Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Воланд válasza Quasi_modo (#1950) üzenetére


Воланд
titán

"A 808-cal legfeljeb nem automata módot használok, hanem agy általam beállított lementettet."

ne magadbol indulj ki, hanem az atlag fogyasztobol. ok nem fognak turkalni a menuben semmifele beallitas utan kutatva. eloveszik a keszuleket, lenyomjak az oldalan a kameragombot es fenykepeznek. es a korulmenyek majdnem minden esetben mas-mas beallitast igenyelnek.

"Igen, és ez nem egy denerált igény ugye ?"

amig veszik az emberek ezeket a keszulekeket, addig ez nem fog megvaltozni.

"A 808-nál, meg egy sokkal komolyabb és nehezebb kameramodul.?"

ezt eddig sem tagadtam. csak azt kellene elfogadnod, hogy a 920 is jo kepeket keszit es jelenleg a mobiltelefonok 99,99%-at megveri bizonyos korulmenyek kozott.

"Nem vagyok biztos benne, hogy a 920 a maga méreteivel akkora piaci igényt lefed."

siii, galaxy note eladasi adatait nezted mostanaban? azokra is ugyan ezt mondtak, hogy majd a kutyanak sem kell, foleg a note.

"Igény lenne rá, nem is kicsi."

linket valami reprezentativ felmeresrol. mert az nem mervado, hogy x symbianos forumon y szamu user leirja, hogy milyen jo a 808.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1952) Radeon_5 válasza Quasi_modo (#1950) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Meg csak nem is a zseb a lenyeg (bar szerintem is jobban elfer egy kicsit vastagabb, mint egy tepsi), hanem a trend. Ez meg most nem lenyeg miert alakult ki (generalt igeny), de ez van es kesz, sajnos.
Az pedig igaz, hogy nem magadbol kell sosem kiindulni ha piaci igenyt vizsgalsz, hanem a nagy tomegek igenyeibol. Azt pedig a gyartok nagyon jol tudjak, mivel ok maguk alakitjak ki..
A marketing kb. 1000-szer fifikasabb annal mint ahogy te gondolod, nem fognak egy tokeletes telot kiadni mar csak azert sem, mert akkor a portfoliojuk tobbi reszet buknak. Nem vagynal mar ujabb telora es nem bosszankodnal meg varnad mikor jon ki az ujabb, meg jobb, egy kicsit jobb telo amiben vegre meglesz az is ami eddig nem.

Son of a Bit

(#1953) Roshan


Roshan
tag

Nemtudja valaki meik honlapon tudnek signo fajlokat kerni? Regi telomhoz (N8) http://www.shoujizu.net/ ezen a honalopn lehetett igenyelni, de mar 4 napja varom es semmi, anno par oran belul megkaptam:S

(#1954) Auratech


Auratech
őstag

808vs920 by Damian D.

Auratech Field Recording

(#1955) MR007RM válasza Roshan (#1953) üzenetére


MR007RM
addikt

Tudtommal sajnos már sehol. Már egy jó ideje megszünt ez a dolog. Én is várok még mindig és vagy 3 hónapja már mikor kértem egy másik helyről. Az oldalt elértem mert már korábban beregisztráltam és így tudtam kérvényezni, de válasz sajnos nem jön, mint ahogy azt mondták mások nekem hogy ennek már vége.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1956) Roshan válasza MR007RM (#1955) üzenetére


Roshan
tag

En is igy vagyok, regen bevoltam regizve s tudtam igenyelni, de semmi valasz, remelem valaki tud megoldast ra:)

(#1957) Radeon_5 válasza Auratech (#1954) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

"He also revealed that Nokia Lumia 920 will not allow zooming while video recording due to the restriction from Microsoft."

Wtf?

Son of a Bit

(#1958) KillHates válasza Radeon_5 (#1957) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ennyit a WP megkötéseiről... Már látom lelki szemeim előtt, ahogy felkerülnek a Lumiákra az Androidos főzött ROM-ok.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1959) Воланд válasza KillHates (#1958) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1960) Quasi_modo válasza Roshan (#1953) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A szigno file-ok kérése szvsz már sehol sem működik. Ezért a dolgozó feltalálja magát és szignózott file-okat keres.

valami

(#1961) KillHates válasza Воланд (#1959) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fú! Ez aztán a paranoia :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1962) Auratech válasza KillHates (#1961) üzenetére


Auratech
őstag

Te is bekerítenéd a kerted, ha eladásra termelsz...

Auratech Field Recording

(#1963) Pikkolo^^ válasza Quasi_modo (#1925) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nézd meg a fentlévő teszteket és máris más lesz a véleményed.

(#1964) MR007RM válasza Pikkolo^^ (#1963) üzenetére


MR007RM
addikt

A kamera guru szerint:

2. In low light if devices are handheld and used in auto #920 will be better due to OIS – no blur and brighter images.

2….if #808 is used in night mode or manual ISO allowing speeds to 2.7secs and supported it will provide better images due to oversampling

Vagyis nem egészen! Mert ha előkapom és gyorsan nyomok rajta 3-mat és egy kicsit odafigyelek mert telefont fogok a kezemben és jó képet szeretnék vele lőni, akkor már nem. :D

Egyébként linkelj olyan fotókat amik éjszaka is szépek és valódiak. Nem fogsz még találni.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1965) Quasi_modo válasza Pikkolo^^ (#1963) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Megnéztem, azért írtam.

Egyébként ahogy MR007RM kolléga írta.

Azon kívül ha lementek egy eltalált éjszakai beállítást, az is olyan mintha auto módban fényképeznék mert nem kell állítgatnom.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1966) Воланд válasza MR007RM (#1964) üzenetére


Воланд
titán

[link]
[link]

(#1965) Quasi_modo: auto modban a kamera alkalmazkodik a kornyezeti viszonyokhoz, ezt egy lementett beallitas eseten nem tudja megtenni. :U

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1967) Pikkolo^^ válasza Воланд (#1966) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz :-)

Igaz, hogy nincsen tesztkép, de a 920 szinei sokkal élethűbbek.

[ Szerkesztve ]

(#1968) MR007RM válasza Воланд (#1966) üzenetére


MR007RM
addikt

Ügye csak viccelsz? Pont ezek miatt gondolom másként. Az fasza hogy kapásból effektel jönnek a fotók, de ha netán azok nélkül szeretném megkapni utómunka nélkül akkor mi van? Nem gondolod hogy egy kicsit sok a szín és az elmosódás? Hol van itt a valóság. A teszteknek meg nem hiszek.

Mellesleg a 808-nál már a kezdeteknél voltak normális éjszakai fotók a neten.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1969) Quasi_modo válasza Воланд (#1966) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az esti kivilágított utcák általában hasonló beállításokat kívánnak.
(Nem extrém esetben)

valami

(#1970) Воланд válasza MR007RM (#1968) üzenetére


Воланд
titán

"A teszteknek meg nem hiszek."

ok, vegulis ez a legegyszerubb... :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1971) MR007RM válasza Воланд (#1970) üzenetére


MR007RM
addikt

Ez a megjegyzésem a 2. linkre vonatkozott.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1972) Auratech


Auratech
őstag

Annyit szeretnék csak, hogy fizikai alapelvekre építve elmagyarázná nekem valaki, hogy miként van a 920-nak sokkal jobb képe, éjjel. Az érzékelő cellamérete azonos. A fényerő kicsit több és van OIS. tehát javít az expozíciós időn. Ennyit értek. Mi okozza a közölt különbséget? Az optika, az érzékelő, vagy a szoftver. Nekem úgy tűnik, mintha az alapképességek egy sokkal jobb zajszűrő algoritmussal lennének megfejelve és egy szoftveres hdr hatással, plusz színtelítettséggel. Más nem látszik...

Auratech Field Recording

(#1973) KillHates válasza Auratech (#1962) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen, de ez betonfal, szögesdróttal, Gatlingokkal :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1974) MR007RM válasza Auratech (#1972) üzenetére


MR007RM
addikt

"Nekem úgy tűnik, mintha az alapképességek egy sokkal jobb zajszűrő algoritmussal lennének megfejelve és egy szoftveres hdr hatással, plusz színtelítettséggel. Más nem látszik..."

A szavaid után már nagyon kíváncsi vagyok az átlag user fotóira. Nekem pont az a bajom szemre(szakmailag 0 vagyok itt és ezért dühöngök, mert nem értek semmit), hogy zajosak csak bele kell nagyítani a letöltött fotókba. Én megtettem. Az algoritmus miért lenne jobb? Az nem hardver elem ügyebár a symbibe is jöhet. Színtelítetség növelésén ha akarnék én is tudok állítani, de direkt nem használom mert nem rajzfilmet akarok villantani.

Ott van az a fotó a korábbi linkben iso 800 alatti mikoris a szembejövő biciklista elkent pacni arca. A kikötő vízről nézve az autoforgalom nagy fénycsík elkenve. Mert este van? Tapasztalatom szerint ez lassú exponálás eredménye és nem nagyon csodálkoznék ha iso 50-200 között lenne. Nálam 400-nál este már könnyű viszonylag nem bemozdult fotót készítenem és afölött mégkönnyebb. Igaz van fény, de szerintem amivel nyer másfelől veszít, mert a tartalma nem jobb csak világosabb. A kékes szines felhők, az égbolt egy szép teszt hogy mire képes, de miért is kell átesni a ló tulsó felére ezzel. Legyen csak olyan mint amilyennek lennie kell. Ott vannak a multkori fotóim, ahol a távoli emberek nem elkentek és látni az arcukat.

Ok akkor ezek a fotók direkt ilyenek "a szerintem hülye reklám miatt felnagyítva egy képesség" és azok amik már tetszeni fognak nekem majd csak késöbb jönnek. Azok amiket majd fogok tudni értékelni mint zenész aki vett egy olyan telefont amivel nem kell konyítani egy kicsit sem a fotózáshoz, mert egyszerű vele egy kis nyomkodás után. Szoval fel van fújva a dolog nem kicsit az érzéseim szerint, vagy csak elvakult vagyok a WP gyűlöletem kapcsán. :) Majd koppanok hogy be sem merek ide többet nézni. :D

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1975) Quasi_modo válasza MR007RM (#1974) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Majd lesznek itt fórumon is 920 tulajok, akik majd töltenek fel fotókat. Majd akkor meglátjuk valójában mire képes az a masina. A 808 trónját mondjuk nem féltem.

valami

(#1976) Roshan válasza Quasi_modo (#1960) üzenetére


Roshan
tag

De elvileg van valami modszer hogy kilehet kerulni ezt a szar, hogy ne nezze a telo a tanusitvanyt vagy mi!

(#1977) Quasi_modo válasza Roshan (#1976) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Épp abban a hsz-ben írtam amire válaszoltál, hogy kerülhető ki a dolog, ha már annyira ki kell kerülni.

valami

(#1978) Polarstar válasza MR007RM (#1974) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem nagy művészet kicsivel tovább exponálni. De oda tényleg kell már a optikai stabi.

Szoktam nézni a japcsi, amcsi turistákat, amint a NAGY Kanyon/Nikonokkal /az a félmilliós tükrös.../ vakuznak mindent félárnyékban is.

/Pénzük van, eszük meg nincs./

Jó dolog a mosódott fej, de csak, ha pont az kellett volna.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1979) MR007RM válasza Polarstar (#1978) üzenetére


MR007RM
addikt

Ma kíváncsiságból kipróbáltam a gyári éjszakai beállítást. Ott nem tudsz semmit sem állítani csak azt hogy legyen-e vaku vagy sem. Egy kicsit meglepődtem. 5,3mpx-et csinál. Kézből mindenféle izgulás nélkül éles fotókat hoz mindig és jól megvilágítva, legalábbis a belvárosban. Teljesen korrektek és hamar el is nyomja a beállított értékeken. Szoval ha az ember biztosra akar menni hát viszonylagosan sötétben fotózni bármit akkor ott a gyári alap ami bőven elég mindenre és akkora fényt ad hogy talán még sok is. Hát nem tudom hogy lehet ezt még űberelni. Aztán lehet menni sötétebb pontokra ahol nem kap fókuszt, még azok is jók sokszor és plusz fényt kapva világosabbak a jelennél. Persze mindez magasabb iso mellett némi képzaj kiséretében. De ez még mindig szebb, mint a 920-as fotói nálam és mindenféle hókuszpókusz nélkül. :)

Persze itt is valószínű a mosódott fej ha úgy jön ki a lépés, de hát mit is akarok...... :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1980) semetka


semetka
őstag

Na ma én is megfogdostam a 808 PV-t. Nagyon tetszik a telefon, kipróbáltam mindent rajta, vagy fél óráig álltam a MM-ban és nyomogattam. A kijelző nekem tetszik, nem olyan rossz a felbontás. Kamera überbrutál. Anyaghasználat királyság.
1 hibát vettem észre és engem rohadtul zavart, mert túl vagyok egy N8-as lilakijelző problémán már. Felvettem a fényerőt a legfelső szintre és nagyon csúnya lilaárnyalatúvá változott az egész szép szürke téma. Főleg mikor a fényérzékelő még feljebb kapcsolta a fényt akkor csúnya volt. Ha 3/4-en volt akkor nem volt ilyen problem. Nektek is olyan vagy ez is egy hibás széria?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1981) MR007RM válasza semetka (#1980) üzenetére


MR007RM
addikt

Ezt így nem nagyon értem sajnos látni kéne, vagyis mondjuk nem. Szerintem mindig legyen annyi a fény, mint amennyi éppen kell. Ha több kell több ha nem akkor nyílván kevesebb mert be lesz égve nemigaz? Az tetszik hogy fényerőt jó sokat tud nyújtani a teló és sok állítási opció van vagyis nem unalmas. :) Talán egy kicsit ki is kell tapasztalni mikor hogyan érdemes előkapva.

Van egy fényképész barátom a multkor ott idétlenkedett a telómmal a beállításokkal és csak néztem mit okoskodik egy egyszerű portré elkészítésében. Lőtt egy csomó élvezhetetlen szar fotót. Én meg nyomtam párat és lám megszületett a mestermunka. Túlbonyolította. Itt egy kicsit máshogy mennek a dolgok mint a drága fényképezőcsodákon.

Ma voltam a Telenor-nál. Akartam venni egy tokot(CC-3046) és vártam egy csomót(jelenleg T-mobilos vagyok). Biztos voltam hogy kapok olyat, mert a telót hivatalosan forgalmazzák akkor már csak van pár db szaros tok. Hát nem. "Sajnos nem tudunk segíteni" kapják be. Istenem de nagy dolgot kértem! Most kit szidjak jobban a Nokiát vagy a Telenort? :F :W

hülye billentyűzet.......

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1982) semetka


semetka
őstag

Nekem tökéletes volt 3/4 fényerőn csak szíven ütött teljes fényerőn a lilaság. Csak annyi hogy rakd fel teljesen a fényerőt és ha a gyári témát van ami ilyen sötétszürke az szépen picit lilás lesz.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1983) MR007RM válasza semetka (#1982) üzenetére


MR007RM
addikt

Ok majd megfigyelem. Legutóbb a napba bámultam vele és bizonyos szögből ontotta a színt....persze ez más.

Na nyomok pár hangulat fotót. Tegnap este, éjszaka lőttem. A gyári progival volt és meg is lepődtem, mert hirtelen olyan érzésem volt mintha könnyebben menne a dolog. ISO 100-ban. A szinek tetszenek főleg az égbolt szine ahogy beolvad a levelek közé. A második fotó lehet már volt mint beállítás, látnivaló, de így még nem. Jó fényes lett optimálisan és annyira nem elkent, hogy élvezhetetlen legyen. Kézből voltak kutyus kiséretében. :)

1
2

Természetesen egy kicsit világosabb minden az akkori jelennél. Egy picit.

Töltsétek le és nézzétek meg az adatokat. Nekem ez a teló bőven jó főleg hogy nem csak fotózni tud. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1984) Quasi_modo válasza semetka (#1980) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én a fényerőt a gyári beállításon használom (közepes), mert bőven elég. Teljesen sosem fogom felhúzni mert kiégeti a szemem. Gyanítom, hogy teljes fényerőnél már kissé túl van hajtva a panel. Szerintem a full fényerős beállítás azoknak van akik ezzel akarják pótolni az utcai világítást.

valami

(#1985) Vikthor válasza MR007RM (#1981) üzenetére


Vikthor
nagyúr

t-mobile-nál már lehet kapni 808-at?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1986) Ivkovács válasza MR007RM (#1981) üzenetére


Ivkovács
csendes tag

Én szegeden a Nokia boltban vettem hozzá a tokot, nekik van belőle készleten!

(#1987) kakuk100 válasza MR007RM (#1981) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem mielőtt veszel tokot nézd meg a választékot az Ebay-en Én minden tokomat ott veszem. kb.2-3 ezer egy bőrtok és 4-5 nap alatt itt van.Mindenképpen fele mint itthon.

(#1988) semetka válasza Quasi_modo (#1984) üzenetére


semetka
őstag

Amúgy tényleg bőven elég a közepes, csak ez azonal feltűnt.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1989) Quasi_modo válasza semetka (#1988) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az érdekelt legjobban, hogy mi van ha szétégeted a kijelzőt ?

valami

(#1990) semetka válasza Quasi_modo (#1989) üzenetére


semetka
őstag

Nem, csak N8 után ilyen paranoia-s lettem. :)
1 hónapig volt szervízben, 4 szer lett visszaküldve és utánna lett csak jó. Szerintem te is ugyanígy tennél ha így jártál volna egy korábbi telefonnal.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1991) Quasi_modo válasza semetka (#1990) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha egy számomra megfelelő fényerőn nem lilul akkor onnantól nem biztos, hogy érdekelne.

valami

(#1992) Ivkovács válasza semetka (#1988) üzenetére


Ivkovács
csendes tag

Én is rendeltem ebay-ról tokot immáron 5. hete. Pont azért vettem meg a gyárit mert az itt van , az ebay-es meg még mindíg sehol.....
Újabban vagy elveszik, vagy 4-6-hét mire ideér a cucc a ferdeszeműektől, pár éve tényleg napok alatt itt voltak a megrendelt motyók!

[ Szerkesztve ]

(#1993) MR007RM válasza Vikthor (#1985) üzenetére


MR007RM
addikt

Köszi akkor majd utánajárok.

(#1986) Ivkovács: Marha jó. Én itt Debrecenben előbb náluk jártam és elhajtottak. Akkor újra elmegyek.

(#1987) kakuk100: Pont azt nem akarom, ha nem muszáj. Ha tudnám hogy máshogy nem tudnám beszerezni csak akkor.

Úgylátszik a világvégén lakom. :F Egyébként ha mindenhol van plusz rendelés is létezik, akkor mi a gond a Telenornál az ország második legnagyobb városában? Kapják be!!!

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1994) MR007RM válasza Vikthor (#1985) üzenetére


MR007RM
addikt

A kérdőjelet nem vettem figyelembe felül. Nem lehet kapni.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1995) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jellemző a készülékre a lilásodás? Tulajok?

Belső infó a szervízből?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1996) MR007RM válasza Polarstar (#1995) üzenetére


MR007RM
addikt

Nekem még nem tünt fel. Filmet még nem nagyon néztem vele csak párat és annál nem volt. Egyébként meg leszarom. Ha a napba erős fény mellett bámulok akkor bizonyos szögben itt-ott előjöhet némi szín, de hol nem. Ugyanígy éjszakai lámpába bámúlva ha hagyom nagyon erősen égni és nem tompítom mondjuk......de lehet nem is a kérdésre válaszoltam. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1997) Roshan válasza Polarstar (#1995) üzenetére


Roshan
tag

Nekem mindig maxon van a feny es semmi problema !!

(#1998) Roshan


Roshan
tag

Letezik symbianra valami faxa gps progi? regen volt a navigon de az csak aszem v3ra volt jo:S

(#1999) Karma válasza Roshan (#1998) üzenetére


Karma
félisten

A beépített Nokia Maps mié' nem jó?

“All nothings are not equal.”

(#2000) Quasi_modo válasza Polarstar (#1995) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az én válaszom: NEM.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.