Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) Gaberiellb válasza aggleány (#18598) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

hát a 720p a felbontása a videonak vagyis hd (high defination) pontosan 1280x720, én amiket probáltam azt nem játszotta le , de xvid avi,divx ezeket nyeli. Egykét helyen olvastam tesztben hogy 720p mp4-be konvertálva szépen lejátsza 23 24 fps kb. Vannak még különbözö romok asszem hankock fejleszti az xda-n ahol már megvan oldva teljesen a 720p. Még én nem probáltam. Hajráá.... :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#18602) aggleány


aggleány
addikt

canniball:

Az a gond, hogy most egy 32 és egy 8 GB-os kártyám van itthon :O Jobban örülnék, ha vinné a 32-est is, mert én szoktam filmet is nézni időnként, és arra elég sok minden ráfér.

bepe79:

Hát ez nagyon tudományos :DDD Köszi, majd megpróbálom felfogni :K

Gaberiellb:

Azért új ROMot nem kap a filmnézés miatt. Ráadásul azt sem tudom, hogy milyen felbontású filmet akarok rajta nézni, és ha pont nem jó, akkor mit lehet vele csinálni. Anno X10 Minire konvertáltam 240x320-as méretre filmet, és az nagyon jól ment a Minin, de itt nem igazán tudom, hogy milyen felbontásra kellene megcsinálni, hogy ne csak egy pici sáv legyen középen :F

(#18603) Gaberiellb válasza aggleány (#18602) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

én aztmondom hogy a sima divx xvid avikat simát élvezhetöen lehet rajta nézni, én spec nemkonvertálgatok semmit sehová és teljesen jol megy amit letöltök netröl az egyböl megy is rá, és semmi probléma nincs vele, probáld ki vital playerrel és ne konvertálgass. :N

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#18604) aggleány válasza Gaberiellb (#18603) üzenetére


aggleány
addikt

Vitalplayer Marketes, vagy máshol keressem? Most már tényleg mindjárt bekapcsolom a ketyerét is, nem csak írogatok itt.

(#18605) tzl válasza Edge (#18586) üzenetére


tzl
senior tag

Akkor mégsem vagyok olyan láma és mégis jó volt az eredeti sejtésem a camera app cache törléséről. :-)

Akkor ezt felírhatjuk a rejtélyes hibák közé, amik miatt melegen ajánlott a data és cache wipe romcserénél.

A továbbiakban pedig kéretik nem véleményt nyilvánítani romokról és azokban állítólag hiányzó vagy nem jól működő funkciókról, ha a romcsere folyamán kimaradt a wipe.

(#18606) Gaberiellb válasza aggleány (#18604) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

ahan mrkt

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#18607) aggleány válasza Gaberiellb (#18606) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi, mindjárt nézem. :R

Azért biztos ami tuti, egy filmet már konvertálok, hátha jó lesz. Azt írta, hogy mobil eszközre való mpeg4, xvid. Elvileg vinnie kell, de jobban örülnék, ha csak simán átraknám az avit, és menne. Én is letöltött filmekre gondoltam :K

[ Szerkesztve ]

(#18608) tzl válasza aggleány (#18604) üzenetére


tzl
senior tag

Marketes. A vitalplayer neon változatot keresd, az van armv7-re optimalizálva.

(#18609) Gaberiellb válasza aggleány (#18607) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

jólesszazz :DD

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#18610) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos, elég nehezen látom elolvasni az sms-eket, a híváslistákat, stb.. Valahogyan lehet növelni a betűméretet, vagy menjek el a szemészetre? :)

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Papa

(#18611) aggleány


aggleány
addikt

Köszönöm Nektek, már nézem is, és megírom, hogy mi a helyzet :K

Most fogom először bekapcsolni, kicsit izgulok, mert az első Defy, ami nálam volt, nem volt jó, kicserélték.

(#18612) Adamul válasza mclaren777 (#18554) üzenetére


Adamul
tag

Ha az elsőt veszed, egy csomagra én is vevő lennék, elég jó ár!

Más: Ismét sikerült pár perc után a rádióval kifagyasztanom a rendszert... nem lesz ez így jó, mert csak a teljes ki- majd bekapcs után tudtam csatornát hangerőt meg úgy mindent váltani... De nem is tudom, hogy lehetne sorrendet beállítani az adók között?

Valamint észrevettem, hogy a gyárilag adott headsetem egyik füldugója elég gyakran berezonál, nagyon lerontva ezzel a minőséget. Érdemes/lehet ezzel gariban foglalkozni? (ha igen, akkor mi módon?)

(#18613) bepe79 válasza aggleány (#18611) üzenetére


bepe79
addikt

Na, jó a 2. példány? Minden OK vele, nem fagy, nem rebootolgat? :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#18614) bepe79


bepe79
addikt

DE-s (német) Defy-okhoz most néztem a frissítést, még nem jött ki. :O

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#18615) aggleány válasza bepe79 (#18613) üzenetére


aggleány
addikt

Minden rendben, de még csak most kapcsoltam be :K

(#18616) vazzz válasza bepe79 (#18614) üzenetére


vazzz
őstag

A CEE sincs még sehol.... gyanítom, hogy a következő a UK lesz, majd a DE, utolsó meg a CEE.

(#18617) midnightstar válasza tzl (#18571) üzenetére


midnightstar
tag

Nekem sikerült úgy beállítani, hogy csak egyszer kelljen a képernyőre tapizni. Steady shotnál is, csak akkor szerintem valamit variál a gyroval, aztán lövi a képet, nem rögtön.

VAC up blyat

(#18618) bepe79 válasza vazzz (#18616) üzenetére


bepe79
addikt

Óóó vazzz(e) ... :DD

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#18619) canniball válasza aggleány (#18602) üzenetére


canniball
nagyúr

Hát ha van otthon én azt mondom próba cseresznye, kipróbálni nem kerül semmibe. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#18620) aggleány válasza canniball (#18619) üzenetére


aggleány
addikt

Éppen kísérletezek, aztán majd kiderül :K

(#18621) canniball válasza aggleány (#18620) üzenetére


canniball
nagyúr

Várjuk a tapasztalatokat! ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#18622) Halo válasza A_Papa (#18610) üzenetére


Halo
senior tag

nem láttam ilyen beállításokat - attól persze még lehet :)

a CM7-ben viszont láttam egy csomó dolgot, amit lehet még állítgatni - mennyi milisecundum legyen ez meg az, erre konkrétan emlékszem. Talán van valahol benne karakternagyság is...
szerintem az ilyen "mókolt" romoknál nagyobb az esély az ilyen irányú személyre szabhatóságának.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy máris ugorj ROMosítani, mert valóban nem stabil még ez a dolog.

kíváncsi vagyok a mui-mittudomén milyen rom hogyan áll. Nem péntekre mondták a bétát?
Valaki "illetékes" ebben az ügyben? :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18623) vazzz válasza Halo (#18622) üzenetére


vazzz
őstag

(#18624) aggleány válasza canniball (#18621) üzenetére


aggleány
addikt

Vitalplayer neon letöltve, most másolom a filmeket, egy sima letöltött avit, és egy konvertáltat. Ha be tudnám lőni filmnézésre, akkor naggggyon boldog lennék :K

(#18625) scapegt


scapegt
senior tag

Ma kaptam a Vodától egy újabb Defy-t (előző cmos szenzor hibás volt), 2011.03.21-i gyártású (az akksi szerint) de zöld lencsés :) Az előző is márciusi volt, de piros lencséje volt. Bár nekem a HD video nem hiányzik, a minősége annak amit láttam, nekem nem tetszett, így arra nem is használnám, csak fotózásra, viszont fotózás terén nagyon jó, szép éles képeket készít.

(#18626) banán007


banán007
tag

Sziasztok!

Hol tudom beállítani azt, hogy az emaileket mettől meddig, milyen időintervallumban (pl.: 05 órától 22 óráig) szinkronizálja a telefon? Azután pedig nem. Nem szeretem hallani a hajnali órákban, hogy reklám üzenetem érkezik, mert 1/4 órás frissítés van beállítva. Mert, sajnos az ébresztő csak bekapcsolt állapotban működik.
Előre is köszi a segítséget.

(#18627) scapegt


scapegt
senior tag

lenne itt még valami...ha küldök smst, hiába jelölöm be, hogy kapjak olvasási és kézbesítési értesítést, mégsem így történik..kerestem itt a fórumban erre is, de nem találtam rá megoldást...kell hozzá külön progi, vagy csak én nem látom, mit kell tenni még hozzá? :F Köszi és bocsi, ha ezredszer tettem fel a kérdést... :R

(#18628) aveos válasza bepe79 (#18614) üzenetére


aveos
tag

Sajna, még nincs meg a frissítés! :F

06302081105

(#18629) sheep válasza banán007 (#18626) üzenetére


sheep
addikt

qrva egyszerű:
-vagy a battery-t az options-ban átkapcsolod smart mode-ba és ott meg tudod adni a peak hours-t (mikor legyen, mikor ne legyen adatforgalom)
vagy
-repülő módba állítod éjszakára és így is ébreszt
vagy
-dc switch letölt, bekapcsol, nincs adatforgalom, nincs ímél

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#18630) aggleány


aggleány
addikt

Vitalplayer és Moboplayer is viszi a 240x320-at és a konvertáltat kis, de a 240x320 egy pici téglalap középen, és a másik sem foglalja el a teljes kijelzőt. Nem jó. A normál avit egyik sem mozdítja meg, lefagynak, és csak akksi ki-be segít, semmi más. Mit csinálok rosszul? :F

(#18631) aveos válasza aggleány (#18624) üzenetére


aveos
tag

Milyen fájl típusú filmet konvertálsz?
Múltkor ráhúztam egy mkv fájlt és átkonvertálta, nagyon szép képe volt, most már így csinálom a majdnem HD filmet....! :DDD :D

06302081105

(#18632) aveos válasza aggleány (#18630) üzenetére


aveos
tag

Próbáld ki a VLC-t!

[ Szerkesztve ]

06302081105

(#18633) aggleány válasza aveos (#18631) üzenetére


aggleány
addikt

Olyan filmet konvertálok, amit letöltöttem. Ilyeneket látok, hogy bitsebesség: 448kbps, méretek: 608x272. Ennyit tudok róla.

Hova húzod rá? Mit húzol rá? Én sima háttértár üzemmódban rámásolom a kártyára a filmet, és indítom a lejátszóval. Máshogy kellene? Elolvastam a használati utasítást is, de nem jöttem rá.

MoboPlayert kipróbáltam, az avimat nem viszi :O

[ Szerkesztve ]

(#18634) banán007 válasza sheep (#18629) üzenetére


banán007
tag

Szuper köszi a tanácsot!

(#18635) scapegt válasza scapegt (#18627) üzenetére


scapegt
senior tag

Már megvan a megoldás, kettõ is :)

(#18636) bikkamokka válasza -Zola0808- (#18551) üzenetére


bikkamokka
tag

Ha excel (vagy hasonló) táblázatra gnodolsz, akkor többféle is létezik. Két példa:
Quickoffice pro (fizetős) Excel formátumban tudsz menteni. (xls és xlsx formátumot is tudja)
(Google) Docs - ez a telefonra ment, aztán amikor tud szinkronizál a google dokumentumaiddal. (ingyenes - marketből letölthető)

[ Szerkesztve ]

(#18637) aggleány válasza aveos (#18632) üzenetére


aggleány
addikt

Mi az a VLC? A Mobo elviszi a kisebbeket, de az avinál lefagy. Ez nekem azért nagyon furcsa, mert a barátnőm X8-án a Mobo simán viszi azt a filmet, amitől itt lefagy.

Tényleg ki tudtam nagyítani a Moboval a kicsi filmet. Az lehetséges, hogy így életlenebb lett a kép? Logikus lenne 240x320-as filmnél.

Most új figurát konvertálok, mert ezt mindenképpen meg akarom oldani, enélkül számomra használhatatlan a telefon, azt pedig nagyon sajnálnám, mert ettől eltekintve nagyon bejön.

(#18638) aveos válasza aggleány (#18633) üzenetére


aveos
tag

Nem jó ha simán csak áthúzod, portal and tools bejelölöd és ha rá akarod húzni akkor automatikusan átkonvertálja!

06302081105

(#18639) aggleány válasza aveos (#18638) üzenetére


aggleány
addikt

Hova akarom ráhúzni? Nálam minden szépen könyvtárakban van a kártyán. Ha megírod, hogy hova húzzam, már húzom is. :K

(#18640) bikkamokka


bikkamokka
tag

Biciklis tartó témához:
Én ma a nyereg alatti táskába tettem be vízszintesen. Előtte elindíttoam a My Tracks-t. (Megnéztem, hogy talált-e holdat, és azután tettem a táskába.) Rögzítette a megtett utat, persze az adatokat csak megálláskor tudtam megnézni. Sűrű lombos fák alatt nem tekertem, de olyan műúton igen, ahol erdő volt, (kissé benőtt az út fölé) és ott is rögzített. Én így fogom használni ezután.

(#18641) Kivikovi válasza RootRulez (#18434) üzenetére


Kivikovi
csendes tag

Már próbáltam, hogy nyomogatom sötétben ki-be a fényérzékelő.... de nem működik. :(

(#18642) aveos válasza aggleány (#18639) üzenetére


aveos
tag

Rádugod az usb -t, > kiválasztod a portal and tools, akkor egy modemként egy eszközként ismeri fel, utána megjelenik egy ablak (meg még a Moto Phone portal) > Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Eszközök és nyomtatók\MB525 , az ablakon belül kiválasztod a memória kártyát, és így húzod át a filmet nem is kell konvertálni, mert ő ajánlja fel a konvertálást, így minden filmet letudsz játszan moboplayer- rel, hajrá!

[ Szerkesztve ]

06302081105

(#18643) aggleány válasza aveos (#18642) üzenetére


aggleány
addikt

Addig stimmel, hogy feljött az ablak, valamit telepített is a gépre, aztán lelőtte a netet, újra kellett csatlakoznom. Mindjárt megpróbálom úgy, ahogy írtad, és beszámolok az eredményről.

Szerk.:

Az ablak megjelent, de amikor rá akarom húzni a filmet, azt írja, hogy csak hordozásra tudja felmásolni, megnyitni valószínűleg nem lehet, így is másolja?

[ Szerkesztve ]

(#18644) aveos válasza aggleány (#18643) üzenetére


aveos
tag

Rendben, remélem sikerül! :C

06302081105

(#18645) aveos válasza aggleány (#18643) üzenetére


aveos
tag

Megnyitottad a mem kártyát? Olyan ez mint a Windows intéző.

06302081105

(#18646) aggleány válasza aveos (#18645) üzenetére


aggleány
addikt

Persze, hogy megnyitottam, de nem sikerült. Mi a fene lehet vele? Most már kezdek morcos lenni. :((( Ha csak magára a Storage-re húzom rá, oda nem is engedi húzni, ha megnyitom a kártyát, akkor meg azt írja ki, amit az előbb mondtam.

(#18647) aveos válasza aggleány (#18646) üzenetére


aveos
tag

Akkor valami nem stimmel, mekkora a kártya?

06302081105

(#18648) aggleány válasza aveos (#18647) üzenetére


aggleány
addikt

32-es.

(#18649) aveos válasza aggleány (#18648) üzenetére


aveos
tag

Ezt a kis ablakot adja ki, ha ráhúzom a strorage!
Bocs, a képméret miatt!

[ Szerkesztve ]

06302081105

(#18650) aggleány válasza aveos (#18649) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem ilyenem nincs :( Még hasonló sem, de mindjárt megpróbálom megint.

Amúgy nem hiszem, hogy a nagy kártya lenne a baja, mert akkor a kisebb filmeket sem látta volna :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.