Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) kakuk100 válasza BobTail (#6000) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen!!! Nem találtam sehol.

[ Szerkesztve ]

(#6002) HaZse válasza Tomy Yayo (#5996) üzenetére


HaZse
őstag

Esetleg PC-n?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6003) Tomy Yayo válasza HaZse (#6002) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

MEGMENTŐM!!! :R :R :R

És akkor most aki tud, ajánljon kihagyhatatlan, hasznos fizetős appokat. MoliPlayer már megvan :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#6004) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Nappal, erős napsütésben Nektek is elég rosszul látható a kijelzőn látható kép? Vagy lehet a fólia miatt tükröződik annyira?

Köszi!

(#6005) laccy88 válasza SOAD19 (#6004) üzenetére


laccy88
senior tag

véleményem szerint automata fényerőnél kifejezetten jól látható napsütésben. elég rendesen rá tudja adni a fényerőt, vagy ki tudja mit trükközik még

(#6006) norcikácska


norcikácska
csendes tag

SZIASZTOK,MIÉRT VAN AZ HOGY KÉSZITEK EGY VIDEÓT ÉS NEM TESZI BE A VIDEÓK MAPPÁBA,CSAK A FILMTEKERCSBE?

(#6007) migabi24 válasza norcikácska (#6006) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért kiabálsz?

(#6008) norcikácska válasza migabi24 (#6007) üzenetére


norcikácska
csendes tag

nagyon idegesítő hogy itt van egy fullos telefon a kezemben és nem tudom használni,persze ez előtt androidom volt,se egy normális ébresztő,se egy file kezelő semmi,

(#6009) Tomy Yayo válasza norcikácska (#6008) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Mi a baj a beépített ébresztővel? Cserben még nem hagyott, funkciókban sem hiányolok semmit.

Fájlkezelőnek meg ott a MS-féle Files: [link]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#6010) datadata


datadata
csendes tag

Annyit mondok, tobb mint 1 honapja van szervizben a telo hatlapcserere varva. Nem is ertem azt a definiciot, hogy hatlapcsere, amikor az egesz body resz egyben van.
Nem rossz, mert kb 5 napig volt nalam, es ment rogton szervizbe. Remelem a 3020as erkezeseig visszakapom. Grhhhhhh.

(#6011) sszemtelen válasza Tomy Yayo (#6009) üzenetére


sszemtelen
őstag

Szerintem ki sem próbálta..

(#6012) norcikácska válasza Tomy Yayo (#6009) üzenetére


norcikácska
csendes tag

írtam neked privit.

(#6013) laccy88 válasza datadata (#6010) üzenetére


laccy88
senior tag

miért kell "hátlap" csere?

(#6014) norcikácska


norcikácska
csendes tag

na végre sikerült csinálnom egy fiókot a számitógépen töltöttem is le 2-alkalmazást :xap file formátumban van csak valamiért be dugom a blútyukot és mikor küldeném azt írja a gépem hogy nincs elég memória a küldéshez,tudna v.ki segíteni hogy lehet géprő bluetooth-on keresztül küldeni?köszi

(#6015) sszemtelen válasza norcikácska (#6014) üzenetére


sszemtelen
őstag

Hiááába töltögetsz le így programokat, mert nem tudod telepíteni fájlkezelőből sem, amíg nincs regisztrálva a készüléked mint fejlesztői eszköz. Azt meg nem mindenkinek kellene elkezdeni...:) :D

(#6016) btudos válasza norcikácska (#6014) üzenetére


btudos
veterán

Ez nem Android, hogy minden szart toltogethetsz le ki tudja milyen forrasbol... Ami fent van az Aruhazban azzal tudsz gazdalkodni, kulso forrasbol csak fejlesztokent tudsz alkalmazasokat telepiteni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#6017) norcikácska válasza btudos (#6016) üzenetére


norcikácska
csendes tag

fasza,akkor az lenne a kérdésem hogy sikerült is a regisztrálás,töltöttem is már le egy két alkalmazást k.jók és ha pl:2 év múlva telefont cserélek (természetesen wp-re)akkor elveszlik az összes tárolt adata a telefonomról vagy valahogy le tudom menteni mondjuk gépre?

(#6018) mazsi70 válasza norcikácska (#6017) üzenetére


mazsi70
senior tag

Wp store megjegyzi + felhőbe mentesz.

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#6019) BobTail válasza norcikácska (#6017) üzenetére


BobTail
őstag

Felhőben a Microsoft-fiókban tárolja a névjegyeket, üzeneteket, beállításokat, eddig letöltött és megvásárolt alkalmazásokat, stb.

(#6020) norcikácska válasza BobTail (#6019) üzenetére


norcikácska
csendes tag

tehát akkor oda menti,és ugyan úgy vissza is tudom őket installálni vagy tölteni ha jól értelmezem ugye?csak be kell lépnem a microsoft fiókomba igaz?

(#6021) sszemtelen válasza norcikácska (#6020) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ahogy mondod. (Bár a játékállásokat nem minden esetben teszi vissza)

(#6022) norcikácska válasza norcikácska (#6020) üzenetére


norcikácska
csendes tag

illetve az áruházban ami mellé oda van írva hogy ingyenes,akkor az tényleg az?mert letöltöttem valamit és ugyan oda visszamenve azt írta ki hogy megvásárolva,

(#6023) norcikácska válasza norcikácska (#6022) üzenetére


norcikácska
csendes tag

és ha pl,telepítesz egy ingyenes alkalmazást akkor az eredeti vagy csak demó verzió,vagy itt ilyen nincs,bocsi a sok kérdésért

(#6024) sszemtelen válasza norcikácska (#6023) üzenetére


sszemtelen
őstag

Na, akkor sorjába:

Ingyen progi: Ha az van odaírva akkor tényleg az. A telefon azt hiszem talán kétszer is rákérdez ha fizetni akarsz alkalmazásért. Az meg hogy annyi van odaírva: "Megvásárolva" ne keverjen meg, itt egyszerűen így lett elnevezve a "már megvan" :D

Demó verzió: Fizetős appok jelentős részénél van van egy "Kipróbálás" gomb. Ezek néha reklámmal vannak ellátva, vagy korlátozott funkcióval bírnak. Ááám nem ritka hogy a kipróbálható verzió is reklámmentes, és teljes értékű, fizetned csak akkor kell ha támogatni szeretnéd a készítőt.
(olyan is előfordul hogy ingyenes az app, és mégis tartalmaz reklámot, amit magán a programon belül kell fizetni, és úgy válik reklámmentessé.)

Remélem valamelyest fényt gyújtottam az éjszakában :)

(#6025) dz1989


dz1989
senior tag

Hali mindenkinek. Ismerősöm 1020-val történt. A berepett a gorilla üveg mennyire férhetbele a garanciális javitásba? Ha pénzes és megvan csinálva marad a gari?

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#6026) spider80 válasza dz1989 (#6025) üzenetére


spider80
őstag

Nem fér bele garanciális javításba a külső sérülés. Szerintem ha Nokiánál javíttatod pénzért,akkor marad a garancia. De kb 40 ezrerre számoljatok.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#6027) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Megint van egy problémám! A Cyanra feltettem a PFD-t. Feltevés után volt 2 frissítés. Azóta úgy veszem észre, hogy rosszabb lett a kamera. Homályos képeket csinál főleg kültéren. Van ilyen problémája másnak is?
Hogy tudom visszaállítani csak Cyanra és mivel?
Köszi :((

(#6028) sszemtelen válasza kakuk100 (#6027) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nokia Software Recovery Tool már a Cyan-t állítja vissza. :)

(#6029) HaZse válasza kakuk100 (#6027) üzenetére


HaZse
őstag

Ezt én is észrevettem. Este én is viszateszem a Cyan-t. Pedig tetszik a könyvtár dolog.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6030) HaZse


HaZse
őstag

Szerintetek ezek a képek jók-e? [link]

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6031) Quasi_modo válasza HaZse (#6030) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A kültéri szerintem OK. A beltéri jobb oldala valahogy nem tetszik.

valami

(#6032) HaZse válasza Quasi_modo (#6031) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi.

Nem homályos egy kicsit?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6033) Quasi_modo válasza HaZse (#6032) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A beltéri lehetne esetleg élesebb. Meg hát a jobb oldala...

valami

(#6034) kakuk100 válasza sszemtelen (#6028) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Ha azt a szoftvert akarja rátenni ami rajta van a telefonon akkor is a Cyant teszi fel? A Nokia Software Recovery Tool most azt írja ki,hogy " A kiszolgálót nem sikerül elérni" Ez mit jelent?
Valami gond lehet a Nokiánál, vagy valahol máshol esetleg nálam? Minden megy rendesen!

(#6035) dz1989 válasza spider80 (#6026) üzenetére


dz1989
senior tag

Az Amoled az működik tökéletesen. Igazából az üveget kéne cserélni. Biztosítás az van de 30e az önrész.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#6036) spider80 válasza dz1989 (#6035) üzenetére


spider80
őstag

Csak együtt lehet cserélni normálisan az üveget a kijelzővel,az a baj. Szóval ha rendesen meg akarja cseréltetni,lehet az önrészes biztosítással ússza meg a legjobban.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#6037) norcikácska válasza sszemtelen (#6024) üzenetére


norcikácska
csendes tag

köszi az infót szemtelen,viszont én is csatlakoznék az előttem szólókhoz az elkészült képek zöme ha belenagyítok homályos pedig természetes fénynél készültek,nappal,stb.34+5-el lövöm a képeket,full auto módban miért lehet ez???elméletileg 38mpix-be lehetne bőszen nagyítani nem?

(#6038) norcikácska


norcikácska
csendes tag

meg akkor most hogy fotózzunk sima 5-be vagy 38+5,vagy hogy lesz kristálytiszta a kép,?

(#6039) sszemtelen válasza norcikácska (#6037) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ha teljesen belenagyítasz, nem kell csodálkozni hogy elmosódott, részlethiányos lesz a kép. Ez természetes, nem egy DSLR félmilliós objektívvel.

A rendszer úgy lett kitalálva hogy ha kell együtt tudja fényképezni az 5megapixeles, és a 34/38 megapixeles képeket. Hiába kapcsolod ki a nagy felbontású verziót, akkor is ilyen minőséget fogsz kapni, cserében viszont elesel a Reframe/Recrop lehetőségétől, mivel nem lesz meg a teljes kép.

[ Szerkesztve ]

(#6040) norcikácska válasza sszemtelen (#6039) üzenetére


norcikácska
csendes tag

és te mit ajánlanál,illetve mi az a valami/valami a végén?

(#6041) sszemtelen válasza norcikácska (#6040) üzenetére


sszemtelen
őstag

az a valami/valami a Nokia Camera által nyújtott átméretezés, belenagyítás. Ez teszi lehetővé hogy belenagyíts egy képe, majd ha nem tetszik akkor kizoomolj, és újra ments. Jópofa megoldás, ajánlott használni :D

(#6042) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Na így sem jártam még, épp játszom és kaptam egy hívást, igazából kettőt, az első még ment neki, a második után lefagyott a telefon. Semmire nem reagált, számomra ez újdonság volt a wp érában, hirtelen azt se tudtam mi legyen, várjam meg még lemerül és kikapcsol? :) De aztán egy hangerőgomb lefelé és bekapcs gomb 10 másodpercig megoldotta a problémát... érdekes, 8.1 számlájára írom.

http://instagram.com/_doublez_

(#6043) kakuk100 válasza sszemtelen (#6028) üzenetére


kakuk100
őstag

Hát sajnos nekem nem a Cyant tette vissza a Nokia Software R.T.hanem amit a PfD rátett. Fogalmam sincs most mit csináljak.Van valami ötleted?

(#6044) sszemtelen válasza kakuk100 (#6043) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ezt passzolom, mert nem azt kellett volna neki visszatenni, hanem a sima Cyan-t :/

(#6045) Воланд válasza kakuk100 (#6043) üzenetére


Воланд
titán

biztos, hogy nem pfd-s os-t tett fel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6046) sszemtelen válasza Воланд (#6045) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ez mondjuk igaz. Ha nincsenek mappák akkor az a sima Cyan.

(#6047) Z-o-t-y válasza Z-o-t-y (#6042) üzenetére


Z-o-t-y
tag

o-ó azóta azt hiszi, hogy május 22 van, hajnal 4 óra, automata időbeállítás mellett... HR-t kell nyomni vagy ki a megoldás?

http://instagram.com/_doublez_

(#6048) sszemtelen válasza Z-o-t-y (#6047) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nekem is csinált ilyet, csak fényképezéskor.

Egyszerűen állítsd be manuálisan. (Ajánlott, mert előfordulhat hogy nem fogja a nagyképeket, és videókat elmenteni.)

(#6049) HaZse


HaZse
őstag

Én visszatettem a Cyant. Csináltam egy próbaképet a lakásban. Szép éles kép lett belőle. Majd holnap csinálok kinti képet (remélem napsütésben) és egy beltérit a Szegedi Árkádban. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6050) sszemtelen válasza HaZse (#6049) üzenetére


sszemtelen
őstag

Na, azokat várom sok szeretettel :P :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.