Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) margithid


margithid
veterán

Nem tudom, de ez ennyiért sok. 925-öt már leget kapni 110ért, mobilos fényképezésre szeritnem az is jó bőven.
Akinek meg fontos a fényképezés az a különbözetből elég komoly kis fényképezőt tud venni.
Nyilván más lesz a véleményem ha esik majd az ára, de ennyiért szeritnem drága, nem éri meg a fotós képességek miatt kiadni ennyit.

(#202) Cyberpunk válasza kameraman77 (#199) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát azért ez erős túlzás, de multimédiában elég jó azt bevallhatjuk.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#203) savoo válasza kameraman77 (#199) üzenetére


savoo
addikt

Húha. :DDD

(#204) Lall válasza margithid (#201) üzenetére


Lall
veterán

"Akinek meg fontos a fényképezés az a különbözetből elég komoly kis fényképezőt tud venni."

Ez a kört tényleg le kell futni mindig? Kezd unalmas lenni...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#205) madgie válasza kameraman77 (#199) üzenetére


madgie
titán

Úgy érted Viva la resolution? (a kamera miatt) :))

(#206) kekegsm válasza callmeakos (#14) üzenetére


kekegsm
őstag

Miért?

Iphone 5S mennyi? Iphone 5C mennyi? Xperia Z1 mennyi? LG G2 mennyi?

Egyébként az a 200 csak 176

[ Szerkesztve ]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#207) savoo válasza madgie (#205) üzenetére


savoo
addikt

Kemény az aláírásod.. :D

(#208) hito válasza savoo (#185) üzenetére


hito
nagyúr

Látom szakértője vagy az S4 zoom képességei témájának Cyberpunk-kal együtt. :U Javaslom nézz be a fotók, videók mobiltelefonnal topicba, a rettentően tág, minden bizonnyal tapasztalatokra épülő tudástárad bővítése céljából. Természetesen saját szuverin jogod eldönteni, hogy megmaradsz-e a butaságodban, vagy utánajársz a dolgoknak. ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#209) Kiskokash válasza BobTail (#164) üzenetére


Kiskokash
csendes tag

Péntek este jött meg a telefon, sokat nem is tudtam nyomkodni, mert ugye nem volt teljesen feltöltve. Másnap reggel el is indultam fotózni. Kivancsi voltam mennyit bírna ki, ha pl. egy rendezvényen lennék. Lehet még az akkumulátornak is kell pár feltöltés mire rendesen beáll. :)

Assdak, woland_y2k: Köszi az infót, meg is rendeltem hozzá.

(#210) Pepper'd


Pepper'd
csendes tag

Komoly kamera van benne, az biztos. És a hátlap is nagyon üt.
Sajnálom, hogy eltűnt ez a felőlem telefon-felőled kamera stílus, de itt jó újra viszontlátni. Az oldalsó kameragomb pedig baromi kényelmes és hasznos, jó pont az alkalmazása.

Kérlek, ne változtassatok a Hardveraprón!

(#211) franc0


franc0
őstag

Sokat gondolkodtam rajta anno, mert bizony jó érzés valamiből a legjobbat birtokolni. Kerül amibe kerül.
Ez pedig kétségkívül a legjobb fotókat készítő telefon.

Csak hát ugyanazt tudja a telefon, mint egy Lumia 820, az árkülönbségből meg kijön egy beugró DSLR. Szóval NEKEM mégsem érte meg, de teljesen meg tudom érteni azt, aki megveszi.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#212) margithid válasza Lall (#204) üzenetére


margithid
veterán

Igen, tudom, nem lehet megosztani, továbbküldeni fényképezőgéppel oké, de aki komolyan fényképez annak csak fényképező jöhet szóba, nem mobil, ezt is értsük meg!
Aki meg mondjuk munkához használja, teszem azt lakásokat értékesít és azokról csinál fotót, arra a 925 is bőven, de bőven jó.

(#213) savoo válasza hito (#208) üzenetére


savoo
addikt

Nem kell ennyire a lelkedre venni a dolgokat. És ne személyeskedj. Köszi.

(#214) kameraman77 válasza madgie (#205) üzenetére


kameraman77
aktív tag

:C :C :C

(#215) hito válasza savoo (#213) üzenetére


hito
nagyúr

Távol álljék tőlem. Csak felhívtam a figyelmed arra, hogy butaságokat beszéltél és arra, hogy nézz utána mielőtt ezt teszed. De ha sértő volt, akkor elnézést!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#216) Lall válasza margithid (#212) üzenetére


Lall
veterán

Nem, azt értsd meg, hogy ezzel egy családi nyaralásra, céges rendezvényre stb.. is el tudsz indulni úgy, hogy nem viszel más eszközt (nem lóg a nyakadban egy fényképező, nem húzza a táskádat), mert nem megy a minőség rovására.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#217) Cyberpunk válasza hito (#208) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Láttam én már tesztfotót nem egyet, sok esetben még egy iPhone 5 vagy 5S is jobb képeket csinál annál. De nem is ez a probléma vele, hanem hogy az inkább egy fényképezőbe oltott mobil, ez meg egy mobilba oltott fényképező. Melyik a mobiltelefon inkább a Samsung, aki nagy fantáziával vett egy kompakt vázat, és gyakorlatilag abba pakolt egy mobilt, vagy a Nokia, aki megpróbált egy jó fotós mobilt alkotni?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#218) alfaromeo33 válasza kekegsm (#206) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Ott a pont! Ezt csak a programozott agyú népünk többségével nem lehet megértetni.
Csamcsung bezzeg nem drága, sőt a hulladék szifon kifejezetten occsoooo!
Az a baj h beteg az emberek gondolkodása, bocs, nem őket bántom, észre sem veszik h úgy programozzák az agyukat ahogy akarják. Kár az áron vitázni!
Beteg gondolkodásmód, egy beteg országban ami egy beteg világban van!

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#219) margithid válasza Lall (#216) üzenetére


margithid
veterán

925 nem alkalmas erre? :U

(#220) SuperMario


SuperMario
tag

Debüdösjólett. Még a sárga szín sem tántorítana el, bár a fehérrel feltűnőbb lenne (múlthéten vettem egy króm covert a L800-ra, ráadásul Nokiát, ennél feltűnőbb kiegészítőt még nem láttam :D), így sem rossz. A többi meg egyszerűen zseniális, a világ legjobb kompakt kameramodulja (meg a vékonyodás, súlycsökkenés, 41MP) megér 100+ felárat a 920-hoz képest. Azért remélem legalább feleződik jövő ilyenkorra :B

(#221) Sn00k


Sn00k
veterán

Grat a Nokiának és a tesztért is!
Szerintem teljesen elfogadható ez az ár, ha figyelembe vesszük, mennyi kiegészítőt adnak pluszba hozzá... :K

3njoy the Lif3

(#222) Hegasus


Hegasus
senior tag

jó kis teló ez, ha winphonet akarnék csak ez jöhetne szóba, és az ára is csökkenni fog idővel...
de én még winphonet nem használnék, nekem még kevés, és korlátolt... remélem ballmer bácsi távozásával, már nem akarnak mindenben az alma után menni, és jobb, nyitottabb rendszert fognak összerakni.

már várom az androidos pureview-et :))
(#127) Integra: +1

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#223) skylinelaca válasza alfaromeo33 (#218) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Te nagyon a szívedre veszed ennek a telefonnak a sorsát...mintha valami rokonodat védenéd. Félreértés ne essék nekem tetszik a telefon, de azért ez már túlzás szerintem.

Üdv: Laca

(#224) embe


embe
nagyúr

Bog!
A babás képen csak nem a kis Bog láthat? Hasonlít rád..... szerintem.
Ha igen, akkor gratulálok a kis ördöghöz! :C

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#225) savoo válasza Hegasus (#222) üzenetére


savoo
addikt

"nyitottabb rendszert fognak összerakni."

Az cseszne be.

(#226) kekegsm válasza Vassili_Zait (#141) üzenetére


kekegsm
őstag

Láttál már Lumia 520-at? Csak mert hülyeségeket írsz róla. Iránytű hiányzik, nincs vaku, de a kijelzőbe belekötni... És nem melegszik.,

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#227) savoo válasza kekegsm (#226) üzenetére


savoo
addikt

Miért ne lehetne a kijelzőbe belekötni? Az tényleg nem túl acélos. De hát annyi pénzért mit várjon az ember.

(#229) SpongyaBob válasza Hegasus (#222) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"már várom az androidos pureview-et"

Várjad :DDD ;]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#234) hito válasza Cyberpunk (#217) üzenetére


hito
nagyúr

Mindkettőnek van létjogosultsága. A méret ami megkülönbözteti őket. Ha valakit nem zavar a méret (ezt ugye Neked nem kell részletezzem :DDD ), akkor cserébe kap egy valódi 10x-es optikai zoom-ot, ami esetleg a későbbiekben még lehet akár 20x-os is. El kell dönteni kinek mi fekszik, mit vállal be miért cserébe.
Az első mondatoddal Te sem értenél egyet ha utánajárnál picit az előzőkben ajánlott olvasmány segítségével ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#235) kekegsm válasza franc0 (#211) üzenetére


kekegsm
őstag

Melyik az a DSLR, ami kijön az árkülönbségből?

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#237) alfaromeo33 válasza skylinelaca (#223) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Engem ez a telefon nem érdekel, pláne mivel droidos vok DE!!! az sajnos igaz, hogy úgy hülyítik az embereket ahogy akarják és ezt itt senki nem fogja belátni az önbecsülése miatt, na meg azért mert észre sem veszik az emberek h bábúként viselkednek. Ezt itt leírni hosszú lenne és felesleges mert csak az lenne, h hülye vok és ő úgy cselekszik ahogy szeretne! Hihhh!! Az nem gyanús senkinek h a fejlődés tette ilyen degenerálttá az embereket mint amilyenek a világban? Ebből induljon ki aki úgy érzi, hogy tud reálisan gondolkodni és rájön h tényleg manipulálva vagyunk!
Az ami bosszantó, hogy azt hiszitek a telefont védem, pedig nem, csak kéne próbálkozni reálisan gondolkodni és nem elvakultan meg márkabuzin

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#238) falijja


falijja
őstag

Na igazából ez a jelenleg elérhető legjobb teló ....kamera verhetetlen - kijelző végre megint amoled - wp meg hááát ideje lesz majd kipróbálni.....persze majd ha beáll az ára kb 100 k-ra...

(#240) kekegsm válasza savoo (#227) üzenetére


kekegsm
őstag

Nem, nem acélos, hanem üveg. Az acél nem látszik át, csak a drótkerítés. Kijelzőnek ezért nem jó az acél.

Semmi gond a kijelzővel, IPS, jól látható erős fényben is, betekintési szög is oké, fényerő is, nem tudom, miben kellene több.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#241) savoo válasza kekegsm (#240) üzenetére


savoo
addikt

Akkor tedd mellé akár csak a 720ét és meglátod.

(#242) Cyberpunk válasza alfaromeo33 (#237) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem értem ez hogy jön ide, nem kene ide nem illő dolgokkal szét offolni ezt a topicot!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#243) satz18 válasza kekegsm (#235) üzenetére


satz18
őstag

http://digx.hu/index.php?route=product/product&product_id=508

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#244) skylinelaca válasza alfaromeo33 (#237) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Ezt értem, csak hát nem itt kéne prédikálni erről egy ilyen oldalon. Mintha betörnél egy nem is tudom, autógyárba és elkezdenél kiabálni és szidni mindenkit ,hogy nem kell az emberiségnek autó... Egy egy ilyen weboldal/közösség akiket érdekel ez az egész téma.

Üdv: Laca

(#246) kpal


kpal
veterán

Legjobb teló amit vennék ha tehetném . nem kell ide csili-Vili menü mint többi mobilnál ,mar az a rosszullétet eredményez i
Ha télleg belekötnék ,de csak úgy :) az a IPS panel hiánya és a memória bővíthetőség hiánya .

remek teszt :R ,és videón szép lány volt előtted :B

A wifi mennyi jobb/érzékenyebb mitn a 920 estében ??

[ Szerkesztve ]

(#247) Kyller válasza savoo (#241) üzenetére


Kyller
senior tag

Jogos, nálunk asszonynak 520, nekem 720 van. A kijelzőben (többek között) ég és föld a különbség. 720-nak nagyon jó a kijelzője, vetekszik a felső kategória képviselőivel is (szerintem :B )

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#248) matec7


matec7
tag

Tényleg nem értem akik azt mondják, hogy ez valakiknek éppen nem való. Csak valamiféle ellenérzés vagy az ár miatt lehet belekötni.
Komoly fotósoknak? Nekik épp azért való, mert ha egy évben egyszer nincs náluk egy komolyabb gép és akkor kell előkapni a mobilt a zsebből, akkor pont őket fogja a legjobban idegesíteni egy átlagteló fotós teljesítménye.
Egy átlagfelhasználónak? Mivel tud kevesebbet mint egy másik telefon? Ráadásul neki emellé nem kell egy fényképezőgépről is gondoskodnia, ráadásul az appoknak hála könnyebben csinálhat kreatív képeket.
Aki nem a telefonja megjelenésén akarja kiélni a kreatív hajlamait annak ez tökéletes telefon - ha megengedheti magának. De azért azt elvárni, hogy egy olyan telefon még olcsóbb is legyen a többi csúcsgépnél, ami egy elég fontos tekintetben többet is nyújt náluk (plusz navi és office!) hát hmm..pofátlanság? :F :D

(#249) kekegsm válasza savoo (#241) üzenetére


kekegsm
őstag

720nak jobbak a feketéi, ennyi.

Ettől függetlenül még a piac első felében tanyázik az 520 képernyőminőségben. Desire500-at lenyeli, az tuti.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.