Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Quasi_modo válasza MR007RM (#949) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kezdem félteni az aranyost a sok balszerencse miatt.
Részleteznéd mi a "sok balszerencse" ?

#936) BobTail Ez valami SW probléma lehet. Kérdés, hogy egyedi, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

valami

(#952) MR007RM válasza Quasi_modo (#951) üzenetére


MR007RM
addikt

Nem sok, csak nem veszi senkisem, akinek meg kellene az szop. BobTail szegény, meg ez....
[link]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#953) BobTail


BobTail
őstag

... esetleg okozhatta az a hibát, hogy tegnap este próbálkoztam egy játékmikroszkóp okulárjával makrófényképeket csinálni? Mert már tegnap este is a próbálkozásaim végén azt figyeltem, hogy nem azt fényképezi amit látok a kijelzőn. Aztán reggel kiakartam próbálni normális fényviszonyok között, de akkor már teljesen kiégtek a képek, egyedül úgy tudtam egy képet csinálni, hogy minden értéket teljesen levittem + ND filter, és igazából tök jó képet sikerült csinálnom [link], de ilyen áron inkább nem próbálkoztam volna. Megkérdeztem egy fotós ismerősömet, és kizártnak tartja hogy ez okozta a bajt, főleg hogy a keresőben és videózás közben nincs gond.

(#950) MR007RM Köszönöm az ötletet, már írtam a facebook oldalukon üzenetet, de még nem jött válasz, mint ahogy a Nokia embere sem írt még... tiszta idegben vagyok, percenként nézem az e-mailjeimet :(

[ Szerkesztve ]

(#954) stewe780 válasza BobTail (#953) üzenetére


stewe780
őstag

Csak egy tipp, de nem lehet, hogy az a sötétítő lap, amit erős fénynél a lencse elé húz, beakadt, és nem tudja behúzni? Ezt szabad szemmel is meg tudod vizsgálni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#955) BobTail válasza stewe780 (#954) üzenetére


BobTail
őstag

Köszönöm az ötletet, de már megnéztem és az ND filter rendben működik, meg már próbáltam kikapcsolt állapotban erős fényben fényképezni, és akkor sem égett ki a kép ennyire, de azért

Amúgy most is próbálgatom, és sötétben teljesen jó képeket csinál, vakuval, vagy anélkül, egyszerűen ha több természetes fény van, azzal nem tud mit kezdeni :(

[ Szerkesztve ]

(#956) attisx válasza BobTail (#955) üzenetére


attisx
addikt

Ha jól láttam reset-et még senki sem javasolt: tárcsázóba *#7370#

Egy próbát ez is megér, a sútos frissítés ugyanis nem söpri tisztára a C meghajtót, csak foltozgat...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#957) BobTail válasza attisx (#956) üzenetére


BobTail
őstag

Köszönöm, még nem próbáltam, de sajnos ez sem oldotta meg a problémám :(

(#958) Polarstar válasza BobTail (#953) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Így első szuszra arra is gondolhattam, hogy a Nokia élből elintézte a géped, hogy NE kelljen feleslegesen visszavinned - és mehessen a kukába, míg nem küldenek egy úúúújjj WP8-as pürévjút neked - megin :C t!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#959) MR007RM válasza Polarstar (#958) üzenetére


MR007RM
addikt

Ja direkt, távirányítással műholdról. :F Azért ez most bennem megmaradt, mivan ha velem történik ez.

Ma fotóztam sokat és sokáig lent volt a kezem, mikor felemelem minden tiszta fehér 90%-ban. Na gondoltam az a fránya fehéregyensúly kicsit túlteljesít. Valamit nyomkodtam, semmi, aztán rá középre a kijelzőre, fókusz bekúszik zölden középre és besötétül. Ez nem a gyári progival volt. Ez azután volt mikor olvastam az esetet és elmentem otthonról. Vmi beragadt nálam programilag szerintem. De már írtam korábban. Érdekes a dolog, hogy nem javul meg. Meg kellene próbálni más progival is. Talán egy másiknak a feltelepítése visszalökné az elmászott mély rendszerhibát. :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#960) Quasi_modo válasza MR007RM (#959) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Most akkor nálad is fotózási gond van?
Gyári programmal sem megy ?

csak nem veszi senkisem
Legtöbben megvárták a hivatalos magyar verziót. Meg az ári is magas még.

BobTail-nál szvsz csak SW gond lehet, mert videózni tud.

[ Szerkesztve ]

valami

(#961) BobTail válasza Quasi_modo (#960) üzenetére


BobTail
őstag

Remélem is. Közben felvettem egy másik Nokiás emberrel a kapcsolatot, ő egyből válaszolt (igaz, csak azt kérte, hogy e-mailben csatoljam a képeket, ne linkeket küldjek), és csináltam neki egy tesztvideót is: [link]

Ez már magától biztos nem fog megjavulni, de valami biztatót mondhatnának a Nokiás emberkék is :(

(#962) MR007RM válasza Quasi_modo (#960) üzenetére


MR007RM
addikt

"Most akkor nálad is fotózási gond van?
Gyári programmal sem megy ?"

Dehogy semmi gond, csak segíteni akartam azzal elmondva, hogy hasonló látvány már engem is fogadott, igaz csak rövid időre. Hátha "vmki okos" ezt olvasva vmi támpontot tud adni a probléma megoldására. Próbáltam segíteni a magam módján.

Egyébként nyomkodtam a vásárlás óta rendesen a telóm és merítettem szépen le rengetegszer. Szal strapabíró. És telepítettem rá elég sok progit. Nagyon tetszik, mert nem lassúl be, nem érzem hogy lassabb volna, mint újonnan volt. És basz ha rosszat olvasok róla, mert ilyenem van. Ennyi.
Az opera böngésző sokkal jobb ezzel mint az N8-cal, a 4-col minden szempontból jobb pl sms-t írni, mert nagyobb az ujjaimnak vagyis gyorsabb nekem. A youtube-ról gyorsan tudok letölteni egy élmény. Szerintem szubjektív jó a telóhoz adott füles minősége igaz a léptető funkció a zeneszámoknál mintha hiányozna. Én most egy elégedett ember vagyok.

A mynokiablog-on olvastam hogy a Nokia elszámította magát a teló forgalmazásával, érdeklődése kapcsán. A gyártási kapacítás probléma ezért volt a kezdetektől fogva. Egy nagy szart. Szándékos volt. Ha nálunk csak a magas ára miatt várnak, addig máshol a hiány miatt inkább. És talán azért magas az ára is. A Nokia vezetése ezt is elcseszte szépen.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#963) Quasi_modo válasza MR007RM (#962) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha nálunk csak a magas ára miatt várnak, addig máshol a hiány miatt inkább.Mi itt fizetésileg Európa alja vagyunk.
Szándékos volt A mindenki által szeretve tisztelt Mr. Elop megmondta, hogy ebből nem kel sok, úgy is csak a Lumiák érdekelnek mindenkit. :W
Egyébként tényleg lehetséges.
Emlegettem már itt, hogy a Telenorosoknak is megmondták a fejtágitáson, hogy ezt úgy sem lehet eladni, tehát ők nem fogják forgalmazni. :((

valami

(#964) MR007RM válasza Quasi_modo (#963) üzenetére


MR007RM
addikt

Röhejes volt mikor a T-mobile- nál a micro-sim kártya igénylésnél az alkalmazott ügyfélfogadó megkérdezte mennyit kóstált ez a szépség nekem. Érdekelte :) A forgalmazás hiánya a Nokia sara mondjon akárki akármit akkor is. Ők nem akarják forgalmazni, mármint a Nokia szerintem. A mostani Symbian-nal meg semmi baj.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#965) MR007RM válasza MR007RM (#964) üzenetére


MR007RM
addikt

Még a annyit, az N9 QT fejlődjön csak az hasznára válik a symbinek is. A Symbian-nak is ki kellene válnia és függetlenül kezdeni egy új életet QT alapon szövetségben a kivált MeeGo csapattal. Szövetség és Csillagok háborúja a rendszer ellen. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#966) Quasi_modo válasza MR007RM (#965) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Symbian-nak is ki kellene válnia és függetlenül kezdeni egy új életet QT alapon szövetségben a kivált MeeGo csapattal.
Ez nem lene rossz, de kevés esély van rá.

[ Szerkesztve ]

valami

(#967) Polarstar válasza Quasi_modo (#966) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Főleg annak a fényébn, hogy a Jolla már vitte a MeeGo-t. De a QT is eladó lesz lassan, ahogy hírlik... A Nokia lefeküdt teljesen a MS-nek.

MR007:
Most akkor kerge a kamera? Vagy csak ideiglenes a hiba?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#968) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ma elsétáltam a haverommal a nyugati végbe, és számlabefizetés után megnéztük az egyik mobilforgalmazónál hogy "van-é?" pürévjú.

Volt! Minden szín!

Mit mondjak, pazar a fehér és a pirosas is! /Nekem nyolc a piros! :R /
(A fekete nem hagyott bennem sem nagy érzelmi-lenyomatot. "Tucat")

A haverom kezébe "odaragadt" a fehér, mihelyt kicsomagoltam. (Általában nem egy "felfokozott érzelmű emberke", ezért aztán igazán érdekes látvány volt, hogy kikerekedett a szeme és eltátotta a száját! :C )

Azóta szerelmes! /Még este is azt motyogta, hogy kell egy ilyen neki.../

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#969) BobTail válasza Polarstar (#968) üzenetére


BobTail
őstag

Igen, nekem is fehéret küldtek, és nagyon mutatós darab :) Egyáltalán nem lányos, nagyon jó megjelenése van, és szépen kihangsúlyozza a telefon lényegét: a kamerát.

Egyébként tegnap este írtam egy másik Nokiás embernek, Damian Dinningnek, és küldtem neki pár fotót és egy videót is. Reggelre érkezett is válasz tőle, amiben leírta, hogy érti a hibát, de az okát nem. Mindenképp vissza kell küldenem a telefont, majd ők tovább küldik hogy kiderítsék a hiba okát. Illetve még azt javasolta, hogy tudassam a problémát azzal aki küldte (már megvolt), és hogy küldjenek egy cserekészüléket :O Egyébként még nem találkoztak hasonló jellegű problémával, elnézést kért, és reménykedik, hogy a vizsgálat során kiderül valami, ami a további fejlesztést segítheti.

(#970) Polarstar válasza BobTail (#969) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt nevezem!

A vezérkar lassan puszipajtásod lesz! :K

Szólhatnál nekik, hogy sportvideóra is lehetne használni a gépet. Én benne lennék!
/Jelenleg az N8-ast arra is tartom. Lenne ötletem a hátizsákomba!/

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#971) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Szeretném kérdezni, hogy lehet e már a telcsit Nokia garival kapni? Bolti garival nem merem megvenni, mert sok rosszat hallottam róla. A másik kérdésem, hogy a telefonok már Kínában készülnek, vagy még Finnországba?
Köszi a választ!

(#972) Polarstar válasza kakuk100 (#971) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A Nokia is forgalmazza már.

Vedd tőlük a webshopban.

Ja! Mad in Kinaj!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#973) Quasi_modo válasza Polarstar (#972) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

&kakuk100
Ami azt illeti a Nokiánál az van kiírva, hogy hamarosan. A Speedshop-nál viszont van. A Media Markt - nál meg állítólag jövő héten lesz.

Nekem meg pont a "Tucat" fekete jön be legjobban... Bár a fehér is tetszik.

[ Szerkesztve ]

valami

(#974) attisx válasza Quasi_modo (#973) üzenetére


attisx
addikt

"Nekem meg pont a "Tucat" fekete jön be legjobban..."

+1 A fehér és piros (?) szín kövérít, ami egy ilyen egyébként is duci egyednél kifejezetten hátrány... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#975) BobTail válasza Polarstar (#970) üzenetére


BobTail
őstag

Most hogy mondod, utánanéztem már hogy ki is pontosan Damian Dinning... :Y

(#976) Quasi_modo válasza BobTail (#975) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem tudtad, hogy pont a legjobb helyre írtál ?

valami

(#977) madstunt


madstunt
addikt

jó nézelődést. [link]

(#978) BobTail válasza Quasi_modo (#976) üzenetére


BobTail
őstag

Twitteren rákérdeztem a @PureViewClub-nál, hogy hallottak-e már hasonló jellegű problémáról, és azt mondták hogy nem, viszont ajánlotta hogy keressem fel Damian-t, ő egy tök rendes ember, és ő majd biztos fog tudni segíteni nekem. Aztán utána se néztem, csak írtam egyből az e-mailt :) De kicsit ledöbbentem, miután utánanéztem...

(#979) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A Pureview club-on emlegettek valami SMS bugot. Tudna erről mondani valaki valamit ?

valami

(#980) MR007RM válasza Polarstar (#968) üzenetére


MR007RM
addikt

Mennyit kértek a telókért?

A telóm egyébként jó, de egy kicsit értem BobTail miről beszél. Egy példát tudok felhozni.
Szóval nálam mondjuk CameraPro beállít felhős téma /szeretem mert belevisz egy kis színt pl zöldet/felül ImageControls benne Exposure comp. alapból -2.00 lenne ennél a témánál. Namost az nálam nagyon sötét fotókat eredményez a napsütésben és visszaszoktam állítani 0-ra. Ha kint erős a napfény és a visszaállítás vagy elállítás,(vagy ugye megjegyzi az utolsó használatot) a sötétben csinálom és úgy emelem a napfénybe akkor szinte beragad a dolog egy nagy fehérségben, de sötétre visszamászva rendben. Volt párszor, ilyenkor a menüben visszaállít gyári kitisztul és normális képnél felnyom elállít. Na úgy már jó. A hirtelen beállítástól eltérő belepiszkálást érzékenyen vette a szenzor szerintem. BobTail-nál valszeg meghibásodott vmi, kiakadt, megsértődött.....passz. :) Mondjuk nálam valszeg utálom kimondani user error, de mindig tudok mit tanulni. :D

(#979) Quasi_modo: Szerencsére nem. Eddig párszor használtam, külföldre is és elment rendesen.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#981) MR007RM válasza BobTail (#978) üzenetére


MR007RM
addikt

Mázlista. Engem a gyenge angol tudásom akadályozott meg eddig, hogy kezetcsókoljak. :D Ha ő vezetné a Nokiát még mindig elsők volnának.

(#974) attisx: Élőben az a kamera nem is áll ki nagyon. Videón, fotón jobban. És nagyon jó kézbentartani, pont a bütyök miatt.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#982) emre33 válasza Polarstar (#972) üzenetére


emre33
addikt

noia webáruház? URL?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#983) Quasi_modo válasza emre33 (#982) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Nokia hivatalos lapján a típusoknál néhány készüléknél kiírja, hogy megveszem. Oda ráböksz, akkor átmegy etgy másik oldalra, ahol a készülék rendelhető. (Geomobil)
[link]
Például: [link]
De a 808-nál mondom még csak az van, hogy hamarosan megérkezik.

MR007RM Én azt kérdeztem, hogy valaki hallott-e SMS bugról. Ha nálad lett volna gondolom szóltál volna.

[ Szerkesztve ]

valami

(#984) Quasi_modo válasza MR007RM (#980) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha jól értem akkor nálad akkor van némi zavar az erőben kamerailag, ha a CameraPro programot használod ami egy külsős progi. Vagy fordítva, ha ezt a programot nem használod, akkor nincs gond. Jól értem ?

valami

(#985) kakuk100


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat!

(#986) doblaim


doblaim
csendes tag

Sziasztok!

Vettem pár hete egy ilyen telefont. Első nap után valami zavar keletkezett: a kamerát védő műanyag nem nyílt ki, ha a szoftvert indítottam a feketeség fogadott. A factory reset orvosolta csak a dolgot (úgyhogy gondolom szoftveres), de megint előjött fél nap után.

Egy ismerősömnek ugyanez a problémája volt vele, az övé később jött elő, azóta is szervízelik. Szerencsére az enyém 3 napon belül történt, így még vissza tudtam vinni (...)

Egyébként nem volt elárasztva millió programmal, első körben még ráraktam pár hasznos dolgot, utána már semmi sem volt rajta. Ugyanakkor kicsit aggaszt, főleg hogy két készüléknél is láttam megjelenni...

Most, hogy behozzák Magyarországra lehet megpróbálnám megint, a kérdés, hogy ez a probléma jelentkezett másnál? Vagy bárki hallott róla? (van egy igen szegényes topik róla a nokia hivatalos oldalán, nem túl informatív: http://discussions.nokia.com/t5/Nseries-and-Symbian-Smartphones/nokia-808-camera-won-t-open/td-p/1491594 ).

Előre is köszönök minden hasznos infot..

Quasi_modo: Van infod arról, hogy a media marktos az gyári garis lesz-e?

[ Szerkesztve ]

(#987) Polarstar válasza doblaim (#986) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hoppá!!!!!

Tipushiba lesz ebből??? :W

A készüléket 190-ért adják.

Mellesleg a fehér és piros nem kövérít! :P

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#988) MR007RM válasza Quasi_modo (#984) üzenetére


MR007RM
addikt

Azért túlzás az a zavar megnevezés. Egyszerűen néha nem áll rá egyből a dolgokra, hanem bökdösni kell a kijelzőt jól odanyomni, hogy eltünjön az a fehérség. Máshogy, a beállított beállításokat néha nem fogadja el azonnal, de semmi gond. Ja igen és a gyárival semmi ilyen gondom nem volt ideáig. És a CameraPro-ból sem az én verziójú telomnak ajánlottat használtam, hanem amit a fórumtárs erősködött. A CameraPro-ból nekem most 2 van. Mindegy ezt a témát hagyjuk kár volt jönnöm vele. Eddig nálam okés minden, pedig már kétszer leejtettem, szerencsére nyoma sincs külsőleg. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#989) Ricardo válasza MR007RM (#988) üzenetére


Ricardo
félisten

"pedig már kétszer leejtettem, szerencsére nyoma sincs külsőleg." :Y

Remélem vettél rá puha tokot. :U

(#990) BobTail válasza Ricardo (#989) üzenetére


BobTail
őstag

Na újabb fejlemény az ügyemben. Válaszolt a Nokia Connectes ember, aki küldte a telefont... nem volt bőbeszédű, annyit írt, hogy továbbította a helyzetet a logisztikai központba, és küldenek egy másikat, a hibásról pedig majd értesítenek, hogy miként kell visszajuttatnom. Elnézést kért az esetleges kellemetlenségekért. És ennyi. :Y

Nem gondoltam volna, hogy küldenek egy másikat. Nagyon szimpatikus, ahogy az egész helyzetet kezelik :C

(véletlenül mentem a válasz gomba, bocs Ricardo)

[ Szerkesztve ]

(#991) attisx válasza BobTail (#990) üzenetére


attisx
addikt

Ezért most egy hatalmas piros pontot érdemel a Nokia. :C

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#992) MR007RM


MR007RM
addikt

Próbálkozások kézből. :)

[link 1]
[link 2]
[link 3]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#993) Radeon_5 válasza MR007RM (#992) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Zsir. Ezek mar jobb kepek :)

Son of a Bit

(#994) Quasi_modo válasza doblaim (#986) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A "Hülye azért nem vagyok" boltban hivataloss gyári magyar garanciás cuccok szoktak lenni.
A problémáról amit emlegettél most hallottam először. Én legalább is.

valami

(#995) Quasi_modo válasza Quasi_modo (#994) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Media Markt Pólus Center: 2db fekete, és egy db fehér van: 199 999 Huf. A többit már eladták.
Székesfehérvárra még nem vittek de lesz mindhárom szin.

[ Szerkesztve ]

valami

(#996) Polarstar válasza Quasi_modo (#995) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Elég gyorsan el fog fogyni az a 3 darabka.. :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#997) MR007RM


MR007RM
addikt

Most akkor csökkeni szeretne az ára vagy nőni? Csak úgy kíváncsiságból ki tervez ilyet venni és mennyi az amire beadja a derekát? Szerintem ez a teló sosem lesz 130e ft. Tessék ráugrani legyünk már minél többen.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#998) Polarstar válasza MR007RM (#997) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nyugi! Nyugi!

Lesz az még 130 is, ha az az "emlegetett hiba" szériatartozék lesz. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#999) MR007RM


MR007RM
addikt

További próbálgatások. 1db légy 3 nézetben. Ezek is remegő kézből.

légy 1
légy 2
légy 3

Nem várt hirtelen jött lehetőség volt. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#1000) Polarstar válasza MR007RM (#999) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha-ha!!!! Az első képet el tudom képzelni milyen lehet, ha beraknánk képernyő alátétnek.
Ez muris! :)

(Ha emlékszik valaki még a Apple PowerBook G3 reklámjára, és annak a bennelévő "ép harapni készülő cápája nyitott szájára?... Beraktam képernyő alátétnek anno. Kissé nyomasztó volt. Azok a fránya ösztönök működnek így is-úgy is.)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.