Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) guba2 válasza Pistakiss (#19549) üzenetére


guba2
tag

Bocs, félreértettelek, mindjárt megnézem.

PC-ről is megy.

[ Szerkesztve ]

(#19552) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

[link]
Ha sok barmot akartok latni, klikk... Ugy fel tudja cseszni az agyam az ertetlen hulye ember.... jajjjj :W

(#19553) aggleány válasza Pistakiss (#19550) üzenetére


aggleány
addikt

Már semmi, meggyógyult, köszi :K Kikapcs-bekapcs megoldotta.

Nektek volt már olyan, hogy a gyári launchert ledobta, és magától beállt a Go-ra, utána pedig egy csomószor lefagyott, kikapcsolta magát, azután újra be? Ilyenkor mi baja lehet? :F

(#19554) Ronyn válasza zeppike (#19538) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nekem olyankor kilép...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#19555) Pistakiss válasza guba2 (#19551) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az a helyzet, hogy a telefonról simán lehet a "market"-ről levenni programokat, viszont pc-n mikor az instal-ra bökök keresgél és nem tölti le a programot. Ezt írja ki: "Install request failed. Please try again later". Eddíg olyan jól lehetett onnan instalálni, meg eleve nem a free programokkal indul, hanem a fizetősökkel
Jaa és be vagyok lépve a Googliba

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19556) vazzz válasza Pistakiss (#19555) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam megy cm7 alatt pc-ről is a market...

(#19557) Gaberiellb válasza CoolBoy323 (#19552) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

látom csatáztál :DD :R

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#19558) CoolBoy323 válasza Gaberiellb (#19557) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

belementem sajnos...

nem tudom miért lettek ilyen ellenséges faxkalapok...

nem tetszik nekik, h kifejtettem, h van android is, és h az jó, szerintem jobb...

m1, hagyom, hagy higgyék, h a bada a fasza XD

(#19559) Ronyn


Ronyn
senior tag

Mennek a fizetos appok is a marketen,megpedig kemeny forintban szamlazva

Ego sum... Ronyn 🧔

(#19560) Ronyn


Ronyn
senior tag

Ugy tunik,mar nem kell az enabler...

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#19561) Peti N95 válasza bejmuller (#19548) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nekem volt hasonlò, de nàlam az elkèszült fotò jobb felsö sarkàn volt egy fekete folt.
Ma mérgemben jòl megütögettem persze csak ujjal a kameràt, ès eltünt a folt :)
Hogy ez most valamifèle èrintkezèsi hiba volt e, vagy valami porszem a lencsèben, azt nem tudom, de most nincs ott :DD
Màs: annak mi lehey az oka, hogy az elkèszült kèpeket mikor vissza nèzem, 1-1db nàl csak egy pillanatra jelenik meg a fotò, utànna csak egy rajzolt àbra, mint amikor egy fàjl sèrült, ès nem tudja megnyitni!
Ennek vajon mi lehet az oka? Ma csinàltam a képet.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#19562) RootRulez válasza Gaberiellb (#19557) üzenetére


RootRulez
félisten

Egy Samsungért. :F :W

═════════════════════════════════════════

(#19563) Pistakiss válasza vazzz (#19556) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ezt nem értem, eddíg mindíg jól ment

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19564) zeppike válasza Ronyn (#19560) üzenetére


zeppike
csendes tag

WOW ez nem várt újdonság, és TÉNYLEG! :Y

(#19565) CoolBoy323 válasza RootRulez (#19562) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem egy samsungért megy a vita :D
egy samsungon inkább...

(#19566) RootRulez válasza CoolBoy323 (#19565) üzenetére


RootRulez
félisten

Úgy értettem na, nekem az még említésre se méltó. :N Mármint a "márka" személy szerint nem kultiválom, mint telefont...


Ronyn Nekem csak az eddigi 2 "fejléc" van. :(

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#19567) Ronyn válasza Ronyn (#19560) üzenetére


Ronyn
senior tag

uj menüpont, top fizetös!

Ego sum... Ronyn 🧔

(#19568) CoolBoy323 válasza RootRulez (#19566) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

én nem mondok véleményt róla, nem volt még újabb samsungom...

nem véletlen, de azért nem írom le... és azok a ****ok mégis nekem ugrottak, mert azt mertem mondani, h szerintem jobb az android XD
viccesek... vagy inkább szánalmasak?!

hogy lehet fizetni a marketen?? számláról vonják le?? de jóóó :C

(#19569) Trabby válasza RootRulez (#19566) üzenetére


Trabby
aktív tag

nekem sincs újabb. Nem mintha annyira költeni akarnám a pénzem. :P

(#19570) Zolás válasza Ronyn (#19559) üzenetére


Zolás
addikt

Nálam nem megy. Ha appbrainen rákeresek, és át akarok ugrani a marketra, akkor kiírja hogy nem lehetséges, és ablak bezár.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19571) midnightstar válasza CoolBoy323 (#19568) üzenetére


midnightstar
tag

Én is beszálltam. Ennyire vak embereket rég láttam :O :((( :(( :( :U :W :F

VAC up blyat

(#19572) zsirfecske


zsirfecske
addikt

háhá, egy az egyben törölték a káromkodás kezdetű hozzászólásom, ezt is megértük :((

erősen gondolkozom hogy fél év után hagyom itt a fórumot. kezdem megérteni ABE kollégát, aki annyi önzetlen infó szolgáltatása után megunta a sok b*sztatást és flame-et.

szerk.
amúgy jelezném 2.51-en nincs nyoma semmi fizetős marketnek még sajna, mókáztok?

[ Szerkesztve ]

(#19573) Az öreg Gé


Az öreg Gé
csendes tag

A négy nagy amerikai mobilszolgáltató mellett a Google a legnagyobb telefongyártókkal is megállapodott abban, hogy a készülékek megjelenését követően legalább 18 hónapig garantálják a szoftverfrissítést, így a jövőben a telefonvásárlásnál eggyel kevesebb lesz a lutri tényező, és az olcsó mobilok esetében sem kell attól tartani, hogy adott készülékeket elhanyagolják majd a gyártók. Ez azonban önmagában nem garantálja, hogy a frissítéssel a régi mobilokon is minden új funkció elérhető lesz, hiszen ezekhez adott esetben hardveres támogatás is szükséges lehet.

Számunkra nyilván érdekes, hogy az amerikai szolgáltatók közül ki érintettek, az viszont nagyon is fontos, hogy mely gyártók állapodtak meg a Google-lel: a HTC, a Samsung, a Sony Ericsson, az LG és a Motorola vállalták, hogy a mobilok kódját frissen tartják. Csak remélni merjük, hogy a hazai mobilszolgáltatók is fordítanak majd erőforrásokat arra, hogy lokalizálják a kódot – bizakodásra adhat okot, hogy a tapasztalatok szerint a frissítések ma már általában elég gyorsan átmennek a szolgáltatók kezei között is.

Az öt készülékgyártó platform melletti elkötelezettségével kiemelkedhet a kínai márkák közül, akik bár a legolcsóbb telefonokat árulják, a szoftvereket csak a legritkább esetben frissítik.

geeks.hu

(#19574) Zolás válasza zsirfecske (#19572) üzenetére


Zolás
addikt

Ez egy fórum, nem privát homokzó, ahol csak arról lehet szó, amit épp az adott ember akar.
ABE ha ezt felfogja, még nyugodtan itt lehetne.
Amugy meg marha egyszerű: ha nem akarsz válaszolni, akkor nem válaszolsz. Nem kötelez senki arra, hogy reagálj bármilyen hsz-re, még ha neked is írták. Ha flémel a sok troll, akkor lapozz, nem kell belefolyni. Privátot meg le lehet tiltani.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19575) vétó válasza zsirfecske (#19572) üzenetére


vétó
aktív tag

a PC-n jelentkezz be marketra. kiválasztottam egy fizetős app-pt, és a continue-ra beadta a fizetés részletek felületet (itt adhattam volna meg a bankkártya adataimat). fasza!

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#19576) kano


kano
nagyúr

Szerintem kártyával és talán PayPallal is.
Egyébként igazatok volt. Megnéztem ma a Vodánál a második félretett Defy-t és tényleg piros objektíves. Tényleg renew készülék volt a zöld kamerás. :Y Nem tudom, hogy holnap megvegyem-e ismét. :F Majd kitalálom. Ahogy látom a VodaShopból már elkapkodták az összeset.
Remélem, hogy a fizetős Market elfogadja a webkártyákat is. (Mondjuk eddig csak az A38-as hajó online felülete nem fogadta el. :F :O )

OFF:
Ismeri valaki ezt a tabletet? Ahogy olvasgatom a külföldi oldalakon a véleményeket, nagyon meg vannak vele elégedve. Itt is van egy eladó a fórumon.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19577) Gaberiellb válasza zsirfecske (#19572) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

bekabeszabehuu... :DD tényleg van fizetös mrkt most csekkeltem, és nekem is 2.51.1 van. ..

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#19578) guba2


guba2
tag

Kicsit frontdús a mai nap. :N

Én a Google Checkouttal szoktam fizetni a Marketen.

[ Szerkesztve ]

(#19579) Pistakiss válasza Pistakiss (#19563) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Lehetséges, hogy valamit véletlen elállítottam, vagy a telefonon, vagy itt?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19580) zsirfecske válasza Zolás (#19574) üzenetére


zsirfecske
addikt

nekem címzett és engem és a hozzám hasonlóan gondolkozókat fikázó válaszokat nem hagyok szó nélkül. okos enged tudom, de nem vagyok birka.

vétó:
desktopon kb 2 hónapja írja ki a forintos árakat, megvenni viszont én ugyanúgy nem tudom mint eddig, mert nem engedi kiválasztani a telefont. szürke a legördülő menüben...

állítsd be a checkout profilod és meglátod. de ha ilyen módon mégis sikerül bármit megvenned, akkor szólj.

(#19581) schmo07 válasza vétó (#19575) üzenetére


schmo07
tag

Nekem nem megy a fizetősök vásárlása .
PC-n bejelentkeztem, kipróbáltam találomra három fizetős app-ot, és egyiknél se tudom kiválasztani a Defy-t, azt írja, hogy "this item cannot be installed in your country"
:(

oké, nem vagyok egyedül

pedig már úgy megörültem (bár csodálkoztam, hogy csinnadratta nélkül vezetik be a fizetős marketet :) )

[ Szerkesztve ]

(#19582) tzl válasza nagygabe (#19471) üzenetére


tzl
senior tag

Köszi, megint tanultam valamit.

(#19583) kano válasza zsirfecske (#19580) üzenetére


kano
nagyúr

Hagyd már, nem éri meg klinikai esetekkel vitatkozni. Csak magadat idegesíted fel. Én ezt itt kiválóan megtanultam Pesten, rengeteg idióta van itt.
Pedig már azt hittem, hogy végre van fizetős Marketünk. De akkor már hamarosan lesz. :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19584) gagavectra21


gagavectra21
tag

nekem ha rámegyek a just in-re akkor fc -zik

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#19585) zsirfecske válasza schmo07 (#19581) üzenetére


zsirfecske
addikt

revidiálom magam, alig másfél hónapja van desktop market, na azóta írja forintban :Y

amúgy facebook-on linkelte valaki ezt a frissítéses hírt ma, amire persze semmitmondó választ írt moto szokás szerint. viszont itt azért németországot is említik, khm...

szerk.
ja és érdemes a cikk alját is elolvasni:
If you want to see if this update is available in your country visit www.motorola.com/update, select your country and phone type (MOTODEFY) and open the Read Me document in PDF (e.g. in French). If you want to see if this update is available in your country you will see the version Blur Version 34.164.3 (for Froyo) and Blur Version 2.51.1 (for Eclair).

lehet egyszerűbb mint a moto updaterre dugni usb-n, remélhetőleg ekvivalens. azért ezt jó lett volna eddig tudni.

[ Szerkesztve ]

(#19586) Zolás válasza zsirfecske (#19580) üzenetére


Zolás
addikt

Az a birkaság, ha belemész a trollkodásba, ha le tudnak húzni a saját szintjükre.
A te dolgod, a te életed, de ilyen hülyeségek miatt nem érdemes idegesnek lenni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19587) Pistakiss válasza zsirfecske (#19585) üzenetére


Pistakiss
őstag

És ez pontosan mit is jelent? Az én angol tudásom az újszülött tyúkéval egyenlő.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19588) Edge válasza gagavectra21 (#19584) üzenetére


Edge
veterán

Nekem működik. Froyo Fr, market: 2.3.6 (ezt én frissítettem, factory reset után egy tök alap 2.12-es market volt, leszedtem a 2.3.6-os apk-t és upgradeltem)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19589) rbalint88 válasza Ronyn (#19560) üzenetére


rbalint88
addikt

és vettél is innen valamit?
mert az országok között Magyarországot még mindig nem lehet beállítani.

(#19590) FearTomi válasza CoolBoy323 (#19568) üzenetére


FearTomi
őstag

Jaj, nagyon buták szegények:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#19591) Edge válasza Ronyn (#19560) üzenetére


Edge
veterán

Kell mert pl a Dungeon Defenders free de a market nem találja, PC-n nézve ott van a marketen, de a készülékre azt mondja unsupported(telenor-hu)...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19592) Pistakiss válasza rbalint88 (#19589) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Most a PC-ről tudtam volna vásárolni, legalább is előjött a fizetési mód, meg egyéb adatok a Marketben
Érdekes az ingyenesnél meg nem lehet letölteni, PC-ről

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19593) Ronyn válasza rbalint88 (#19589) üzenetére


Ronyn
senior tag

A kartya megadásánál szerepel magyarország a listában ha arra gondolsz...
Meg azt is irják magyarul!! hogy a teljrs visszatérités csak 15 percig él

Ego sum... Ronyn 🧔

(#19594) zsirfecske válasza Pistakiss (#19587) üzenetére


zsirfecske
addikt

a www.motorola.com/update oldalon kiválasztod az országod (amit csekkolni akarsz) majd a telefontípust (MOTODEFY) és ott a Read Me pdf linkre ha ráböksz kiderül hogyan áll az adott régióra a frissítés. vagy Blur Version 34.164.3 (Froyo esetén) vagy Blur Version 2.51.1 (Eclair esetén) lesz, ebből weben megtudtad a pillanatnyi állást. mivel ha megjelenik a frissítés az usb-s updaterben, akkor az itt is fent van, ami viszont a mellékelt, frissítést leíró pdf-ből is rögtön kiolvasható.

a cikk pedig úgy írta, hogy a francia, német, görög olasz, spanyol, holland, lengyel, török és britt frissítési folyamat indult be.

szerk.:
update hír utálók fellélegezhetnek, elvileg így már mindenki tudja bárhonnan csekkelni magának amit kell :P

[ Szerkesztve ]

(#19595) RootRulez válasza gagavectra21 (#19584) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem is. :U

═════════════════════════════════════════

(#19596) CoolBoy323 válasza midnightstar (#19571) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nagyon birka felfogásuk van...

én nem is tudtam, ha vki vesz egy Wave-et, akkor ő árja lesz... én is veszek már egyet akkor, h felemelkedjem hozzájuk :D

jah meg lecsórizott az egyik p.cs... pedig mintha a defy drágább lenne... ha így következtetnénk, akkor nem az a szerencsétlen a csóri? XD
(privire nem mer válaszolni, pedig személyes talira invitáltam XD:D)

de srácok hagyjuk őket, örüljenek maguknak...

"ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal" ;)

[ Szerkesztve ]

(#19597) midnightstar válasza CoolBoy323 (#19596) üzenetére


midnightstar
tag

én attól még élvezem ezeknek a csökött agyúaknak a próbálkozásait:D

VAC up blyat

(#19598) FearTomi válasza Edge (#19591) üzenetére


FearTomi
őstag

Applaneten fentvan, de azt írja, hogy fizetős!

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#19599) schmo07 válasza Ronyn (#19593) üzenetére


schmo07
tag

Hát, aki tud - elméletileg - vásárolni a marketről, megnézné pl ezeket? (mert ezek nálam nem vehetőek meg, a continue gomb nem aktiv, és a készüléket se lehet kiválasztani)
[link]
[link]

(#19600) CoolBoy323 válasza midnightstar (#19597) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

még meg lehetne nekik említeni a multi taskingot, meg a flasht pl :P
jah meg 512 ram köhömmm

de hát a bada húdeszuper :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.