Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) tkiceg válasza MR007RM (#13550) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Update: Rákérdeztem részletesebben a dolgokra a projekt kapcsán, többek közt a magyar felületre is és a következő választ kaptam:

No, you can’t. Sorry for that at the moment, but I am focusing on the next major release first.
And as you wish, Delight v1.8 will have Hungarian language (I am adding to my notes now).
But with v1.7, you can use Hungarian keyboard only: just grab old ROFS3 from Delight 1.5, overwrite, and flash.

Szóval le a kalappal hogy foglalkoznak vele, nagyon szimpatikus hozzáállás valamint egyén/ek. Valamilyen formában csatlakozom is a dologhoz ahogy az időm engedi, ha nem fér bele akkor ha más nem anyagilag valahogyan majd kiderül. Mindenesetre mivel még mindig a 808ast használom fotózásra, várom a friss 1.8-as delight cfw-t ráadásul magyar nyelven.
Ha lesz újabb info/link jelzem természetesen.
Üdv

(#13552) MR007RM válasza tkiceg (#13551) üzenetére


MR007RM
addikt

:R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#13553) Psychopeti válasza tkiceg (#13549) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Meglepve olvasom a hozzászólásodat és egyben örülök is neki! :K Hogy van még aki foglalkozik ezzel egyáltalán!
Figyelni fogom akkor ezt az új szoftot én is :B
----------------------
Jut eszembe a nokiám BL-4D akksija már gyengélkedik főleg hidegebb időben... Melyik a legerősebb akksi amit be lehet még szerezni hozzá :F

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13554) KSparrow válasza Psychopeti (#13553) üzenetére


KSparrow
senior tag

Sajnos ez volt a nagyobb kapacitású. N97- N8 - és asszem E7 telefonokban van még ez, de az asszem BV-4D, (vagy épp fordítva). Az 1200, ez 1400 mAh teljesítményt tud. Sajnos azok régebbi modellek, ergo az akku is régebbi lesz. Két megoldás van. Vagy beleteszel egy kisebb, másik, bármilyen vágott Nokia akkut, és mondjuk egy csepp meleg ragasztóval / kétoldalúval megfogod, netán faragsz keretet, ha nagyon ráérsz, vagy rendelsz kínai UGY akkut.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13555) Psychopeti válasza KSparrow (#13554) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Értem. Köszi a választ!

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13556) tkiceg válasza Psychopeti (#13553) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Pár hónapja vettem eredeti vadonatúj BV-4D akksit az enyémbe, ami papíron 1320mAh kapacitású.
Én az angol ebayről rendeltem.
De Magyarországon elméletileg a skyphone vagy ps-digital nevezetű mobilokat és tartozékokat árusító webshopokból/üzletekből szerezhető be 3-4 ezer forint környékén. Legalábbis pár hónapja még mikor aktuális volt nekem, akkor így volt.
Alapjáraton a BL-4D 1200mAh kapacitású, de nekem van egy sok éves Bxt gyártmányú kínai utángyártott akksim ami 1450mAh. Nem vettem észre nagyon a többletet sosem azt megjegyezném :N

(#13557) Psychopeti válasza tkiceg (#13556) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Köszi a választ neked is.
Hát remélem itt Miskolcon is lehet még kapni valamelyik "üzletben" :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13558) Peti870 válasza tkiceg (#13556) üzenetére


Peti870
csendes tag

Az új szoftververzió miben lesz más a régebbitől? Egyébként az enyémbe 4 éve vettem gyári új akkut, úgy 8-9 napig bírja még igaz hozzá sem nyúlok :D Viszont fekete akkufedele akinek van, ne tartsa magában :D

Igazából amit javítani lehetne rajta szoftveresen, az az hogy amikor wifi-n keresztül csatlakozok a tv-hez a hd videók szaggatnak, és hang sem megy át. Képnézegető módban okés minden, de csak simán a zene sem megy át. Elindul a lejátszó és 1-2-1-3-2 megmakkan. A P9 lite pedig sehogyan sem tud a tv-re csatlakozni :D

Egyébként lehet még bőven kapni akkut hozzá magyarhonban is.

(#13559) Psychopeti válasza tkiceg (#13551) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Szia! Van valami infó ezzel hogyan haladnak vele? Magyar nyelv még nincsen igaz? :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13560) tkiceg válasza Psychopeti (#13559) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Szia! Igen, a legújabb friss 1.8 delight verzió készen van már 1-2 hónapja, de a lokalizációk lassabban mennek. A 2 fejlesztőnek nincs nagyon kapacitása rá, mivel nyilván nem ebből élnek, és kicsit időigényes a magyarosítás vagy bármilyen nyelvezetet összedobni rá sajnos :(
De pár napja beszéltem a főfejlesztővel azt mondta hogy még ebben az évben várható, mindenesetre azért beszélek majd megint vele hogy a magyar nyelv prioritást élvezzen, meg besegítek neki ahogy az időm engedi. Csak hát abból mindenkinek kevés van sajna, élni kell pénzt keresni..

Az előtted kérdezőnek: Hogy miben más az új verzió egyszerűen megnézheted a fentebbi hozzászólásomnál belinkelt oldalukon! Le van alaposan részletezve, a changelog-ot nézd.
Itt elég hosszadalmas lenne nekem leírni vagy bemásolni az ottani szöveget és felesleges :)

Jövök majd ha lesz friss info. Csak azért nem jöttem leírni hogy kész a friss firmware mert még nem magyar.

[ Szerkesztve ]

(#13561) Psychopeti válasza tkiceg (#13560) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Köszi a választ! Hát ha lehetne én is segítenék de az angol nem az erősségem sajnos... Mindenesetre jó munkát hozzá neked ha be is segítesz és majd várom az infót itten hogy halad az egész :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13562) tkiceg


tkiceg
csendes tag

Kész van a magyarítás is a legújabb 2020-as nokia 808 delight 1.8 szoftverhez!
http://ovi.h1n.ru/delight/#

Egyébként hasznos infók is fellelhetőek a témával kapcsolatosan a weboldalon!

Üdv

(#13563) Psychopeti válasza tkiceg (#13562) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Szia! Nah végre erre vártam már mióta! :) Te fel raktad már vagy még nem?
Hogyan kell majd telepíteni? :U

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13564) tkiceg válasza Psychopeti (#13563) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Hali

Igen, pár napja raktam fel, elég jó lett, ez eddig a legjobb delight release szerintem az eddigi pár napos tapasztalataim alapján egyelőre.
GPS működik offline online is, térképeket le kell viszont tölteni külön és telepíteni a gyári nokia suit alkalmazással, de vannak más alternatív módok is elméletileg.
A gyári kamera app is módosítva lett, részletesebb lett több opcióval, stabilabb maga a kamera, valamint jobb képek, videók készítésére képes az eddigihez képest úgy vettem észre. Jól finomítottak tehát ezen is, számomra fő lényeg a kamerája igazából.

Magából a rendszerből felesleges dolgok ki lettek véve, hasznos dolgok berakva bent hagyva, úgy fogalmaznék hogy szépen csiszolva lett, ki lett maxolva amit a symbian rendszerből ki lehet hozni 2020-ban. Stabil, gyors, szép, üzemidő ok, minden rendben.

Van az applist alkalmazás ami a nokia store nem hivatalos utódja. Sok friss hasznos app beszerezhető onnan, de az n1ovi weboldalról is néhány.

A magyarítást csak le kell tölteni és felülírni a rofs2 fájlt az rm-807 könyvtárban, külön rofs3 magyar fájl nem szükséges, csak a rofs2 kell. Nem hibátlan a magyarítás, vannak benne sajna hibák/bugok itt ott, de nem olyan vészes.

Telepítés/flash phoenix szoftverrel: http://ovi.h1n.ru/delight/phoenix.php
Alternatív telepítés/flash win8 és afelett best szoftverrel: http://ovi.h1n.ru/delight/best.php
Letöltés, infók, tippek, változtatások leírása egyebek: http://ovi.h1n.ru/delight/
Appok: http://ovi.h1n.ru/symbian-store/
Applist nokia store: https://applist.schumi1331.de/

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#13565) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Valaki segítene itt hogy kell feltelepíteni ezzel a phoenix szoftverrel :K :B Nekem nem sikerül... :(

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13566) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Itt írja a folyamatot:
[link]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13567) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sehol senki aki segítene? :(

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13568) KSparrow válasza Psychopeti (#13565) üzenetére


KSparrow
senior tag

Sajnois nekem egy korábbi változat van fent a gépemen, már nem ismeri a 808-ast. N8-at telepítettem fel, de 808-ast nem - és csak gyári szoftverrel, főzöttet sose telepítettem még.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13569) Psychopeti válasza KSparrow (#13568) üzenetére


Psychopeti
senior tag

És mi volt az a gyári szoftver? Vagy azzal nem is lehet feltenni főzött romot?? :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13570) KSparrow válasza Psychopeti (#13569) üzenetére


KSparrow
senior tag

Gyári S40-est, és symbiant telepítettem eddig csak, főzött romokat nem csináltam. Phoenix-szel dolgoztam, bár más programok is vannak, pl Jaf - de ezeket nem ismerem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13571) Psychopeti válasza KSparrow (#13570) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Aha értem. Hát jó lenne valami kis segítség ez ügyben mert szeretném felrakni rá ezt a főzött romot de sajnos eddig nem sikerült :(
És esetleg ebben nem tudnál segíteni? Egy leírást csinálni hogyan kell? :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13572) KSparrow válasza Psychopeti (#13571) üzenetére


KSparrow
senior tag

Sajnos én nem vagyok ebben annyira jártas - ha előttem van, akkor jó eséllyel sikerül, de valahol tuti le van írva - pl itt, magyarul is. Nekem volt, aki megmutatta, elmagyarázta, szóval nem olvastam végig, de vigyázz, mert ha közben megszakad - pl kiesik az akku- akkor lehet megáll a telefon: nekem megállt így egy E71, a teljes panel kuka, egy E72 pedig minden ok nélkül állt meg flash után, (nem downgrade volt, azaz nem korábbi szoftvert akartam feltenni, azt tudom, hogy nem bírja) és még szervizben sem hozták vissza a telefont. Egyszer egy N81 is megállt - végigment a flash, majd nem kapcsolt be. Azt szerencsére meg sikerült menteni szervizben. Szóval csak ésszel.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13573) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Fel lehet úgy rakni a Delight 1.8-at, hogy nem resetelem a telefont? Most 1.5 van rajta.

(#13574) KSparrow válasza quailstorm (#13573) üzenetére


KSparrow
senior tag

Szerintem nem. Talán OTA update ment volna, de az meg nem hiszem, hogy most menne :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13575) quailstorm válasza KSparrow (#13574) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor viszont be kellene szerezni a telepítőit azoknak, ami rajta van... Mondjuk azt amúgy is.
Hol van manapság olyan tárhely, ahol egyben le lehet szedni egy komplett archívumot?

(#13576) KSparrow válasza quailstorm (#13575) üzenetére


KSparrow
senior tag

Ennyire már nem értek hozzá. Pláne a Delight-hoz, az nekem sose ment fel.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13577) Psychopeti válasza quailstorm (#13573) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Szia! A Delight 1.8 telepítését esetleg nem tudnád leírni hogy megy? :K
Ha az 1.5 felment akkor gondolom ezt is ugyanúgy kell feltenni igaz?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13578) quailstorm válasza Psychopeti (#13577) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ugyanúgy kell feltenni, de az 1.5-öt nem én raktam el, így vettem a mobilt.

A Delight oldalán le van írva.

(#13579) Psychopeti válasza quailstorm (#13578) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Azt már néztem én is de az angol nem az erősségem és a google fordító még nem tökéletes :K
Esetleg egy kis magyar útmutatónak szívesebben örülnék. :B
Persze az nem biztos hogy van vagy lesz :(

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#13580) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!

Teljesen véletlenül nincs valakinek ilyen telefonja még, amitől meg is válna? :)
Köszi!

*Hajrá Loki!* i15+

(#13581) koboldozat válasza szezso15 (#13580) üzenetére


koboldozat
senior tag

Meg van, teljesen új állapota van.
De sajnos eszmei értéke van már számomra.
Ezért nem adnám el.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#13582) szezso15 válasza koboldozat (#13581) üzenetére


szezso15
addikt

Hasonló célból keresek én is. Anno volt nekem, aztán most fejembe vettem, hogy minden korábbi telefonból szeretnék egy példányt a gyűjteményembe. Már csak ez hiányzik, de nem nagyon találok sehol… :(

*Hajrá Loki!* i15+

(#13583) quailstorm válasza szezso15 (#13582) üzenetére


quailstorm
nagyúr

eBayen keress, itthon már én sem kaptam. Franciaországból jött az enyém végül, de doboza alapján Telcel Mexikó. Viszont működik, még használni is szoktam fotózásra.

(#13584) szezso15 válasza quailstorm (#13583) üzenetére


szezso15
addikt

Megkérdezhetem, hogy mennyiért vetted? eBayen 50-200 között vannak, szerintem inkább az alja a reális összeg.

*Hajrá Loki!* i15+

(#13585) quailstorm válasza szezso15 (#13584) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2,5 éve vettem, nem tudom mennyire releváns még. 106 EUR volt. Dobozos, újszerű, bár egyszer leejtették ami miatt a műanyag sérült a sarkán picit. (látszott a képeken)

(#13586) szezso15 válasza quailstorm (#13585) üzenetére


szezso15
addikt

Nekem is sikerült szereznem egyet végül, dobozos, nagyon szép állapotban! :)


Viszont a telefonon a Delight firmware van, én szeretném gyári állapotba hozni. Van bármi megbízható oldal, ahonnan le tudnám szedni az utolsó verziót, hogy utána Phoenix-szel fel tudjam tenni? :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#13587) TommyX_ válasza szezso15 (#13586) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt lehet találni szoftvert, product code alapján.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13588) szezso15 válasza TommyX_ (#13587) üzenetére


szezso15
addikt

Ezer hála! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#13589) Peti870


Peti870
csendes tag

Sziasztok. Jómagam fekete akku fedelet, vagy tokot keresek hozzá. Ha nem fekete az sem baj :)

(#13590) szezso15 válasza TommyX_ (#13587) üzenetére


szezso15
addikt

Na sajnos nem sikerül innen letöltenem semmit, neked működik? Betölti a listát, de onnan bármelyikre kattintok, valami szerverhiba jön vissza. :(

Nagyon szeretném visszarakni a gyárit, ez a Delight 1.3 valami borzasztóan bugos, pl. hosszan nyomom a bekapcs. gombot, random újraindul, funkciók nem működnek, stb.

Plusz arra van tippetek, hogy a gépem miért nem látja a telefont? Direkt van egy teszt PC-m erre a célra, W7, Nokia Suite fenn van, de csak ismeretlen eszközként jelenik meg, a telefon fel se dobja a csatlakozás opciót amikor rádugom... :F

#13589 Peti870: Aliexpress? :) Tudom, nem gyári, de ott van, én is néztem nem rég.

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#13591) quailstorm válasza szezso15 (#13590) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem is Delight van de a bekapcs gombon kívül más gondom nincs. Legfrissebb előtti Delight van fenn rajta most. Bekapcs gombot egyszer kell nyomni röviden és akkor feljön a menü.

Suite ha fenn van, akkor passz. Suite mellett nekem Win10 is tökéletesen látja. Esetleg kábel lehet az oka. Nekem a HTC kábelét nem szereti.

Nokia Software Recovery Tool volt a hivatalos megoldás de mintha már az se élne.

[ Szerkesztve ]

(#13592) TommyX_ válasza szezso15 (#13590) üzenetére


TommyX_
őstag

Feltöltöttem [link]
Ezt a gépemen találtam. :)

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13593) szezso15 válasza TommyX_ (#13592) üzenetére


szezso15
addikt

Nagyon köszönöm! :R :R Fel tudom ezt rakni akkor is, ha más a product code-ja a telefonomnak, nem fog gondot okozni?

#13591 quailstorm: Ez volt a megoldás, a gyári kábelével megy! Jó, hogy microUSB, ha nem is eszi meg mindegyiket. :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#13594) szezso15 válasza szezso15 (#13593) üzenetére


szezso15
addikt

Semmi, sikerült, végre gyári állapotú! :R

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#13595) Peti870 válasza szezso15 (#13590) üzenetére


Peti870
csendes tag

Köszi, megnéztem. A notebook alkatrészen van még, nagyon kicsit drágábban. Ja és csak pirosban :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.