera app hiánya eléggé fájó, és nem értem, hogy a gyári beállítások visszaállításával miért nem jött elő (elvileg magyar lokalizációjú a telefon egyébként).

(#8825) Francia91 válasza germinator66 (#8824) üzenetére


Francia91
veterán

Ezért nem merem visszatenni a 8.1 Denim rendszert a 1020-asomra, inkább marad rajta a Windows 10, arra is trükközni kellett a Lumia Camera-val, de legalább mostmár stabilan használható a cucc :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8826) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8824) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A wdrt mindig ezt írja, kivétel, ha épp csináltál egy wdrt-t :))
Az a telefon kiadásakor rajta lévő szoftvert rakja fel. Neked kellett végigmenni az utolsó buildig. Ez jó nagy f@szság, de ez van.
De írd ide légyszíves a fw verziódat, ami a beállítások /névjegyben van.

(#8827) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#8826) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Na, most flasheltem fel épp a FW-t a WPI-vel.
Felkerül a Nokia Kamera app :)

(#8828) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8826) üzenetére


germinator66
aktív tag

Opre verzió: 8.10.14226.359
FW verzió: 3051.50009.1451.1004

Sajnos OTC updater sem hoz hozzá semmit.

Tudsz tippet arra, hol találom a legfrissebb FW-t hozzá?

(#8829) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8828) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ezek a verziók az utolsó verziók, nem is lesz más. Ahogy fentebb írtam, azért van ott Cyan a Denim helyett, mert az Extrák&Infók app már nem frissül, nem kap arra vonatkozó infót, hogy ez már Denim(a HR után ugye van egy kis idő, amíg az appok települnek, na utána nem jut már tovább).
Magyarán ne keress frissebb verziót.

Ha van 20 perced, próbálj meg egy Hard Resetet GOMBOKKAL, lehet, hogy az visszahozza az appot.

De ha ROM-ot keresel, akkor lumiafirmware.com/.

(#8830) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8829) üzenetére


germinator66
aktív tag

Köszi, akkor megpróbálom ezeket! :R (bár ugye factory resetet már csináltam, az tudtommal ugyanaz, mint a hard reset) Valószínűleg nem piszkálom a ROM-ot, hanem az app-ot próbálom majd meg feltenni (bár a WPI kapásból nem tudja nyitni a bootloader-t, de majd még játszom vele).

Egyébiránt van lista, hogy melyik Lumia esetén mik a legfrissebb verziószámok?

[ Szerkesztve ]

(#8831) germinator66


germinator66
aktív tag

Sajnos a hard reset sem akar működni, mert ugyan a felkiáltójel bejön, ám utána nem sokkal szimplán bebootol, a fogaskerekezés elmarad. Érdekes módon a menüből kiválasztott factory reset (aka "visszaállítás") viszont működik, de ugye nincs Lumia Camera. Ez így jelenleg veszett fejsze nyele mivel a WPI sem tudja flash módba tenni (2.8 és 1.2 próbálva). :(

[ Szerkesztve ]

(#8832) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8830) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Romot flashelni minden nélkül tudnod kell. Van egy menüpont (Platform/Flash->Flash Original FFU), beálltod, majd megy. Nem kell Bootloader nyitás etc..., csak az FFU.

Ahhoz, hogy Bootloadert nyiss, viszont kell az FFU(amit az első bekezdésben írtam) és a Engineering Fájlok és Emergencx SBL3 és még egy donor FFU. Akkor tudod Jailbreakelni, majd appokat "telepíteni"(deploy).

Egyébiránt van lista, hogy melyik Lumia esetén mik a legfrissebb verziószámok?
Nem tudok ilyenről, inkább közszájon forog, de az említett oldalon az utolsók vannak.

(#8833) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8831) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Esetleg megpróbálhatsz "közbelépni", ahogy a WPI-nél írják, azt hiszem, kikapcsolod a telefont, beledugod a kábelt, indítod a WPI-t. Ezután beledugod a gépbe, indul a telefon, és ilyenkor a WPI felajánlja a interrupt-ot.
A WPI utolsója a 2.9, esetleg próbáld meg azt.

Szerk:
Esetleg így próbáltad a a resetet:
1. Turn off your phone using Power key or remove and reinsert the battery.
2. Connect a charger or USB cable to the phone.
3. Wait for the charging process to start then hold and press Power + Volume down key.
4. Release all buttons when exclamation mark (!) appears on the screen.
5. Immediately press this sequence of keys:
Volume Up -> Volume Down -> Power button -> Volume Down
6. You will be brought to gear icons then wait for a few minutes.
7. Well done! your phone has been completely reset to its original factory settings.

[ Szerkesztve ]

(#8834) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8832) üzenetére


germinator66
aktív tag

Na de annak nem látom értelmét, hogy egy régebbi FW-t pakolják a mostani (legfrissebb) helyett (bár Lumia Camera nélkül meg félkarú óriás kategória).

(#8835) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8834) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igaz, de OTC updaterrel talán úgy menne fel, hogy marad az app.

(#8836) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8835) üzenetére


germinator66
aktív tag

Márhogy az OTC a legfrisebb FW-re rakná (immár Lumia Camera-val), arra gondolsz?

(#8837) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8836) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen, az arra való, hogy frissítsen. De épp ezen az úton haladok én is, majd írok.

(#8838) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#8837) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Update 1(szó szerint):
-Tehát WPI-vel retail ffu-t felraktam
-Egy bootit megvártam, meg eljutottam a kezdőkijelzőig.
-OTC Updatert letöltöttem, majd a HTTP fixet(egy reg file) feltettem(anélkül nem tud csatlakozni)
-Ezután elinítottam. Leolvassa a telefont , majd: "Searching for updates" volt 5 percig, elegem lett, nyomtam egy"q"-t, erre látom,h valami ott pörögni kezdett, valami file-ok letöltődtek. -Újraindítottam, akkor mondja, hogy a telefon épp frissít, távolítsam el a PC-ről, leveszem, bemegyek a frissítésekhez, látom, keres, majd pár másodperc múlva kezd tölteni.
-Most már telepít.

Szerk:
Hogy melyiket, még nem tudom, most
8.10.12393.890 és 3051.50009.1424.0003 van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8839) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#8838) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

8.10.14226.359 Lesz most fent.

(#8840) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#8839) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

(#8841) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8840) üzenetére


germinator66
aktív tag

Az opre akkor felment elvileg a legfrissebbre, ám az FW verzió egyel korábbi a nálam lévőhöz képest (.1004), ugyanakkor a hardver verzió sem egyezik, esetleg emiatt is lehet (4.4.0.2 van nálam).

Pontosan melyik FFU-t raktad fel? (A "retail" a lokalizáció-mentest jelenti?)

Ja, és ultimate kérdés: Lumia Camera lett (maradt) rajta? :)

[ Szerkesztve ]

(#8842) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8841) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ezek szeritnem pusztán szolgáltaói illetve OEM kérdések, azaz az +/-1 nem jelent semmit.

A retail azt jelenti, hogy ami a dobozban lévő szűz készüléken rajta volt. Először meg kell nézned vagy a sim kártya helyénél, vagy a WPI segítségével, hogy milyen product kódja van a telónak, ez a 059.... (azaz még négy karakter). Azt kell kiválasztani, és akkor ott van a megfelelő ffu(meg a többi is, ami bootloaderhez meg a jailbreakhoz kell). Ez biztosan passzol a telefonhoz. Tekintettel arra, hogy a szolgáltatások nagyon nagy hányada már rég le van lőve, ezért nem javaslom más ffu használatát.

Ultimate válasz :természetesen :D

(#8843) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8833) üzenetére


germinator66
aktív tag

Na jó, egyszerűen nem tudja Flash módba rakni sehogyse. Ám valami gyanús: a Boot policy "Unsecure", azaz valaki már korábban nyitotta esetleg?

(#8844) germinator66 válasza germinator66 (#8843) üzenetére


germinator66
aktív tag

Közben rájöttem, hogy ennek nincs köze hozzá. Egyébiránt egy másik "Spec-A" típust sem sikerül flash módba tenni, miközben egy harmadik, "SpecB" esetén megy.

(#8845) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8844) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Próbáltad az interruptot? Azaz a telefon boot közben a wpi-t indítva a bootot megszakÍtani?

(#8846) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8845) üzenetére


germinator66
aktív tag

Mindent. :((( Viszont másik SpecA készülékkel sem megy, így azt gondolom, valamiért nálam maga a WPI nem működik megfelelően. Majd próbálom másik gépről is.

(#8847) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8846) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Az jutott eszembe, hogy a WPI-nek kell WDRT, hogy fent legyen, bizonyos driverek miatt, de ha jól veszem ki, neked fent van(a WPI-t megnyitva a legelső oldalon listázza a dolgokat, amik kellenek, Required Third Parts Downloads cím alatt). Esetleg 2.9 WPI megvan?

(#8848) germinator66


germinator66
aktív tag

WDRT fent van, működik rendesen. 2.9-es WPI sem tudja flash módba rakni.

(#8849) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8848) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Csinálj eg, wdrt-t, ha tudsz, majd otc updaterrel, ahogy felfrissíted

[ Szerkesztve ]

(#8850) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Siker?

(#8851) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8850) üzenetére


germinator66
aktív tag

Nem, a napokban félretettem kicsit... Nem érzem szükségességét a WDRT-nek, mivel egy 920-ast ugyanúgy nem kezel rendesen, ami ugyebár szintén SpecA. Nekifekszem a dolognak másik gépen a hosszú hétvége alatt.

(#8852) germinator66 válasza germinator66 (#8851) üzenetére


germinator66
aktív tag

Természetesen másik gépről egyből ment a flash mód... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8853) germinator66


germinator66
aktív tag

Nos, egy szimpla retail FFU felrakással fel is ment a Nokia Camera, aztán OTC-vel frissült a végleges FW-re. Köszi a segítséget! Már csak egy valami motoszkál bennem: meg kellene szerezni a végleges kiadását a Camera app-nak (mivel ha jól tudom, az csak az áruházból frissülne)... :))

(#8854) germinator66


germinator66
aktív tag

Azt ugye jól gondolom, hogy a már függetlenített, de eredetileg szolgáltatós mobil esetén nem kerül vissza a SIM lock, ha szolgáltatós FFU-t teszek fel rá? Arra van valami recept, hogyan lehet megtalálni a gyári független FFU-t egy adott modellhez? Gondolom nem gond, ha eredetileg szolgáltatós mobilra rákerül a független FFU?

(#8855) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8853) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Új verziót csak az egész telefon teljes kinyitása után tudsz felrakni. Ehhez-az összes alkotó és közreműködő által preferált, karban tartott Telegram csatornát javaslom. Nem szeretnék semmilyen filet itt ezzel kapcsolatban megosztani, ne haragudj, az ő keresük, ők tettek egyáltalán lehetővé.

(#8856) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8854) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Örülök a sikernek, utánakérdeztem, szólok y ha mondanak valamit.

(#8857) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8855) üzenetére


germinator66
aktív tag

Nem tudom, elvileg itt megvan minden hozzá, vagy valami egyedi bája a Telegram-os dolognak? :)

(#8858) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8856) üzenetére


germinator66
aktív tag

:R

(#8859) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8857) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Az a bäja, hogy ők tették lehetővéy hogy egyáltalán
tudj valamit feltenni 2022-ben.
Az higy odairányítalak, az psuztän az ő kérésük.

(#8860) Sztyepadzso válasza germinator66 (#8858) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Bocs az elgépelésekért, fröccsözök...

(#8861) germinator66 válasza Sztyepadzso (#8860) üzenetére


germinator66
aktív tag

Köszi! :R

(#8862) mani17


mani17
tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy Lumia 1020-at, ha valakinek lenne eladó, esetleg sárgában, kérem jelezze! :)) :R

(#8863) Francia91 válasza mani17 (#8862) üzenetére


Francia91
veterán

Nem nagyon találni itthon eladót, így sok sikert :)
Nekem egy fekete 64 Gb-os 1020-asom van, mai napig fotózgatok vele, nem adnám semmiért sem :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8864) Francia91


Francia91
veterán

No, ma újraraktam WDRT-vel a korábban felküzdött Windows Mobile 10 helyett az eredeti rendszert a Lumia 1020-ason. Amin meglepődtem, hogy aztán frissült is Denim-re, talált frissítést, és le is kapta. Térképeknél még jobban meglepődtem, 1 éves körforgalom Derekegyháza előtt rajta van a térképen :)
Megkísérelem nyitni a rendszert, hogy PC-n keresztül telepíthessek rá alkalmazásokat. Tud ehhez valami forrást valaki? Legfőképp az alkalmazásokhoz, de egy leírást sem vetek meg a nyitáshoz :)



[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8865) Sztyepadzso válasza Francia91 (#8864) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hi,

Javaslom, hogy a youtube-on látogasd meg ezt a csatornát:
https://www.youtube.com/@w10mgroup
A telegramon pedig a W10M-group-ot, meg annak a társcsoportjait, köztük a Windows Phone 8.1 (Lumia) csoportot.
Angol a kötelező itt, de ők összefogják a Lumiás dolgokat, gyakorlatilag , ami az áruházban fent volt, az náluk megvan. Fejlesztenek is, stb. És, nagyon gyorsan választ szoktál kapni a bajaidra, DE előtte mindig keress, és olvasd el a leírásokat, ott meg lehet találni a válaszok 95%-át.
Nekem a Telegram ezért van fent, hogy mennyira aktív, ez mutatja(pár napja nem mentem fel, mert a telefonomot újraraktam és nem küld per pillanat értesítéseket), ezek az utóbbi pár nap Windows Phone/Lumia értesítéseinek darabszáma:

Szerk:

Amúgy én in is újr akell tegyem, mert elkezdett behalni a gyári kameraszoftver, ha a dng-ban mentek, lehet beszarik 11 éves korára... :O

[ Szerkesztve ]

(#8866) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8865) üzenetére


Francia91
veterán

a YT csatornát követem, telegramra most csatlakoztam ebbe a csoportba is
A Lumia Photography csoportba benne vagyok, azt látom, hogy folyamatosan aktív, csak nekem nem volt időm mostanság fotózni :)
Én meg mostmár kinőttem a tesztelgetős korszakból, gyárilag W10-es telefonnak ott van a Lumia 950-es, ez a 64 Gb-os 1020-as pedig maradjon eredeti szoftverrel, sokkal fluidabb lett a 8.1-essel, mint amilyen a 10-essel volt

Köszi az infókat :R

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8867) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8865) üzenetére


Francia91
veterán

Miért nem írhatok a csoportba?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8868) Sztyepadzso válasza Francia91 (#8867) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hm.
Mi a neved? Utánakérdezek

(#8869) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8868) üzenetére


Francia91
veterán

No, közben sikerül felnyitni a 1020-ast, és már PC-n keresztül tudok telepíteni rá alkalmazásokat :)
Leszedtem mindent, ami össze van gyűjtve alkalmazások, majd csemegézek közülök

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8870) Sztyepadzso válasza Francia91 (#8869) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szuper! Nekem sem jött be rajta a W10M anno, nem is erőltettem.

(#8871) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8870) üzenetére


Francia91
veterán

Így, hogy mostmár tudok alkalmazásokat telepíteni PC-n keresztül, már nekem is jó a WP 8.1
Meg amint írtam, nem vagyok már kísérletezős kedvemben, W10-es telefonnak ott van a Lumia 950-esem, az elég erős és gyors vas ahhoz, fotózásra meg a 8.1-essel a legjobb és gyorsabb a 1020-as :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8872) Sztyepadzso válasza Francia91 (#8871) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Sajnálom, hogy a Telegram nem akar bejönni. Nem látom nyomát, hogy tettél volna valamit. Ha meg a bot-ellenes dolgot kitöltötted, nem látom akadályát, hogy írj..

(#8873) Francia91 válasza Sztyepadzso (#8872) üzenetére


Francia91
veterán

A linkekhez és fájlokhoz így is hozzáférek, maximum segítséget nem tudok kérni

Kiléptem, újra beléptem a csoportba, mostmár jó lett

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.