Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Kasya


Kasya
nagyúr

Nekem a koppintasos ebredes van bejapcsolva, lte 3g-re korlatozva es az alvo ora kikapcsolva. Enellett Skype elvileg fut a hatterbe es a Kapcsolatok. Nekem 12-15oras uzemidot produkal fel oras filmnezessel, jatekkal, netezesekkel, fenykepezessel, gps-sel. Az S3minihez kepest dupla annyit bir az aksi ugyanannyi nyustoles mellett.

(#952) Runner_fxr válasza biggamer (#932) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mivel azért csinálták, hogy kiváltson egy fényképezőt, legalább egy jó kompaktot, ezért szerintem logikus, hogy összehasonlítom egy jobb kompakttal a tudását, nem? Mit nem lehet ezen érteni?
Egyébként meg egyáltalán nem lehúzni akarom ezt a telót, csak azért hoztam fel a példát, hogy szemléltessem, sok ez a pénz érte. Ettől még szuper a teló és szép képeket csinál.
De ezzel a tudással 100k-nál többet nem érne meg nekem. Ennyi.
Videózási képességben és optikai zoomban, optikai stabilizációban még fejlődnie kell.

[ Szerkesztve ]

(#953) #18001664 válasza Kasya (#951) üzenetére


#18001664
törölt tag

Volt egy cikk, illetve több is, ahol közölték hogy az LTE kevesebb energiát igényel mint a 3G.
Nekem folyamatosan LTE hálózaton van, csak híváskor kapcsol át 3G-re automatikusan.

(#954) matec7


matec7
tag

Nekem ma fél óráig nem működött az érintőképernyő. Hivni lehetett, de nem csengett ki, nem is rezgett, sehogyse lehetett aktiválni a kijelzőt. Feldugtam tölteni, aztán egyszer csak, de nem azonnal láttam, hogy kijelzi az időt, lehetett aktiválni is a kijelzőt, de pin-kódot kért. Nagyon szomorú vagyok :-( Vosszavigyem a T-hez? Mit mondananak? Félek, hogy csak ujratelepitenék a Windowst. Az mivel jár, van értelme? Nem tesz rosszat neki?

(#955) Quasi_modo válasza matec7 (#954) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az a kérdés, fog-e ismét jelentkezni a hiba vagy csak egyszeri beakadás volt.

valami

(#956) Glenda válasza matec7 (#954) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem első körben írd be a PIN-t.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#957) matec7 válasza Quasi_modo (#955) üzenetére


matec7
tag

Egyszer mar lefagyott, de akkor azonnal újjáéledt, de pint akkoris kért.
Glenda köszii a hasznos tanácsot...

[ Szerkesztve ]

(#958) Kasya válasza #18001664 (#953) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gondolom, ha igaz is, csak akkor, ha LTE-t használsz. Ga LTE mellett csak 3G van, akkor mindegy. Van külön chip lenne rá?

(#959) BobTail


BobTail
őstag

Ma sikerült egy kicsit kijönnöm a Nokia standból, és csináltam pár képet a PHOTOEXPO-n: [link]

Nokia Lumia 1020

[ Szerkesztve ]

(#960) Kasya válasza BobTail (#959) üzenetére


Kasya
nagyúr

Aww... :U
jók lettek.

[ Szerkesztve ]

(#961) Quasi_modo válasza BobTail (#959) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jók bizony. Nyers vagy szerkesztett képek?

valami

(#962) MR007RM válasza BobTail (#959) üzenetére


MR007RM
addikt

Mondjuk azért 808-al jobbakat lőttél volna nem kicsit. Sok a zaj (iso100 :U )és az élessége sem elégített ki teljesen. Az anyag az bizony jó. Persze sokan már megint csak egy trollnak látnak, pedig én rendszeresen használom a telefonom fotózásilag és meggyőződésből mondom amit mondok, szemben a szájhuszárokkal. Az is igaz amit az ember nem akar látni azt nem is látja, de ezt nem magamra gondolom. :)

Én annak örülnék ha olyan fotók születnének amiről rögtön nem venni észre hogy mobillal készült. A sajátomnál a leggyakrabban ezt sikerül el is érni.

(#961) Quasi_modo: Még szép hogy nyers, látszik.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#963) Воланд válasza MR007RM (#962) üzenetére


Воланд
titán

"A sajátomnál a leggyakrabban ezt sikerül el is érni."

aha. amikor meg nem es erre felhivjak a figyelmed, akkor nemes egyszeruseggel torlod a kepet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#964) Glenda válasza Воланд (#963) üzenetére


Glenda
addikt

;]

Azt mondtam már, hogy én a Lumia 800-zal überelem a 1020 és a 808 képeit is? ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#965) MR007RM válasza Воланд (#963) üzenetére


MR007RM
addikt

Ez egyszer fordult elő nálam az itt lévő több mint 1 évemben. 1 az 1000-hez. Nem hiányolta azt senki. Rendes tőled hogy felhoztad. Amellett az a fotó más, teszt formájában született bennem, mégpedig vak sötétben mennyire képes vinni a xenon vaku. Nem minőségi fotózás céljából. Tudtam nem lett a legjobb, mert ahhoz közelebb kellett volna kerülnöm az áldozathoz, de nekem akkor élmény volt a magas zaj ellenére is. A baglyot pedig azóta sem találom, nem tudom mikor fogok a lakótelepünkön újra lencsevégre kapni, talán soha. És részben a gúnyolódó, fikázó felszólalók tehettek a törlésről.

(#964) Glenda: Mondani mindent lehet, de bizonyítsd is, mert így csak szájkarate féleségnek tűnik. Tessék aktívan jelen lenni a témában. Mellesleg lehet véleményem amivel nem kell egyetérteni.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#966) Воланд válasza MR007RM (#965) üzenetére


Воланд
titán

az offra: nem arra a kepre gondoltam.

az onra: [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#967) Set-Comment™ válasza MR007RM (#965) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Es a 808 meg jegkasat is tud kesziteni!

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#968) sadboy válasza Set-Comment™ (#967) üzenetére


sadboy
aktív tag

Legalább annyira mint az összes többi telefon. :)

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#969) MR007RM válasza Set-Comment™ (#967) üzenetére


MR007RM
addikt

Jól tudod, a tudáslistából az sem hiányzik.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#970) Osiris


Osiris
őstag

Szeretnék egy olyan password managert használni, ami ismeri a KeePass által is használt jelszó adatbázist. Találtam is egy ilyet, a neve 7pass. A gondom az, hogy mikor szeretném lementeni a dropboxból (valami FileBox nevű klienssel) a .kdbx fájlomat a belső tárhelyre, akkor ezt nem tudom megtenni, mert a letöltés után a fájl nincs sehol. Gondolom ennek az az oka, hogy a WP8 nem tudja, hogy a 7pass kezelné a .kdbx fájl kiterjesztésű fájlokat.
Hogy szokás WP8-on ezt megoldani? Lehet, hogy keresnem kéne egy WP8 topikot.. :)

(#971) Osiris válasza Osiris (#970) üzenetére


Osiris
őstag

Közben rájöttem, hogy a 7pass a dropboxból közvetlenül tudja megnyitni a jelszó adatbázist. :B

(#972) hito


hito
nagyúr

Bár nem vagyok modi, de azért jelezném, hogy ez egy Lumia 1020 topic! Akinek inge, öltözködjék!!!! És a 808 tudását, képességeit sem itt kéne megvitatni. Legyünk őszinték, a 1020-asok se jönnek át habzó szájjal a 808 topicba. :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#973) Bukk900


Bukk900
őstag

Egy teszt a három Nokia kamera programról automata módban. [link]

(#974) falijja válasza Bukk900 (#973) üzenetére


falijja
őstag

Pro kamera a legjobb ....a másik 2-ő mintha más telóval készült volna....

(#975) Quasi_modo válasza Bukk900 (#973) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Pro Cam jó, a másik kettő felejtős.

valami

(#976) walko válasza Quasi_modo (#975) üzenetére


walko
tag

Kíváncsi vagyok mi sül majd ki belőle, mikor egybegyúrják őket.

(#977) #18001664 válasza hito (#972) üzenetére


#18001664
törölt tag

Egyetértek!

(#978) matec7


matec7
tag

A Nokia Zene appot hogy lehet telepíteni? Kellene belőle a hangszínszabályzó, meg a dizájnosabb csempe :D

(#979) Sztif válasza MR007RM (#965) üzenetére


Sztif
aktív tag

Nem vitatkozni akarok, előre tisztáznám. Ismerem a 808-at, jó képeket lő és szvsz itt ki is fújt. Ugye a symbi kukázva van, rá se bagóznak.
A 1020ban is jól teljesít az érzékelő, és én rá adom a voksomat, jobban is tetszenek a képei. Nem, ez nem majmolás. Ugyanis a többi fronton is erősebb a telefon + a rendszer, jók benne a szoftveres fícsőrök. Előremutatóbb.
Minden más szempont szubjektív hogy kinek mi miért tetszik az adott telefonban. Szerinted a 808 jobb képeket lő, amivel nincs baj, mert ez így egy egészséges vélemény amit mindenki elfogad. De hogy ezt mindig le kell írnod azt már sokan unják, köztük én is.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#980) MR007RM válasza Sztif (#979) üzenetére


MR007RM
addikt

Akkor miért eteted a trollt? Elolvastad azt a hoszt amire reagáltál? Nem! Szeretnéd szétoffolni a kedvenc bálványod topikját? Hogy jön most ide a telefonom rendszere már megint, főleg akkor mikor a kamerán van a hangsúly? És legközelebb legalább tedd offba a hozzászólásod, ha nem esik nehezedre! :W

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#981) Glenda válasza MR007RM (#980) üzenetére


Glenda
addikt

Te sem tetted offba, csak magát a szöveget...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#982) nikilauda válasza MR007RM (#980) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ebben a topikban nem csak a kamerán van a hangsúly. Ez a 1020-é. Szerintem nyugodtan hasonlítgathatja a rendszert bárki másik rendszerhez. (Mindezt úgy írom, hogy van egy 808-am)

(#983) Воланд válasza nikilauda (#982) üzenetére


Воланд
titán

mindig azon van a hangsuly, amiben a 808 jobban teljesit. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#984) Sztif válasza MR007RM (#980) üzenetére


Sztif
aktív tag

1000bocs! Nem ahhoz a hsz-hez akartam írni, hanem a #962-hez... :U
Számomra nincs bálvány, írtam is hogy nem majmolok.
Viszont ha veszek telefont számomra nem csak a kamera minősége a mérvadó, hanem a többi téren is erős, használható legyen. Tudom most bőven feleannyiba kerül mint a 1020 és jobb is a kamerája, de a WP rendszerrel "kifogástalan" a készülék. Gyorsabb, kifinomultabb, megbízhatóbb.
A kamera mellett "csak" ezért is költenék rá ennyit - és szvsz ezzel az utolsó véleménnyel nem vagyok egyedül...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#985) batai15


batai15
félisten

Vicc hogy még mindíg a 808 vita megy.

(#986) hito válasza batai15 (#985) üzenetére


hito
nagyúr

Inkabb katasztrofa es botrany! :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#987) batai15 válasza hito (#986) üzenetére


batai15
félisten

Lehet jobb a 808, de ősrégi. Nincs alatta modern os, hardver sem.a 1020 ha szerintük(szvsz nem) lemarad,akkor is jobb ,mivel újabb modernebb szebb, és van,sárga,kamera markolat is etc. Pont.

(#988) Kasya


Kasya
nagyúr

1020 topicban alap, hogy 1020 a legjobb....induljunk ki innen :DDD

(#989) #18001664 válasza Kasya (#988) üzenetére


#18001664
törölt tag

+1 :)

(#990) sadboy válasza batai15 (#987) üzenetére


sadboy
aktív tag

A szépség meglehetősen szubjektív dolog:)

[ Szerkesztve ]

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#991) Kasya válasza sadboy (#990) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mostansag eleg nepszeru lett ez a "szubjektiv dolog" kifejezes. Van egy forma, szepseg, ami a tobbsegnek tetszik/nem tetszik. Altalanositva arra mar kimondhato, hogy csunya vagy szep. Ha a milliobol csak egynek tetszik, attol meg csunya az a valami...akar szubjektiv, akar nem.
Akar az android lagg mentessegere is lehetne mondani, hogy "szubjektiv dolog" :)

Maradjunk abban, hogy szebb :)

(#992) MR007RM válasza Kasya (#988) üzenetére


MR007RM
addikt

De legalább lenne valaki akinek értelmes építő jellegű hozzászólása lenne a telefonnal kapcsolatban és nemcsak katasztrófa és botrány benyögés, meg másikramutogatás sokadjára. :K

Legyen itt az 1020 a legjobb, ha annyira vágytok rá, miért ne. Viszont legalább egy olyan telefonnál amit a kamerára építettek, mint a stb......nem írom :) talán érdemes lenne főleg a kamerájáról beszélni. Várjuk a válalkozó jellegű képmegosztókat, minden olyat amit ez a telefon kiemelten képvisel és érdekesség. Vagy bármi ami előrébb viszi a topik szinvonalát.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#993) crey válasza MR007RM (#992) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mondjuk talán akkor nem kellene minden 1020 topicot teleszemetelned a 808-al. Utolsó figyelmeztetés az ügyben.

És tényleg térjünk vissza a 1020-hoz ha kérhetem, és az általa készített képekhez.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#994) biggamer válasza Kasya (#988) üzenetére


biggamer
veterán

Ne félj, ha megveszem ezt és bajom lesz vele akkor az lesz az első, hogy ide bevésem a gondot !!! :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#995) #18001664 válasza biggamer (#994) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem nagyon fogsz hibát találni benne :P

(#996) Kasya válasza #18001664 (#995) üzenetére


Kasya
nagyúr

A hiba a rendszerben van

;]

Biggamer: Ugy legyen :) Nekem eddig csak a kamera melegedes volt, ami "hibanak"tekintheto.

[ Szerkesztve ]

(#997) Quasi_modo válasza Kasya (#996) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

kamera melegedes volt, Ezt hogy kell érteni?

valami

(#998) #18001664 válasza Kasya (#996) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szerintem az nem hiba...csupán az anyaghasználat miatt ott adja le jobban a hőt!
Nekem is ott melegszik a legjobban, pl. töltés közben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.