Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Quasi_modo válasza Polarstar (#996) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Elég gyorsan el fog fogyni az a 3 darabka
Ráadásul mondták, hogy az egyik fekete az a mintadarab. Ami alapból nem is kellene. De azt mondták a Pólusban, hogy nagy valószínűséggel szállítanak még.
(Mondjuk annak idején az N82-ből is ígértek második szállítást, aztán mégsem lett)

Az ára viszont nem fog addig lejjebb menni amíg elkapkodják. A Speedshop-nál is van ugyan annyiért, csak ott kevésbé rugalmas a hitelezés. Márpedig sokan úgy vásárolnak.

valami

(#1002) MR007RM válasza Ricardo (#989) üzenetére


MR007RM
addikt

Na erről lemaradtam. Mostanában sok a dolgom.

Még nem vettem neki tokot, mert megvan milyet szeretnék/CC-3046/, de azért nincs szabadon a zsebemben. Valami textil szütyőben tartom a kamera miatt. Na abban semmi karcolás nem éri, csak ha kiveszem és elejtem. :N De többet nem fogom. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1003) Polarstar válasza MR007RM (#1002) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Te is mintás gyerekzoknit használsz??? :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1004) MR007RM válasza Polarstar (#1003) üzenetére


MR007RM
addikt

Valami hasonlót. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1005) formax válasza weiss (#917) üzenetére


formax
tag

Érdekes, hogy egy forradalmi megoldást felmutató fotós telefon fórumán senki nem értékeli, hogy egy profi fotós oldal is feltette a maga tesztjét, melyben elsősorban a fotós képességeit elemzik a gépnek, tesztképek, tesztvideók is vannak, és nagyon jó értékelést, "Gold Award"-ot kapott.

formax

(#1006) OPiiPO válasza formax (#1005) üzenetére


OPiiPO
addikt

érdekes, hogy a keresés funkciót 196hsz alatt sem tanultad meg ;]

hsz_917-917.html

Plusz van saját topicja is:

re_pureview_808_dpreview_aranydijjal

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1007) jacis válasza Quasi_modo (#995) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a 200eFt-os ár nagyon durva. Ami meg talán még durvább, hogy van aki ennyit ad egy telefonért. :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1008) DarknessHope válasza jacis (#1007) üzenetére


DarknessHope
senior tag

jah 100 ért vinnék mint a cukrot :) tuti... még én is beneveznék rá.. és szarnám le hogy nem android :D

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1009) formax válasza OPiiPO (#1006) üzenetére


formax
tag

Pont a 917. hsz-re válaszoltam, viszont a linkelt topicot tényleg nem láttam, elnézést.

formax

(#1010) stewe780 válasza jacis (#1007) üzenetére


stewe780
őstag

Megy az sgs3, meg a szifon is rendesen, miért pont ez ne menne? Ez is tud olyat amire egyetlen más teló sem képes, megvan a célközönsége.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1011) jacis válasza stewe780 (#1010) üzenetére


jacis
nagyúr

Az S3 meg a szifon sem 200e. Persze van aki megveszi annyiért is őket sem értem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1012) stewe780 válasza jacis (#1011) üzenetére


stewe780
őstag

Most már nem annyi, de onnan indultak, és vitték mint a cukrot annyiért is. Én sem értem, nálam ez a gép 120eHUF körüli értékkel rendelkezik, de épp most tervezi egy munkatársam, hogy megveszi 190ért függetlenül magyar garral. Ha ennyi van rá akkor szerencsés ember és pont. Nem turkálok a pénztárcájában, hogy akkor miért is ad ki ennyit. Amúgy egy DSLR-t akart, csak már most tudja, hogy utálná cipelni, és árban meg ez sem több.

Ja, volt egy rich video a youtube-on, ahol az összehasonlításban benne volt egy canon 550D videó is, természetesen teljesen torz hanggal, a 808 meg szépen odavert neki :DDD Na ez még erősen segített neki a döntésében. :)

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1013) OPiiPO válasza formax (#1009) üzenetére


OPiiPO
addikt

bocs :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1014) Quasi_modo válasza jacis (#1011) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az S3 meg a szifon sem 200e
De bizony. A Media Marktban az S3 és az N 808 ugyan abban az árban van. Án meg ugye MM árat emlegettem utoljára. A Speedshopban is hasonló árban vannak. Sőt a 4s is.
(Én akkor is ezt választanám)

[ Szerkesztve ]

valami

(#1015) Wuk07


Wuk07
tag

Nekem azon kívül ,hogy nincs lóvém, ilyen telóra,( 200e ft ) és ha lenne sem hiszem ,hogy nem bírnám ki míg normális árba zuhan, azért sem sietnék, mert az első gyártási szériába még benne vannak a kezdő széria hibái, (Apple antenna probléma, S3 repedezés, HTC oneX kijelzőproblémák csak párat említek) Na megosztottam számotokra tök érdektelen infókat ezért itt valami érdekesebb ...:D

itt egy origo cikk,asszem nem láttam itt(ha valaki nem olvasná :D )
[link]

[ Szerkesztve ]

N8 -> 1020 -> P10-> P30

(#1016) Ricardo válasza Wuk07 (#1015) üzenetére


Ricardo
félisten

Elég gyenge cikk, de jelenleg valóban ez a legjobb mobil kamera.

(#1017) Polarstar válasza Wuk07 (#1015) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A cikk érdekes volt...

A Hype úgy látszik tart.

Haverom ki is rakta az én gépem desktopjára - is! a BobTail által készített egyik képet.
Kösz Bobtali! :R /Lassan a fórum szentté avat! Ha-ha-ha!!!/

Szóval változatlanul szerelmes! :DDD

/Én egyenlőre a PENTAX K-30-ba vagyok szerelmes, de nagyon. Az új WR optikával. A püréjvú meglesz úgyis!/

Szóval tombol a nyár, és tombol a szerelem. (Mentem burgonyafelfujtat szerelni... Pá!)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1018) MR007RM válasza Wuk07 (#1015) üzenetére


MR007RM
addikt

"az első gyártási szériába még benne vannak a kezdő széria hibái"

Egy kicsit gondolj már utána! Ez a teló minimum februári kezdésű, vagyis fél éve gyártják, csak mint olvastam a mynokiablog oldalán, állítólag baj volt és van a gyártási kapacítással, mert a Nokia elszámította magát a magas érdeklődés kapcsán. Elcseszte(szerintem szándékosan, de ez magánügy). Negy úgy ugrott, tervezett neki, mint más normális gyártó a telefonjainak, hogy minél több fogyjon. Talán azért is olyan drága és ez maradni is fog. Legalábbis a Symbian esetében ez az új kamera. Ez a teló azoknak készült szerintem akik még kitartanak a symbinél, másrészt egy reklám a kamerának és egyben egy ügyes húzás az érdeklődés fentartása a WP8-as változat közeli erősítése kapcsán. Sajnos, de ez megint egy magánügy. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1019) BobTail válasza Polarstar (#1017) üzenetére


BobTail
őstag

Nincs mit :) Én köszönöm!

Amúgy én minden reggelemet az origóval kezdem, és egyből megakadt a cikken a szemem... el is olvastam, és origóhoz képest egész korrekt cikk lett (eddig mindig csak szapulták a Nokiát, hogy mekkora szarban van). A kommenteket is megnéztem, és hát persze jött a szokásos "hűűű 41 megapixel, mekkora parasztvakítááás", de kiálltam a PureView mellett :) Elmagyaráztam egy pár nagyokosnak, hogy mi a dörgés... és persze nekik is dicsekedtem a képeimmel :P

(#1020) Wuk07 válasza MR007RM (#1018) üzenetére


Wuk07
tag

Semmi képen nem kötekedni akarok, de a gyártás és a boltba/felhasználóhoz kerülés között van pár hónap eltérés, így hiába februári gyártási kezdet, míg nincs visszajelzés, nincs javítás.
Hát összességében előre kinyírtak ezt, ha megnézed semmi reklám, ilyenkor nem bánom, hogy a Nokia ott van ahol, ha homokba dugják a fejüket akkor csinálják csak ne lepődjenek meg ha elfordulnak a vásárlok tőlük. Meglepően jól tartja az árát, én remélem azért mert nem akarják azt,hogy megvegyék, mert szeptemberbe jön a Win8 PV :D na azt hiszem ez durva álom :D én WinPho egyébként nagyon erős rendszernek látom, ami bőven alázni tudhat a jövőben, ha kiaknázzák a lehetőséget ami benne rejlik, gondolok itt asztali gép szinkronizálás/ kapcsolat és az Xbox-s játék funkcióra.(sok itt a "ha" lehet bizakodni, de a Microsoft már megmutatta,hogy kell dolgokat jól elbaszni :D)
De ez továbbra sem magyarázza, miért kell Symbiant kinyírni, miért nem lehet egy szinttel letolni a középkategória aljára, miért kell venni helyette egy másik rendszert akkor..miért nem lehet Androidos Nokia, összességébe miért nem az embereknek csinálnak telót, tiszta olyan mintha csakis maguknak gyártanák..lásd tökéletes példa a 808.

N8 -> 1020 -> P10-> P30

(#1021) Auratech


Auratech
őstag

Ha teljes értékű pureview jön wp8 fronton, ez a teló rögtön nyugdíjba megy és ritkasággá válik...Ezzel a kamerával egy wp8-as telefon egyszerűen lealázóan fölénybe kerül, hiszen a nyers teljesítményt funkciókkal és szolgáltatásokkal is meg kell fejelni hasonlóan innovatív módon.
A 808 becsülettel igyekszik, de csak szint követésre képes a kamera-videó-audió funkcióinak egyértelmű dominanciája mellett. Nekem maga a pv technológia rokonszenves. Ha beleteszik valamibe, az az egész rendszertől sokkal nagyobb teljesítményű-hatékonyságú médiakezelést kíván, mint pld. a meglévő Mangós wp telók.
Elképzelem a pureview segítségével készített photoshynt-panorámák minőségét...mondjuk egy kiállításon..

Auratech Field Recording

(#1022) Quasi_modo válasza Wuk07 (#1015) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A cikkből:
Ezt a telefont akkor lenne érdemes megvenni, ha már a fejlett Windows Phone 8 rendszert használná
Erre azt tudom mondani, hogy a fejlett WP8 rendszer sem fogja még elérni a Symbian tudását. (Majd a 9 vagy a 10 talán.) A kinézetéről nem is beszélve. Most már én is azt mondom: ha már nem Symbian, akkor inkább Androidot alá.

Auratech Ha teljes értékű pureview jön wp8 fronton, ez a teló rögtön nyugdíjba megy és ritkasággá válik.. Ezt még azért ne döntsd el előre. Szvsz ez a mobil akkor megy nyugdíjba, ha leáll a gyártása. Illetve helyesbítek: akkor sem nyugdíjba megy, csak tényleg ritkaság lesz. Ha csak a Nokia rá nem fekszik mégis a gyártására. (látva a keresletet)

valami

(#1023) Radeon_5 válasza Quasi_modo (#1022) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Bizony, es a kulonbozo rendszereknek kulonbozo a celjuk is. Pl. a Windows (legalabbis a 7.5) egyszeru es konnyen kezelheto, az Android ellentete, ami meg jobban fekszik a teloval sok idot sz*rakodo geekeknek. iOS megintcsak inkabb tartalomfogyasztasra van, mint ahogy Win.
En a magam reszerol, bar programozo vagyok, nem akarok egy ujabb szamitogepet a notebookom melle, amit amugyis all.an nyomkodok, es netezni is meg mindig sokkal jobb rajta mint akarmilyen telon/tablaten :) Nekem egy telo legyen egyszeruen kezelheto, de azt igenyes modon csinalja, kinottem mar a telo hackelgetesbol asszem :D
Ezert is szurkolok a Nokianak, regen is es most is oket partoltam, es ezzel a PV technikaval, meg az ingyenes navival szerintem most is egyedulalloak tudnak lenni. Es jo, hogy nem mennek a tobbiek altal eroltetett iranyba, van sajatjuk.
Androidon midnenesetre nem valoszinu, hogy lesz a cucc, mivel a Nokianak ahhoz nem sok koze van. W8-ra szerintem oriasi nagy huzas lenne portolni, meg ha nem is lesz a rendszer olyan tudasu/osszetett, mint a Symbi, nagy elony lehet eladasokban es kiemeli a tomeg szarok kozul. Viszont ehhez valszeg tok ujra kell (kellene?) irni a Symbire irt es optimalizalt kameravezerlo SW-ket, ami miatt nem biztos hogy hamar lesz W8 verzio...mar ha lesz egyaltalan.

Son of a Bit

(#1024) Wuk07 válasza Quasi_modo (#1022) üzenetére


Wuk07
tag

Mire gondolsz akkor mikor: " WP8 rendszer sem fogja még elérni a Symbian tudását" - mibe jobb szerinted a symbian? Véleményem szerint egyik rendszer között sincs hatalmas tudás béli különbség, gondolok itt arra mint "átlagfelhasználó", tehát lehet netezni, zenét hallgatni , emailezni,plusz szoftverekkel bővíteni stb. Itt nem kötekedni akarok, csak simán tudni mire gondolsz.
Kinézet szubjektív , nekem pont bejön.
Én meg azt mondanám, hogy mindent rá, Symbian, WP8, Android, meg MeeGo-t, és döntsön a felhasználó mit szeretne, teljesen értelmes lépés lenne az emberek igényeinek megfelelő telót gyártani, ezt egyik cég sem teszi meg.( persze csak nagy vonalakba )

N8 -> 1020 -> P10-> P30

(#1025) Quasi_modo válasza Wuk07 (#1024) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pl a rengeteg féle hardverelem lekezelésére. Vagy apróságok: BT filetransfer, hangerő szabályzás külön-külön a különböző felhasználásoknoz, ébresztés kikapcsolt állapotban, és .... Rengetegszer leirtam. Tudom, hogy a WP8-ban sok mindent pótolnak a hirek szerint, de azt még itt senki nem látta. A WP7-et viszont igen. Az meg számomra annyira buta és korlátolt/korlátozott, hogy inkább nem nevezném okostelefon plattformnak. Rendben van, hogy némelyeknek az jön be, de azért egyelőre ne hasonlitsuk a Symbian sokrétűségéhez. A Symbianra meg ugye a kezdetektől lehet nativ alkalmazásokat fejleszteni. A WP8-nál meg ez az egyik nagy durranás.
Hogy a WP-hez (relative) sok az alkalmazás ? Lehet. De tudjuk hogy játékokból töltenek le a legtöbbet, abból meg nincs több komolyabb szinvonalú mint a Symbiannál. A Symbiant halálra itélték, de nem véletlenül ragaszkodnak hozzá sokan az utolsó pillanatig.
Jelzem: Szerintem.

Azzal viszont egyetértek, hogy mindeni olyan rendszert választ amilyet akar, vagy amit rásóznak.
Ismertetségi körömben szidták ezt is azt is. A Symbiant, mert lassabb, az Androidot, mert akad még erős vason is, a WP-t a nagyon komoly hiányosságai miatt. Az almát nem emltem, mert az egy külön rassz.

valami

(#1026) Radeon_5 válasza Wuk07 (#1024) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

"Én meg azt mondanám, hogy mindent rá, Symbian, WP8, Android, meg MeeGo-t, és döntsön a felhasználó mit szeretne, teljesen értelmes lépés lenne az emberek igényeinek megfelelő telót gyártani, ezt egyik cég sem teszi meg.( persze csak nagy vonalakba )"

Ha ezzel arra celoztal, hogy egy-egy telefonon barmely fenti rendszer elerheto kene hogy legyen, akkor rossz hirem van a szamodra, ez sohasem fog bekovetkezni :) Es ez azon kiveletes okok egyike, ahol nem is (csak) a marketing akadalyozza meg ezt :D

Son of a Bit

(#1027) DarknessHope válasza Radeon_5 (#1026) üzenetére


DarknessHope
senior tag

na ez már bennem is felmerült: miért nem lehetséges? nem lehetne ugyanarra hardverre megírni a különböző drivereket? a különböző romokat kihozni? pár dolog persze problémás... amiket elvár az android v wp.. gombokat.. de meg lehetne oldani szerintem hogy megfeleljen minden rendszernek.

szóval mi is a gond? mert tényleg érdekelne.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1028) Quasi_modo válasza DarknessHope (#1027) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Full érintős rendszerek esetén nem lenne gond a gombokkal. De gyanithatóan sosem lesz "üres vas" mobil amire olyan rendszert teszel amilyet akarsz.

valami

(#1029) Radeon_5 válasza DarknessHope (#1027) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Fokent technikai jellegu problemak, a nyilvanvalo marketing-okok mellett. Roviden es tomoren: a rengeteg kulonbozo fele hardver elemek es architekturak, driverek eleg nehezen osszeegyeztethetoek, es nagyon nem egyertelmu jol megoldani, hogy kulonbozo (op)rendszerek _normalisan_ mukodjenek kulonbozo hardvereken. Valahogy valoszinuleg ossze lehetne hackelni (mint ahogy mindent) , de az nem egy normalis mukodo termek lenne nyilvan. Egyiken a BT nem mukodik, masikon a wifi fagyna le, harmadikon kamera szarakodik, stb. Kulonbozo rendszerek kulonbozo drivereket, (tovabba rendszerhivasokat, stb..) hasznalnak, es egyaltalan architekturakat/utasitaskeszleteket igenyelnek. Hogy ez egyseges legyen, szabvanyositas es egyseges architektura megalkotasa kell. Meg ugye a dedikalt gombok amik szuksegesek, es egyeb problemak.
Bar egyebkent efele megy talan a dolog az ARM eros nyomatasaval az utobbi idoben..szoval technikailag lassan konnyebbedik a helyzet, bizonyos szempontbol. Viszont a driverek megirasa kulonbozo rendszerek eseten ido, es sok penzbe is kerulne a gyartoknak, es igazabol nem is erne meg nekik kb semmilyen uzleti modellben jelen allas szerint. Felosztottak a piacot, es harcolgatnak egymassal, eszuk agaban nincs kiengedni a kezukbol a sajat rendszeruket, a SW piac nagy biznisz manapsag. Ha minden igaz, a Win8 is mar zart SW Store-ral fog jonni, ugyhogy lehet ra vasarolgatni (halleluja....).
Architekturara jo pelda a PC vilag, ahol pl az x86 (es x64) mar regota kobe van vesve, es azon megy mind a unix/linux, mind a windows, es egyeb rendszerek. Egy ideje mar a mac os is ugye csatlakozott, de elotte az is csak PowerPC-n mukodott, szal hasonlo volt a szitu mint most a mobiloknal (vagyis inkabb szamitogepek azok is mar), de ugy tunik itt is kijon mostmar gyozteskent az ARM, legalabbis az okosteloknal. De aztan ki tudja, mobilos vilagban minden marha gyorsan tud valtozni :)
Egyebkent ugye az iphone meg mindig megmaradt a zart rendszernel, es bar sosem volt nekem, azt kell mondjam jol csinaljak. Egy fele telo, igy egy fele hardver, egy fele szoftver (kezukben mindketto gyartasa), es ezek a leheto legjobban egyutt tudnak mukodni. Ezert (is!) volt olyan szenzaciosan "seamless" a mukodese mar az elso verzionak is, es ment csodaszamba hogy milyen szepen siklik minden. Android eseteben meg mara minimum egy 1,5Ghz-es 4magos szornyeteg kell hogy szepen elfuttassa, koszonhetoen annak, hogy az os marha nagyra es bonyolultra nott, aminek egyik oka, hogy nagyon sokfele platformon es HW-n kell tudnia futni.
Huh nagyon keso van, lehet hogy par helyen sikerult marhasagokat irnom elore is bocs :)

Son of a Bit

(#1030) stewe780


stewe780
őstag

Munkatársam megvette, most néztem/tapiztam meg, ez a teló ultra-mega-brutál!! :R Ahogy a fényképet ellövi pfffff.... nagyon durva. A kijelző remek, én aztán nem kerestem a pixeleket, nagyon szép, kontrasztos, gyönyörű színek, erős fény, mérete pont jó, szerintem tökéletes. A vaku sokkal erősebb (saját N8-hoz viszonyítva). A fényképkészítés nagyon gyors, galéria egyből elérhető, full képméretben a belenagyíthatóság visz mindent!!
Két problémát vettem csak észre, mégpedig, hogy nekem nem esett kézre. Úgy éreztem, hogy a kamera aljánál kell alátámasztanom, mikor fogom, de akkor mindig úgy éreztem, hogy kifordul a kezemből, és leejtem. A kamerát nem akartam összetaperolni, a kamera felett meg már nem ért oda kényelmesen a kezem. A másik, hogy annyira gagyinak tűnt a saját N8-amat kézbe vennem a 808 után, hogy félelmetes :DDD
A 808 amúgy fekete volt, és rendkívül jó, érdes a műanyag felülete, nagyon profi hatást kelt.
Kellően gyors, akinek meg nem tetszik a symbi, annak úgysem lehet megértetni, hogy mindenre megfelelő.

Na kb. ennyi, nekem ilyenem úgysem lesz (190eHUF brrrr :O :W ), legalábbis mostanában biztos nem... , de mindenkinek ajánlom, akinek a fénykép az első, és nem vágja haza a költségvetését a kifizetendő tétel!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1031) MR007RM válasza stewe780 (#1030) üzenetére


MR007RM
addikt

Nekem meg pont a fogás tetszik nagyon, ellenkezôleg veled ellentétben. Mert ügye két oldalt fogom is, így stabilabb, mint valaha és jó érzés a súly miatt is. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1032) BobTail válasza stewe780 (#1030) üzenetére


BobTail
őstag

Szerintem is jó a fogása, bár nem tudom hogy neked mekkora, de nekem kis kezem van :U

(#1033) stewe780


stewe780
őstag

Na, jól van, jó a fogása, csak akartam már valami negatívat is mondani :DDD , és az egy kicsit (tényleg nem vészes) nekem nem tetszett.

Vettünk fel videót! Annyira jó, hogy nem akad! Folyamatosan nyomja a 30fps-t. Sok droid teszt videóit látva a mobilarénán már azt hittem, hogy a gépem a szar, mert a 1080p videókkal akad. De nem, tutira a droid a szar, azok szarul rögzítik a videót gyakorlatilag minden típusnál (legdrágább 4 magos gigamegarammal támogatott példányok is). A 808 videója 1080p-n totál folyamatos a pc-n játszva.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1034) Polarstar válasza stewe780 (#1033) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Stewe.. Ez nem ájfon! Annak "biztoszan jobb a fogása". :DDD

Bármikor is szóba kerül, hogy ez bizony tényleg jó készülék, nekem ilyenkor eszembe jut a haverom arca, mikor kicsomagolás után kézbevette a fehér 808-at.

Szerintem "azt" elegendő lenne egy pürévjú reklámba berakni - egyből "mém" lenne a feje.

Említette is délután telefonon: "Voltam lottózóba, ha nyerek, veszek két pürévjút!"

Ilyen egy "pasi" ha szerelmes! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1035) DarknessHope válasza Radeon_5 (#1029) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi.. jobb rálátást adtál a helyzetre... akkor ez kb kicsit olyan mint a gps műhold rendszerek.. elég lenne egy is de mivel senki sem akarja másra bízni magát megcsinálják amerikaik oroszok kinaiak.. és mi is jövünk külön terv szerint a galileoval.... tehát ez a hardwer.... a szoftver meg nem győzi követni....

már rég javasolni akartam hogy szedjünk össze mindent zuzzuk be majd ültessük le az illetékeseket.. hogy oké ez volt a tesztidőszakotok most meg gyártsatok termékeket... kár hogy nem én vagyok az uralkodó lásd STAR WARS :D... én erre használnám a hatalmam... szétszedetnék mindent... és összeraknám újra.. kvázi építenék egy másik bolygót tökéletesen megtervezve atomról atomra.

jah nekem is késő van? :C :W :Y

azért szar hogy minden ennyire szar :F de mire vén trotty leszek lehet megvalósul hogy apró hardverelemekből úgy rakom magamnak össze ahogy akarom.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1036) Radeon_5 válasza DarknessHope (#1035) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Jo kesz vagy..te is :DD Legozni is ezert volt jo regen...es abbol is a minel kisebb elemek es a Technik Lego, hogy minel osszetettebbet es egyedibbet lehessen csinalni...nem sima nagy kockakkal mint a luzerek :C Hat ez minden (szoftver) rendszer megalkotasanal is igy van.
Egyebkent ne hidd hogy eljon a tokeletes vilag, ha meg esetleg 30 ev mulva te is legozhatnad ossze magadnak a telefonodat, akkor is lesz masik "egeto" problema (mint most ez :D), ugyhogy nem lesz semmivel masabb hidd el :)
Na de asszem eltertunk a tematol kicsit..vagy inkabb teljesen :)

Lenyeg, hogy versengenek a nagy gyartok egymassal, mint ahogy az az emberek az elet minden szintjen :) Plusz mindenki maganak akarja a hatalmat meg a zset, ezert sohasem lesz EGY egyseges rendszer, akarhogyis probaljak eroltetni. Egysegesitesi torekves amugy altalaban nagy nehezen el szokott indulni ujra es ujra, csak amig megvalosul, addig valt egy nagyot a technika es az esetlegesen egysegesitett rendszerek reg elavultak...marmint az IT iparrol beszelek termeszetesen :) A vilag meg mindig es mindenhol ismetli magat, annak az epitokockai sem vegtelen szamuak :K
A GPS eseten mar nem igazan anyagi, hanem nemzetbiztonsagi erdekek is felmerulnek...igen erosen, ezert nem egysegesek a rendszerek (bar ehhez nem ertek, hogy hol es miben ternek egymastol, ha elternek egyaltalan)
Na asszem mostmar eleg berepultem a temat igy hirtelenjeben, szinte a filozofiai magassagok aljat surolva, atrepulve az offtopic felhokon :))

Son of a Bit

(#1037) attisx válasza Radeon_5 (#1036) üzenetére


attisx
addikt

"Egyebkent ne hidd hogy eljon a tokeletes vilag, ha meg esetleg 30 ev mulva te is legozhatnad ossze magadnak a telefonodat, akkor is lesz masik "egeto" problema..."

Hjah, pölö futni az életünkért a Skynet terminátoraival a sarkunkban... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1038) Quasi_modo válasza attisx (#1037) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az lehet előbb el fog jönni, csak máshogy fogják hívni.

valami

(#1039) attisx válasza Quasi_modo (#1038) üzenetére


attisx
addikt

A Skynet nálam is idézőjelben értendő (csak reggel félálomban mobilon pötyögve valahogy lemaradt... :DDD) ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1040) Radeon_5 válasza Quasi_modo (#1038) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Google

Son of a Bit

(#1041) Polarstar válasza Radeon_5 (#1040) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:C

Azért ez súúúúlyos volt!!!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1042) attisx válasza Radeon_5 (#1040) üzenetére


attisx
addikt

[link] :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1043) Radeon_5 válasza Polarstar (#1041) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Sulyos arc vagyok ;)
Csak kimondtam (az egyik dolgot) amit mar jo par eve gondolok :K

attisx haha a kep jo, loptam

Son of a Bit

(#1044) Ricardo


Ricardo
félisten

Ma megnyomogattam egy fekete példányt a helyi "hülyeazértnemvagyok" üzletben. Nagyon tetszik. Jól össze van rakva, szép a kijelző, és minőségi benyomást kelt.

[ Szerkesztve ]

(#1045) MR007RM válasza Ricardo (#1044) üzenetére


MR007RM
addikt

Én az N8-ra rá sem tudok nézni mióta ezt a telót nyomkodom. Nagyon tetszik minden szempontból és közben siratom a Symbiant. Végre csináltak egy jó telót és vége. Ezen még a böngészés is élmény. Nincs olyan számomra amit ez ne tudna kielégíteni. Gyors és okos. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1046) MR007RM


MR007RM
addikt

Már megint összefutottam egy léggyel. :) Újabb próbálgatás a gyári progival alap beállításon makrosan.

légy
Jó étvágyat hozzá! :D

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1047) Ricardo válasza MR007RM (#1046) üzenetére


Ricardo
félisten

Alakul. Kicsit fakó, de lassan jó lesz ez :)

(#1048) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A régi és az új: [link]

[ Szerkesztve ]

valami

(#1049) Ricardo válasza Quasi_modo (#1048) üzenetére


Ricardo
félisten

Pár év azért van köztük. Remélem a 808 is kiszolgál pár évig.

(#1050) Quasi_modo válasza Ricardo (#1049) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az i8910 tegnap volt 3 éves. A 808 is meglesz legalább ennyi ideig.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.