Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) eventus válasza Manutd4ever (#16599) üzenetére


eventus
veterán

Ez így pár ezer forint lesz. Látható, hogy "rongalas" történt, nem ingyen fogja cserélni.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16602) jagertibi válasza eventus (#16601) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Kecskemét Telekom egy hete, közöltem a csajjal hogy akarok egy nano simet, kérdezte iPhoneba lesz, nem mondom Classicba. Rámnézett,(nem értette, láttam a tekintetén) kihozta, aláirtam a papírt. Közölte hogy van egy nano micro átalakítója kérem e. Mondom igen,menyibe fáj? Mélyen a szemembe nézett és közölte hogy semmibe. Köszöntünk egymásnak és eljöttem. Egy forintba sem került. És a másik SIM-et sem kelett odaadnom :K

(#16603) domel válasza eduba (#16598) üzenetére


domel
tag

Hi! Na pont én is MiBand-et szeretnék venni :B Amúgy van valami érzékelő az alján, vagy mi alapján érzékeli az alvást???
Ébresztőt be lehet állítani? Rezgés feltűnő? Kell futtatni a háttérben egy programot a task menüben (vagy minek nevezik) ??? Ha mondjuk egy haverod elkunyerálná pénzért, akkor megvennéd másodszor is?

Üdv: Domel

(#16604) Polarstar válasza jagertibi (#16602) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hehe... Szokják csak! Kár, hogy itthon semmi jele a változásnak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16605) domel válasza Manutd4ever (#16599) üzenetére


domel
tag

Szerintem ha bemész a szolgáltatóhoz, hogy kell egy nano sim vagy akármilyen sim, akkor adnak ingyen. Ha volt számod, akkor beregisztrálják az újra, a régit meg kiregisztrálják, azt is ingyen

(#16606) eduba válasza domel (#16603) üzenetére


eduba
aktív tag

Hi,

Linkeltem a topikját a karkötőnek, ott minden infót megtalálsz róla.

Egyébként, igen, megint megvenném :K

(#16607) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Berryblogon felkerült egy érdekes új cikk a telekom lehetséges BlackBerry NET tarifákról, ami talán a régi BIS csomagot váltaná.
Ha egy csomag megjelenik, az gondolom nyújt valamiben többet, mint egy régi.
Valószínűleg meg fog jelenni egy új készülék is. Szerintem a Klasszik.
Ezekre a tarifákra nem hiszem, hogy a régi előfizetőknek van kedve átválltani.. Merem remélni, hogy lesz mellé kínálat is.
Érdekes lenne, ha csak úgy "lógna" egy pár új tarifacsomag a kínálatban.
Így talán nem lenne buta arc, ha a BlackBerry-ről kérdezel.

Szerintetek?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16608) melodie


melodie
tag

Sziasztok!

BB.Classic vagy Passport használóktól kérdezném, hogy Telekomnál 1gb net van a előfizus csomagomban
és nem nagyon akarok egyéb net előfizetést(BB. net vagy BIS) , viszont jó lenne tudnom, hogy ha a nano simet behelyezem a készülékbe, akkor rögtön müködik-e majd az internet( nem igényel külön beállítást, szolgáltatói beavatkozást) ill. email, messenger,facebook, twitter, gmail,outlook üzenetek automatikusan fognak jönni azonnal külön spesiális B.B.net előfizetés nélkül? A névjegyek szinkronizációja gmail címtárból közvetlenül megvalósítható vagy export-importra van szükség?(Androidról váltanék).Válaszokat köszönöm előre is! Egyébként az Expansystól venném a készüléket (E.U. model)

(#16609) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Q5 készülékre lehet offline alkalmazásokat telepíteni? Valami navigációt szednék le, de nincs wifim, a mobilnetemet meg kb. lenullázza. :D

Droidos Sygicet akartam telepíteni, de miután felmegy a program, és elindul, rögtön kilép valami olyan hibaüzenettel, hogy a google playből szükséges erőforrásokat nem tud letölteni. Lehet ezzel valamit kezdeni? Vásároltam még pár éve egy teljes Európa licenszt, jó lenne azt használni.

MOD
melodie
Csütörtökön hoztam el egy Q5-öt, az oprendszer gondolom ugyanaz, nem kell hozzá semmi külön előfizetés, mobilinternettel megy, én google fiókot (mail, naptár, kontaktok) és FB fiókot állítottam rá, minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#16610) eduba válasza kutga (#16609) üzenetére


eduba
aktív tag

A problémádra talán egy meki vagy egy bevásárló központ free wifi-vel megoldást jelenthet.

Offline navira meg ott a NavFree app, nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#16611) hermanyi válasza eduba (#16610) üzenetére


hermanyi
őstag

Én a Q5-ön sygic et használok . Előszór nekem is az a hibaüzenet volt ,hogy google play al valami nincs rendben de másik verzió csont nélkül felment térképekkel mindennel egyetemben .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#16612) kutga válasza eduba (#16610) üzenetére


kutga
nagyúr

Sygic felment, a licenszt is elfogadta, boldogság, holnap kipróbálom munkába menet.

A wifire meg az lenne a megoldás ha az upc normális netet szolgáltatna, de ez legyen az én bajom. :D

Let the Zone take me if I am.

(#16613) eventus válasza kutga (#16609) üzenetére


eventus
veterán

Mireo, Wolrldben található, natív!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16614) kutga válasza eventus (#16613) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaja még megnézek bár natív BB navit is, csak mivel ezt vettem meg anno, kézenfekvő volt ezzel próbálkoznom.

Let the Zone take me if I am.

(#16615) eventus válasza kutga (#16614) üzenetére


eventus
veterán

Persze :) Anno nekem is fent volt és szépen futott Q10-en. Aztán láttam a Mireot, hogy natív és jó is, így váltottam. Natív programokkal vagyok csak hajlandó operálni.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16616) kutga válasza eventus (#16615) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez offline is megy?

Let the Zone take me if I am.

(#16617) eventus válasza kutga (#16616) üzenetére


eventus
veterán

Az is :) [link] [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16618) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok

egy kis segítségre lenne szükségem... egy ismerősömnek 9700 -as készüléke van, nézegette a képeit és a saját elmondása szerint a következőt tette:

kép->tulajdonságok->rejtett (kipipál)

annyi lenne a kérdésem, hogy így a kép eltűnt a listáról, hogyan tudja visszahozni?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16619) kutga


kutga
nagyúr

A Q5 két nap alatt nullázta a mobilinternet keretemet. :P 500 mega van beállítva, szombaton jött az sms hogy 80%-on állok, ma reggel pedig hogy átléptem a 100%-ot. Kissé értetlenül állok előtte, a hétvégén kis fb-on kívül semmit nem műveltem a telefonnal, igaz, otthon nincs wifi, azért kicsit meglepett. :D

Szinkronizálásra a lassított is jó lesz.

Let the Zone take me if I am.

(#16620) melodie


melodie
tag

Kedves Mobilaréna!
Érdeklődni szeretnék, hogy van esetleg teszt példány a Blackberry classicból vagy rövid távon várható, hogyy érkezik a szerkesztőségbe?
Üdv. Melodie

(#16621) soldi3r válasza kutga (#16612) üzenetére


soldi3r
veterán

Legyszives oszd majd meg az eredmenyt. Ha frankon menne egy offline navi, akkor lehet Z30 jonne a Classic helyett. Igaz en iGO + MapFactor parost hasznalok.

E30 (oo=[][]=oo)

(#16622) kutga válasza soldi3r (#16621) üzenetére


kutga
nagyúr

A korábban említett natív Mireo alkalmazást is meglesheted, én csak azért szívok a Sygickel mert azt vettem meg annak idején.

Reggel végül nem röffentettem be mert elment az idő a kocsi kiszabadításával a hó alól, majd este, edzésre menet, az legalább nem két sarok.

Let the Zone take me if I am.

(#16623) jcage


jcage
tag

Mireo tökéletesen megy offline, ráadásul nem is drága. És natív. Következő kérdés? :)

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#16624) soldi3r válasza kutga (#16622) üzenetére


soldi3r
veterán

Nekem ennel bonyolultabb, nem eleg a Magyarorszag terkep, sot, Europa sem.
Szoval ha van olyan Androidos, ami mukodik rendesen, akkor van egy kis remeny :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#16625) kutga válasza soldi3r (#16624) üzenetére


kutga
nagyúr

A Mireo 7 napos próbaverzióját továbbra is kipróbálhatod.

Let the Zone take me if I am.

(#16626) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

OS5 alatt emlékeim szerint lehetett ütemezni a bedside módot, OS10-ben nem látok ilyet, vagy csak figyelmetlen voltam?

Let the Zone take me if I am.

(#16627) Polarstar válasza kutga (#16626) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nálam 10.2.2 van ezen nincs ilyen. Emlékszem, hogy a másikon van.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16628) kutga válasza Polarstar (#16627) üzenetére


kutga
nagyúr

A 'másik' alatt mit értünk? :)

Nem nagy érvágás, max én aktiválom, a 8900 anno tudta ezt.

Let the Zone take me if I am.

(#16629) Polarstar válasza kutga (#16628) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A "másik" 9700. :D :K Nagyon kis ügyes! Szeretjük!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16630) kutga válasza Polarstar (#16629) üzenetére


kutga
nagyúr

Mindig is akartam egy olyat. Csak mindig egy kicsivel került többe mint amennyit akkoriban rá akartam szánni, mára meg kifutott. :D

Most egy Q5-tel neveztem be, korrekt készülék, de az új OS-t szokni kell, nem mindig értjük meg egymást. :P

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#16631) Polarstar válasza kutga (#16630) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nálam van egy igen szép fehér, karcmentes, tokkal vonóval. (Sötét kék mágneses bőr eredeti gyári övtartóval, nagyon baba!)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16632) eventus válasza kutga (#16626) üzenetére


eventus
veterán

BB10 már nem tud ilyet.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16633) Remiel válasza Remiel (#16618) üzenetére


Remiel
őstag

Erre a rejtett képes dologra nincs valami tanács?

Pont azokat sikerült elrejtenie, amik fontosak lennének és sosem volt BB-m így ötletem nincs, hogyan tudná ismét a listában látni a fényképeket.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16634) jcage válasza Remiel (#16633) üzenetére


jcage
tag

de nehéz volt

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#16635) eventus válasza jcage (#16634) üzenetére


eventus
veterán

;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16636) Polarstar válasza jcage (#16634) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért ez kemény volt. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16637) icoj69 válasza jcage (#16634) üzenetére


icoj69
tag

:DD :C

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#16638) Remiel válasza jcage (#16634) üzenetére


Remiel
őstag

köszönöm...

de örömmel látom, hogy a kedves segítőkészség itt is megvan... mondjuk amennyi idő alatt ezt összehoztad le is írhattad volna, mi a megoldás, vagy mondjuk a kis gúnyos felhang elmaradhatott volna, de ugye az ember nem tagadhatja meg magát...

én azért még egyszer köszönöm szépen, hogy ennyit dolgoztál miattam

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16639) eventus válasza Remiel (#16638) üzenetére


eventus
veterán

Megnyomni a menü gombot és végignézni a lehetőségeket... Szóval ne őt bántsd!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16640) Remiel válasza eventus (#16639) üzenetére


Remiel
őstag

úgy érzed én bántottam bárkit is?

na de mindegy, a segítséget köszönöm, megoldódott...

hozzáteszem 1 méternél közelebbről még nem láttam BB ezért kérdeztem csak, a lány pedig nem beszél angolul és kereste ő mit kell tennie, csak ezek szerint nem jól

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#16641) jcage válasza Remiel (#16640) üzenetére


jcage
tag

Engem nem bántottál meg, én sem bántásból írtam, csak baromira zavar, hogy a fórumot ellepte a sok, agyát használni nem akaró egyén, aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa a kezdő hozzászólást, vagy beírjon három szót a keresőbe.

Szerk: azt már le sem írom, hogy a harmadik találat volt a megfelelő, amikor magyarul írtam be a szavakat...

[ Szerkesztve ]

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#16642) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Egy kis változatosság.

Ma kipróbáltam a Q5-ön az androidos Sygicet, miután hétvégén a létező összes google szolgáltatás feltelepítése után hajlandó volt elindulni.

A Hősök teréről mentem Kelenföldre, majd onnan vissza az Árpád-hídhoz.

A gps jelet egyből megtalálta a telefon, pontosan lőtte be a kiindulópontot, a tervezés is gyors és bár volt pár idióta javaslata, de odavezetett és vissza, a helyismeret azért jól jött mert gondolkodás nélkül bevitt volna a legnagyobb sűrűbe, de ez nem a telefon hibája. Meglepően jól működött, sokszor letértem az ajánlott útról, de észrevétlen volt az újratervezés és a jelet sem veszítette el. A hangos navigáció is megfelelő. Amitől falramásztam azok az idióta gyorstippek az alkalmazásban, amit nem tudom hogy lehet kikapcsolni.

Nekem jó lesz. :D

Let the Zone take me if I am.

(#16643) kutga válasza kutga (#16642) üzenetére


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Hogy tudom valami gombbal némítani a telefont? A hangerő gomb csak a média hangerejét veszi le, a gyorsmenühöz meg aktiválni kell a kijelzőt. :D

Let the Zone take me if I am.

(#16644) Polarstar válasza kutga (#16643) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem fordítsd arcra ha hívnak. Akkor némít. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16645) kutga válasza Polarstar (#16644) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem hívás közben akarom, hanem csak úgy általában néma üzemmódba rakni a telefont. Hívás közben gondolom működik a jobb oldali középső gomb.

Let the Zone take me if I am.

(#16646) Polarstar válasza kutga (#16645) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Halkítsd le.
Beállítások -> értesítések -> mód választás. Ott csinálhatsz "ne zavarj" beállítást magadnak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16647) kutga válasza Polarstar (#16646) üzenetére


kutga
nagyúr

Az is megvan. :P

Arra voltam kíváncsi hogy ezt a beállítást egy gombnyomással elérem-e, anélkül hogy a gyorsmenüből aktiválnám.

Let the Zone take me if I am.

(#16648) eduba válasza kutga (#16647) üzenetére


eduba
aktív tag

Egy gyors gomb megoldja a problémát, szerintem a gyári beállításon a Q gombon van a rezgő vagy néma mód.

De lehet tévedek, egyébként meg 10.3.1-et használok, ebben a Q gombon van a néma mód.

(#16649) kutga válasza eduba (#16648) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem a Q gombra mindenáron gyorstárcsázást akar beállítani.

Arra jutottam hogy nincs ilyen lehetőség, csak menüből.

Let the Zone take me if I am.

(#16650) eventus válasza kutga (#16643) üzenetére


eventus
veterán

Gyorsmenuben tudsz kitenni erre ikont. Masreszt: beallitasok, elsodleges hangero: mindig allitsa be a meda hangerot - ez legyen kikapcsolva. 10.3.1 alatt mar programozhato a bill.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.