Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#619) Runner_fxr válasza zozoo83 (#603) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Micsoda vitát indítottam itt el. :)

Abban igazad van, hogy valószínű az újabb symbian rendszerek már jobbak, ez azért el is várható, de nekem az x6 meg a c5-03 sokszor a használhatatlan kategóriát súrolta. Olyan szintű belassulások, lefagyások vannak, pl a galériában, amikor már jó sok kép meg videó van, hogy az valami brutális. Sokszor újra is kellett indítanom, vagy békén hagyni pár percre mire magához tért. Ha egy képre ránagyítok akkor néha fél perc eltelik mire egyet nagyít rajta.
A bluetooth kapcsolatnál is akadnak problémák. Egy logitech boombox bluetooth hangszóróval használtam, és sokszor lefagyott és csak újraindítás után volt hajlandó kapcsolatot létesíteni a hangszóróval. Érdekes, az android rendszerű telóknál ez simán megy. Illetve a fentebb említett problémákkal se találkoztam. Nekem az android idáig sokkal jobbnak tűnik, egy sokkal használhatóbb okos telefon a jelenleg használt samsung galaxy ace 2. Ráadásul ezen még nem is a legújabb android rendszer van. Értem én, hogy itt az újabb symbian belle rendszerhez kéne hasonlítani, de most kénytelen vagyok a tesztekre hagyatkozni. Engem a nokia olyan szinten eltántorított a készülékeitől, hogy nem is nagyon vagyok kíváncsi az újabb rendszerükre. Talán majd néhány év múlva teszek egy próbát, ha még addig a piacon lesznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.