Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BobTail


BobTail
őstag

Mivel a fotózás nagy szerelmese vagyok, és nagy WP ( 7 ) ellenes, N9 mellé elfogadnám :)

Bár nincs okom panaszra, mini-PureView technológiát alkalmazva is egész jó képeket lő az N9 is :B

(#52) Cyberpunk válasza SkyLaci (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért tegyük hozzá ez lényegében még mindig csak egy mobil. Olcsó kompaktokat azért üti, ami szép egy okostelefontól.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#53) MataGyula


MataGyula
tag

Vajon az okos felhasználók ráhegesztik-e majd a MeeGo-t ? :P

there's no esc, only alt-tab

(#54) H-ger


H-ger
tag

jó kis cucc, feleennyiért vinnék mint a cukrot,

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#55) donceleger8


donceleger8
őstag

"A Symbian platformnál ez a maximum, ez a 360x640 pixel pedig kevés, ami főleg akkor látszik, ha mellérakunk mondjuk egy Xperia S-t, de elég csak megnyitni a böngészőt, hogy olvashatatlan betűket láthassunk."

Pont ott is van az Xperia S mellette, és lehet hogy az én szememmel van a baj, de így képen is jobbnak látom a 808 kijelzőjét! Kifejezetten jó, hogy kissé oldalról fotóztátok a készülékeket, mert így kivehető, hogy az Xperia S kijelző kissé halvány oldalról, egyáltalán nem jól látható, míg a 808 Amoled kijelzője tökéletesen éles. Mellesleg el is tudom olvasni mi van az ikonok alá írva, ellenben az Xperia esetében nem!

"És persze itt az örök kérdés a végére, hogy megéri-e megvenni. Alapvetően jelenleg nem. Persze van olyan csoport, aki pont erre vágyik, a Symbian platform minden nyűgjével együtt még mindig meg tud szólítani egy rajongótábort, a kamera képességei pedig idecsábíthatnak olyanokat is, akiknek egy okostelefonban nem számít az alkalmazások minősége, de pont a képalkotás kifejezetten fontos. Ők talán értékelni fogják az ingyenes és korlátlan navigációt, az FM-transmittert és a fejlett Office támogatás"

Szerintem amit a végén írtál, arra mindenkinek szüksége lehet, de ezek jelenleg csak a Nokiánál találhatóak meg, a Transmitter és a jó kamera meg csak a symbian esetében, így nem értem miért a második mondatban szereplő megállapítás?!

"annyi a bökkenő, hogy egyelőre horror áron megy. Annyi, mint egy Galaxy S III"

Na igen! Ugyanakkor az is bökkenő, hogy a Galaxy SIII is ennyibe kerül egyáltalán! De ha már az ár marad, akkor inkább a 808, míg a symbian minden nyűgjével és bajával együtt (már akinek az)! Pont az imént említett dolgok miatt! Ingyenes és offline navigáció, kiváló kamera, fm transmitter! Igazából több a jó oldala a symbian rendszernek, mint a hátránya!
Igaz, a gyári böngésző tényleg egy fos a közösségi hálózattal együtt! Nálam ezek egyszer futottak kipróbálás szintjén, utána soha többé! Ha megvenném a 808-at, akkor meg első dolgom lenne letakarítani őket valahogyan, vagy felőlem maradhatnak is, de biztosan nem nyitnám meg őket! Egy perc és máris orvosolható a hiba az opera és az fMobi jóvoltából!
A rendszer szerintem stabilabb mint egy android, és üzemidőben is jobb a cucc!
Szóval inkább a 808, mint a Galaxy S3, bár ilyen áron valóban nem kéne, de hozzáteszem semelyik másik telefon!
Majd ha lemegy 100 alá és szolgáltatónál lesz, akkor igen! Mondjuk egy év múlva!

Amúgy jó volt a teszt! Köszönjük!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#56) Karma válasza MataGyula (#53) üzenetére


Karma
félisten

Teljesen határozottan biztos, hogy nem. Se Androidot, se bármilyen custom rendszert, ami több pár fájl kicserélgetésénél.

donceleger8: Pörögsz mindig az FM transzmitteren, de igazából ha valakinek fontos, bármilyen telefonra (vagy zenecsináló eszközre) lehet kötni külsőt :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#57) SkyLaci válasza Cyberpunk (#52) üzenetére


SkyLaci
őstag

persze ezt egy pillanatra sem felejtem el, és éppen azért mert veri a kompakt gépeket képminőségben, érdemes megnézni hogy mi az amiben viszont hátrányt szenved a fényképezőgépekkel szemben.

(#58) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Bog, néztél már te szét rendesen a Store-ba? Kétlem, ugyanis van egypár HD is. Nemrég ki is híreztétek, hogy 120k app van az OVI Store-ban. Igen, nincs egy variációra húsz alternatíva, de ettôl független nem kell keresni a jó alkalmazásokat.

Összességében tetszik nekem ez a telefon, csak szoftveresen kicsit bogaras, FP2 szerintem helyrepofozza majd.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#59) donceleger8 válasza Karma (#56) üzenetére


donceleger8
őstag

Bocs, ha zavarlak vele, de én nagyon sokat használom, mert szerintem remek tulajdonság! És ha máshol nincs, akkor mit mondjak? Hagyjam figyelmen kívül?
Persze zsinórral is megoldható, de akkor már helyfüggő vagy, mellesleg kényelmes reggelente vagy délutáni pihenés során az ágyból hallgatni a kedvenc zenéimet, miközben böngészem az internetes oldalakat!
Illetve autóban nem mindenhol van jack bemenet, pl nálam sincs, így viszont kocsiban is megoldható a történet. Persze kiírhatom lemezre is számokat, de kocsiban inkább internetrádiót szoktam hallgatni.
De még egyszer bocs, ha zavarlak a témával!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#60) Bog válasza donceleger8 (#55) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A ClearBlack AMOLED természetesen technológiailag és látványosságra jobb, mint az Xperia S TFT-je. Ez nem is kérdés. A felbontási különbség viszont nagyon-nagyon érződik, főleg szöveges tartalmak olvasásánál.

A navigációért jára pirospont, nyilván, bár ez ugyebár több platformon is elérhető, Androidra egy korlátlan, örökéletes Sygic már filléres tétel például. Az FM transmitter jó dolog, de enélkül aztán tényleg lehet élni, Office szoftverekből pedig Dunát lehet rekeszteni, ezen a cuccon is rajta van egy QuickOffice az MS megoldása mellett.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#61) Sn00k


Sn00k
veterán

De jő lenne egy , ilyen optikával felszerelt wp8 nokia teló, lumia 900 köntösbe...

3njoy the Lif3

(#62) sdd2 válasza Bog (#28) üzenetére


sdd2
veterán

Semmi gond, tévedni emberi dolog és szerencsére nem robotok vagytok :D Jó lett a cikk, a fotók mobilos mezőnyben a legjobbak, kíváncsi leszek vajon mit lép erre a többi cég...

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#63) Bog válasza Mister_X (#58) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Néztem, naná. Sokiáig kénytelen voltam egy C6-01-et használni... nem okvetlenül az alkalmazások mennyisége, hanem a milyensége a problémám, egy jó kis Temple Run, vagy egy Dead Trigger ugyanúgy hiányzik, mint egy patent módon működő foursquare vagy éppen a Tasker.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#64) amanoba


amanoba
őstag

Kerülhet bármennyibe, csinálat akármilyen frankó képet, de ha egy hívást nem lehet felvenni az nálam kiveri a biztosítékot..(ez mondjuk bármelyik paltformra igaz)
A nokiáknál ez pont nem volt szerintem jellemző, sajnálom.

A pedig, hogy jó pézé' ismét bétatesztelőnek nézik a usert... :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#65) szezso15


szezso15
addikt

Ez lenne az egyetlen Nokia, amit elfogadnék, és szívesen használnám. :) Az ára nagyon durva, a szoftveres bakikat hanyagolni kéne ennyi pénzért.

Tőlem is egy tetszik plecsnit kap. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#66) Integra


Integra
titán

remélem a google a galaxy nexus utáni következő referencia telefonjába licenszelni fogja!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#67) johny dragon válasza Sn00k (#61) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Csak Lumia 900-kontosbe ne, negyedszerre mar kicsit sok lenne...

Xperia mini pro 4.0.4

(#68) Oppenheimer válasza Integra (#66) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Remélem a Nokiának van annyi esze, hogy adja el ezt a technológiát!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#69) Misály válasza Integra (#66) üzenetére


Misály
addikt

Hulye lenne eladni a finn ceg a technologiat...

(#70) Remus389


Remus389
veterán

mint telefon, kb 30-35 ezret ér, az Amoled Pentile kijelző 360*640-es felbontással középszerű, a Symbian is elavult, szaggat, a készülék szépsége is megkérdőjelezhető, szerintem bunkó

a kamera előtt ugyan tényleg le a kalappal, de nekem valahogy a színek nem tetszettek(kicsit fakók, élettelenek szerintem)

ismerem a Budagyöngyét, de [link] a színek valahogy nem stimmelnek, nem ennyire szürke a világ..

én azt mondom legyen inkább mutatós, gyors, örömmel kezelhető telefon, és jó akkor legyen a kamera benne gyengébb

de elhiszem hogy valaki úgy gondolkodik hogy mindig a zsebben van egy kompakt fényképező és a többi funkció érdekli kevésbé

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#71) Cyberpunk válasza donceleger8 (#59) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De hangminőségben is lényegesen rosszabb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#72) Oppenheimer válasza Remus389 (#70) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Honnan veszed, hogy pentile?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#73) Integra válasza Misály (#69) üzenetére


Integra
titán

lincenszelni, az nem eladni :)
és miért ne tenné ha nyeresége van belőle? én kamera miatt biztos nem rohanok nokiát venni, de szívesen kifizetném a felárat érte ha lenne. ha meg nem, akkor nem, tudok élni a mostani kamerával is ami a nexusban van, mert alapvetően megfelel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#74) Mister_X válasza Bog (#63) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel nem vagyok gépközelbe, ezért nem tudok most linkelgetni, de hidd el, van jópár app ami igen patent, haverom C7-ese tele van jobbnál jobb HD játékokkal és appokkal. Pécérôl nézted már az OVI Store-t?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#75) Picike8 válasza Picike8 (#3) üzenetére


Picike8
aktív tag

Elég érdekes...tetszik, de sosem vennék magamnak.

(#76) Karma válasza donceleger8 (#59) üzenetére


Karma
félisten

Én igazából ilyenre gondoltam: [link]

“All nothings are not equal.”

(#77) Misály válasza Integra (#73) üzenetére


Misály
addikt

Talan mert a sajat labadba losz (segitek azert: azt a minimalis piacot is elveszited mert ugye androiddal kene korszak van) ha eladod (licenszeled, csakhogy lovagoljunk a szavakon) az aduaszodat.

(#78) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Tetszik nagyon, bár ezt én az N8 helyett vártam már akkor... Kár, hogy nem USB 3.0-át raktak bele, nem került volna semmibe. Közösségi oldalak nyújtotta szolgáltatások nem érdekelnek, csak az email, viszont az, hogy a beépített böngésző az N8 óta nem változott egy kicsit fészpalm. Tudom erre ott van az Opera, de akkor meg miért nem ezt rakják bele alapból, minek nekem még ezzel is majd foglalkoznom? A térkép meg már az 5800-ban fasza volt, azt lehet díjazni, de az N8 jobban kezelte, gondolom az erősebb hardver miatt. Ehhez a telefonhoz is csak 2013 nyarán fogok tudni hozzájutni, mert majdnem 200.000 HUF-ot nem fogok adni ilyenért. 70-80 rongy a lélektani határ, de még az is sok. Meglátjuk, bár én nagyon díjazom a finn mérnököket, amit ezzel a telóval elértek.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#79) Quasi_modo válasza Remus389 (#70) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mondták valahol, hogy Pentile Matrix?
A színek: szerintem nem kötelező az alapbeállításokat használni.

valami

(#80) Dany007


Dany007
veterán

Na hát ez szép volt! :)
Már egy ideje csak félszemmel pislogok a Nokia felé, de érelemszerűen ez a típus felkeltette a figyelmemet. Csak kíváncsiságból, a fotózás ilyen szinten már nem érdekel.

És végülis a cikkel kell, hogy egyetértsek. Ez a telefon gyakorlatilag a kameráról szól. Van benne egy tényleg burtál jó kamera mindez egy alap telefonban. És 180k? : o Na ennyire nem érdekel a fotózás, de szerintem senkit se. Akit meg igen, az vesz egy rendes fényképezőgépet ennyi pénzért.

Érdekes elgondolás. Azt nem tudom megérteni, hogy a gyártók - sok más esetben is - mért mindig csak egy dologra koncentrálnak? Mért van az, hogy pl csak a hardver jó, vagy csak az UI, vagy csak a kijelző, vagy mint jelen esetben csak a kamera?
Mért nem lehetett akkor már bika hardvert és modern op rendszert belerakni ebbe a készülékbe ha már van benne egy csúcs kamera!?

(#81) Oppenheimer válasza Integra (#73) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azért ne tenné, mert ez rohadt nagy technológiai fölény a többi gyártóval szemben, akárcsak a ClearBlack. Azt se licenszelik szerencsére.

(#80) Dany007: "Mért nem lehetett akkor már bika hardvert és modern op rendszert belerakni ebbe a készülékbe ha már van benne egy csúcs kamera!?"

A cikkben benne van a kérdésedre a válasz. 5 éve fejlesztették ezt a telefont.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#82) littlelion21 válasza Integra (#73) üzenetére


littlelion21
addikt

Szvsz a MS inkább betemeti a Nokia-t pénzzel, csak hogy a PV WP8 only maradjon.

(#83) Karma válasza Quasi_modo (#79) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként rendes RGB mátrix van benne, a GSMArena tesztben még nagyított kép is van róla. (Nem konkrétan neked, csak egy kis nyomatéknak.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#84) catroot válasza BobTail (#51) üzenetére


catroot
veterán

Minden elismerésem a képekhez! :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#85) Quasi_modo válasza Karma (#83) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tudom, ezért kérdeztem vissza.

valami

(#86) lorinser


lorinser
senior tag

Köszi a tesztet csak egy-két dolog ami zavart:

"hogy a Symbiannak reszeltek, s ez abszolút tetten érhető az alkalmazásbolt kínálatát átmazsolázva is."

Valóban nincsen annyi app, pl. műkörmös kereső app sem (nem nevetni, tényleg van ilyen droidra) vagy lézerkardozós. De amúgy amire szükségem volt, eddig mindenre megtaláltam a megoldást.

"Mindeközben látszik, hogy nagy erőkkel építik be - kicsit ugyan megkésve - a frissebb megoldásokat, van például NFC (és kapunk is egy taget a csomagban), illetve HDMI kijárat,"

Ez sántít egy kicsit. HDMI volt már az N8-on is és tudtommal akkor sem a droidon sem az ios-en nem volt akkoriban ilyen megoldás.

"nem véletlenül nincsenek csilli-villi 3D játékok az alkalmazásboltban."

De van: pl. Assassins Creed Aztán van még az Aspahlt Urban 6 HD (úgy látom, ez a telón is rajta van). Egyik sem rossz, szerintem elég igényes a grafika.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#87) Integra válasza Misály (#77) üzenetére


Integra
titán

persze, ez benne van. én is kétlem, hogy most, hogy a wp8-cal is kijön ez a kamera, pár éven belül kapható lesz bármilyen más os-sel, de azért reménykedem, azt csak lehet :)

littlelieon: agree, 80mrd dodo kp-ből azért jussa megszórni a nokiát, már úgyis rég az ms házigyártója :)) befog jönni a wp8 szvsz

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#88) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

Nagyon bejövős... vonalélességben megkockáztatom veri az alap tükrös gépeket is* (persze olcsóbb obival, nem egy profi fix-szel mondjuk), dinamikában azért még van hová fejlődni.

Nekem azért is nagyon jó lenne a 41 megapixel, mert sokszor van, hogy utólag meg kéne néznem mondjuk egy házszámot az egyik házon és a 10 megapixelnél nem tudok annyira belenagyítani (Pentax K200D).

*ezt persze azonos méretre lekicsinyítve értem.

[ Szerkesztve ]

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#89) Pompi válasza lorinser (#86) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"HDMI volt már az N8-on is és tudtommal akkor sem a droidon sem az ios-en nem volt akkoriban ilyen megoldás."

Androidos Motorola XT720-on 2010. júliusában már volt HDMI.

Feel Good Inc.

(#90) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Brutális a kamerája, de nekem mint ahogy az N79-nél itt is kicsit fakóbbak a fotókon a színek.

(#91) Dany007 válasza Oppenheimer (#81) üzenetére


Dany007
veterán

De ez nem magyarázat. Illetve nem magyarázza meg az okát.
Hiszen a kamerát tudták fejleszteni 5 évig, úgy hogy a jelenleg létező legjobb mobilosat hozzák létre. Ellenben a hardvert meg otthagyták 2007-ben? Azt mért nem fejlesztették?

Vagy vettek egy 5 éves hardvert meghagyták alapnak és magát a kamerát fejlesztették csak 5 éven át? És meddig tartott volna a kamerát átpakolni egy komolyabb Lumiába?

Csak bosszantó, hogy itt egy igenjó kamera egy "gyatra" mobilba pakolva. Mert így kiesik a körből. Ha jó okostelefont akarok venni nem ezt veszem. Ha profi fényképezőt akarok venni szintén nem ezt veszem. Ha gyengusz telefont akarok venni jó kamerával akkor ezt veszem, de nem 180k-ért. De még csak 100-ért sem. Az emberek többségének ennyire nem számít a kamera minősége, akinek meg igen az rendes gépet vesz a célra nem telefont.

(#92) Remus389 válasza Oppenheimer (#72) üzenetére


Remus389
veterán

tényleg nem pentile [link]
Note that although the pixel density is relatively low, at under 200 pixels per inch, the display is RGB, rather than pentile, as used in many competing phones. Although I can just about see the pixels on the 4" screen if I look closely, the overall clarity and contrast of the display do partially make up for the lowish raw resolution. In practice, I don't see resolution as being a showstopper for most potential buyers.

már csak az hiányozna ennyi pénzért :D

mindegy a kamerát leszámítva akkor sem tetszik

a képekre pedig tolnék 10-20% szaturációt(tudom utólag is meg lehet tenni), de lehet arra mentek hogy teljesen színhű legyen, az is lehet az a baj TN paneles a monitor amin nézem :)

szerintem aki ilyet akar, várjon, hamar rájönnek hogy ez ennyit nem ér és majd akcióban szétosszák, anno a Nexus S is horror áron kezdett(200 ezer körül talán, annyit nem ért), aztán később kiszórták akcióba 65-ért kártyásan, annyit viszont bőven megér

ennek a reális kezdőára 90-110 ezer lenne, akkor nem szólnék

de majd akkor lesz ez ütős, ha tényleg egy ízléses WP8 telefonba pakolják, Lumia Dizájn, Extra smooth rendszer, korszerű alkalmazásbolt, arra pályáznék(bár előszőr azon is vastag árcédula lesz), tehát ki kell várni a dolgot az a legbölcsebb

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#93) Quasi_modo válasza Recon666 (#90) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A színtelítettség állítható, ha az alapbeállítás nem tetszik.

Dany007 Az a kérdés, hány kütyüt akarsz magaddal cipelni.

[ Szerkesztve ]

valami

(#94) Воланд válasza Dany007 (#91) üzenetére


Воланд
titán

"És meddig tartott volna a kamerát átpakolni egy komolyabb Lumiába?"

nem lesz wp8 a mostani lumiakra es ezzel a nokia mar a kezdetektol fogva tisztaban volt. ertheto, hogy nem lottek el a pv-t a wp7-el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#95) hemaka válasza Dany007 (#91) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezt nem hiszem, hogy a Nokia fejlesztette, a CZ megálmodta/megtervezte, valami kínai gyártó legyártotta, ők meg írtak hozzá szoftot.

(#96) Recon666 válasza Quasi_modo (#93) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igaz. Sokkal nem kellene telítettebbnek lennie, kb mint a Canon az utcás képnél.

(#97) schawo


schawo
titán

Kár, hogy csak egy ezeréves kompakt került a tesztbe. Érdekes lett volna megnézni, mit tud egy mai jobbfajta középkompakttal (SX220) szemben. És egyaránt érdekes lett volna megnézni mit tud a kompakttal szemen nagylátóban, és mit tudnak egymással kezdeni a Nokiával zoomjával ekvivalens értéken. Az biztos, hogy nem DSLR-ek, MILC-ek helyett kell bevetni, de ez az objektív úgy általában sem fergeteges, az összes kép nagyon kontraszthiányosnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#98) daniel909


daniel909
addikt

lehet sokan itt úgy vannak ezzel a telefonnal, hogy "ezek idióták, ilyet kiadni symbiannal...atya ég." de szerintem sok embernek pontosan ez kell. úgy értem egy nagyon jó kamera, telefon, sms, esetleg facebook. ismerek pár embert, akinek pont ennyi kell a boldogsághoz, persze nem 600 dolláros áron... ütős, és különleges cucc lett.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#99) ak76


ak76
senior tag

Ez a telefon MEGALOL kategória. :C
A kamera klassz,de egy vadi új DSLR-t kapni ennyiért objektívvel együtt,a Symbian random újraindulgatása,hívás felvehetetlensége nem újkeletű,N8 is ezt produkálta,(4x szervíz után is),a mindennapi faszakodása a szoftvernek csak a megszállott Nokia usereknek nem zavaró,nem véletlenül kukázta ki a nagy N,de hogy ennyi stexért ugyanazt a mókát képesek lejátszani az userekkel a"béta rendszer piacra dobásával",mint annak idején a lélegzetvisszafojtva várt N95 8GB idején...nos ez MINDENT megmagyaráz,miért is került tepsibe a Nokia,nem tanulnak ezek b..meg semmiből...

A forma lehet szubjektív,de a telefon egy az egyben úgy néz ki mint az egyéves fiam Chicco márkájú bébifonja,hangosan felröhögtem mikor megláttam hogy ezt így komolyan gondolják.

Összességében nem csalódtam,pont erre számítottam,a Nokia nem képes átlépni saját árnyékán,a kamera odaver minden telefongyártónak,de okostelefonként elvérzik,mint nyakon szúrt disznó a jégen...

[ Szerkesztve ]

(#100) BobTail válasza catroot (#84) üzenetére


BobTail
őstag

Köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.