Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) Lasliegrand válasza legiaap (#16400) üzenetére


Lasliegrand
tag

Örülj neki!

(#16402) eventus válasza Lasliegrand (#16398) üzenetére


eventus
veterán

:O

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16403) Lasliegrand válasza eventus (#16402) üzenetére


Lasliegrand
tag

Szeretem az ilyen lekezelô embereket is, kösz nektek! ;) Boldog karácsonyt nektek! :B

(#16404) eventus válasza Lasliegrand (#16403) üzenetére


eventus
veterán

Van külön tok hozzá, ennyi. Autóm burkolatát is lecserélhetném egy mustangéra, de nem lesz az igazi.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16405) Lasliegrand válasza eventus (#16404) üzenetére


Lasliegrand
tag

Majd veszek. Addig kell valami, ez volt nálam. Bocs az elôbbiért, béke.

(#16406) bigsee


bigsee
addikt

Ez a BBM Meetings BES függő? Vagy kilehet használni valamit belőle anélkül is...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#16407) sasa134 válasza bigsee (#16406) üzenetére


sasa134
addikt

BES kell neki..

Avanti Roma

(#16408) lorencz


lorencz
tag

Boldog új esztendőt mindenkinek.

(#16409) domel


domel
tag

Hi! Akkor elvileg idén frissül a BB operációs rendszere 10.3-ra, és ugyanazokat fogja tudni a Q5-öm mint a passport? Igazából engem csak a magyarul diktálás érdekel : D

(#16410) lovace válasza domel (#16409) üzenetére


lovace
aktív tag

Szia!
Úgy olvastam és mintha a Passport tesztnél mondták is volna a videóban, hogy a 10.3.1-el elérhető lesz a magyar nyelvű diktálás a többi BB 10-es készülékre is!

(#16411) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Adott egy BlackBerry Cruve 9300, aminek az elsodleges billentyuzete angol, a másodlagos meg arab. Magyar szoftver fut rajta. lehet vele ékezetes betűket írni? Ha igen, hogyan?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16412) icoj69 válasza Peti78 (#16411) üzenetére


icoj69
tag

a magánhangzót nyomva tartod, utána a tapi padot simogatod jobbra, illetve balra

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#16413) Peti78 válasza icoj69 (#16412) üzenetére


Peti78
őstag

Köszi a választ! :) Csak akkor nem arabra vált? Az a baj, hogy nincs még a kezemben,vásrárlás előtt állok. Én úgy logikáznám ki, hogy mivel a másodlagos arab, így nyomva tartáskor arra vált.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16414) icoj69 válasza Peti78 (#16413) üzenetére


icoj69
tag

nem. úgy van, ahogyan mondtam!

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#16415) Peti78 válasza icoj69 (#16414) üzenetére


Peti78
őstag

Köszönöm ! :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16416) soldi3r


soldi3r
veterán

Vartam a Passport megjeleneseig, de valahogy nem vagyok biztos benne, hogy azt kellene valasztanom a 9900 utan a Z30-cal szemben. Van aki mar hasznalja egy ideje? Mi a velemenye rola? Vagy most meg varjak a Classicra?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#16417) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az mennyire igaz, hogy a BB-ket nem vagy sokkal nehezebb lehallgatni, mint a konkurens (droid, ios) eszközöket?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16418) lezerpiramis válasza adamssss (#16417) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Egyreszt valoszinuleg barmit le lehet hallgatni, masreszt viszont ok biznak benne (persze jo nehany extra megoldas mellett): USA kormanyzat (Obama stb.), Angela Merkel es kis baratai, bankok, egyeb fontos, vilagviszonylatban is jelentos cegek.

(#16419) eventus válasza adamssss (#16417) üzenetére


eventus
veterán

Annyira, hogy bizonyos kormányok kitiltottak volna a BlackBerry telefonokat, mert nem fértek hozzá az adatokhoz.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16420) icezozo válasza adamssss (#16417) üzenetére


icezozo
addikt

ensz,nato, vezeto vilaghatalmak, kormanyok csak a BBt hasznaljak.
de emlithetnem az alkaidat,irat stb ok is ;)

http://qwankido.hu/

(#16421) jcage


jcage
tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy az a nagyfokú biztonság csak akkor volt meg, amikor ténylegesen a BES szervereken keresztül ment a régebbi OS-ekkel a kommunikáció. A BES-hez valóban nem volt régen hozzáférése a különböző hatóságoknak, de ez egyrészt a múltté, plusz az új OS-ekkel már kell külön biztonsági megoldást is használni, hogy valóban hozza az elvárásokat. Pl. SecuSmart.
Én is szeretem a BB-t, OS4.x óta használom, de aki vett egy sima Q5/Z30-at és használja simán a Telenor/Voda/Telekom hálózatán, az nem sokkal kap több védelmet, mint a többi telefon.
Aki meg nagyon sumákolni akar, az megoldja IOS alatt is, vagy más platformon.

szerk: a Merkel és társai témához meg pl. ezt javalott olvasgatni. Kicsit más az árfekvés, ha már biztonságot is akarunk az akciós 50k-s z10-hez képest.

[ Szerkesztve ]

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#16422) eventus válasza jcage (#16421) üzenetére


eventus
veterán

Nekem is ez a bánatom, hogy a BB10 már csak egy átlag eszköz lett.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16423) adamssss


adamssss
veterán

Köszi srácok a válaszokat. Akkor már a BB sem a régi. Bár akit akarnak szerintem úgyis lehallgatnak. Nem szerettem volna BB-t venni, mert bá tetszik a rendszer de számomra van jobb alternatíva is. Igazából a működésére voltam/lennék kíváncsi.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16424) icezozo válasza eventus (#16422) üzenetére


icezozo
addikt

nekem cel eszkoz, arra hasznalom amire nekem kell ;)

http://qwankido.hu/

(#16425) eventus


eventus
veterán

Olvasd el a cikket, amihez ez a fórum kapcsolódik

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16426) icezozo válasza eventus (#16425) üzenetére


icezozo
addikt

ha nekem szantad.... :U

egy parszor mar atolvastam :K

http://qwankido.hu/

(#16427) eventus válasza icezozo (#16426) üzenetére


eventus
veterán

Dehogy neked :W

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16428) Peti78


Peti78
őstag

Üdv ismét!

Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő topic, de az a kérdésem, hogy melyik éri meg jobban?
Blackberry 9900 24.000 Gondolom ez is BOLD, bár nem tüntették fel (doboz és IMEI szám van)
BlackBerry Bold 9700 20.000 Fóliázott, töltő egyebek ehhez is van,

A leírás és a képek szerint azonos állapotban vannak, függetlenek.
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16429) Phülöp válasza Peti78 (#16428) üzenetére


Phülöp
addikt

9900 gondolkodás nélkül.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16430) jagertibi válasza Phülöp (#16429) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Viszont egy bontatlan kártyafüggetlen 9780 ért, amihez van gyári bontatlan tok, simán adnék egy húszast :D de én is a 9900 ra szavaznék :R (elő is veszem az enyém megsimogatni,mármint a 9900-t)

[ Szerkesztve ]

(#16431) Peti78 válasza Phülöp (#16429) üzenetére


Peti78
őstag

...és jagertibi köszi. Van ez az azonnali üzenetküldüldési fünkció BB-k között. Ez fizető szolgáltatás?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16432) lezerpiramis válasza Peti78 (#16431) üzenetére


lezerpiramis
őstag

BIS-t kell rendelni, akkor menni fog.

(#16433) Peti78 válasza lezerpiramis (#16432) üzenetére


Peti78
őstag

:R

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16434) Phülöp válasza lezerpiramis (#16432) üzenetére


Phülöp
addikt

Az ár szolgáltatófüggő, nem tudom, melyik cég sarcol. Amennyire tudom, Magyarországon csak előfizetés mellé lehet igényelni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16435) jagertibi válasza Peti78 (#16431) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Viszont a 9900 nak nagyon gyenge az akkuja. Ha kell a kraft akkor 9700.

(#16436) Phülöp válasza Peti78 (#16428) üzenetére


Phülöp
addikt

Kis olvasnivaló, talán segít dönteni:

[9700 teszt]

[9900 teszt]

Ha van időd, akkor ajánlom, hogy a hozzászólásokat is lapozd át.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16437) Peti78 válasza Phülöp (#16436) üzenetére


Peti78
őstag

Igen, ezeket átböngésztem, bár a hozzászólásokat még nem olvastam el .A 9900 nyilván jobb, csak azt nem tudtam, megérie a + 4 ezret :) Kíváncsi vagyok a BB-re nagyon.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16438) eventus válasza Peti78 (#16437) üzenetére


eventus
veterán

Mai világban a 9900 jobban használható. 9700 alap dolgokra csak sajnos, még a 9780 telefonom böngészője is egy nulla :( Hívás, sms, MAIL!!!, ezekre tökéletes. Azonban az agyonbonyolított BBM 9700/9780-ra teljesen használhatatlan. Töröltem és egy korábbit tettem fel, most szuper. 9900 inkább! Igaz gyengébb az akksi, de attól függ mire kell

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16439) válasza jcage (#16421) üzenetére



őstag

Egyet értek. Annyit hozzá tennék, hogy biztonsági szakemberek egybehangzó véleménye szerint a nyílt platformok biztonságosabbak - mert mindenkinek lehet betekintése rálátása, így lehetetlen az pl. NSA-nak kiskapukat észrevétlenül beépiteni - mint a zárt rendszerek. Engem nem nyugtat meg a Google, BlackBerry v. az Apple, mikor kijelentik, hogy ők nem...
Mondom ezt úgy, hogy BB-t és iOS-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#16440) Lasliegrand válasza Peti78 (#16428) üzenetére


Lasliegrand
tag

Én 9780ról váltottam 9900ra. A 9900 topicjában a legfrissebb hozzászólásom pont erről szól, de röviden 9900 ! :-)

[ Szerkesztve ]

(#16441) Peti78 válasza Lasliegrand (#16440) üzenetére


Peti78
őstag

Köszi!
Egyébként van valami specifikus dolog amit érdemes megnézni, megkérdezni az eladótól mielőtt megveszem?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16442) eventus válasza Peti78 (#16441) üzenetére


eventus
veterán

Kérdezni? Inkább Te mgad nézd meg, hogy az akksi alatt van-e PIN számmal rendelkező fehér matrica. Mert ha nincs, akkor lopott a gyárból és nem lehet BIS/BES hálózatra regisztrálni. Gombokat érdemes még kipróbálni, hangszórókat.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16443) Phülöp válasza Peti78 (#16441) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha volt BIS regisztráció a készüléken, akkor az előző tulajnak kell kérnie ennek a törlését az ő szolgáltatójától.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16444) elttiL


elttiL
senior tag

Üdv! Korábban került hozzám próbából két BB telefon (sok előfizuja volt a cégnek, hát adtak kettőt 1-2 hónapra kipróbálásra) egy 9810 illetve egy Bolt (számkódot most nem tudom). Akkor T-s előfizetéssel használtam, email részét egyáltalán nem. Tetszett, igaz messze nem ilyen tudású telefonom volt, akkor vmi szétcsúsztatható LG.
Ajánlottak egy 9810-et megvételre, szép, fóliás st. Kérdés, hogy ha most is T-s előfizuval BIS nélkül használnám 500 megás mobilnettel, miről kellene lemondanom? gmail-re vannak átirányítva a céges emailjeim (nem a Pentagonnál dolgozom), xls vagy pdf állományokat néha megnyitok rajta, telefonálok, fényképezek, játszom kicsit (ezek azok amit most csinálok az s4 minivel) Miben lenne kevesebb a 9810? Amit tudok: sms-ezni könnyű, a fényképezője hát nem igen jó, jóval kevesebb app van. A gmail-os rész az mennyire gázos jelenleg ezeken a telefonokon (mivel hogy x éve nem frissitik a gmail app-ot) stb.

(#16445) eventus válasza elttiL (#16444) üzenetére


eventus
veterán

Logicmail program ami segíthet neked, de mindenképp javasolnék BIS opciót. Sokkal gyorsabb és egyszerűbb a készülékkel használni az emailt. Nekem volt 9810, nagyon szerettem. :) Alap netcsomagod menne a logicmail, de a böngésző nem, kell az opera mini. De ha megfelelő trafia csomagod van, akkor van kedvezmény a BIS opciora.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16446) elttiL válasza eventus (#16445) üzenetére


elttiL
senior tag

köszönöm a választ. ... valami cégcsoportos flottás akármink van, így nem hiszem hogy ez nekem opció lenne, mármint a BIS. VAlószínű, hogy amikor próbára jöttek a telók akkor volt rajta minden jó szolgáltatói szolgáltatás aktiválva, nem egyszerűen simet raktunk bele oszt had menjen, henem már sim-mel jöttek. Eladok egy használt tabletet, és feldobta egy potenciális vásárló, hogy adna egy 9810-et... És én elgondolkoztam ezen az ajánlaton. Boldog boldogtatalan androiddal és iphone-al járkál, és elgondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha lenne egy ilyen telóm. Ha nem jött volna ilyen lehetőség, sosem jut eszembe

[ Szerkesztve ]

(#16447) Peti78 válasza eventus (#16442) üzenetére


Peti78
őstag

Igen, van rajta.
*iguana* is köszi

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#16448) soldi3r válasza soldi3r (#16416) üzenetére


soldi3r
veterán

Az mar biztos, hogy Passport nem kell, nem ez a keszulek fogja megmenteni a gyarat. Van valakinek BB Classic-ja?

(#16442) eventus, Milyen jo, hogy ennyi BB gyar volt Mo-on :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#16449) lezerpiramis válasza Phülöp (#16443) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az már jó jel, ha tartozik BIS-fiók a készülékhez, mert az azt jelenti, hogy fel tud menni a BB hálózatára :)

(#16450) jagertibi válasza eventus (#16442) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Ha nincs cimke az akksi alatt az még nem jelenti azt hogy nem lehet regisztrálni.....csak csendesen súgom meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.