Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Most töltöm le az FP2-t. Érdekes, hogy wifiről 16MB a letöltendő, PC felől meg 435.

valami

(#1852) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Hmm. A zenelejátszóból eltünt a Dolby (vagy mi), Viszont mintha szebben szólna. Meg figyelmeztet a halláskárosodásra.
Kaptunk néhány új effektet, az Extra Buttons ikonjai meg félig takarásba kerültek...

valami

(#1853) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Korábban nem kaptam választ. A billentyűzeten a betűk továbbra is használhatatlanul picik?

(#1854) Ivkovács


Ivkovács
csendes tag

Ami nekem hasznos az fp2-ben:
-gyorsabb
-Fényképezés után, vagy csak símán a galériában egyszerűen lekérdezhetők a kép adatai:
Zárseb, felbontás,méret,iso stb..
-galériában végre több képet is ki lehet jelölni törléshez

[ Szerkesztve ]

(#1855) Peske válasza this is life (#1835) üzenetére


Peske
csendes tag

Köszönöm a tanácsot. Átraktam fix. GSM-re, és kiraktam a 3G widgetet. Adok neki így egy esélyt. Eddig jól szerepel. Remélem a cseréig így már kihúzza. Dec. elején jár le a hűség és már fogy a hajam a szálanként tépkedéstől. :)

Nokia 3210 > 3510 > Samsung SGH-Z400 > Nokia E66 > C7-00 Belle > Lumia 800

(#1856) Quasi_modo válasza Quasi_modo (#1852) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Helyesbítek: A zenelejátszóban nem eltűnt a Dolby beállítás, hanem időnként nem jelenik meg. Ez a probléma valószínűleg nem lenne, ha frissítés után nyomtam volna egy resetet. Viszont nem volt kedvem mindent újratelepíteni. Valószínűleg valamelyik automatikusan induló programmal akad össze.
Egyébként a beállított Dolby megmarad, csak a beállító sor nem jelenik meg mindig.

valami

(#1857) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Javítom: A Dolby dolog csak bedugott fülhallgatóval jelenik meg. Tehát nincs hiba.

valami

(#1858) Roshan


Roshan
tag

De olyat nem tudtak volna csinalni hogy tobb file kuldenes bluetooth-on, vicc hogy csak egyesevel lehet...

(#1859) Quasi_modo válasza Roshan (#1858) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Olyan már régóta van...
Kijelölöd a küldendőket és küldés. És megy az összes, nem csak egy.

valami

(#1860) Roshan válasza Quasi_modo (#1859) üzenetére


Roshan
tag

A regi telomom mukodott N8, de a 808-on en ilyen opciot nem talaltam:S

(#1861) Roshan


Roshan
tag

Egy 16mb-os kep:)
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_11_i63l7pw9r1.jpg

(#1862) Quasi_modo válasza Roshan (#1860) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Milyen opciót? Hogy többszörös kijelölés?
Ujj rajtahagy aztán kijelöl. Utána a többire csak rá kell bökni.
Azután jobb alsó menüből küldés.
Vagy most mi ?

valami

(#1863) Roshan válasza Quasi_modo (#1862) üzenetére


Roshan
tag

Ez az ami nallam nem megy es fp2 van fent:) es angol is lett a telom,de az mind1, mikor hossza, tartom az ujam a kepen, az jon ki hogy add tag!

(#1864) Quasi_modo válasza Roshan (#1863) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha a kijelölendő filera bökök hosszan, akkor az jön ki, hogy megjelölés, küldés, törlés, másolás mappába, átnevezés, adatok.
Bármilyen nyelven ennek a megfelelői kell, hogy előjöjjenek.

valami

(#1865) Roshan válasza Quasi_modo (#1864) üzenetére


Roshan
tag

Sikerult! akkor ez csak a galeriaban nem mukodik ha jolatom.

(#1866) Langsam válasza KillHates (#1847) üzenetére


Langsam
aktív tag

Hát nálam nem kérdezett semmit, csak a frissítést, angol nyelvű is lett. :O Hogyan kell visszaállítanom ? Előtte csináltam biztonsági mentést a készülék alkalmazásokról és beállításokról, visszaállításnál visszajön a magyar nyelv ? Menüben nem találtam, kérlek segíts(etek). Köszi. Üdv. Langsam.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#1867) this is life válasza Langsam (#1866) üzenetére


this is life
Ármester

Hat sajna phoenixxel kell raflashelned egy magyar nyelvu romot ...A te teleonod kintrol behozott szurke importos....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1868) Langsam válasza this is life (#1867) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm.

Mondjuk nem értem a dolgot, mert kereskedelmi forgalomban vettem, magyar nyelvű volt, gondoltam ez is olyan Nokia telefon, mint a többi, ha jön rá egy frissítés, nem különbözteti meg, hogy hol vettem, hiszen csak egy magyarítás létezik országonként, vagy az új verziónak még nincs magyar kiadása ? Nonszensz. Tehát nagyon nem értem az egészet, az N8-amnál (szintén kisker volt) ilyen nyelv probléma nem is volt. De ez van.

Ha beviszem a Nokiához (tudom pénzért) akkor ráteszik a hivatalos magyar nyelvű szoftvert ?

Köszi. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#1869) KillHates válasza Langsam (#1868) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez a Nokia ruppótlansága :W Régiókra osztja a piacot és így a helyi kereskedelmi szokásokhoz (értsd: magyarország=lehúzás) köti a készülékek forgalmazását. Megkérdeztem: ez nem azért van mert nem férne el benne 20 nyelv.
Sajnos hivatalos úton nem fogod tudni magyarosítani a készüléked, csak GSM bubusoknál, de ahol csinálják ( nem a leszolizott, agyontetkózott cicafiúka ül a pult mögött ) ott meg is várhatod, kb. 10 perc. Vagy vidd Macikához ő nagy megfejtő és nála is megvárható.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1870) emre33 válasza Langsam (#1868) üzenetére


emre33
addikt

Kiskereskedelem? És? Külföldről behozott telefon.
Hivatalos helyről kell venni.

Én utánajártam, legolcsóbb a nokia Care üzletekbe.
Ami ennél olcsóbb, az ilyen külföldi telefon.

Magyarítani egyszerű, phonix kell csak hozzá :C

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1871) süti5 válasza emre33 (#1870) üzenetére


süti5
őstag

Ez így van, vagy telenor, akinek játszik, az is hivatalos magyarországi...

(#1872) KillHates válasza emre33 (#1870) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen igazad van, de a pénz beszél, mi meg csak ugatunk; a szürkeimportosak olyan 100k körül mozognak (ha számlával nem is, de garlevélel) a hivatalos csatornákról beszerzettek, meg olyan 170-200 között vannak. Szerintem abba a majd 100 ezerbe belefér egy olyan kis "kellemetlenség" hogy szoftveres rendszer update után el kelljen menni egy telefonoshoz, vagy üljünk a Phoenix mellett és nézzük a flash-elés folyamatát a hideg verítékkel a hátunkon :D :DDD
(tegnap egyébként egy Nokia E71-est simán megmagyarosítottam vele)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1873) this is life válasza Langsam (#1868) üzenetére


this is life
Ármester

nem feltétlenül a nokia hernyósága,hanem egy egy régióba nem rakják bele az összes nyelvet,téged meg az üzletben át vertek,mert nem hazai piacra szánt verziót adtak el ahonositast a fentebb szólok szerint lehey,vagy macika vagy Phoenix ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1874) Roshan válasza KillHates (#1872) üzenetére


Roshan
tag

Nekem is szurkeimportos telom van mert angol lett a nyelv, es nem 100 ezer ft volt hanem 188!

(#1875) Quasi_modo válasza KillHates (#1872) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

szürkeimportosak olyan 100k körül mozognak
Mondjuk inkább, hogy neked nagy szerencséd volt ha annyiért vetted. Ahogy én elnézem 140 körül indul, de akkor vagy nincsenek tartozékok, vagy nincs normális garanca, vagy 0 perces használt (áfamentes)

Langsam Az hogy milyen nyelvű frissítés kerül a mobilodra az nem attól függ, hogy előtte milyen nyelvű volt, hanem a mobil Product Code-jától. Az meg nálad nem magyar volt.

valami

(#1876) zorzy4 válasza KillHates (#1869) üzenetére


zorzy4
őstag

Azért ez így nem igaz. Pl csak a nokia figyel arra, hogy a magyar qwertys telefonokon legyen ékezetes billentyű. Csak tényleg nem kell szürke importosat venni. Én is vehettem volna az E6ot 85000 helyett 70000ért, de nem tette, pedig nem vagyok gazdag.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1877) KillHates válasza zorzy4 (#1876) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha 85 helyett 45-ért adták volna azért elgondolkodtál volna.... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1878) KillHates válasza Quasi_modo (#1875) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerencsém majd akkor lesz, ha talpra állítják a telefonom :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1879) zorzy4 válasza KillHates (#1877) üzenetére


zorzy4
őstag

Azért ilyen különbség nincs, és ha már egyszer vesz az ember egy komoly telefont, és én speciel 3-4 évre, akkor járjon hozzá az összes kényelmi körítés ami egy hivatalosan forgalmazott telefonhoz jár. Sajnos a 808ról csak álmodozhatom.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1880) Langsam


Langsam
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Azért ezt a 808-ast is a Nokia gyárában rakták össze, hivatalosan eladták, én hivatalosan számlásan egy sok éve működő gsm-boltban számlásan 150-ért megvettem, undorító hogy még sem egyenlőek a készülékek. Érdekes, hogy N86-nál, N8-nál semmi gond nem volt ezzel. De mindegy így jártam.

Tehát ha jól értem, akkor a hivatalos Nokia szervizben sem tudják rátenni a magyar nyelvet a product kód miatt ? A maszek gsm bolt meg megoldja. Nem semmi. :U

De ki az a Macika és hol található városilag ? :)

Köszi. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#1881) Quasi_modo válasza KillHates (#1878) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na jó én nem arra gondoltam, csak az árára.

valami

(#1882) süti5


süti5
őstag

Nekem magyar a teló és az sms szövegkiegészítő is ékezeteseket ajánl fel, de én nem tudok ékezetest bevinni.... Egyelőre keresem hogy hol kéne beállítani, vagy be lehet egyáltalán? Soha nem volt nokiám, nem ismerem igazán, de nem ártanának az ékezetek. Beállítottam nyelvnek a magyart (illetve erre volt beállítva), magyar minden menü semmi gond de ékezeteket hol hívhatom elő?

(#1883) süti5 válasza Langsam (#1880) üzenetére


süti5
őstag

A magyar nyelvet a nokiás bolt is nyilván rá tudná tenni (technikailag), csak nem teheti gondolom....

(#1884) KillHates válasza zorzy4 (#1879) üzenetére


KillHates
nagyúr

De nekem ez volt a szitu... 200 vagy 100.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1885) KillHates válasza Langsam (#1880) üzenetére


KillHates
nagyúr

Budapesten, és a WikiTech fórumon találod meg.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1886) Quasi_modo válasza süti5 (#1882) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Esetleg hagyd rajta az ujjad a magánhangzókon.

valami

(#1887) Polarstar válasza Quasi_modo (#1886) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A-ha. Én feltettem a svéd kiegészítést az N8-ra. Erre sehol a äå!

Így aztán nem tudok írni semmit. Szótárt sem használhatom, mert nincs helyettesítő karakter.

Passz!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1888) kakuk100 válasza süti5 (#1882) üzenetére


kakuk100
őstag

Az ékezeteket a Üzenetek-beállítások-SMS-Karakterkódolás-nál tudod beállítani.Érdemes csökkentettre venni mert ha ékezetesen írod az SMS-eket csak 76 karaktert tudsz küldeni 160 helyett.

(#1889) this is life válasza Langsam (#1880) üzenetére


this is life
Ármester

ahogy te jártal az inkabb a gsm bolt inkorrektsege ,vagy sunyisaga ez nem nokia hiba,elvileg ugy is az ember hogy szerencseje van es ha nem is itthoni a telefon de az eppen atfedo regiok miatt benne van a magyar nyelv. Regebben anyiban volt mas hogy pc.cserét meg tudtak csinálni a boltban oszt csokolom,gari mert hivatalos ugyse volt rá

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1890) Quasi_modo válasza this is life (#1889) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

es ha nem is ittbhoni a telefon de.az.eppen atfedo regiok moatt benne van a magyar nyelv
Nálam az i8910HD-n lengyel ROM volt, de tudott magyarul.

hagel: Svéd-e vagy ?

[ Szerkesztve ]

valami

(#1891) Polarstar válasza Quasi_modo (#1890) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nej! :N /De szőke!/

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1892) süti5 válasza Quasi_modo (#1886) üzenetére


süti5
őstag

Meg van, köszi szépen:)

(#1893) attisx


attisx
addikt

Apropó billentyűzet. Valaki, akinek már FP2 van, megtudná nekem mondani, hogy magyar beviteli nyelv mellett vannak-e repülő ékezetek, mint a régi verziónál, vagy ezt az egyébként nagyon hasznos feature-t is kigyomláltál ebből a "nagyszerű" új bill.-ből?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1894) MR007RM


MR007RM
addikt

Hát nekem itt az angol nyelvű telómon az emotocon, symbol....... minden van amit csak el lehet képzelni és sajnos inkább túl sok is a karakter féle, mert a quwerty-nél sokszór nem találom hol is van az a vmi a lapozgatások közepette. Swype is van persze azt én tettem külön fel. Karaktereknél, számoknál tetszik hogy több módon is be lehet ütni attól függően hová lapozok. Kánaán. :) Ékezetből mindenféle. Mondjuk persze én inkább telefonálni szoktam mint irogatni így nem nagyon van tapasztalatom milyen gyorsan lehet bepötyögni vmit, vagy mi számít gyorsnak kényelmesnek a mezőnyben.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1895) this is life válasza attisx (#1893) üzenetére


this is life
Ármester

megmaradt a repülő ékezet ;)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1896) attisx válasza this is life (#1895) üzenetére


attisx
addikt

Köszi! :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1897) MR007RM


MR007RM
addikt

Pár új belvárosi fotó FP2 frissítés után csak úgy. Nem adtam rá túl sok fényt kb ez volt. Nem lettek rosszak. :)

1,2,3,4,5,6,7,8,9

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1898) kpal válasza MR007RM (#1897) üzenetére


kpal
veterán

Nagyon jók lettek :K

(#1899) Quasi_modo válasza MR007RM (#1897) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A tanulság az, hogy nem csak a 920-assal lehet jó képeket csinálni este.

valami

(#1900) this is life válasza MR007RM (#1897) üzenetére


this is life
Ármester

Nagyon jok lettek a fotok :-) hat en is el tudnam viselni a telefonod :))

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.