Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) hdtomi válasza moha21 (#7299) üzenetére


hdtomi
senior tag

Ami a napokban jött meg, még bele se tettem a telóba, előző több mint 3 éves és naponta töltöm. Szerintem nagy változás nem lesz, de ha már nem kell figyelnem napközben és reggelre sem hagy cserben, már jó.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#7302) #27216896 válasza betegphiu (#7300) üzenetére


#27216896
törölt tag

Ez is patika, sőt...de nekem is van ám böngészőm és figyelem az ebayt is... ;)

(#7303) betegphiu válasza #27216896 (#7302) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ez nagyon alkalmi vétel volt, 10 km-t kellett érte menni, megfoghattam, megnézhettem. mégha csak decemberig is lesz rajta támogatás,ennyit lazán megért. most a gyerekek nem esznek 3 napig :D
Következő megálló egy hp elite x3 :)

[ Szerkesztve ]

(#7304) #27216896 válasza betegphiu (#7303) üzenetére


#27216896
törölt tag

...annyiért az tuti!

(#7305) gyurica úr


gyurica úr
tag

1-2 hónapja azt vettem észre, hogy ha beszélek és/vagy nem veszem fel a telefont, akkor a nem fogadott hívásokat nem jelzi a kijelzőn sehol, még a csempén sem. Viszont ha bemegyek a telefonos csempébe, kékkel ott lesz a nem fogadott hívás.

Elállíthattam valamit, vagy ez egy ilyen szokásos híba?

Mit kell visszaállítani, vagy ellenőrizni, mert roppant kellemetlen ennek a funkciónak a hiánya.

(#7306) betegphiu válasza gyurica úr (#7305) üzenetére


betegphiu
senior tag

Hát, nézd meg hogy engedélyezve van-e az értesítés a zárolási képernyőn és a gyorsnézet képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#7307) gyurica úr válasza betegphiu (#7306) üzenetére


gyurica úr
tag

Köszi a hsz-t.

Zárolásin ott van az kis telefonikon, gyorsnézetet meg nem használom.

Szóval nem tudom mi a megoldás...

(#7308) gyurica úr


gyurica úr
tag

Bár 950 XL-ről szól a hír talán érdekelheti az itt lévő XL tulajokat:

https://mspoweruser.com/cellular-data-now-working-on-hacked-windows-10-lumia-950/

(#7309) betegphiu válasza gyurica úr (#7308) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ez miről szól ? Ám nát szpík inglis

(#7310) Spet válasza betegphiu (#7309) üzenetére


Spet
addikt

A nem mobile windows 10 futtatasa eseten is sikerult elerniuk, hogy hasznald a mobilnetet

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7311) betegphiu válasza Spet (#7310) üzenetére


betegphiu
senior tag

köszi.

(#7312) Kbhont


Kbhont
senior tag

Na sajnos ma behalt a Face és a messenger is! Van valakinek ötlete?

(#7313) hdtomi válasza Kbhont (#7312) üzenetére


hdtomi
senior tag

Beta verziókkal próbálkoztál? Facebookon ezt ajánlották: Likebook.
Illetve itt írnak többen a dologról: [link]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#7314) GerdaCs


GerdaCs
újonc

Halihó!
Van egy Lumia 950-em. Imádtam a kameráját, de egyrészt a lányom belemaszírozott némi sampont, így semmit nem hallani abból amit mondanak nekem beszélgetés közben, másrészt ugye a windows mint telefon, elbukott. Egy Ideje használok egy samsung galaxy a5-öt(2017) , de ha fotózni kell, csak erre ott pihen a táskában a lumia... mostanra viszont már fél napokat bír az akksi, meg amúgy sem túl praktikus, így szeretnék egy új telefont venni. A kérdés: mi az aminek a fotós tudása hozza ezt a szintet? A huawei P20 proval szemezek, de őszintén szólva a tesztfotók alapján úgy tűnik, hogy azt is veri a Lumia...

[ Szerkesztve ]

(#7315) Francia91 válasza GerdaCs (#7314) üzenetére


Francia91
veterán

Funkciókban, lehetőségekben biztosan jobb a P20 Pro, de képminőségben (jpg képek) szerintem nem.
Én Nokia 7.1-est vettem, GCam-mal aránylag jónak nevezhető a kamerája, de persze a 950-eshez nem ér fel. A 950-es és a 1020-as viszont meg van tartva a fotós képességek miatt :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7316) moha21 válasza GerdaCs (#7314) üzenetére


moha21
addikt

Sima P10-et vettem helyette, de sokkal rosszabb képet csinál. :U

(#7315) Francia91: Én is megtartottam, pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7317) egykori válasza moha21 (#7316) üzenetére


egykori
őstag

Szomorúan, de nekem is nyugdíjba kellett küldeni a Lumia 950-et. Xiaomi Mi 9-cel próbálom vigasztalni magam helyette. A 950 fotózási képessége nem nagyon érdekelt, de jól jött, amikor mégis kellett használni és jó képeket csinált.

(#7318) GerdaCs


GerdaCs
újonc

LG G7 ThinkQ? Esetleg valakinek tapasztalat? Mert ugyan nem dobálózik akkora MP-ekkel, de a tesztfotói egész jónak tűnnek.

(#7319) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egy olyan kérdésem van, hogy a telefon kb 4 csöngés után egyszerűen bontja a vonalat. Ez mitől lehet?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7320) Kbhont válasza Jégkokó (#7319) üzenetére


Kbhont
senior tag

Van egy kódcsomag ami szolgáltatóként más más...Ott tudod beállítani! Nálam is volt ezzel gond, de azóta hibátlan!

(#7321) Jégkokó válasza Kbhont (#7320) üzenetére


Jégkokó
veterán

na de mégis hogyan?eddig ilyet egy telefon se csinált még sosem.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7322) Sztyepadzso válasza Jégkokó (#7319) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Te hívsz, vagy téged hívnak?

(#7323) Jégkokó válasza Sztyepadzso (#7322) üzenetére


Jégkokó
veterán

Engem hívnak

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7324) Sztyepadzso válasza Jégkokó (#7323) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Olyan, mintha vagy átirányítana, vagy hangpostára küldene. Ezeket nézném meg a helyedben.

(#7325) Jégkokó válasza Sztyepadzso (#7324) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem, egyszerűen bontja a vonalat.Nincsen semmi átirányítás vagy hangposta beállítva a telefonon.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7326) Sztyepadzso válasza Jégkokó (#7325) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

De te látod, hogy hívtak? Magyarán az a négy, az kicseng, rezeg, világít?

(#7327) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#7326) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Megpróbálnád, hogy 3G-re állítod a telefont? [link]

(#7328) Jégkokó válasza Sztyepadzso (#7326) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen látom, hogy hívnak csörög világít , de a 4. csengésnél egyszerűen megszakad a kapcsolat. Próbáltam 3G re állítani, de a probléma továbbra is fennáll.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7329) egykori válasza Jégkokó (#7328) üzenetére


egykori
őstag

Próbáltad már másik készülékbe tenni a SIM kártyát? Ha abban jó, akkor talán egy hard reset segíthet.

(#7330) Jégkokó válasza egykori (#7329) üzenetére


Jégkokó
veterán

A sim kártya vadi új, még júniusban érkezett meg a T-mobiltól. A telefon is ez időben kapott egy gyári beállítás visszaállítást is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7331) egykori válasza Jégkokó (#7330) üzenetére


egykori
őstag

Oké, világos, én azért csak megkísérelném egy másik telefonba tenni a simet (ha van lehetőség rá), mivel nem tudjuk, mi okozza a problémát. Alapból nem arra gondolok, hogy a kártya fizikailag hibás.

(#7332) Isti2


Isti2
aktív tag

hello.
azt szeretném tudni, hogy a halott rendszer ellenére a gyári appok(időjárás, filekezelő, galéria, zene és videólejátszó, jegyzet, ébresztő, böngésző, stb.) működnek-e rendesen?
a legújabb alaprendszer megbízható, stabil működésű a mindennapokban?
illetve natív skype és deezer app van és működik?
közösségi és játék nem érdekel.
köszönöm

(#7333) Francia91 válasza Isti2 (#7332) üzenetére


Francia91
veterán

Időjárásra az Időkép alkalmazását használom, az jelenleg is jól működik, az élő csempéje is. A többi, amiket felsoroltál, az én 950-esemen mind rendben vannak. Fagyás, lassulás nincs, a Skype nálam működik, használom is hetente 3-4 alkalommal
1 hete vettem elő újra aktív használatra a 950-esemet, mivel a csoda Android-os telefonom (Nokia 7.1) frissítéskor tégla lett, most garanciális szervizben csücsül 2 hétig :U (utánaolvasva, Nokia 7 Plus és 7.1-esnél ez elterjedt probléma, hogy frissítéskor átkapcsol végtelen ciklusú "Download mode"-ba, és onnan nincs visszaút, csak világít az Android One felirat, és csókolom...)
A WP-vel legalább sosem volt ilyen probléma
Amúgy a WP10 virtuális billentyűzete felüdülés számomra 8 hónap Android után, jó rendszer lenne ez még mindig, ha nem rántották volna ki alóla a támogatást.... Szemét banda, azt mondom továbbra is. Szerintem igenis lett volna benne potenciál

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7334) N€T0X|N válasza Francia91 (#7333) üzenetére


N€T0X|N
őstag

a WP10 virtuális billentyűzete felüdülés számomra

Ezt én is visszasírom a mai napig.

Sent from my keyBoard

(#7335) gyurica úr


gyurica úr
tag

A BKK Futárnak kijött kb 1 hónapja a frissítése. Nekem "szokás" szerint Hibás jelzést adott a telefon. Erre "szokás" szerint megírtam a BKK-nak a problémát, mire a következő választ kaptam amit én nem tudok értelmezni, ebben kérem a segítségeteket:

Tájékoztatjuk, hogy a BKK Zrt. operatív ügyfélszolgálati feladatait 2017. május 1-től kezdődően a BKK Zrt. nevében és megbízásából, közreműködőként a BKK Zrt kizárólagos tulajdonában álló, BKÜ Budapesti Közlekedési Ügyfélkapcsolatok Zártkörűen Működő Részvénytársaság (továbbiakban: BKÜ Zrt.) végzi a közöttük létrejött Közszolgáltatási Keretszerződés alapján.

A BKK Zrt.-hez 2019. július 23-án elektronikus formában érkezett bejelentésére hivatkozva, a BKK Zrt. állásfoglalása alapján az alábbi választ adjuk.

Tájékoztatjuk, hogy nemrégiben megjelent az alkalmazás legújabb (2.1.17) verziója, melyben a hibajelenséget sem a BKK Zrt., sem az alkalmazás felhasználói nem tapasztalják. Kérik végezze el az alkalmazás frissítését. Amennyiben az alkalmazás frissítése nem sikeres, vagy a hibajelenséget továbbra is tapasztalja, készüléke megrázása segítségével egy újabb bejelentés formájában szíveskedjen visszajelezni, ugyanis készüléke ekkor a vizsgálatokat elősegítő rendszer logokat és képernyőfelvételeket is elküldi.

A telepítés sikertelenségét az elmúlt időszakban több felhasználó is jelezte, ezt követően az alkalmazás üzemeltetője segítséget nyújtott a telepítés kapcsán. A bejelentések oka végül egyik esetben sem az alkalmazás rendellenes működésére volt visszavezethető, hanem egyes beállításokra. Sajnos a Windows számos alkalmazás támogatását megvonta, a BKK Zrt. bízik abban, hogy a BKK FUTÁR alkalmazás támogatását nem vonják meg véglegesen és a továbbiakban is fenn tudják tartani ezen szolgáltatást.

Sajnáljuk az Önt ért kellemetlenséget. Bízunk abban, hogy a jövőben kedvezőbb tapasztalatot szerez a szolgáltatás igénybevétele során.

Budapest, 2019. augusztus 21.

Tisztelettel a BKK Zrt. megbízásából:

Füzesi Krisztina
Levelezési csoportkoordinátor
BKÜ Zrt.

(#7336) Isti2 válasza Francia91 (#7333) üzenetére


Isti2
aktív tag

deezer app van w10mobra tényleg? a microsoft storeban lévő app leírásában ott van hogy pc és mobileszköz elérés. gondolom nem a droidosra értik a win áruházban?

(#7337) Francia91 válasza Isti2 (#7336) üzenetére


Francia91
veterán

Nemtudom, írtam volna ilyenről? :D
Vagy csak véletlen nyomtál a válaszra

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7338) pikszel válasza Isti2 (#7336) üzenetére


pikszel
őstag

Igen van, bár én nem használom, valamint a vélemények sem túl fényesek róla.

A korábbi kérdésedre válaszolva, a videólejátszón és Skype-on kívül mindet használom, azok gond nélkül mennek, és nálam a böngésző sem rosszalkodik.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#7339) Sztyepadzso válasza gyurica úr (#7335) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hát hogy elég valószínő, hogy nálad van a hiba, azt íírják, vagy mit kell értelmezni?
Próbálj meg ki-belépni, restartolni, stb.

A rázás meg egy feature valhol el lehet érni, néhanapján belefutok. Szerintem a MS saját appjainál, de lehet, h a BKK(vagy BKÜ Zrt) is ismeri a dolgot. Ha be van kapcsolva a beállításokban, akkor rázással küldhetsz visszajelzést a hibáról a programban.

(#7340) gyurica úr válasza Sztyepadzso (#7339) üzenetére


gyurica úr
tag

Na erről a rázásról nem hallottam. Ezt hol kell aktiválni?

Már vagy 20x próbáltam letölteni simán, ki be lépéssel, sima kikapcsolással, de még mindig ugyanazt a hibakódot írja ki.

Vki letöltené innét aki ilyen 950 XL-lel rendelkezik, hog ynál a megy e próbaképpen? ELőre is köszönöm.

(#7341) Sztyepadzso válasza gyurica úr (#7340) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A rázás a OneDrive appban van bent, itt, a Store-ban nem találtam, a BKK futárt pedig:

Nem tudtam telelpíteni, hibakóddal kidobott (L950): 0x80073CF9

(#7342) gyurica úr válasza Sztyepadzso (#7341) üzenetére


gyurica úr
tag

Na látod, pont ezért írtam, és pont erre írta válaszként a BKK kb, hogy "a hiba az önkészülékében van"

"A telepítés sikertelenségét az elmúlt időszakban több felhasználó is jelezte, ezt követően az alkalmazás üzemeltetője segítséget nyújtott a telepítés kapcsán. A bejelentések oka végül egyik esetben sem az alkalmazás rendellenes működésére volt visszavezethető, hanem egyes beállításokra. Sajnos a Windows számos alkalmazás támogatását megvonta, a BKK Zrt. bízik abban, hogy a BKK FUTÁR alkalmazás támogatását nem vonják meg véglegesen és a továbbiakban is fenn tudják tartani ezen szolgáltatást."

Tehát ha felhívom a BKK-t és megkérdezem, hogy mi a halál f.rkáról beszélnek, mert másnak se sikerül telepítenie a hibás szoftverüket, akkor nem mondok nagy baromságot.

Hozzáteszem, hogy ez talán a 3. frissítés az elmúlt kb 1,5 évben és mindháromszor ugyanebbe a hibába futottam bele, és akkor sűrű elnézések közepette javították a hibájukat.

Most más a helyzet (szerintük).

(#7343) Petester válasza gyurica úr (#7342) üzenetére


Petester
senior tag

Én hibakódot nem tudok, mert nem használom már napi szinten a telefont, most sincs nálam. Pénteken volt a kezemben és akkor láttam az áruházban, hogy a BKK futárt nem tudta frissíteni. És az újra próbálkozások után is hibára futott. Szóval nem egyedi a gond. :N

(ó\_!_/ó)

(#7344) gyurica úr


gyurica úr
tag

Egy látszólag egyszerű kérdésem lenne:

Ha böngészőből nézem a Facebook-ot, akkor a tetején kiírja, ogy frissítsem a felhasználói élmények miatt, stb.

Így letöltök egy kisebb exe file-t amit nem tudok elindítani, mert az Áruházba küld, hogy keressek valamilyen alkalmazást, de se Chrome, se Edge nincs. Akkor mit kell tenni?

Egyáltalán nem kellene ennek a Chrome-nak önmagától frissülnie?

(#7345) Sztyepadzso válasza gyurica úr (#7344) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ne kattints rá., akkor megspórolod a dolgot.

Itt nincsen exe fájlok, mert ez egy telefon, ami nem támogat exe fileokat(meg őt se támogatja lassan senki). Csak az Edge böngésző van a Lumia 950-hez, a többi csak "skin", nincs Chrome, nincs FF, ez van. Egyébként itt van egy logikai bukfenc a 2. bekezdésseddel 2. szavával. :F

Nincs Chrome. Ha valamit letöltöttél a Store-ból, az nem Chrome, hanem egy hamisítvány(ebben az esetben nincs logikai bukfenc). A Google az elejétő kezdve következetesen elhatárolódott a Win10 Mobile támogatásától, egy Google nevő applikációt voltak csak hajlandóak összerakni.

(#7346) gyurica úr válasza Sztyepadzso (#7345) üzenetére


gyurica úr
tag

Aha.

akkor ezek szerint az edge se frissül?
Vagyis nem tehetek semmit?

(#7347) Sztyepadzso válasza gyurica úr (#7346) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

De, ha épp kiadnak valamit hozzá(új feature nem lesz, max biztonsági patchek, meg kisebb elba@szások, hogy szomorú legyél). Hónap második keddjén meg rendszerfrissítés várja a nagyérdeműt. Ugyanilyen szándékkal.

De, azt teheted, hogy rendszert váltasz. Aki itt van a csoportban, és aktív, az max a fotós képességei miatt tartotta meg az L950-et, mert most is szép fotókat lő. Flagship volt, fotózásra kihegyezve. Sokat fizettek érte, esetleg sok appot is megvettek, érthetően nehezen engedik el a gép kezét, de lassan annyi support se lesz, mint ami most van. Ha teheted, engedd el a kezét, én is azt tettem 2 éve. Azóta boldogabb lettem. Úgy mondom ezt, hogy E52-L920-L950-em volt, de ez a szerencsétlenkedés kiöli az emberből a lojalitást meg a türelmet.

De ettől még nem értem az előző bejegyzésedet. Te böngészőből nyitottad meg a FB-ot, nyavajgott is. Ezek szerint Edge-t használsz(vagy valami mást, Edge- re húzott skinnel). A Store-be nézd meg, hogy van-e frissítés, lehet, h neked valahogy ki van kapcsolva. De ettől jobb nem lesz, és van rá 20 Ft-om hogy a FB továbbra is nyavajogni fog.

(#7348) gyurica úr válasza Sztyepadzso (#7347) üzenetére


gyurica úr
tag

Köszi a választ.

17 januárjától használom, sok mindennel tisztában vagyok, de nem értem, hogy egy böngészőt olyan nehéz frissíteni, vagyis akkor teljesen más mint egy tableten, laptopon akármin ezek szerint.

Tudom, hogy decemberben jelenik meg az utolsó frissítés, töltögetem is rendesen, vehetnék is mást részben céges finanszírozással, de ...

Apple most kizárt, marad az Android, viszont abból a Huawei ugye Trump miatt egy óriási kérdőjel hogy lesz e megfelelő támogatás hozzá. Szerintem előbb utóbb az összes kínai fejlesztésű telefon úgy jár mint a Huawei.

Így marad a ... ? Samsung, Sony?

(#7349) Sztyepadzso válasza gyurica úr (#7348) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nem nehéz, csak nincs érdekükben a W10M-el és annak a programjaival vacakolni, több ember nem lesz, aki megvegye, ők maguk is az Androidhoz terelnek minket.

Ha a cég beszáll, akkor meg pláne válts, olvass utána, szánj rá időt, olvass fórumokat, mint ez (csak a kiszemelt telefonét :D), hogy lásd a buktatókat(lásd pl. Mate 20 Pro zöldülő LG kijelző), ezer lehetőséged van, függő és független telefonok között is(pl sok kínai nincs bent a választékban)

Ide is szokott pár ember még jönni, hogy vegyen egy ilyen rendszerrel, vagy 8.1-el szerelt telefont, de hát minek? A legfiatalabb modell kb 1,5 éve van a polcon a boltban, biztos lesz ellátás ha besz@rik az akksi vagy valami(kerreg a kamera, stb...), gondolom jót tesz a telepnek is, ha ott porosodik. Nem baj, majd veszel Polar akksit, ha akarsz, 25 Euroért, amibe (ki gondolta volna?) pont 300mAh-val több delej fér, mit az eredeti akksiba. Ugyanúgy lemerül(valami beragad, WDRT!), mert a rendszerből épp űzik el a felhasználókat, pedig valamikor jó volt, csak a gyerekbetegségeit nem bírták kezelni, és a konkurencia árnyékában nem tudott megerősödni.

Én személy szerint SONY XZ1-re váltottam, megszeretette velem az Androidot. Hiányozik pár feature(Wireless charging, Double tap to wake up, kamera UI nevetséges) de ez nem az Android, hanem a SONY számlájára írandó. Szerintem egy Jack of All trades a modell, és sok korlátozást nem értek benne. De az új modellek(1&5) nem győztek meg, meg nincs is a szolgáltatónál. Ugyanakkor nagyon szeretem a scannert és hogy vízálló.

Ami forgalomban van Huawei, az elméletileg nincs a fekete listán, tudtommal azt szabad venni, ami meg jön, na az nagy kérdőjel-én is szemezek ott valamivel, ha lejár a hűség, de ha nincs Google, nincs bolt, f@sznak van kedve ugyanezt a szopást eljátszani. A P10-et ismerem, feleségem telója, szép, soha egy panasz nem volt rá(kb 2 havonta újraindul, ha lemerül-a hideg futkos a hátamon) , csak most nem érte, mert felkerült rá a 9.0 Pie. Még szokja, de annak a fórumján panaszkodnak hogy elment az OIS a frissítés után... két vagy három éves már a modell, ki láthatthatta előre?

A Samsung meg minden pályán játszik, nagy a repertoár, de ott is becsúszhat baki-Note akksija, vagy a Fold kijelzője.

Van még HTC, LG, Sharp, Moto, ha nem akarsz a kínai cégek alá dolgozni.

(#7350) hdtomi válasza gyurica úr (#7348) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én nemrég váltottam. Sonyról sok jót nem hallottam. 1-2 ismerősömnek volt, de hamar megadták magukat. Samsungot is néztem, ha lett volna rá pénzem valószínű azt vettem volna (kamera, méret, egyebek miatt), bár nem tetszettek az ikonok stb. (gondolom ezeket lehet módosítani) azt sem mondanám, hogy minden akadás nélkül ment, mikor próbálgattam a Samukat. Végül egy alternatíva maradt, a Xiaomi. Nagyon tetszik a felülete, gyors mint a villám, akadás nélkül működik. Mi 8-at vettem, itthonról, gyári garanciával.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.