Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kpal


kpal
veterán

Komolyabb igénybevételnél ez is annyira melegszik mint a 920 ?

(#502) Wa2x_ válasza kpal (#501) üzenetére


Wa2x_
veterán

A-a. :N

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#503) BobTail válasza kpal (#501) üzenetére


BobTail
őstag

Hosszabb távú fényképezésnél a fekete kráter hajlamos a melegedésre, de nem süt, csak melegebb a többi résznél... legalábbis nekem ilyen tapasztalatom van.

(#500) Quasi_modo, megpróbálom valahogy rávarázsolni a Pro Shot-ot (elvileg ugyanazon Ms fiókkal bejelentkezve nem kell mégegyszer megvenni, de még nem próbáltam), aztán azzal is mutatni pár képet, de ha nem sikerül, akkor maradt a Pro Cam.

[ Szerkesztve ]

(#504) Assdak válasza BobTail (#503) üzenetére


Assdak
őstag

OneShot is tudja.

(#505) BobTail válasza Assdak (#504) üzenetére


BobTail
őstag

Azt nem ismerem, de úgy látom az is fizetős, úgyhogy igazából ugyanott vagyunk... :D

(#506) hito válasza legiaap (#499) üzenetére


hito
nagyúr

Hát, ha a középső nem jó, akkor nem tudom mi a jó mobil fronton. Szerintem az nagyon durva kép.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#507) savoo válasza BobTail (#503) üzenetére


savoo
addikt

(elvileg ugyanazon Ms fiókkal bejelentkezve nem kell mégegyszer megvenni, de még nem próbáltam)

Nem csak elvileg, hanem gyakorlatilag sem.

(#508) kpal válasza Wa2x_ (#502) üzenetére


kpal
veterán

Akkor itt is csiszoltak rajta ,szuper.

wireless charging van benne ? Vagy csak én siklottam át felette és figyelmetlen voltam .

#503) BobTail: Hátul a felsőrészre gondoltam a melegedésnél .

[ Szerkesztve ]

(#509) Kyller válasza hito (#506) üzenetére


Kyller
senior tag

Szerintem a középső borzalom, a házak össze-vissza állnak, mintha egy hurrikán csapott volna le rájuk, a zajról nem is beszélve...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#510) Assdak válasza kpal (#508) üzenetére


Assdak
őstag

Nincs sajnos... Csak Coverrel

(#511) legiaap válasza Kyller (#509) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az hogy össze-vissza állnak az azért van, mert mozgásban fotózott, de a képek széle a borzalom számomra.
Az első képnél viszont nem álló helyzetben fotózott és ott is a bal oldala a képnek nagyon gáz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#512) hito válasza Kyller (#509) üzenetére


hito
nagyúr

Én nem gondolnám, hogy össze-vissza állnak. Ha mégis van egy kis "kilengés" akkor nem elég gyorsak a stabi motorjai. Végülis láthatóan egy mozgó hajón készült, ezt is vegyük számításba. Nekem ha nem nagyítunk bele, akkor nagyon tetszik. És az égen tényleg nulla szinte a zaj.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#513) BobTail válasza savoo (#507) üzenetére


BobTail
őstag

Csak másik SIM van a 1020-ban, és azt hittem ahhoz ugyanaz az szám kell (Telenoros) amivel megvettem az alkalmazást, de tényleg simán működik ugyanazzal az Ms-fiókkal! :)

(#508) kpal, olyanom még nem volt - mármint más részen melegedés.

[ Szerkesztve ]

(#514) savoo válasza BobTail (#513) üzenetére


savoo
addikt

Persze, mert az accounthoz kötődnek a vásárlások, nem a SIM-hez. :K

(#515) hito


hito
nagyúr

175-ért már van fenn apródon egy gyári kártyafüggetlen, németből származó (tehát itthon is érvényesíthető a gyári gari) fekete, 5napos darab. Nem is rossz ár. 200-ért T-seket próbálnak meg eladni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#516) kpal válasza hito (#515) üzenetére


kpal
veterán

Német még éppen jó áron van . a t-s az meg pff...

(#520) zoo8800 válasza Szergely83 (#494) üzenetére


zoo8800
veterán

A második képen görbék a házak, ami nem túl megnyerő.

rip and tear, until it is done

(#522) Quasi_modo válasza BobTail (#503) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az jó lesz.
Köszönöm.

valami

(#524) falijja válasza falijja (#485) üzenetére


falijja
őstag

Ja a link lemaradt szvsz 1020 wins....[link]

(#528) MR007RM válasza madgie (#489) üzenetére


MR007RM
addikt

Szerintem az utólagos zajszűrés mindig meglátszik. Az élesítés és életlenítés már nem biztos. Én így érzem jelenleg.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#536) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Bog hol vannak a Budapestes esti beígért képek?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#539) Assdak válasza sadboy (#517) üzenetére


Assdak
őstag

Csak rosszul, mivel állítható.

Nem tudom, melyik moderátor törölte ezt a hozzászólásomat, és őszintén szólva, azt sem értem miért....

(#540) BobTail


BobTail
őstag

Még csak az erkélyig jutottam:
808 / zoom - 5MP, minden alapbeállításon
808 / zoom - 5MP, Szuperfinom, Élénk, Kontraszt/Élesség/Telítettség +1
808 / zoom - 5MP, Szuperfinom, Élénk, Kontraszt/Élesség/Telítettség +1, Izzólámpa fehéregyensúly

1020 / zoom - 5MP, minden alapbeállításon
1020 / zoom - 5MP, Izzólámpa fehéregyensúly
1020 / (zoom... vagy mi :F ) - 5MP, ProShot, -1 kontraszt, -1 telítettség (kontraszt maradhatott volna)

(#541) #13260800 válasza falijja (#524) üzenetére


#13260800
törölt tag

Nem vagyok egy nagy fotós sőt semekkora nem vagyok, de a 808 nem "színezi" agyon a képeket míg a 1020 igen. Ez alapján fényképezésre inkább a 808-t venném. Valami módszer csak van, hogy éjszaka ne csináljon annyira rossz képet gondolom. A képstabilizátor ami nagyon jóság a 1020-ban minden másban nekem laikusnak szarabbnak tünik.

(#540) BobTail
ezek alapján aztán meg pláne. kora tavasszal olyan zöldek a levelek mint amit a 1020 mutat.

[ Szerkesztve ]

(#543) savoo válasza #13260800 (#541) üzenetére


savoo
addikt

Hát ezek alapján a képek alapján a 808 melegebb tónusú képeket csinál, a 1020 meg hidegebb. A 808-nál a sárgás virág szerintem nagyon gáz.

A 808-nál a 3. kép az hasonló ahhoz amit a 1020 csinál. És szerintem annak több köze van a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

(#546) Quasi_modo válasza BobTail (#540) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez jó lesz összehasonlításnak.
Viszont én most inkább csak olvasom a véleményeket a képekről.

valami

(#547) legiaap válasza BobTail (#540) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az igazság valahol a kettő közt van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#548) BobTail


BobTail
őstag

808 szokásaival ellentétben most valóban nem hideg, hanem meleg tónusú képeket készített, 1020 pedig túl élénk. Mindkettőnél a 3. verzió áll a legközelebb a valósághoz, tehát 808-nak a fehéregyensúlyon kell babrálni, 1020-on pedig a telítettséget érdemes -1-re állítani (ha lehetne Pro Cam-ben is). Viszont az én szememnek tetszetősebb a 1020 élénksége, élessége és részletessége 100%-ban, de ez már egyénfüggő...

(#549) #13260800 válasza savoo (#543) üzenetére


#13260800
törölt tag

Tényleg nem értek hozzá, nekem a belinkelt videón is sok a szín meg a képeken a 1020 zöldje kifejezetten természetellenes (sokat járom az erdőt). Egy 24" calibrált Dell IPS monitoron nézegetem nem tudom ez számít-e valamit de gondolom annyiban igen, hogy akkor az én ízlésemnek valószínű jobban megfelel a 808 lévén nem a monitoromban van a hiba mikor a sok színtől káprázik a szemem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.