Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) icezozo válasza consono (#16100) üzenetére


icezozo
addikt

probald meg mert irtak nekem,hogy megy . ( ezert is all a nativ fejlesztes mert ideiglenesen megoldhato a droidos valtozat )

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#16102) consono válasza icezozo (#16101) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos a legfrissebb verzió a login screen után egyből kilép, de majd keresek régebbit!

"In God we trust. All others must bring data"

(#16103) icezozo válasza yamaha162 (#16094) üzenetére


icezozo
addikt

nalam a 7.1.0.714 van fent es az nem produkal ilyen hibat.

http://qwankido.hu/

(#16104) kekkola


kekkola
senior tag

(#16105) nauro


nauro
aktív tag

Sziasztok!
Haveromnak vagy egy BB Bold 9320-as készüléke. Van lehetőség rendszeren belül áttolni a contactokat pl google rendszerébe? Most váltott valami androidos telefonra.
Köszi
Közben találtam egy ilyet, remélem működik [link]

[ Szerkesztve ]

(#16106) KZP válasza nauro (#16105) üzenetére


KZP
őstag

Sziasztok,
elhagyom egy időre a BB-t. :U
De nagyon megszerettem a 9810-et, viszont azért látszott használat közben, hogy nem OS10 fut rajta. :)
Előtte kettővel volt Z10-esem, az a borzasztó gyors merülésével kergetett a sírba.
Amiket most lehet kapni, szimpatikus a Q10, de az amoled kijelző nem a legpöpecebb. A Q5 sajnos nem tetszik, a Classic igen, viszont túl nagy. :D
Szóval válogatós vagyok, egy időre most visszaváltok androidra. A 9810-em még megvan, de talán már nem sokáig. (Lásd: aláírás) :D
A topikot persze követem továbbra is! :K

Szerk.: bocs, nauro, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#16107) consono válasza icezozo (#16101) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos Jollán egyik BBM verzió sem működik az 1.0.7-es SailfishOS óta, valami változott az Android runtime-ban :/ Próbálok majd logot gyűjteni, hogy min hasal el a progi!

"In God we trust. All others must bring data"

(#16108) kekkola válasza KZP (#16106) üzenetére


kekkola
senior tag

mire váltasz?

O+8T

(#16109) KisDre válasza nauro (#16105) üzenetére


KisDre
senior tag

*Curve, nem Bold ha 9320-as

KisDre.artstation.com

(#16110) KZP válasza kekkola (#16108) üzenetére


KZP
őstag

Xperia Z1 Compact lett helyette.
Péntek óta van meg, nagyon baró kis telcsi! :)
De nincs kizárva, hogy visszatérek majd. :D

[ Szerkesztve ]

(#16113) domel


domel
tag

Volt a Mobilarénán egy adás (stream, később youtube videóvá vált), amin a BB Passportot tesztelték. Láttátok? Szerintem kicsit bénácskára sikerült a videó
[Mobilarena TV: Utazás egy új dimenzióba]
vagy csak tíz perccel hamarabb kellett volna befejezni, hogy ne legyen bénázás a végén.
Lehetett volna szó a BBM-ről, BB protect-ről, értesítési felületről, BlackBerry Link-ről, szóval vezethette volna az adást egy BB fanatikus, aki nagyobb lelkesedéssel mutatja be azokat a dolgokat, amik szerinte a BB-n jobban-ötletesebben működnek, mint az androidon
Nem tudom, hogy egy mai 200e Ft-os androidos telefonon az operációs rendszer része-e a telefon poziciójának a távoli lekérdezése, de ezt azért meg kellett volna mutatni sok minden mással

[ Szerkesztve ]

(#16114) sasa134 válasza domel (#16113) üzenetére


sasa134
addikt

Amatőr volt - és akkor udvarias voltam. Most nem azért, de hogyan lehet odaülni egy kamera elé úgy, hogy nem tudod, miről akarsz beszélszni? Meg ilyeneket mondani, hogy "nem tudom pontosan, de talán.."

Illett volna bemutatni:
- új BBM feature-ök ( üzenet visszahívás, időzített üzenet, location share stb)
- billentyűzet parancsok
- 10.3: home screen, végtelen mappák, új email funkciók stb.
- multitasking rendes bemutatása, nem csak az, hogy az appokat ledobàlom az active frame-be
- BlackBerry Protect
- Blend bemutatása, most, hogy a 10.3 szerves része (össze vissza habogtak róla)
- USB OTG nem hangzott el
- új naptárhoz rendelhető profilok - szó sem esett róla
- téves az infó: van benne mágnes és van is már mágneses tok Passporthoz
- kijelzővel lefele lenémul pl.

Rengeteg mindenről lehetett / kellett volna beszélni, 50 perc sok idő. Kár...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#16115) kekkola válasza sasa134 (#16114) üzenetére


kekkola
senior tag

Akkor én leszek udvariatlan helyetted :) Egy rakás sz...r volt a teszt, hozzáteszem sajnos, mert vártam :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#16116) domel


domel
tag

A magyarul diktálás nagyon tetszett, az még nekem is új. Remélem lesz ilyen a régebbi telefonokban is idővel. Amúgy az active frame vagy micsoda, ahova az appokat ledobálja az ember az lehetne kicsit jobb is, pl arra gondolok, hogy az app kicsiben-t lehessen lezárni/zárolni a véletlen kilépések elkerülése érdekében. Az is nagyon tetszett, ahogyan az elforgatott telefonon a billentyük segítségével görgette a képernyőt. Ami nagy előnye a BB-nek, hogy álló telefonnal fektetett fényképet és videót lehet csinálni (16:9), remélem ez a tulajdonsága megmaradt a passportnak is (csak azért nem vagyok benne biztos, mert már az is elforgatja a képernyőt a telefon forgatásakor).
Amúgy androidos készülékeken az álló telefonnal álló videó készítésének mi értelme van?

(#16117) Hav3l válasza domel (#16116) üzenetére


Hav3l
tag

A diktálásos rész engem is meglepett, eddig is láttam hogy van rá lehetőség de nem gondoltam hogy ilyen jól működik, az adás után Azonnal ki is próbáltam a z10-n.

(#16118) eventus válasza sasa134 (#16114) üzenetére


eventus
veterán

BB telefont sosem tudtak szakmailag tesztelni itt.. Így a Passport bemutató és majd a teszt sem fog meglepni. :W

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16119) Gombair


Gombair
csendes tag

Sziasztok!
Egy két és fél éves Curve 9360-om van. Eddig nagyon szépen működött, most viszont egy elég nagy probléma lépett fel az akkumulátor élettartammal.
Eddig se bírt annyit mint újkorában, de most hirtelen nagyon sokat esett az üzemidő az elmúlt napokban. Előző estére feltöltöttem a telefont és reggelre wifi nélkül (csak 2G-vel) és futó alkalmazások nélkül kb. 50%-ot esett a töltés. Legenyhébb használatra is nagyon melegszik a telefon ott ahol a sim kártya van, az akkumulátor nem melegszik.
Szerintetek ez akkumulátor vagy telefon probléma? Utángyártott akkumulátorokban mennyire lehet megbízni?
Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#16120) kekkola válasza Gombair (#16119) üzenetére


kekkola
senior tag

Restart, factory reset mikor volt? Akksi ki-be, sim ki-be. Ha nem lesz jobb, factory reset. Ha még mindig nem jó akksi csere. Nálam ez lenne a sorrend.
Gyárit vennék, berrybolt, szederbolt stb. vagy rendelnék e-bayről.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#16121) KZP válasza Gombair (#16119) üzenetére


KZP
őstag

Ha melegszik, akkor ott valami tekeri a procit. Egy akksi-ki pár percre, majd vissza kellene. :)

(#16122) domel válasza Hav3l (#16117) üzenetére


domel
tag

Hol van rá lehetőség ???? (diktálás) Mert nálam csak angol, valami arab és német nyelveket lehet kiválasztani.
( Q5)

(#16123) sasa134


sasa134
addikt

Ma este 6-tol (ha jol szamoltam at) BB Enterprise Event es Investor Day San Franciscobol. Live blog es stream a Crackberryn. BES 12, BBM Meetings, üzleti eredmenyek, termekek es szolgaltatasok bemutatasa. Mivel investor day is egyben, valoszinüleg hallunk konkret Passport eladasokat es a Classicrol is varhatok infok (söt, lehet mas, tervezett keszülekekröl is). Figyeljetek, erdemes :K [link]

BlackBerry practically invented the idea of enterprise mobility. On Thursday, we will begin a new chapter, revealing a portfolio of products and services that mark the end of mobile compromises — and the beginning of secure possibilities.

Avanti Roma

(#16124) Hav3l válasza domel (#16122) üzenetére


Hav3l
tag

10.3 leaken próbáltam, ott csak simán ha írni akarsz hosszan nyomod a pontot

(#16125) kovike


kovike
tag

BB10 előtti telók, milyen APN-en mennek BIS nélkül Telenor hálózatán? :F
Mert kb. próbáltam már mindent..
Eddig az apn: üresen, felhasználónév: online, jelszó: online - ez jött be egy darabig... :))
Most az se... :(

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#16126) KZP válasza kovike (#16125) üzenetére


KZP
őstag

Szerintem nem működnek BIS nélkül. Csak wifin. De majd kijavít valaki, ha rosszul tudom. :)

(#16127) kovike válasza KZP (#16126) üzenetére


kovike
tag

hát ment a böngésző, fb messenger, meg a viber is.. :))
ilyen hol megy, hol nem :W

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#16128) Gombair válasza kekkola (#16120) üzenetére


Gombair
csendes tag

Köszi a segítséget, egyelőre úgy tűnik factory reset megoldotta a problémát.

(#16129) kovike válasza kovike (#16127) üzenetére


kovike
tag

Megoldódott egy kis szervízkönyv mókolással! :DD
Köszi azért! :))

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#16130) kovike


kovike
tag

449$-ért előrendelhető a Classic... :))
Ha 120ezer alatt nyit itthon az komoly lesz... :DD

Sikerült alulmúlniuk a korábban tippelt számaimat... :C
(Passport 250e, Classic 200e)

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#16131) sasa134 válasza kovike (#16130) üzenetére


sasa134
addikt

Német BlackBerry shopban is megy az előrendelés, 429 Euro az ára.

Avanti Roma

(#16132) eventus válasza kovike (#16130) üzenetére


eventus
veterán

Ezért nem kell tippelgetni :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16133) Lasliegrand válasza kovike (#16129) üzenetére


Lasliegrand
tag

Szia! Nekem azért le tudod írni, hogy kb hogy sikerült? Barátosném hasonló problémákkal küzd (szintén Telenoros)...

(#16134) Polarstar válasza sasa134 (#16131) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Véletlenül nem jársz arra?? :D
Tolok pénzt, küldj Klasszikot!
Hozok még pár embert, kérj kedvezményt! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16135) Lasliegrand válasza Lasliegrand (#16133) üzenetére


Lasliegrand
tag

(azt kihagytam, hogy feltöltőkártyás)

(#16136) consono válasza kovike (#16130) üzenetére


consono
nagyúr

Az a 120 azért minimum 130 (+ ÁFA) lesz a német ár alapján, de akkor is egészen emészthető...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16137) sasa134 válasza consono (#16136) üzenetére


sasa134
addikt

Ki kell ugrani erte Becsbe a Cyberportba es összekötni egy kis kirandulasal . Sokan hoztak igy Q10-et is anno.

Avanti Roma

(#16138) consono válasza sasa134 (#16137) üzenetére


consono
nagyúr

OK, te, meg én megoldjuk, de a tömegkhez így megint nem jut el... Be kellene kerülnie szolgáltatói kínálatba!

"In God we trust. All others must bring data"

(#16139) sasa134 válasza consono (#16138) üzenetére


sasa134
addikt

ez jogos, igen

Avanti Roma

(#16140) Polarstar válasza consono (#16138) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Arra itt, ezen a "bezárt" piacon sok esély nem lesz... de a remény hal meg legutoljára.
Talán a Klassziknak van itthon esélye még. Telekomos haver azt mondta a Passportra, hogy olyan "idegen a kinézete!" no persze, biztos E.T-nek készült. :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16141) Mardor válasza sasa134 (#16137) üzenetére


Mardor
tag

Ha külföldön veszek BB-t, akkor milyen szoftver megy rá Linken keresztül? Vagy olyankor hogy megy a frissítés? Rámehet a magyar T-s meg a német meg az usa? Eddig csak magyar T-s volt nekem... na és a bill? Németeknél qwertz van? És tudom regisztrálni simán T-nél Bis-re?

[ Szerkesztve ]

(#16142) KZP válasza Mardor (#16141) üzenetére


KZP
őstag

Ha jól tudom, minden BB tartalmazza a magyar nyelvet.

(#16143) sasa134 válasza Mardor (#16141) üzenetére


sasa134
addikt

BB10-ről beszélünk? Minden BB10 telefon tartalmazza az összes gyári nyelvkészletet. Frissítés sima ügy, sok alternatív módja ( Sachesi - orszag és szolgaltató kód alapján keres OS-t, letöltöd, telepited, vagy alapból keresel egy autoloader OS-t a neten, ami felmászik a telefonra ) van de a szolgáltató adja ki, OTA.
Németeknél qwertz van.

jah, csak szólok: német BB Shopban a fehér Q10 150 Euro. (épp out of stock de lehet jön még)[link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#16144) Mardor válasza sasa134 (#16143) üzenetére


Mardor
tag

Nah, szuper, köszönöm a gyors válasz(oka)t.
Igen, természetesen Q5, Q10, Classic van képben.

(#16145) amperaki


amperaki
tag

Tudtok valami progit amivel a korábban lementett tel számokat visszalehet tölteni 9810re? a BlackBerry Desktop Software 5211 hiba miatt nem tudja visszatölteni.

amperaki

(#16146) totj80


totj80
tag

Ez ugye nem komoly,hogy q10-nél is van az akksi probléma ,ami z10-el is volt. Nekem csak 97 százalékig megy fel a töltés ezzel is. Mi a szar lehet ez?

Rádugtam az iphone töltöt és azonnal 100 lett. Mitöl van ennél is ez?

[ Szerkesztve ]

(#16147) passport


passport
újonc

Sziasztok!

Blackberry Passport milyen apn beállítással használható?
blackberry.net -tel nem megy!
Van Vodafone-os Blackberry Internet Service opció az előfizetésemen, tehát nem az hiányzik.
9810-zel minden remekül működött...

(#16148) sasa134 válasza passport (#16147) üzenetére


sasa134
addikt

internet.vodafone.net

Avanti Roma

(#16149) passport válasza sasa134 (#16148) üzenetére


passport
újonc

Köszönöm!

(#16150) lorencz


lorencz
tag

Hali kelene egy kis segitseg ha van koztetek bistelen.Az implus nálam hónapok otta nem tud bejelentkezni a FB-e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.