Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) gyulavezir válasza Salmi (#13000) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Köszi!
Delight volt annó az N8-on is, de Taylor úgy elkényeztetett minket a V9-el, hogy még évekkel utána sem rúg labdába senki! :D
Ha meglesz a teló kipróbálom!
:R

(#13002) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Email beállításával kapcsolatban szeretnék kérni egy kis segítséget. Bemegyek az Email app-ba, rányomok, hogy "Új postafiók". Elkezd gondolkozni "A telepítés előkészítése folyamatban" értesítéssel és nem történik semmi, csak gondolkozik 2-3 percig. Ezután eltűnik az értesítés "Nem sikerült kapcsolódni a levelezési kiszolgálóhoz" hibaüzenettel és újra az email app főmenüjében vagyok. Újraindítás megvolt, próbáltam WiFi-n, mobilneten, de nem segített. Valakinek már volt ilyen problémája? Mi lehet a megoldás?

(#13003) McLaca válasza BigBlackDog (#13002) üzenetére


McLaca
őstag

Legfrissebb e-mail kliens van fent?
Jött belőle 1-2 frissítés az utolsó főverzió után, esetleg ha még nem az van fent, próbáld frissíteni.
Ha úgy sem megy, nincs más megoldás, mint a telefon resetelése, ha az sem oldja meg, akkor pedig újra kell flashelni.
Vagy másik e-mail klienst használni. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13004) BigBlackDog válasza McLaca (#13003) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Köszönöm a választ! Igen a legfrissebb, legalábbis nem talált frissítést. El akartam kerülni, de ezek szerint kénytelen leszek resetelni, vagy újraflashelni. Nálad egyébként működik az új email fiók hozzáadása most? Felhozza a listát, miután ráböktél az új létrehozására?

[ Szerkesztve ]

(#13005) McLaca válasza BigBlackDog (#13004) üzenetére


McLaca
őstag

Hmm... :(
Ott a pont, itt megint kinyírtak valami háttérszolgáltatást, mert nálam sem dobja fel a listát a választható szolgáltatók közül, de így még kézzel sem lehet konfigurálni e-mail fiókot.
Viszont az eddig konfigurált fiókjaim mennek gond nélkül.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13006) BigBlackDog válasza McLaca (#13005) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez viszont így eléggé gáz. Ezek szerint nincs gyári email kliens. Két héttel ezelőtt még nem volt semmi gond, gondoltam újrateszem, erre meg bejön ez. Azért reménykedek, hogy a napokban megjavul. :( Mekkora esély lehet erre vajon?

[ Szerkesztve ]

(#13007) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#13006) üzenetére


BigBlackDog
veterán

SIMet kikaptam, így legalább exchange-es accot hozzá tudtam adni (így a naptár és a névjegyzékem is lejött). SIM nélkül nem gondolkozik, felhozza a lehetséges emailfiók típusok listáját, de csak egy elemmel, az exchange-el. Valahogy még a gmail-t kéne beállítanom. Ahogy látom már egy éve is volt ilyen, akkor valami szerver tanúsítványt kellet megújítani, mert lejárt. Ez így nagyon kínos helyzet sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#13008) McLaca válasza BigBlackDog (#13007) üzenetére


McLaca
őstag

Ha most is tanúsítványprobléma, azt már biztosan nem fogják megújítani a Symbian számára. Offline módban amúgy ugyanúgy gondolkodik, a SIM kiszedéssel nem kísérleteztem még.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13009) BigBlackDog válasza McLaca (#13008) üzenetére


BigBlackDog
veterán

T-mobile-os SIM-el próbáltad Te is (egyik fórumon írták, hogy valamelyik külföldi szolgáltatónál is előjön ez a hiba, de ott a forrás a mobilszolgáltatónál volt)?

(#13010) McLaca válasza BigBlackDog (#13009) üzenetére


McLaca
őstag

Blue-val, ami ugyebár T.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13011) TommyX_


TommyX_
őstag

Most néztem meg, újra működik az új email fiók hozzáadás!

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13012) BigBlackDog válasza TommyX_ (#13011) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Végre. Ezek szerint nem lőtték le (egyelőre).

(#13013) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Hívás közbeni hangerőt lehet valahogy növelni pluszba? A hangerőgombokkal a maxra állítottam, de még mindig eléggé halk sajnos.

(#13014) TommyX_ válasza BigBlackDog (#13013) üzenetére


TommyX_
őstag

Az érdekessége az, hogy nekem nem volt gond a hangerővel. Legutóbb amikor egy ismerősömmel beszéltem nekem is az volt a bajom, hogy halk volt, de másokkal, amikor beszéltem ott nem volt gond, én a másik telefonra gondoltam, hogy ott van valami.
De gondolom Neked akkor, mindenkinél halk?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13015) BigBlackDog válasza TommyX_ (#13014) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, minden telefonhívás esetében halkan hallom a másik partnert (és az enyémen kívül egy másik 808-nál is hasonló a helyzet a környezetemben).

(#13016) zorzy4 válasza BigBlackDog (#13015) üzenetére


zorzy4
őstag

hangszóró csere. Ez tipikus nokia hiba.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13017) BigBlackDog válasza zorzy4 (#13016) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Na, de két készüléknél is? :U

(#13018) zorzy4 válasza BigBlackDog (#13017) üzenetére


zorzy4
őstag

Simán, az e72nél szinte mindegyik elhalkul.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13019) BigBlackDog válasza zorzy4 (#13018) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkor ez nem túl biztató. Viszont olvastam több helyen is, hogy symbianos nokiáknál általában az anna/belle frissítés telepítése után kezdtek panaszkodni, emiatt gondoltam, hogy sw hiba lesz. Hangszóró csere nem egyszerű eset, ha jól látom, szét kell választani a kijelző-érintőpanel párost, hogy hozzáférjen az ember a beszédhangszóróhoz. Valami modot használt már valaki erre a problémára?

[ Szerkesztve ]

(#13020) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#13019) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Végül ezzel sikerült normális szintre hozni a belső (beszéd)hangszóró hangerejét. Előtte volt tisztítás is, de csak nagyon minimálisan segített.

(#13021) McLaca válasza BigBlackDog (#13020) üzenetére


McLaca
őstag

Hű, ez nekem is jól jött, mert a VoIP hívások halkabbak, mint a „gsm“, viszont mindent felhangosít, pl. a „rendszerpittyenéseket“ is, amikor mondjuk indul, vagy leáll a töltés. Legfeljebb majd ki-be kapcsolgatom RP-ben. Vagy elviselem a hangos rendszerpittyenéseket. Vagy kikapcsolom azokat. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13022) BigBlackDog válasza McLaca (#13021) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Egyetlen hátránya, hogy kicsit visszaveszi a fülhallgató kimenet hangerejét, szóval zenehallgatás előtt nem árt kikapcsolni.

(#13023) tkiceg


tkiceg
csendes tag

Sziasztok!

Mennyibe kerül egy 808-as Magyarországon?
( jó állapotú készülék )

(#13024) BigBlackDog válasza tkiceg (#13023) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem használtan 40-50 körül ki lehet fogni szép állapotú példányt is tartozékokkal, ha éppen van fent eladó. :)

(#13025) tkiceg válasza BigBlackDog (#13024) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Köszönöm :)

Azért érdekelt, mert Angol földön minimum 200 font a legalja..
Ennyit nem adok érte a kamera ellenére sem, eléggé sokallom.
Ezért vettem most inkább egy 701-est, a c7-esemet cseréltem le.

(#13026) McLaca válasza tkiceg (#13025) üzenetére


McLaca
őstag

Azt is "angol földön" vetted?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13027) tkiceg válasza McLaca (#13026) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Igen, 60 fontért. miért?
Magyarországon gondolom 15 ezer huf körül hozzá lehet jutni :(
üdv

Egyébként írjon már valaki valamit a c7 teszt fórum részére, mert kb 2 napja akartam ott kérdezni, csak nem tudtam, mert nem lehetett már szerkeszteni a hozzászólásom.
Ugye addig meg újat írni nem lehet, míg nem válaszol valaki.

(#13028) Quasi_modo válasza tkiceg (#13027) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ugye addig meg újat írni nem lehet, míg nem válaszol valaki.
Dehogynem.

valami

(#13029) TommyX_ válasza tkiceg (#13027) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt van egy eladó 9000 ftért.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13030) McLaca válasza tkiceg (#13027) üzenetére


McLaca
őstag

Mert imádtam és megvenném újra. Minden eddigi telóm megvan (az is, amit nagyon utáltam), ezt az egyet kivéve. Ezt cserélték ugyanis garanciában a 808-ra, mert a kijelzőzáró pöcök eltört és teljes hátlapcsere kellett volna, de már beszerezhetetlen volt (másodszorra fordult elő, elsőre még tudták javítani).
Még megvan hozzá a hátlapom, 3 akkum, töltőm, fülesem. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13031) tkiceg válasza McLaca (#13030) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Olvastam anno valamikor a történetet :)
Fentebb írták hogy van egy eladó 9000 hufért, szerintem csapj le rá.
De amúgy nem értem hogy itt Uk-ban miért kerül dupla annyi pénzbe egy mobil mint Magyarországon..

(#13032) KSparrow válasza TommyX_ (#13029) üzenetére


KSparrow
senior tag

ez nagyon korrekt árban van, pláne ilyen állapotban.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13033) tkiceg válasza Quasi_modo (#13028) üzenetére


tkiceg
csendes tag

nekem azt írja olyankor hogy várjak türelemmel amíg valaki válaszol, ne írjak új hozzászólást.

(#13034) Quasi_modo válasza tkiceg (#13033) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez érdekes. Pedig több topikban látható, hogy valaki többször is írt egymás alá.

valami

(#13035) attisx válasza tkiceg (#13033) üzenetére


attisx
addikt

Csak tipp, de szerintem ez a korlátozás azért van, mert még alig pár napos "újonc" vagy, majd idővel elmúlik...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13036) KSparrow


KSparrow
senior tag

egy proto valakinek?
[link]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13037) TommyX_ válasza KSparrow (#13036) üzenetére


TommyX_
őstag

Jól mutatna a végleges verzió mellett. :C Vagy inkább a Te gyűjteményedbe. ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13038) KSparrow válasza TommyX_ (#13037) üzenetére


KSparrow
senior tag

Hát igen, mondjuk pirosban, és nem ilyen állapotban :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13039) zorzy4 válasza TommyX_ (#13037) üzenetére


zorzy4
őstag

Ha gazdag lennék megvenném

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13040) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Ez az akksi tényleg gyári lehet? Vásárolt már innen valaki ilyen akksit?

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13041) KSparrow válasza djrobaa (#13040) üzenetére


KSparrow
senior tag

én már rendeltem innen sokat, általában jót küldenek. egyszer volt probléma, az ügyfélkezelés nem épp baráti ilyen esetben, de ha csak rendelsz, akkor nincs gond. (az is más alkatrész volt, akkunál nem lehet ilyen probléma.)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13042) djrobaa válasza KSparrow (#13041) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Köszi. :R

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13043) KSparrow


KSparrow
senior tag

Kb 2 hétig nem használtam a 808-ast, csak offline volt bekapcsolt Bluetooth-szal. ( bt füles, a kártyát meg egy Lumia 920-ban használtam. (pláne másodtelefonnak, azaz nem telefonálok vele, csak van.)
Most visszatettem a kártyám, de valahogy nem jó. Egy nap alatt lemerült, most is hamar. Reggel vettem le töltőről, és már 68%, pedig hozzá sem nyúltam.
Nem melegszik, semmi nem megy, mégis.

Mi lehet a baj?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13044) BigBlackDog válasza KSparrow (#13043) üzenetére


BigBlackDog
veterán

3G-n vagy 2G-n van? Korábban mire volt állítva? Nem lehetséges, hogy pont cellahatáron vagy?

(#13045) KSparrow válasza BigBlackDog (#13044) üzenetére


KSparrow
senior tag

Itthon vagyok (Budapest, Kispest-Lőrinc határ), jó a lefedettség. A telefon 2G-n van, mert a 3G tudtommal többet eszik, illetve mivel nincs mobilnet azon a számon (12 éves, első számom, emlék + tartaléknak tökéletes) nem is kell a 3G.
Akkuszintet a Belle Extra Buttons mutat.
Vasárnap vettem észre, hogy lemerült, azóta már kétszer hagyott ott. Csak zenét akartam rajta hallgatni, nem tudom, mi lehet a baj.
Mindegy, úgysem szoktam használni másra, Főtelefonnak lecseréltem a Z10-est egy Z30-as BlackBerryre, másodtelefonnak meg jó lesz a Lumia 920.
Ha nagyon nem megy, kártya nélkül sem ( eddig elment így 3-4 napokat, bekapcsolt BT-szal, úgy, hogy sorozatot néztem rajta (Futurama és GoT, 20 - 50 perces epizódokkal) lehet kiveszek egy akkut valami másból (N8, vagy asszem N97 miniben is ugyanekkora van, csak 1200 mAh) és megnézem, azzal hogy megy, ha azt is szívja, akkor lehet valami a telefonnal van (remélem nem, most kárt le a garancia)... Majd lehet újrarakom a szoftvert, hátha csak megkattant a megelgen egy év után :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13046) McLaca


McLaca
őstag

Menstruál a telefonom, ez már biztos. :D
Szokasos felállás: sports tracker megy, miközben sétálok melóba, + bt fülesen keresztül a zene. Erre őnagysága újraindul. Délután buszozok haza, zene bt fülesen, sports tracker most nem megy ugyebár, erre megint dob egy hátast.
Ez volt tegnap. Ma ugyanezekkel a feltételekkel semmi gond... Hisztis kicsit. :)
Lehet, hogy megsejtette, hogy egy G3-ra csere esélyes. Pedig ő is megmarad másodtelefonnak.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13047) KSparrow válasza KSparrow (#13045) üzenetére


KSparrow
senior tag

Na most otthon hagyom, kíváncsi leszek, mit alkot. Kivettem a memóriakártyát, betettem egy felpuffadt n97 mini akkut. azzal reggel óta 88%-ra mert le, ami jó. A 808 akkut meg addig a miniben tesztelem. Az is jól megy. Vasárnap este meglátom, hogy mi a helyzet.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13048) Quasi_modo válasza KSparrow (#13047) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

betettem egy felpuffadt n97 mini akkut
Azt azért nem kellett volna. Bármikor feladhatja, és ha kinyílik akkor baj lehet.

valami

(#13049) KSparrow válasza Quasi_modo (#13048) üzenetére


KSparrow
senior tag

Egy éve van a miniben, semmi bajt nem csinált. Erre a 2,5 napra nem lesz baj, n8-at meg emiatt nem szedtem szét.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13050) Quasi_modo válasza KSparrow (#13049) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem tudhatod mikor adja fel. A felpúposodott akku mindig életveszély. De te tudod.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.