Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) hito válasza Kasya (#1995) üzenetére


hito
nagyúr

Megnéztem, hajszál pontosan ugyanakkora zoom-ot kapok 720p alatt, mint 1080p alatt. Mitől lehet ez?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2002) Osiris


Osiris
őstag

Telefonom ismét visszajött a szervizből. Kipucolták az ujjlenyomatot a lencse előtti üvegről, de cserébe tettek egy karcot a kijelző üvegére. Sajnos a karcot nem szúrtam ki időben, úgyhogy kénytelen leszek együtt élni vele.
Ez az utolsó nokiám. Az üzemidőt még tesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#2003) sadboy válasza hito (#1963) üzenetére


sadboy
aktív tag

Bocs én nem csináltam vérengzést csak reagáltam egy kijelentésre.

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2004) hito válasza sadboy (#2003) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem Wa2x_ jól megfogalmazta, hogy mit nem kéne itt. És mindenkinek ehhez kéne tartania magát a jövőben. Aztán felőlem mindenki úgy banoltatja magát, ahogy akarja. Mert előbb-utóbb az lesz a vége. Másfelől meg senki nem mondta, hogy Te csináltál vérengzést, név nélkül állapítottam meg a tényeket. Ha magadra vetted, akkor valószínűleg találva érezted magad valamiért.

Osiris: ez botrány és egyben nagyon szomorú :(

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2005) Kasya válasza hito (#2001) üzenetére


Kasya
nagyúr

2 dolog jut eszembe;
-vagy nem huzod vegig az ujjad (amit ketlek)
-vagy tenyleg vmi sw gond. Probald meg esetleg letorolni a Nokia Camerat es ujratenni...hatha.

Osiris: :( ... es meg sokat is vartal ra.

[ Szerkesztve ]

(#2006) hito válasza Kasya (#2005) üzenetére


hito
nagyúr

Az elsőt kizárhatjuk, sajnos akkor szoftveres gond lesz. Rendszeralkalmazást újra lehet tenni? Droid-on ilyenkor újra kellett húzni a rendszert :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2007) Wa2x_ válasza hito (#2006) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csak a Nokia Camera-t tedd újra először.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2008) hito válasza Wa2x_ (#2007) üzenetére


hito
nagyúr

Az lesz...holnap. Írok majd, hogy megoldódott-e.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2009) Wa2x_ válasza hito (#2008) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ha nem, megveszem! ;] :DDD

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2010) Kasya válasza hito (#2008) üzenetére


Kasya
nagyúr

Keresned se kell majd ;)

Wa2x_: Nagyon a vesztet akarod annak a keszuleknek :D

[ Szerkesztve ]

(#2011) Osiris


Osiris
őstag

Vibert telepített mostanában valaki? Nem akarja a viber kontaktokat betölteni. Már többször újra telepítettem, de csak aki ír egy üzenetet az kerül be a listába.

(#2012) Oppenheimer válasza hito (#2000) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mivel nincs neki, ezért gondolom nem tudta meghallgatni fülessel, hogy szól a telefon. Csak a tisztánlátás végett közlöm, hogy elbeszéltek egymás mellett. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2013) Wa2x_ válasza Osiris (#2011) üzenetére


Wa2x_
veterán

Deaktiváld, aztán aktiváld újra.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2014) robesz25


robesz25
csendes tag

[link]

Lumia 1020 fanok és tulajok ! :D
Itt egy videó ami tényleg nincs variálva nincs benne marketing vagy trükk már ami a telefon tudását fényezné ,hanem natur videó amit lumia 1020 csináltak.. Jól ismert Chris Lawyer papa is ilyen telefonnal büszkélkedhet ..mint látva a videót
Videó ötvözi a hang és éjszakai tényezőket lámba villogást hirtelen változó fényviszonyok sorait .. :U :C

"Captured with Nokia Lumia 1020." teljes egészébe

[ Szerkesztve ]

(#2015) hito


hito
nagyúr

Helyrejött a zoom, viszont sajnos rosszul jártam. Most 1080p alatt kisebb zoom van, 720p alatt meg akkora, mint amekkora eddig volt 720p & 1080p alatt :O Nem tudom hogy csinálta, de eddig 1080p alatt is 6x-os zoom-om volt, mint utóbb kiderült.

Más: egyszer csak az összes alkalmazás menüben, ahol listaszerűen sorolta fel a dolgokat, elkezdte betűnként rendszerezni. Nem tetszik. Nem lehet valahogy beállítani, hogy ne legyen ABC szerinti megbontásban? Tehát ne legyen betű elválasztó rész.

legiaap: de köszönöm, én ezt nem kérném :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2016) legiaap válasza hito (#2015) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem tudom, bizonyos appok felett (olyan 45 app) az ABC betűk megjelennek segítve a könnyebb navigálást.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2017) btudos válasza hito (#2015) üzenetére


btudos
veterán

Nincs választásod. Egyébként egy idő után baromi hasznos lesz, ha belakod a telefont. Nekem már gyorsabb rábökni egy betűre és úgy eljutni alulra, mint legörgetni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2018) hito válasza btudos (#2017) üzenetére


hito
nagyúr

Megpróbálok vele megbarátkozni :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2019) Kasya válasza hito (#2015) üzenetére


Kasya
nagyúr

Biztos, hogy az az 1080p 1080 volt es nem inkabb a program hagyta 720p-n? Inkabb tartom lehetsegesnek :)

Az ABC viszont egy ido utan tenyleg hasznos tud lenni...

[ Szerkesztve ]

(#2020) Quasi_modo válasza hito (#2018) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Talán jobb lenne, ha választható lenne.

valami

(#2021) hito válasza Kasya (#2019) üzenetére


hito
nagyúr

Bennem is felmerült, ezért megnéztem VLC-ben a felbontást és 1920x1080.

Elég rejtélyes a dolog. Mindenesetre megbántam, hogy nem hagytam úgy hibásan :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2022) Kasya válasza hito (#2021) üzenetére


Kasya
nagyúr

Latod, latod...a WinPho jot akart neked, de te nem engedted... :)
Ebbol a tanulsag, hogy ha a rendszerben hiba van, az is a user javara valik ;]

(#2023) hito válasza Kasya (#2022) üzenetére


hito
nagyúr

:DDD :K

Quasi: sokminden jó lenne, jó lenne 5%-os SZJA is, de nincs. El kell fogadni. Ha már itt tartunk, nem ez zavar a legjobban a rendszerben és azokat is el tudtam fogadni. Ezzel se lesz másképp.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2024) Land válasza Oppenheimer (#2012) üzenetére


Land
veterán

Pontosan. :K

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2025) #18001664 válasza hito (#2015) üzenetére


#18001664
törölt tag

Az ABC sorrendezés eleinte engem is zavart, ám most már előszeretettel használom.Jó kis ficsör ez :)

(#2026) biggamer válasza robesz25 (#2014) üzenetére


biggamer
veterán

köszi szépen :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2027) hito


hito
nagyúr

Na megnéztem még1x! Tényleg 6x-os zoom-om volt 1080p-ben is egészen tegnap estig :O :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2028) Wa2x_ válasza hito (#2027) üzenetére


Wa2x_
veterán

micsináálsz.... :D :DDD :N :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2029) legiaap válasza hito (#2027) üzenetére


legiaap
nagyúr

Maradtál volna Galaxy zoomnál... ;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2030) hito


hito
nagyúr

Ura vagyok a helyzetnek! :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2031) mumk1


mumk1
addikt

Jó ez a kis teló, csak az akku százalékos visszajelzés tud kiborítani. Eleve nem frissül a % a csempéken, egyik appnál sem, ez gondolom a WP sara, de ha frissítem az állapotát akkor is össze-vissza jelez. Csak velem kivételez, vagy ez ilyen? :F

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2032) Wa2x_ válasza mumk1 (#2031) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ne is használj semmilyen Battery appot, mert csak az akkut szívják és szarok is.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2033) legiaap válasza Wa2x_ (#2032) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor meg a fejlesztők ezt kéne tökön rúgni, hogy miért nem adnak ki normális appot.

Grafikont nem hiszem hogy tudni fog majd az update után, amit ezek az appok tudnak. Nagyon hasznos szerintem, szóval még mindig az van, hogy megtanulhatnának normálisan appot írni. :DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2034) Wa2x_ válasza legiaap (#2033) üzenetére


Wa2x_
veterán

Majd jön a Black-kel a %-os kijelzés, addig meg be lehet lépni a beállításokba és megnézni, ha nagyon fontos.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2035) mumk1 válasza Wa2x_ (#2032) üzenetére


mumk1
addikt

Azzal nincs gondom, pedig kettő is fent van. :) Reggel fél 5-től mostanáig 83%-on van, igaz ma nem sokat használtam, de LTE-en volt egész nap.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2036) Land válasza mumk1 (#2035) üzenetére


Land
veterán

Xiaomi/HTC One-ról váltottál Wp8-ra?:)

Amúgy van arról infó, hogy a 8.1 mennyire lesz über brutál jó?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2037) mumk1 válasza Land (#2036) üzenetére


mumk1
addikt

A ONE még megone. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2038) Land válasza mumk1 (#2037) üzenetére


Land
veterán

Megkérdezném, hogy ahhoz képest milyennek érzed, de a 2 rendszer közti különbség miatt nem kézzel fogható kérdés.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2039) mumk1 válasza Land (#2038) üzenetére


mumk1
addikt

Maga a 1020-as nagyon tetszik és tényleg minőségi darab, mondom ezt úgy, hogy ONE számomra még sokáig a legszebb telefon marad, de minőség érzetre nagyon rendben van a Nokia is.
A WP az már más téma, azt még szokni kell, de nem reménytelen az sem. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2040) Воланд válasza Wa2x_ (#2034) üzenetére


Воланд
titán

majd a 8.1-el jon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2041) hito


hito
nagyúr

Na, ha már WP8, akkor gondoltam a tablet is legyen minimum win8, úgyhogy vettem egy W500-at. Mit ajánlott letölteni a tabletre, fokozandó az élményt, bővítendő a lehetőségek tárházát? :)

Gondolok itt valami jó kis alkalmazásra, ami mondjuk BT-on osztja meg a telefon háttértárját, vagy bármilyen vezeték nélküli alkalmazásra, amivel a két eszköz közös nevezőre jut.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2042) Land válasza mumk1 (#2039) üzenetére


Land
veterán

Nevezés milyen rajta? Van rá egyéb böngésző? Zenehallgatasra fulesrol sokkal rosszabb? Ha jól tudom van már mindenevő videoplayer felirat kezelessel is. Próbáltad már?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2043) mumk1 válasza Land (#2042) üzenetére


mumk1
addikt

Zenei téren kb. a Mi2 színvonalát hozza, sztenderd Qualcomm hangzás, a ONE erősítője azért jobban szól. Az alkalmazásokról meg szerintem a többiek tájékozottabbak. :B

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2044) #18001664 válasza mumk1 (#2031) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én is most azon gondolkoztam, hogy van-e értelme fenthagyni az Insider nevű appot. Ez elég tűrhetően frissíti a csempéket, de azt nem tudom mennyire szívja az akksit.
Remélem egy hozzáértő mindjárt nyilatkozik nekünk ez ügyben :D
btudos, Woland? :D

[ Szerkesztve ]

(#2045) #18001664 válasza mumk1 (#2043) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én maximálisan elégedett vagyok a zenei hangzással. Ugyanazokat a számokat meghallgattam iPhone 5-ön is, semmi észrevehető különbség, pedig ez akkor sokat elárul. Az Apple cuccok zenei hangzásban mindig a prémiumot képviselték. AKG K370-el szoktam zenélni.

(#2046) Воланд válasza #18001664 (#2044) üzenetére


Воланд
titán

kb ket honapig hasznaltam battery app-ot, aztan rajottem, hogy tok felesleges. igy is-ugy is napi ketszer toltom a telefont, statisztikara meg semmi szuksegem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2047) btudos válasza #18001664 (#2044) üzenetére


btudos
veterán

Nekem az Insider-rel nincs bajom, de nem elsősorban az akksi miatt használom, bár a csempe kint van. A wifi, mobile network menübe repítő csempét is az Insider adja, illetve a zenét is azzal állítom le.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2048) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok!
Ma szert tettem egy ilyen telefonra,fekete.nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve elötte egy Note2-öt használtam... A legnagyobb problémám a memória kártya hiánya,de ezt elnézem, a navigáció hibátlan, a képek a szuperek,az egész telefon jó minöségü.Végre ismét egy nokiám lehet.... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2049) Kasya válasza TTomax (#2048) üzenetére


Kasya
nagyúr

Udv a klubban :)
Hasznald egeszseggel!

(#2050) Hobbbyt válasza TTomax (#2048) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Üdv. a királyok között. :C

Üdv.
Futaki Bator ;]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.