Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Quasi_modo válasza KillHates (#1450) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hehe. Én nem. Tényleg vigyázok rá.
Egyébként felfogtam.

valami

(#1452) sphe válasza MR007RM (#1431) üzenetére


sphe
senior tag

Le is írja egyből a video kommentben hogy nem bírta ki hogy ne próbálja ki a makró lencséjét vele. A csatlakoztatás módját egy N8-as videójában mutatja be.

(#1453) emre33


emre33
addikt

FP2 körül mi a helyet? Most kijött vagy se? Mert én nem látom.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1454) MR007RM válasza emre33 (#1453) üzenetére


MR007RM
addikt

Még én sem.

(#1452) sphe:Általában nem szoktam elolvasni az ilyen írásokat, és a minősége láttán eszembe sem jutott másra gondolni csak arra hogy nem tudom használni a telefonom. De megnyugodtam nem így van.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1455) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! A GPS-t hogyan lehet "feléleszteni" a telefonban? Bekapcsoltam a navigációt, de 5 perc után is csak annyit írt ki; várakozás a GPS-re :U A kis GPS ikon nem is jelent meg a felső sorban...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1456) Quasi_modo válasza KillHates (#1455) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Először is engedélyezd a saját hely keresését. Aztán legyél türelmes. Az első kereés nálam kb 3 perc volt rásegítés nélkül. Azóta fél percen belül talál jelet.
A bal felő sarokban meg bökj rá a piros pöttyre. Lehet, hogy nálam arra indult be, de már nem emlékszem.
Meg persze a beállítások/alkalmazásbeállítások/helymeghatározás alatt minden legyen beállítva.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1457) MR007RM válasza Quasi_modo (#1456) üzenetére


MR007RM
addikt

Az a piros pötty a tartózkodási helyedre ugrik, vagyis a kiindulóponthoz visz.

Egyébként ismered ezt a progit? Speed X3 [link]
GPS alapú sebességmérő. Mikor bekapcsolom a telót az mindig beugrik a háttérbe és ha elindítom a navigációt, akkor az is elindul vele együtt. Talán gyorsít valamit. Egy próbát megér.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1458) KillHates válasza Quasi_modo (#1456) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Köszönöm szépen :R Rá nem jöttem volna. Tegnap elmentem Dunaújvárosba, hogy majd ott bekapcsolom a navit és házhoz visz. Persze, hogy nem sikerült felélesztenem, bénáztam vele vagy fél órát. Majdnem földhöz vágtam, aztán beletörődtem, hogy biztosan rossz a GPS része... Éjjel ugrott be, hogy megkérdezzelek Titeket, hátha van valakinek valami tippje. Még egyszer örök hálám :R Ha notebook-kal van valami problémád nyugodtan zaklass! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1459) Quasi_modo válasza MR007RM (#1457) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az a piros pötty a tartózkodási helyedre ugrik
Így van, de elsőre mintha ez gyorsította volna az indítást.
Speed X3 Nem ismerem. Nálam a Speed X egy játék. Egyébként a linken valami más van.

KillHates Ugye van térkép letöltve? Mert nekem alapból nem volt egy térkép sem.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1460) zozo2001hu


zozo2001hu
tag

Sziasztok!

Ősi android rajongóként fejet hajtok a NOKIA pureview 808 előtt, mert amit leraktak az asztalra mobil képalkotás területén az valami elképesztő! :R

Komolyan mondom amiket eddig láttam a neten fotókat és videókat, hát mit mondjak: lefostam a bokám! :D

Nagyon erősen gondolkozom a platformváltáson, szerintem nem okozna gondot a GUI elnézve pl. ezt a legutóbbi frissítést Belle FP2-őt.

Programot is alig telepítek már mostanság, némi social networking, web, mail ezek mennek, illetve ami fontos még számomra az az autós navigáció. Gondolom a gmail, google calendar sync működik?

Szerintetek mikorra várható ennek a telefonnak az ára br. 100.000 Ft környékén? T-mobile előfizető vagyok, sajnos még nincs a kínálatban. :(

(#1461) KillHates válasza zozo2001hu (#1460) üzenetére


KillHates
nagyúr

HalI!

Hát... Android után kisit fapadosnak fog tűnni a Symbian; mert ez igazából egy telefonra való operendszer, nem egy mindentudó dolog mint az Android (tablet-teló-pmp-computer)

Én (is) pont Androidról (Motorola 720XT) váltottam vissza (Nokia N8) de nekem pont az "egyszerűsége" miatt jött be, az Android kuszasága a sírba vitt (majdnem a szó szoros értelmében; vezetés közben kellett egy sms-ben kapott számot visszahívnom :W) Nagy fellélegzés volt megint a könnyen kezelhető Symbian, nem kellett rá kismillió appletet felinstallálni, hogy használhassam normálisan a telefont.

Majdnem minden van Symbian-ra ami van Androidra is; de pont a google-es apletekkel van a gond; érdemes körüljárnod alaposan a témát. Én pont a Google Drive után vágyom...

Lehet már kapni 100 k körül N808-ast, én is 105 ezerért vettem két hete pont itt a PH-n. Kártyafüggetlenül 1+2 éves garanciával (számla, garpapír, stb...)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1462) Quasi_modo válasza KillHates (#1461) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ez igazából egy telefonra való operendszer, nem egy mindentudó dolog mint az Android
Most nem azért, de pont a Symbianra lehet mondani, hogy szinte mindentudó, mert szinte mindenhez van drivere, mindent lekezel. Csak épp kevesebb alá a program, meg nem annyira gyors mint a WP (az viszont fapados) És már kimondták a végét.

valami

(#1463) Karma válasza Quasi_modo (#1462) üzenetére


Karma
félisten

Már nem azért, de a "szinte mindenre van driveré"-vel ugye az FM transzmitterre gondolsz?

Más egyedülálló nem nagyon van. Egyébként is szinte biztos, ha egy gyártó is látna benne fantáziát, beraknák akár az ökrös szekér alá is seperc alatt. Androidra meg még könnyű is lenne.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1464) sphe


sphe
senior tag

Táblázatkezelő létezik olyan formában a 808-ra, hogy ha megváltoztatom egy cella értékét, akkor az annak megfelelő excelfüggvény alapján a másik cellában az érték módosul? Ergo lehet használni rajta excel kalkulátorokat?

(#1465) Quasi_modo válasza Karma (#1463) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ugye az FM transzmitterre gondolsz?
De pl arra. A többiek lasan utolérik ezekben is, de akkor is. MIt nem tud meghajtani a Symbian, amit a többi igen ? A Nokia lecserélte a saját rendszerét egy olyanra ami még messze nem olyan sokoldalú.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1466) semetka válasza KillHates (#1461) üzenetére


semetka
őstag

Hol vettél 100k-ért 808-ast? Újonnan? Annyiért most azonnal vennék, ha tudsz írj rám légyszi.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1467) MrPetya19 válasza semetka (#1466) üzenetére


MrPetya19
addikt

Engem is érdekelne.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1468) MR007RM válasza KillHates (#1461) üzenetére


MR007RM
addikt

Ha lehet privibe nekem is elárulhatnád ki árul 105 e-ért ilyet. Van egy haverom, talán annyiért őt is érdekelné.

Szerintem ahogy figyelem a Symbian inkább többet tud mint az Android, mert ennek nem kell olyan vas hogy jól fusson, vagyis nem zabál annyit, stabil, vagyis mostmár jobb a rendszer mint volt, mikor sokan elfordultak tőle. Meggyógyult. :) Amiért fordítva látszik az a rá írt kevés app miatt és a viszonylagosan gyengébb hardver miatt látszik. Nem így lenne most, ha a Nokia nem fordított volna neki hátat külső biztatásra. Nem volt kitartása küzdeni érte ezért feladta és hogy biztosra menjen még rá is segített. De a symbivel nem olyan könnyű ám elbánni. :D Nem tudom ez a mostani WP-os csalódás a kamera miatt miért alakult így, hisz ez a helyzet a Symbiannak kedvez lásd pl Telenor.....de jó hogy van és bizakodóvá tesz.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1469) MrPetya19 válasza MR007RM (#1468) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem igazándiból a kamera kell, mert diák vagyok, és a gimis éveket meg kell örökíteni, egyébként minimális böngészés, némi játék, meg néhány symbian only dolog(rezgés+csörgés, zenehangosítás hívás után) és az fm adó is fontos lett. A navi se rossz dolog, és az főképp jó, hogy jól bírja akuval. N8 Kb 1 nap: wifi, 3g, adatkapcs be, folyamatos szinkron: e-mail faceb. full fényerő ~1h youtube videó ~6h zenehallgatás, ~2h netezés ~5-6 12mpixeles fotófeltöltés fb-ra + backup skydriveba.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1470) MR007RM válasza MrPetya19 (#1469) üzenetére


MR007RM
addikt

Ha ezekre kell akkor jó választás lehet számodra. Az meg hogy mennyit tudsz áldozni rá meg egyéni probléma. Nekem tetszik ez a teló, elvarázsol. Olyan egyedi nem hasonlít másra, szerintem okos, nem lassú ez már, szinte minden van rá ami nekem kell kivéve a komolyabb több száz megás új játékok. Abban bízok hogy még visszajön valami a kezdetből ha többen beruháznak rá, ha megnőne az áruház forgalma nem csak statisztikailag, ha kiderülne a világon még van rá kereslet. Akkor talán pár fejlesztő még beruházhat, felkarolhatja akár próba szintjén vmi nem várt meglepetéssel játék terén, ami egy kicsit most hiányos nekem hogy teljes legyen. Ha vami jó az jó. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1471) Quasi_modo válasza MR007RM (#1470) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

kivéve a komolyabb több száz megás új játékok
Van néhány 3-400 megás játékom...

valami

(#1472) MR007RM válasza Quasi_modo (#1471) üzenetére


MR007RM
addikt

Már kb egy éve nem látok újat. A többi platformra meg csak úgy jönnek dugival.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1473) Quasi_modo válasza MR007RM (#1472) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az Angry Birds Seasons vagy a Rio az talán egy éven belül volt. A Dungeon Hunter meg a többi nem tudom mikori. Viszont úgy vagyok vele, hogy annyi játékom van amennyivel elleszek akkor is ha nem jelenik meg semmi amíg ez a mobil megvan. Különösebben nem izgat hogy mennyire újak, ha jók.

valami

(#1474) gmaci


gmaci
tag

:R Lehet már kapni 100 k körül N808-ast, én is 105 ezerért vettem két hete pont itt a PH-n. Kártyafüggetlenül 1+2 éves garanciával (számla, garpapír, stb...) :Y
én is kiváncsi lennék, hogy hol lehetne beszerezni ennyiért :K
megköszönném, ha tájékoztatnál róla..... :C

(#1475) Quasi_modo válasza gmaci (#1474) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ennyiért ez nekem olyan mint amikor "leesett a teherautóról".

valami

(#1476) semetka


semetka
őstag

De sok érdeklődő van, de én voltam az első :P :DD
A teherautóról leesős is jó ha nem tiltják az IMEI-t, de ha garit kapott rá akkor biztos nem olyan.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1477) novinyul válasza semetka (#1476) üzenetére


novinyul
veterán

Most dobtak fel az apróra egyet,igaz 125eft :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1478) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Fasza! 105-ért 808???? :Y

Aztán lehet, hogy kampeca lesz neki két hónap múlva?

Én megvárom, míg a forgalmazóknál lesz csökkenés.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1479) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Látszik, hogy tegnap megjelent az új ájfon. Leálltak a kommentek! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1480) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok! Mint írtam itt vettem a HWA-n. Nem GSM hiénától, hanem egy sráctól, aki 1 hónaposan adta el nekem; ő rendesen a GSM HOME-ban vásárolta. Adta hozzá a garanciális papírjait és a számláit is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1481) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Nem találom a Témahatások-at. Ha valaki tudja írja meg, hogy hol van.
Köszi.

(#1482) emre33 válasza kakuk100 (#1481) üzenetére


emre33
addikt

Mert gyárilag nem lehet kikapcsolni.
Hack kell hozzá.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1483) Quasi_modo válasza Polarstar (#1479) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem hinném hogy azért álltak volna le. Az én szemeben az új ialma nem olyan érdekes.

más: Alul van plusz két gombom. (Belle extended button) Tetszik.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1484) kakuk100 válasza emre33 (#1482) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi, már hackeltem a telefonom. Remélem ki tudom kapcsolni ha megírod, hogy hogy kell. :R

(#1485) MR007RM válasza Quasi_modo (#1483) üzenetére


MR007RM
addikt

Ma vettem a piacon 2 kiló almát. Nagy dolog. Zabálni való, de nem több.

Esetleg jó bevált progikat ajánlhatnánk egymásnak, ha van számunkra olyan. Persze sajnos alig vagyunk páran. Vagy kinek mi van fent alapon. A "Belle extended button" az nálam is van. De én majd legközelebb, most nincs kedvem irogatni fáradt vagyok.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1486) MR007RM


MR007RM
addikt

Arra volnék kiváncsi, ki hogyan telepít. Mondjuk wifin a telóval másztok fel a Nokia Store-ba, vagy a géphez csatlakoztatva gépről másztok rá és tesztek fel és telepítetek érdekesnek talált alkalmazásokat?

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1487) Quasi_modo válasza MR007RM (#1486) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én wifiről is meg PC-ről is megyek a Store-ba.
Ami meg esetleg máshonnan származik: mass starage módban felomásolom egy alkönyvtárba, aztán a mobilon helyben installálok.
Nálam ilyenek vannak:Taskman, Reboot, X-plore, Safebox, Font Zoomer, Timer, Whhatsapp, Battery Monitor 3, Camera Lover, Opera Mobile, Belle Shell, Tap2Screen, sok téma, stb. Meg hát gyárilag is elég sok dolog volt telepítve. Ezenkívül több zsák játék van már fenn. Installálásra vár Blacklist, Google Maps, és még egy újabb adag játék.
Egyelőre még ott tartok, hogy annyi dolgot találok hozzá, amennyit ki sem tudok próbálni.

Tudott már valaki frissíteni FP2-re ?

valami

(#1488) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Baromi kiváncsi vagyok mi vesz rá egy embert, hogy drágán megveszi a telefont, majd eladja több tízezerrel olcsóbban.

Ez a bukta, nem a lekváros! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1489) bringasisti válasza Polarstar (#1488) üzenetére


bringasisti
őstag

leírja az adóból

BENEFON DELTA--------N8

(#1490) emre33 válasza kakuk100 (#1484) üzenetére


emre33
addikt

Küldj egy mail címet és átküldöm a fájt.
FP1-re kell gondolom

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1491) KillHates válasza Polarstar (#1488) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vesz egy még drágábbat/jobbat/szebbet és a régi már nem érdekli.
Bírom egyébként az olyan kukamanókat, akik amikor hirdetnek valamit azzal érvelnek, hogy: 100 Forintért vettem anno, nehogy már 90-ért eladjam
Ez bornál, ékszernél oké. De műszaki cikk az nem lesz patinásabb, pár hónap alatt, legfeljebb az évek múltán retró :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1492) BobTail


BobTail
őstag

Egy kis hagyaték, és a folyamatosan frissülő oldal. Igaz már nincs nálam a PureView, de néha-néha elkap a nosztalgia, visszanézem a fényképeket, és kincseket találok! :)

(#1493) KillHates válasza BobTail (#1492) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon jó képek! Köszönjük! :R

Bekaphatja az összes tamáskodó majom, aki az N808 fotós képességeit kétségbe vonja!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1494) semetka


semetka
őstag

[link]
Ezt nézzétek meg mit nyilatkozott az LG. :C
Olyat jót röhögtem rajta.
Még ki se jött a telefon és már ilyet nyilatkoznak. Kiváncsi leszek, de a 808 poros nyomába se fog érni. 1/3" -os szenzor. :DD

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1495) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Múltkor sikerült egyet megnyomkodnom. Nekem tetszik, de a 701 helyett nem vennék ilyet, mert a kamerán kívül más előrelépés nincs. A kamera viszont kegyetlen profi.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1496) Ricardo válasza semetka (#1494) üzenetére


Ricardo
félisten

Erre kíváncsi leszek.

(#1497) Quasi_modo válasza semetka (#1494) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezen csak bölcsen mosolygok.

Sztbeni Senki sem kötelez, hogy megvedd.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1498) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ne mááá!!! eLdzsíí?????

Az Aréna telefonja anno nagy dobás volt a kockaizével... Ami tetszett, de semmi - de semmi nem volt tehető rá! Ezzel ki is fújt!

A vicces az, hogy a "jobb" jelzőt hangoztatják. Ez is bukta és nem lekváros...

A másik vérciki: Az Apple letámadott egy lengyel zöldségboltot, mert a.pl a neve. Ez annyira összazavarja a fogyasztókat, hogy "Csak na!" :C

Olyan emotikon nincs hogy "fetrengve röhögök?"

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1499) Ricardo válasza Polarstar (#1498) üzenetére


Ricardo
félisten

Az apple letámadott már sokmindent, kávézót, zöldségboltot... mikor mire támad kedve.

Az LG tud ha akar. Anno a "csoki telefonjuk" is ötletes volt.

(#1500) Quasi_modo válasza Ricardo (#1499) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mindig az érzékelő méretét, meg a fizika törvényeit szokták emlegetni. Na mármost ez az LG érzékelő nem kicsit kisebb a 808-hoz képest. A pixelméret is kisebb. Ha mégis olyan jó lenne, akkor viszont tudnak valamit. Bár kétlem, hogy a 808 optikáját és érzékelőjét csak úgy csettintésre be lehetne előzni.
Az érzékelő háttérvilágítása az ami javít valamit.

[ Szerkesztve ]

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.