Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#603) zozoo83 válasza Runner_fxr (#534) üzenetére


zozoo83
tag

Pont erről volt szó kicsit feljebb, hogy nem 5800 meg x6 korában futó rendszereket kéne felhozni példának, mert azóta rengeteget gyorsult és csiszolódott a symbian.
Szerinted lényegesen gyengébb a hardver, szerintem csak minimálisan, kifejezetten gyorsnak tűnik a telefon, az én véleményem hogy ennél gyorsabbat egyenlőre nem várnék el egy telefontól, a többi hardware elem meg eléggé pro benne: kamera, mikrofon, gps, fm trans, konkrétan mindenre lehet használni.

Azt aláírom hogy gyorsabb az android, de ezért nem venném még meg. Nekem jobb összképet ad az ha egy telefonba minél több használható, szórakoztató funkciót beépítenek kiváló minőségben. Én nem akarok senkit rábeszélni de szerintem egy k..va jó telefon látott most napvilágott.

Többen írják a böngészést is mennyire rossz - Nem muszáj az előre telepített alkalmazást használni (bár a célnak megfelel).. A kijelző felbontása pedig ha nagyobb lenne, valószínű akkor is belenagyítanék a oldalba, mert gyűlölök hangya betűket olvasni, és szerintem elég sokan használják a nagyítás funkciót más telefonoknál is, épp ezért volt megváltás a multi-touch funkció bevezetése. De majd elmegyek és megnézem a telefont élőben hogy mennyire igaz, hogy olvashatatlan..

Lehet itt növelni a kijelző méretet-felbontást meg 4 magos procit tenni bele, de:
1. kénylemetlen szerintem már egy nagy téglaméretű telefon, amit zsebre se lehet vágni rendesen, plusz egy kézzel kész kínlódás a használata
2. fél-egy nap alatt lemerül csutkára

Kicsit olyan érzésem van hogy már haladunk vissza a korban hogy egyre nagyobb telefonok jönnek ki, mint az első mobilok, és majd táska méretű aksi kell hozzá :) És még divatot is csinálnak belőle :) Bibí az enyém nagyobb :) Nokia talán nem esik nagy túlzásokba, és az ésszerűség határain belül marad..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.