Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) MR007RM válasza kakuk100 (#1347) üzenetére


MR007RM
addikt

Szóval én úgy tudom 2 variáció van.

*#7780# - hard reset/vissza az originál/
és
*#7370# - soft reset
[link]
Egy kicsit ellenőriztem az emlékezetemet. :)

Én az utóbbikat egyszer elnyomtam az N8-amon és ezt ajánlom inkább, de ha csináltál mentést jobb ha nem próbálod visszatenni. /Vagy maradj a szoftverfrissítésnél gépről./ Akkor kezd inkább tisztalappal.

Persze majd a hozzáértőbbek beszéljenek inkább, kérdezd őket. Talán a telefon tárcsázásként kell beírni és ok.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1352) Quasi_modo válasza MR007RM (#1351) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azt hiszem fordítva: a 7380 csak alapbeállítás visszaállítás, a 7370 format is. (Vagy tévedek)
Leginkább a 7370-et szoktuk használni. Az tiszta helyzetet teremt.

valami

(#1353) kakuk100 válasza MR007RM (#1351) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen, én is tiszta lapot szeretnék. A 7370 et ismerem, de a 7380-at még sosem próbáltam. Akkor melyiket csináljam? Vagy mind a kettőt egymás után? Lehet ezt?

(#1354) Karma válasza Quasi_modo (#1350) üzenetére


Karma
félisten

Amíg nem találom meg a hivatalos forrást, addig maradjunk annyiban, hogy ha lenne, akkor tudnánk róla ennyi Symbian tapasztalattal :P

A 7370 a soft reset, ami teljes C: törléssel jár.
A 7780 a "gyári beállítások visszaállítása", ami menüben is elérhető.
7380 meg nincs.

A hard reset pedig a megfelelő gombok lenyomásával történő bekapcsolás, N8-nál nem is tudom mi a kombó.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1355) Quasi_modo válasza Karma (#1354) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kösz.
Szerk: Nyert. Tényleg 7780. (Jól elírtam kétszer is) :W
Tehát hard reset bill kombináció nincs.

kakuk100 Én a 7370-et csinálnám. Lehet egymás után is, de minek?
Egyébként miért kell resetelni ilyen fiatal korában?

[ Szerkesztve ]

valami

(#1356) MR007RM válasza Karma (#1354) üzenetére


MR007RM
addikt

Én ilyen csúnyaságokra inkább nem is gondolnék. Nemár ezen a telón ilyeneket akarjon vki elkövetni! :U

Ha muszáj akkor ott a szoftverfrissítés a Nokia Suit-on keresztül mentés visszaállítás nélkül. És a C újból tiszta nálam. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1357) MR007RM válasza kakuk100 (#1353) üzenetére


MR007RM
addikt

Mint fentebb írtam előbb a rendes szoftf. a gépről. Ha nem jön be akkor jöhet egy *#7370# soft reset.

Karma: Ja és igen a linkemben pont azt írják amit mondtál. Én meg mást írtam.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1358) kakuk100 válasza Quasi_modo (#1355) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat. A 7370 már csináltam, mert volt olyan alkalmazás ami hol megnyílt hol nem. Túl sok mindent telepítettem a telefonra talán ezért, de főleg tudni akartam, hogy milyen resetek vannak és mi a következmény a használatuk után. Talán Nektek is jó volt egy kis ismétlés. Bármikor szükség lehet rá.

(#1359) stewe780 válasza stewe780 (#1334) üzenetére


stewe780
őstag

Bocs, nagyon túlértékeltem a Nokiát. 8,7 megapixelre rávésték, hogy PureView. :W :W Azért ezt nem gondoltam volna. :(((

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1360) Radeon_5 válasza stewe780 (#1359) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Hat igy meg nem tudni ez mit jelent, tesztek nelkul. Ha emiatt "csak" a lossless zoom funkcio hianyzik, de egyebkent hozza ugyanazt a magas minoseget, akkor meg elfogadhato a dolog szerintem.
Tenyleg, a hangfelvetelrol esett szo a 920-szal kapcsolatban?

Son of a Bit

(#1361) kakuk100 válasza MR007RM (#1356) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen csúnyaságok, de sajnos néha szükség lehet rá. Én próbáltam a szoftverfrissítést illetve újratelepítést is, de a Nokia Suite nem ajánlja fel és nem tudom, hogy hogy lehet másképpen. Te tudsz ilyet?

(#1362) stewe780 válasza Radeon_5 (#1360) üzenetére


stewe780
őstag

Ne reménykedj, nem fog az még egy N8-at sem hozni. A 808-at már meg sem említem...

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1363) attisx válasza stewe780 (#1359) üzenetére


attisx
addikt

És még így is majd' 11mm vastag... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1364) stewe780 válasza attisx (#1363) üzenetére


stewe780
őstag

Komolyan akkora bullshit volt ez a mai bemutató, hogy lehet, hogy a 808 lesz a következő telóm.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1365) Quasi_modo válasza Radeon_5 (#1360) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha emiatt "csak" a lossless zoom funkcio hianyzik, de egyebkent hozza ugyanazt a magas minoseget
2 megapixelen. Mert ugye itt egy 41 megapixeles lapka kell a 8 megapixeles zajmentes képhez. Az optikát is emlegették a bemutatón, de az meg azt hiszem a 808 optika kistestvére (5 részes, 5x akkora fénymennyiség)
Ja és az újakon nncs xenon.

valami

(#1366) Radeon_5 válasza Quasi_modo (#1365) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Azert szerintem nem ugyanazokkal az aranyokkal kell szamolni, valoszinuleg masabb kicsit a technologiai megvalositas is. En azert meg kivancsi leszek a tesztekre, hatha...es valszeg meg igy is a 2. legjobb kamera lesz a mobilos mezonyben :) Ha nem, akkor nagy kar erte...na meg persze az uj Szifon meg beszolhat :)
Azert van kis remeny, a specifikaciokat nezve, ugyanis:

PV808 vs Lumia920
----------------------------
szenzor: 1/1.2inch vs 1/3inch
pixelek: 42mpix (vagy amennyi) vs 8.7mpix
pixel meret: 1.4u vs 1.4u
Szoval a pixel meret szerencsere maradt!

fokusztav: 26mm vs 26mm
Ez is maradt, orvendetes

F-szam: 2.4 cs 2.0
Fenyeroben meg elore is lepett a 920-as, ez nagy pozitivum

Lencsek szamarol, elrendezeserol nincs infom a 920 eseteben, viszont kerult bele elvileg egy jo kis stabilizator, ami ugyancsak kiraly dolog.

Szoval en azert remenykedek meg a teszekben es a kepminosegben, es hogy a video es foleg a hangfelvevo technika is megmaradt..merthogy arrol nem nagyon esik szo. A WP8 pedig igeretes lehet, nekem a WP7 is egeszen bejott, plane a Nokia minoseggel (telefon kezbe fogva), es az ingyenes offline navival es egyebekkel kombinalva, sztem jo kis termek.

[ Szerkesztve ]

Son of a Bit

(#1367) attisx válasza Quasi_modo (#1365) üzenetére


attisx
addikt

Várjál, már a 808 LED-je is 2x olyan erôs volt, mint minden eddigi, most a 920-éról is ezt mondták. Ha így haladunk jövôilyenkorra a Nokia LED-jei erôsebbek lesznek, mint a xenon... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1368) Quasi_modo válasza Radeon_5 (#1366) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Fenyeroben meg elore is lepett a 920-as, ez nagy pozitivum
Mármint mihez képest? A kijelző fényerejéről van szó ?

valami

(#1369) Radeon_5 válasza Quasi_modo (#1368) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Dehogyis, az F-szamrol, ahogy irtam is. 2.4 helyett 2.0, azaz tobb fenyt tud beengedni a szenzorra.. :)
Ha ilyen szuper-kameras telokkal szemezel, nezz utana ezeknek az alapfogalmaknak, no offense :)

Son of a Bit

(#1370) attisx válasza Quasi_modo (#1368) üzenetére


attisx
addikt

az optikáét. gyengébb fényviszonyok között így kevésbbé lesz zajos a kép.

szerk.: lassu voltam.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1371) Radeon_5 válasza Radeon_5 (#1366) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Persze sok egyeb fontos, 808-ban levo szoftveres funkciorol meg nem tudom benne van-e az ujban is, meg ugye eltunt a Xenon, nincs ND filter (legalabbis gondolom.. :D), de specik alapjan azert eleg jonak tunik az ujdonsag is. Csak ismetelni tudom magamat, en varom a teszteket nagyon. Ha nem jo, akkor meg hatha veletlenul lenyomja a 808 arat.. :D

Son of a Bit

(#1372) MR007RM válasza kakuk100 (#1361) üzenetére


MR007RM
addikt

Legyen abban a telóban sim kártya és regisztráció a Nokia Suite-hoz, vagyis bejelentkezés, majd teló felismerés alul csatlakoztatás után és legyen fent a legújabb Suite.

(#1359) stewe780: Vedd ki azt a tizedesvesszőt és kapsz egy szép számot. 87. :D Úgy mindjárt más lenne mi?

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1373) Quasi_modo válasza Radeon_5 (#1369) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ja nem figyeltem.
Több fényt enged be a szenzorra egy ugyan olyan méretű optikához képest.

Egyébként pillanatnyilag nem szemezek szuper kamerás telokkal. Már megvettem...

[ Szerkesztve ]

valami

(#1374) Radeon_5 válasza Quasi_modo (#1373) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Akkor meg plane nezz utana ;)
Csak jo tanacs, alap fotos ismeretekkel sokkal jobb kepeket fogsz gyartani.
Ha pedig megvannak ezek, nem szoltam. Egyebkent grat a telohoz, en meg szemezek vele...vagy a 920-al, attol fugg.

Son of a Bit

(#1375) kakuk100 válasza MR007RM (#1372) üzenetére


kakuk100
őstag

Ez mind megvan. Akkor újra megpróbálom. Köszi szépen.

(#1376) stewe780 válasza MR007RM (#1372) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem a 21 is tökéletesen megfelelt volna. De az, hogy annyira kevés, hogy azt a hangyafasznyi 0,7-et is ki kell írniuk, mert a 8mp az már kibaszottul átlagosnak tűnik, azért azt nem gondoltam volna.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1377) Quasi_modo válasza Radeon_5 (#1374) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem vagyok profi fotós. Nem is leszek. Viszont a meglévő géppel mindig addig kísérletezek amíg a legtöbbet ki nem tudom hozni belőle.

A 920 nekem csalódás kamera szempontból (is). Lehet hogy a marketing ezt is pureview-nek hívja, de nehezen hiszem, hogy a 808 képminőségét ilyen hamar át tudták oltani egy ilyen ház/érzékelő/optika - ba. Valószínűleg nem rossz kamera, de gyanítom, hogy még mindig a 808 a világbajnok.

valami

(#1378) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

A masik topicbol:

http://mynokiablog.com/2012/09/05/pureview-phase-2-white-paper-optical-image-stabilisation-floating-lens-explained/

Son of a Bit

(#1379) KillHates


KillHates
nagyúr

Látom, fennakadtatok a 8 MP-es PureView-n.
A PureView egy technológia; lehet 8.7 MP-es rendszeren is alkalmazni, de akkor "csak" 2-3 MP-es képekre tudja majd alkalmazni. A 808-asra sem azt írták, hogy 8MP-es PV, hanem a 41MP-es impresszív adatot. Az már más dolog, hogy a nyers képei hagynak maguk után kívánnivalót, de a "PV-sítet" 8MP-es viszon felveszi a versenyt a DSLR gépek képeivel, amíg azokban el nem terjed a 30-40MP-es szenzor amivel majd lehet mókolni a 6-8 MP-es optimalizált képtartalmú képeket ekkor majd megint győzni fog az optikák által nyert előny.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1380) KillHates válasza Radeon_5 (#1378) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi lehet az az mp? :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1381) BobTail


BobTail
őstag

Ide is megosztom: [link]

Egyébként én is csalódtam egy kicsit, de lehet azért, mert már nem sok újdonság fogadott a kiszivárogtatott információk miatt. Ezek az új fotós megoldások nagyon tetszenek, de jobban tetszene a PureView technológia 41 megapixeles változatával, vagy legalábbis egy kisebb, de 8 megapixelnél nagyobb változatával. Tudtommal itt még nincsenek lezárva a Nokiás újdonságok, most csak a WP8-asokat leplezték le... hát remélem is, mert a vérbeli Nokiások és a részvényesek nem valami elégedettek!

(#1382) Воланд válasza BobTail (#1381) üzenetére


Воланд
titán

forditva, pont, hogy a wp8-al kapcsolatban nem mutattak be semmi ujdonsagot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1383) Radeon_5 válasza KillHates (#1380) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

:) biztos masodperc... 41 masodperces szenzor :D

Son of a Bit

(#1384) MR007RM


MR007RM
addikt

Aszem olaj lenne a tűzre, ha a Nokia World-ön bejelentnének egy 82mpx-es új Symbian telót Damian Dinning előadásával. :D Megnéznék pár arcot az biztos. :))

Nem kell vastag teló? Akkor nem kapsz semmit sem.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1385) Polarstar válasza Quasi_modo (#1373) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Wa-Ha-Ha!!!!! :C

Csak picit dicsérted magad. Amúgy jogos!

Az az új múmia 920 nem a 808. Kamera rész rulez. Tökre nem értem miért nem került be a szolgáltatókhoz?

Majd a Jolla valamit tesz le az asztalra. Talán...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1386) attisx válasza MR007RM (#1384) üzenetére


attisx
addikt

Damian nekem privátban azt is elárulta, hogy 4k @ 120 fps videót is tudni fog...

:DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1387) KillHates


KillHates
nagyúr

FÚÚÚJJJJJ!!!! Ez mindennek a legalja.... :O

Így játsszák el a becsületüket, amit nagy nehezen visszaszerzett a 808-as :U :W

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1388) Karma válasza Quasi_modo (#1350) üzenetére


Karma
félisten

Most leellenőriztem az emlékeimet hivatalos forrásból.

A telefonalkalmazás a következő kódokat kezeli:

_LIT( KPhoneCodeBadPinChange, "**04*" );
_LIT( KPhoneCodeBadPin2Change, "**042*" );
_LIT( KPhoneCodeBadPinUnblock, "**05*" );
_LIT( KPhoneCodeBadPin2Unblock, "**052*" );
_LIT( KPhoneCodeActivateRfsNormal, "*#7780#" );
_LIT( KPhoneCodeActivateRfsDeep, "*#7370#" );
_LIT( KPhoneCodeBtAddress, "*#2820#" );
_LIT( KPhoneCodeRFLoopback, "*#9990#" );
_LIT( KPhoneCodeWLANMAC, "*#62209526#" );
_LIT( KPhoneCodeBtDebugMode, "*#2873#" );

A PIN-cserés kódok prefix kódok, nem tudom hogy kell őket folytatni az aktiváláshoz, de annyira nem is érdekesek. Szerk.: De mégis tudom.

Forrás: PDK 4.0 dump ->
src_mw_oss.zip ->
src_oss_mw_phonesrv.zip ->
\sf\mw\phonesrv\telutils\phoneparser\src\phonegsmparser.cpp

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1389) novinyul


novinyul
veterán

Telenor elkezdte forgalmazni a 808-t :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1390) MR007RM válasza novinyul (#1389) üzenetére


MR007RM
addikt

Csak nem a tegnapi sikeres előadás függvényében történt. Lehet várták a WP-s PV csodát? :D

Örvendetes. Jó lenne ha egy kicsit elterjedne ez a teló, illetve a 2nd gen symbian. Mert így még lehetnének illúziók a jövőt illetően. Talán még pár fejlesztő is visszapártólna vagy portólna pár nagyszerű játékot mint pl a Nova 2-3 meg hasonlók androidból, ahogy indult az elején Elop úr nagy bejelentéséig. Mert hát mindig lehetne jobb is. A vásárlók szava mindig sokat ér.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1391) Quasi_modo válasza Karma (#1388) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Thx.

valami

(#1392) Auratech válasza novinyul (#1389) üzenetére


Auratech
őstag

Néztem. Van flottában is. Erősen elgondolkodik....

Auratech Field Recording

(#1393) novinyul válasza Auratech (#1392) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem mondod :D szinte az összes symbian telefont használtam.Most hogy ez az "utolsó"symbis telefon,muszáj megvennem :B Nemsokára dobom fel eladni a Sony S-t!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1394) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Beléptek a klubba ?

valami

(#1395) novinyul válasza Quasi_modo (#1394) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyon valószínű :) Otthon sorakoznak: N77-78-93i-95,C6-01,symbian telefonnak kell lenni mindig.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1396) Auratech


Auratech
őstag

Nyilvánvalóan nem lesz teljes értékű PV megoldás Lumia fronton. Legalább is meg sem említik.
Egyszerűen nem hagy nyugodni, mit eredményezne egy PV 808 párosítva a fincsi ruszki távcsövemmel, hasonlóan az Omnia7-hez.
Ott a távcső optikája szűrői hihetetlen színvilágot, mélység élességet produkáltak a telefonos képeken az igencsak közepes 5Mp-es érzékelőn, amin színhiba is van(vöröses folt középen).
A logout blog végén van egy google-lealbum összehasonlítás a távcsöves Omnia7 és egy Jujifilm HD2500(bridge) között
Korábban egy jó 5Mp Minolta F300 fotómasinával+távcső lőttem néhány olyan képet, amit rendes fotós is elismert.
A Nokia 808 általános jól használhatóságán kívül nekem ebben a kicsit kifordult szempontban is izgalmas. Ezt az érzékelőt-telefont minden szívbajoskodás nélkül összeépíteném egy hi-end digitális fotópuskává, amivel zoomolható fullhd videókat tudnék csinálni. Igény szerint bepattintanám az esőálló optika kuckójába és ollé!
A távcső okkulár bőségesen képes kompenzálni a 15cm-es minimális fókusztávolságot, ami először kérdésessé tette a felhasználást.
Pure Vievvel már nem csak játék lenne. Szerintem tudnék meglepő képeket csinálni.
Ja és van rajta HDMI. Az is fontos...Nem kéne laptopot cipelnem a prezentációkhoz...

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#1397) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nézegetem a 920-ról megjelent infokat. Az az érzésem, hogy az OIS már akkor megvolt, amikor a 808 megjelent, de valamit hagyni kellett a WP vonal számára is újdonságként ezért aztán nem került bele a 808-ba. De nem irigylem a 920-at, változatlanul elégedett vagyok a 808-cal, azt hiszem most is ez a legjobb mobil kamera.
Viszont az emberek többsége a Purewiev nevet a 808-cal azonosítja, és most csodálkozik, hogy akkor most mi van ?

valami

(#1398) MR007RM válasza Quasi_modo (#1397) üzenetére


MR007RM
addikt

Ezért most ha megkésve is de kapható lesz a szolgáltatóknál. Korábban nem volt infó arról hogy ez a kamera nem lesz WP-ben, hanem pont ellenkezőleg ment a biztatás hogy lesz. Szerintem ködösítettek, hogy ne vegye senki sem a 808-at, hanem várjon. Vagyis a Symbian telók a rendszer miatt ne terjedjenek. Ezek teljesen hülyék, saját maguk alatt vágják a fát. Vagy az MS a Nokia alatt.

Legyen akármilyen rendszer az eladott telefonokból bevétel van, és az áruház is termel nem beszélve a népszerűség az egyediség miatt.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1399) emre33 válasza Quasi_modo (#1397) üzenetére


emre33
addikt

biztos, hogy 808 nem tudja ezt az optikai képstabilizációt?
Opció van rá..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1400) KillHates


KillHates
nagyúr

Már megint egy botrányszagú infó a 920-asról: miért van erre szükség?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.